vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

508 επισκέπτες, 9 χρήστες
dkostas, ipomonias, giorgos1999, grag, Lazy Dog, Yakinthos, Aoratix, kurtz, Sergios

Twitter

τι θα προτείνατε;;;

Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 15:51 »
Τι λείπει από το βαμο δηλαδή;

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος chrismia13

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στον Ατμό
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 18:02 »
Μια ερωτησούλα στην παρέα:

Μόλις 7 μέρες στο άθλημα και εκτός από Ενθουσιασμένος  :victory: αρκετά προβληματισμένος, όχι με

το κ.τ σε αυτό έχω βάλει ένα μεγάλο ΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!  :thumpup:

αλλά στην επόμενη κίνηση-επόμενη μέρα (με το η.τ στο χέρι εννοείται) :D


Έχω στην κατοχή μου : 1 μπαταρία Visio spinner 1300 VV, 3 Ατμο mini vivi nova(κανένα παράπονο),

3 extra αντιστάσεις 1.8Ω (καβάτζα),περί της 7 διαφορετικές γεύσεις από FA των 9mg σε ποσότητα

των 8τεμ. Χ 10ml (μεγάλη καβάτζα για αρχή)


Να σας εξηγήσω την σκέψη μου. Εκτός από το ότι βρήκα τον αντικαταστάτη αυτής της αιδίας (κ.τ :tongue_smilie: ) απέκτησα

και ένα καινούργιο HOBBY! Και όπως συνηθίζω να λέω σε όλους ''χόμπι που δεν το πληρώνεις δεν είναι χόμπι''

είτε αυτό το λένε ομάδα, είτε ποτό, είτε μπουζούκια. (συνήθως τα λέω στη γυναίκα μου) χαχαχαχαχα!

Άρα για να επανέρθω στο ερώτημα  :confused1: ,

Αξίζει να κάνω γρήγορα την κίνηση για αγορά ενός ''provari'' (αφού όπως νομίζω θα με συμβουλεύατε οι περισσότεροι με 1 μπαταρία ΔΕΝ!) ή είναι αρκετά νωρίς και τα νερά είναι βαθιά? :) :))

Μπαίνω σε αυτές τις σκέψεις για πάρα πολλούς λόγους, όπως ότι έχω βγάλει τα μάτια μου στο διάβασμα και τώρα

ως μέλος του forum αλλά και κάνα μήνα πιο πριν σαν κατάσκοπος  :D :D :D και όλοι οι δρόμοι οδηγούνε

στο πολυαγαπημένο για πολλούς ''προβατάκι'' .

Άλλος λόγος είναι ότι είμαι αρκετά γκατζετάκιας και θα προβώ (να το πάλι μπροστά μου ''προβώ'':laugh1: σε πολλές

δοκιμές και νομίζω θα είναι καλύτερα να έχω μια γερή βάση σε μπαταρία για πιο καλή προσομοίωση της

απόδοσης των Ατμο που θα δοκιμάσω. :baby:
Δεν ξέρω τι να κάνω έχω καραμπερδευτεί  :-\ :confused1: :confused1:



Υ.Γ είναι τόσα πολλά αυτά που σκέφτομαι που την άλλη φορά θα κάνω βιντεάκι, γιατί με το γραπτό άστα. :laugh1: :laugh1:

Και να σκεφτείς ότι τώρα έχω και διαύγεια, όντας 7 μέρες καθαρός από κ.τ :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Συγνώμη αν κούρασα με τις απορίες μου αλλά θα ήθελα να επιδείξετε λίγο υπομονή. :heat: :sign_voithia:




Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 18:11 »
Μαλιστα....και εκει που ελεγα οτι εχω καταληξει.... Καλα εκανες και με ενημερωσες, σ ευχαριστω. Τι θα μου προτεινες σε VVmod (οικονομικο αν υπαρχει. Αν ειχα τα χρηματα θα αγοραζα provari  :( )

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, να διευκρινίσω ότι θεωρώ το Vamo μία πολύ έντιμη συσκευή γιά τα λεφτά της (ειδικά αν αγοράσεις από Κίνα , θα σου έρθει στα 20-25 ευρώ, δηλαδή 5-6 πακέτα τσιγάρα). Νομίζω ότι σχεδόν όλοι εδώ μέσα, με τέτοια (ή παρόμοια) συσκευή μπήκαμε στον χώρο των vv/vw. Σου επισήμανα, όμως, κάποια πράγματα που πρέπει να προσέξεις πριν την αγορά, ειδικά δε, γιά τον συνδιασμό με Kayfun. Πάραυτα, και επειδή όλα γίνονται σε αυτή τη ζωή, νομίζω ότι θα κάνεις μιά χαρά την δουλειά σου αν δεν σε ενοχλήσει κάτι από αυτά που σου προανέφερα. Στην ίδια κατηγορία τιμής και δυνατοτήτων, πάνω - κάτω, θα βρείς τα ξαδελφάκια του: Zmax και iTaste SVD (τα οποία, επιπλέον, διαθέτουν και τηλεσκοπικό σωλήνα). Αν θες την καθαρά προσωπική μου άποψη, μείνε λίγο καιρό ακόμη στις απλές μπαταρίες, μάζεψε λίγα χρήματα ακόμη, και χτύπα ένα μεταχειρισμένο Provari (σήμερα τα βρίσκεις ακόμα και με 110-130 ευρώ, και μερικές φορές εντος εγγύησης). Φυσικά, και τα Provari έχουν περιορισμό στο μέγεθος της αντίστασης, αλλά πιό χαμηλά (εχθές το βράδυ, στήσαμε με φίλο μία Ιθάκη με διπλή αντίσταση στο 1.0 Ω, και έπαιξε μία χαρά σε mini Provari). Ξέρω, όμως, και την καψούρα του "Τώρα το θέλω!", οπότε η απόφαση είναι δική σου.  :)


@renesis
Επειδή είχα το V5, μπορώ να σου πω ότι μέχρι 1,2 Ω τις διαβάζει, αλλά κάτω από 1,5 Ω δεν τις παίζει. Δες και το παρακάτω review του PBusardo, και θα καταλάβεις.

Δες το και εσύ, c00kieR. Θα βρείς όλες τις πληροφορίες που χρειάζεσαι.  ;)


Αποσυνδεδεμένος madmama

  • *
  • 68
  • Φύλο: Γυναίκα
  • η ζωη ειναι ωραια!!!
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 18:17 »
Μια ερωτησούλα στην παρέα:

Μόλις 7 μέρες στο άθλημα και εκτός από Ενθουσιασμένος  :victory: αρκετά προβληματισμένος, όχι με

το κ.τ σε αυτό έχω βάλει ένα μεγάλο ΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!  :thumpup:

αλλά στην επόμενη κίνηση-επόμενη μέρα (με το η.τ στο χέρι εννοείται) :D


Έχω στην κατοχή μου : 1 μπαταρία Visio spinner 1300 VV, 3 Ατμο mini vivi nova(κανένα παράπονο),

3 extra αντιστάσεις 1.8Ω (καβάτζα),περί της 7 διαφορετικές γεύσεις από FA των 9mg σε ποσότητα

των 8τεμ. Χ 10ml (μεγάλη καβάτζα για αρχή)


Να σας εξηγήσω την σκέψη μου. Εκτός από το ότι βρήκα τον αντικαταστάτη αυτής της αιδίας (κ.τ :tongue_smilie: ) απέκτησα

και ένα καινούργιο HOBBY! Και όπως συνηθίζω να λέω σε όλους ''χόμπι που δεν το πληρώνεις δεν είναι χόμπι''

είτε αυτό το λένε ομάδα, είτε ποτό, είτε μπουζούκια. (συνήθως τα λέω στη γυναίκα μου) χαχαχαχαχα!

Άρα για να επανέρθω στο ερώτημα  :confused1: ,

Αξίζει να κάνω γρήγορα την κίνηση για αγορά ενός ''provari'' (αφού όπως νομίζω θα με συμβουλεύατε οι περισσότεροι με 1 μπαταρία ΔΕΝ!) ή είναι αρκετά νωρίς και τα νερά είναι βαθιά? :) :))

Μπαίνω σε αυτές τις σκέψεις για πάρα πολλούς λόγους, όπως ότι έχω βγάλει τα μάτια μου στο διάβασμα και τώρα

ως μέλος του forum αλλά και κάνα μήνα πιο πριν σαν κατάσκοπος  :D :D :D και όλοι οι δρόμοι οδηγούνε

στο πολυαγαπημένο για πολλούς ''προβατάκι'' .

Άλλος λόγος είναι ότι είμαι αρκετά γκατζετάκιας και θα προβώ (να το πάλι μπροστά μου ''προβώ'':laugh1: σε πολλές

δοκιμές και νομίζω θα είναι καλύτερα να έχω μια γερή βάση σε μπαταρία για πιο καλή προσομοίωση της

απόδοσης των Ατμο που θα δοκιμάσω. :baby:
Δεν ξέρω τι να κάνω έχω καραμπερδευτεί  :-\ :confused1: :confused1:



Υ.Γ είναι τόσα πολλά αυτά που σκέφτομαι που την άλλη φορά θα κάνω βιντεάκι, γιατί με το γραπτό άστα. :laugh1: :laugh1:

Και να σκεφτείς ότι τώρα έχω και διαύγεια, όντας 7 μέρες καθαρός από κ.τ :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Συγνώμη αν κούρασα με τις απορίες μου αλλά θα ήθελα να επιδείξετε λίγο υπομονή. :heat: :sign_voithia:
Οσο πιο γρηγορα παρεις το προβατακι...1)θα γλιτώσεις από λεφτα για μπαταριες που θα παρεις στην πορεια σιγουρα  2) θα καταλάβεις την πραγματικη δυνατοτητα των ατμοποιητων σου 3)Είναι μια αγορα που δεν θα την μετανιοσης από θεμα επιλογης μοντ 4)το προβατακι δεν είναι βαθια νερα... :bye:

Αποσυνδεδεμένος silmaril

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασανίζομαι....
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 18:19 »
@chrismia13

διαβασε και για τα μηχανικα mod και για τα boxakia με dna20 - dna30 για να εχεις μια γενικοτερη εικονα και να διαλεξεις ακριβως αυτο που θες γιατι αυτο το hobby μπορει να σου βγει αρκετα ακριβο αν αρχιζεις να δοκιμαζεις οτι νανε επειδη απλα το βλεπεις να το λενε πολλα ατομα

Αποσυνδεδεμένος chrismia13

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στον Ατμό
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 18:32 »
Πρώτων ευχαριστώ για τις γρήγορες συμβουλές :bow:

@madmama Νομίζω ότι έχεις πιάσει τον σφυγμό μου :laugh1:


@silmaril Δεν διαφωνώ μαζί σου, γιαυτό άλλωστε ζήτησα και βοήθεια. Αλλά μην νομίζεις ότι η ''χαζομάρα μου'' ;D :D

και περιέργεια για νέα πράγματα θα σταματήσει στην αγορά ενός ''provari''.

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 18:36 »
Συμφωνώ απόλυτα με την madmama. Ένα Provari είναι επένδυση χαμηλού κόστους (καινούργιο κοστίζει λιγότερο από το περίπτερο ενός - μόλις - μήνα, γιά καπνιστή των δύο πακέτων την ημέρα), και υψηλής απόδοσης. Με τον καιρό, μπορούν να προστεθούν στον εξοπλισμό και μηχανικά, και άλλα πολλά αξιόλογα ατμιστικά "εργαλεία". Συμφωνώ, επίσης, γιά την περίπτωση των DNA Boxes, αν και δεν τα θεωρώ την ιδανική επιλογή γιά νέους ατμιστές. Προσωπική μου άποψη, ότι τα Provari είναι πολύ φιλικότερες συσκευές, χωρίς ίχνος εμπάθειας ή μεροληψίας - είναι απλά η άποψή μου.  :)

Αποσυνδεδεμένος chrismia13

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στον Ατμό
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 18:58 »
@30SmokingYears

Έχεις για την γνώμη μου καλή άποψη σε ότι έχει να κάνει με ''DNA Boxes'' (για αρχάριο), αλλά από την άλλη

(Ένα Provari είναι επένδυση χαμηλού κόστους) δεν το λες, στις μέρες που ζούμε.χαχαχαχαχα!

Θα συμφωνήσω με 1000 πάντως σε αυτό (Με τον καιρό, μπορούν να προστεθούν στον εξοπλισμό και μηχανικά, και άλλα πολλά αξιόλογα ατμιστικά "εργαλεία").

Thanksss!

Αποσυνδεδεμένος Pempis

  • **
  • 247
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 19:09 »
Εγώ θα σου πρότεινα, μιας κι εγώ είμαι νέος ατμιστης όπως εσύ, να κανείς μικρά και σταθερά βήματα για να μη σου δημιουργούνται αμφιβολίες και απογοητεύσεις απο τις αγορες σου. Ξεκίνησα όπως εσύ, με spinner για δυο εβδομάδες και συνεχίζω στη τριτη εβδομάδα με Vamo. Σκεφτόμουν για provari αλλα θεώρησα καλύτερο την εξοικείωση με το Vamo. Είμαι πολυ χαρούμενος γι'αυτη μου την επιλογή και δεν μετάνιωσα για την αγορά του, έστω κι αν είμαι ακόμη εντελώς άσχετος στο καινούριο αυτό κόσμο του ατμισματος! Βέβαια, πάντα η άποψη του καθενός ειναι υποκειμενική. Το θέμα είναι οτι το γουστάρουμε το ολο θέμα και είμαστε πλέον απαλλαγμένοι απο το κ.τ.! :)


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος chrismia13

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στον Ατμό
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #39 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 19:26 »
Pempis με το ''αργά και σταθερά βήματα'' και νέος ατμιστής με Vamo την 3  :thumbup_move_3: εβδομάδα μάλλον

τα ίδια χάλια έχουμε  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: .



Τώρα σε αυτό που λες ''εξοικείωση'' νομίζω ότι (Vamo-Provari) σχεδόν το ίδιο πράμα είναι και

διαφέρουν ίσως μόνο στην τιμή, στο όνομα, ακόμα και στην αξιοπιστία (και αυτό δεν είναι σίγουρο) θα μας

πούνε καλύτερα οι πιο έμπειροι εδώ μέσα. :thank_you2:


Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #40 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 19:32 »
Αν "σου μπηκε" να παρεις provari, θα το παρεις καποια στιγμη, αυτο το θεωρω δεδομενο.  :yes:
Αν εχεις τα χρηματα να παρεις provari τωρα, παρε provari τωρα και γλiτωσε τον εαυτο σου απο περιττες αγορες κι "ενδιαμεσες στασεις".
Αλλιως κανε οικονομια κανα μηνα με την spinner (μιας βδομαδας ατμιστης εισαι, δε χρειαζονται βιασυνες) και παρτο τοτε.

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #41 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 19:33 »
@30SmokingYears

Έχεις για την γνώμη μου καλή άποψη σε ότι έχει να κάνει με ''DNA Boxes'' (για αρχάριο), αλλά από την άλλη

(Ένα Provari είναι επένδυση χαμηλού κόστους) δεν το λες, στις μέρες που ζούμε.χαχαχαχαχα!

Θα συμφωνήσω με 1000 πάντως σε αυτό (Με τον καιρό, μπορούν να προστεθούν στον εξοπλισμό και μηχανικά, και άλλα πολλά αξιόλογα ατμιστικά "εργαλεία").

Thanksss!

Φαντάζομαι κατάλαβες τον συλλογισμό μου γιά την έκφραση "Ένα Provari είναι επένδυση χαμηλού κόστους", από την στιγμή που με 170 ευρώ μπορείς να αγοράσεις ένα καινούργιο ProVari mini V2,5. Καταλαβαίνω απόλυτα την δυσκολία των εποχών (όλοι σε ένα καζάνι βράζουμε), αλλά πόσα θα έδινες στον περιπτερά γιά ένα μήνα κάπνισμα? Εγώ, προσωπικά, θα έδινα 30Χ(2Χ3,80)=228 ευρώ, και πάλι δεν ξέρω αν θα μου έφταναν... Αλλά σχεδόν ένα χρόνο, τώρα, έχω τελειώσει με τα περίπτερα  και την Reemtsma. Εύχομαι και σε εσένα το ίδιο και καλύτερα!  :)

Και σε διαβεβαιώνω, Vamo και ProVari δεν είναι καθόλου το ίδιο πράγμα! Και πάλι κατά την προσωπική μου άποψη, το μόνο που συσχετίζει αυτές τις δύο συσκευές είναι ότι και οι δύο χρησιμοποιούν μπαταρίες...  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 11, 2014, 19:39 από 30SmokingYears »

Αποσυνδεδεμένος c00kieR

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #42 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 19:34 »
Αναφερθηκε κατι για μεταχειρισμενους. Που μπορω να βρω πληροφοριες;

Αποσυνδεδεμένος LKLO330

  • **
  • 312
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #43 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 19:37 »
vamo-provari το ιδιο πραμα δεν το λες εχει πενταπλασια τιμη το ενα απο το αλλο.....
το vamo  ειναι μεταβαλομενης ισχυος και φτηνο
to provari ειναι μονο μεταβαλομενης τασης και ακριβο αλλα αρκετα ποιοτικο

το ποιο απο τα 2 αξιζει περισοτερο για τα λεφτα του (value for money)οι αποψεις διηστανται....
αλλα μπορεις να δοκιμασεις ενα μτχ απο αγγελιες πρωτα αν εχεις τα λεφτα

Αποσυνδεδεμένος Pempis

  • **
  • 247
  • Φύλο: Άντρας
Απ: τι θα προτείνατε;;;
« Απάντηση #44 στις: Φεβρουαρίου 11, 2014, 19:43 »
Pempis με το ''αργά και σταθερά βήματα'' και νέος ατμιστής με Vamo την 3  :thumbup_move_3: εβδομάδα μάλλον

τα ίδια χάλια έχουμε  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: .



Τώρα σε αυτό που λες ''εξοικείωση'' νομίζω ότι (Vamo-Provari) σχεδόν το ίδιο πράμα είναι και

διαφέρουν ίσως μόνο στην τιμή, στο όνομα, ακόμα και στην αξιοπιστία (και αυτό δεν είναι σίγουρο) θα μας

πούνε καλύτερα οι πιο έμπειροι εδώ μέσα. :thank_you2:
Λέγοντας εξοικείωση εννοούσα οτι θα μπορούσες,υποθετικα πάντα μιλώντας, στη πορεία να στραβωνες με κάτι π.χ. με το μέγεθος και να μετανιωνες για την αγορά, έτσι στη περίπτωση αυτή, το πολυ πολυ να έλεγες " ε δε βαριέσαι πέταξα 60 ευρώ" αλλά 190 ευρώ δεν νομίζω οτι το λέει κάποιος εύκολα. Όπως και να 'χει, συμφωνώ μαζί σου, ας ακούσουμε τους παλιούς και έμπειρους!
Όσο για τα "αργά και σταθερά βήματα" μάλλον έχεις δίκιο.... Χαχαχα!

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171489 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275449 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15244 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13951 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9266 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42743 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 390 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34949 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557608 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181970 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 171 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9127 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364