vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

506 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, lidbab, blalck, pngtszs1976, Lazy Dog, webtool, camber

Twitter

Πόσοι ατμοποιητές είναι αρκετοί; Λόγοι κατοχής πολλαπλών συσκευών

Αποσυνδεδεμένος elpaco33

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
3 επισκευασιμους( eternity - zeus - agi)
3 μη επισκευασιμους ( 2 vivi nova - 1 vapeonly)
αρκετα τανκακια με καρτο .


Εχω αρχισει να κατασταλαζω με ποιους 2-3 θα μεινω (σχετικα νεος ειμαι στο ατμισμα,3 μηνες περιπου)



Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Αν κάνεις μία γέυση μόνο, κι έχεις βρει τον ιδανικό για σένα, ένας είναι αρκετός.. Αλλά
Εγώ θέλω να έχω εκτός από τη βασική μου γεύση κι άλλη για ενδιάμεσα οπότε έρχεται άλλος ένας στη καβάτζα.
Πολλές φορές θέλω να αλλάζω πολλές γεύσεις, ή απλά για την εμπειρία dripping πιθανόν αν όχι ο δεύτερος ο τρίτος να είναι dripping. Τώρα άλλοι στη θέση μου αυτό το χαλαρό το προτιμούν με ατμοποιητή τύπου genesis.
Επειδή έχω ξεμείνει έχω πάντα κι έναν καινούργιο μαζί μου, από αυτούς που εμένα δε με πρόδωσαν ποτέ, για να ξέρω ότι θα έχω να ατμίσω.

Επειδή και εγώ αλλάζω πολλές γευσεις μέσα στην μέρα, έχω μαζί μου 3 άτμο και 3 υγρά.
Ο καθένας για το υγρό του! πάντα dripping!!! :)

Αποσυνδεδεμένος VforThanos

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Τα πάντα για το Η/Τ, στις ποιο φθηνές τιμές.
Επειδή και εγώ αλλάζω πολλές γευσεις μέσα στην μέρα, έχω μαζί μου 3 άτμο και 3 υγρά.Ο καθένας για το υγρό του! πάντα dripping!!!


Σωστός! Η καλύτερη,λύση...

Αποσυνδεδεμένος ΔΗΜΗΤΡΗΣ76

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
  • ΧΨ+Α
Ποτέ οι ατμοποιητες δεν ειναι αρκετοί, όσοι και να ειναι.
Λόγοι κατοχής πολλών: υπερκαταναλωτισμός, περιέργεια, Γούστο, Μαλ....ία. ???

   

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
2-3 επισκευασιμοι για κύριοι ατμοποιητες, 1-2 εργοστασιακοι για τις μέρες που θες κάτι διαφορετικό ή απλά βαριέσαι να καθαρίσεις/σεταρεις τον επισκευασιμο και 1-2 μικρούς dripping για δοκιμές γεύσεων.
Με τα παραπάνω είμαι καλυμενος και με το παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος MAdKetch

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
  • Foggatti Hybrid LE - Poldiac Hybrid V2
Τέσσερις, 1 φυτιλατο (Nobacco Epsilon XL) , 1 dripping/tank (Nobacco omicron) , 2 genesis (Smoktech RSST, Temon)
Κυρίως για τον διαφορετικό τρόπο που αποδίδει ο καθένας τους την ίδια γεύση.


Αποσυνδεδεμένος dimitris2000

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
  • Μη μου τους κύκλους τάραττε.
ένας είναι αρκετός για μένα   The dripper by leo και φυσικά μόνο dripping  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος PanosLion

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Αυτο το θέμα είναι ανάλογα με τις μέρες. Πάντα έχω 2-3 που δουλεύω ταυτόχρονα, και παίζουν με διαφορετικο χτυπημα (το πρωι με τον καφέ), γεύση, (για all day long), και άλλα. Το μόνο σίγουρο είναι οτι πάντα έχω έναν έτοιμο που ξέρω οτι θα δουλέψει καλά στις δύσκολες ώρες που τίποτα δε δουλεύει και χρειάζομαι κάτι για να μην αρχίσω να τα πετάω όλα... :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Provari με Killer 705(μεσα σε Τανκ) και εχω ξενοιασει..δεν ανακατευομαι με πολλα πολλα πλεον,,πονοκεφαλιαζω..

Αποσυνδεδεμένος Panos40

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω να μάθω για το η.τ.
Έχω 5 CE5 Alterego ατμοποιητές + 1 CE5 Black Maba για ώρα ανάγκης, με διαφορετικό μείγμα από έτοιμα υγρά ο καθένας και δύο Nobacco Primero ή Evic όπως τους λένε οι υπόλοιποι κατασκευαστές. Έχω και έναν Vivi Nova της AlterEgo αν θελήσω κάτι διαφορετικό.  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος miron

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
εχω καταληξη σε 2 συνολα.
1)επισκευασιμο με τανκ και μηχανικο mod
2)επισκευασιμο dripping και ηλεκτρονικο mod.
πιστευω οτι μετα απο πολλες αγορες για δοκιμη-περιεργια,εχω καταληξη εδω,γιατι με βολευουν
με τον τροπο που κινουμε καθε μερα.(σπιτι,βολτα,δουλεια)

Αποσυνδεδεμένος pjdb

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
  • A NON PROVARI OWNER
Στη δουλεια,ολη μερα<εχω ενα λαβακι και μια ego 900 usb.Εναν bcc και εναν vivi nova,και ενα 10αρι μπουκαλακι.μια και αποφασισα να αλλαξω πολο στο λαβακι,το ελυσα,θαααα το δεσω,εχω το max μαζι μου(βαρυ το ατιμο) με τον cobra.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Προσωπικά είτε έχει κάποιος 1 η 2,3,4 mod,2 επισκευάσιμοι είναι καλά,ένας οπωσδήποτε για driping για γρήγορες εναλλαγές γεύσεων και ο άλλος για να βάζουμε το αγαπημένο μας υγρό και να ξενοιάζουμε για ώρα άλλα και για παν ενδεχόμενο!! Τώρα αν δεν είχα επισκευάσιμους σίγουρα 2 για dripping 510-306- hh357 και 2-3 άλλους + 2-3 αντιστάσεις!!

Αποσυνδεδεμένος Fugazi

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
  • Τζιτζίς
οι ατμο ποτέ δεν είναι αρκετοί  :tongue_smilie:
όλο κάτι καινούριο θα σου γυαλισει,λίγο περιέργεια λίγο κάτι διαφορετικό,δε νομίζω να μπορεί να μπει περιορισμός !
τον τελευταίο δίμηνο χρησιμοποιώ αποκλειστικά 2 Killer,ένα για drip και 1 σε τανκ

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης Κ.

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Στο σπίτι έχω τρείς άτμο γεμάτους και αλλάζω ανάλογα με τα γούστα.

Για έξω έχω δύο άτμο. Και για αλλαγή γεύσης αλλά περισσότερο μην κάτσει καμιά στραβή και ξεμείνω(χτύπα ξύλο  :) ). 2-3 18350 για τον vamo και μια ego c 1000 mAh.



 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171506 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275468 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15246 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13956 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9272 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42748 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 391 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34969 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557635 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181983 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 174 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9144 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364