vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

522 επισκέπτες, 4 χρήστες
ZoeM, camber, manoslykos, Jorge

Twitter

BIG e-Go CARTOMIZER απο nobacco.

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: BIG e-Go CARTOMIZER απο nobacco.
« Απάντηση #30 στις: Απριλίου 16, 2011, 20:11 »
Εγώ πρέπει να ανήκω στους γκαντεμιδες για τι έχω πάρει 3 και ο μεν πρώτος ήταν off από την αρχή ο δεύτερος με το που σταζω μια σταγόνα σε δευτερόλεπτα βγαίνει από την βάση!απο ατμο και γεύση είναι όπως ο ατμο ego t αλλά ο μόνος τρόπος για να ατμιζω είναι να κρατάω το η.τ. Μου σε οριζόντια θέση μόνιμα πράγμα αδύνατο!τον τρίτο δεν τον δοκίμασα ακόμα αλλά πιστεύω μια από τα ίδια!μπορεί να είναι φθηνο αλλά για εμένα αποδεικτηκαν τσάμπα λεφτά! :angry_orange:



Δεν είσαι ο μόνος γκαντέμης και μένα η πεντάδα μου βγήκε σκάρτη

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: BIG e-Go CARTOMIZER απο nobacco.
« Απάντηση #31 στις: Απριλίου 16, 2011, 20:13 »
Τηλεφωνάκη στην Nobacco να τα αλλάξουνε  8)

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: BIG e-Go CARTOMIZER απο nobacco.
« Απάντηση #32 στις: Απριλίου 16, 2011, 20:17 »
Σε μένα δεν ήταν από nobacco

Αλλά πλέων τους παίρνω το φιτίλι για τον EGO-T

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: BIG e-Go CARTOMIZER απο nobacco.
« Απάντηση #33 στις: Απριλίου 16, 2011, 20:26 »
Εγώ πρέπει να ανήκω στους γκαντεμιδες για τι έχω πάρει 3 και ο μεν πρώτος ήταν off από την αρχή ο δεύτερος με το που σταζω μια σταγόνα σε δευτερόλεπτα βγαίνει από την βάση!απο ατμο και γεύση είναι όπως ο ατμο ego t αλλά ο μόνος τρόπος για να ατμιζω είναι να κρατάω το η.τ. Μου σε οριζόντια θέση μόνιμα πράγμα αδύνατο!τον τρίτο δεν τον δοκίμασα ακόμα αλλά πιστεύω μια από τα ίδια!μπορεί να είναι φθηνο αλλά για εμένα αποδεικτηκαν τσάμπα λεφτά! :angry_orange:
Τα συγκεκριμενα carto εχουν ενα μειον.Το πλαστικο περιβλημα πολλες φορες ειναι πιο μακρυ και  δεν αφηνει τον θετικο του πολο να  κανει επαφη με την βαση.Θελει με ενα ψαλιδακι λιγο κοντεμα  το πλαστικο περιβλημα.
 Η μεσαια τρυπα ειναι αυτη που σπρωχνουμε με δυναμη την σύριγγα  την για να τρυπησει την μεβρανη και για να γεμισει με τα 2ml.
 Aφου βεβαια βγαλουμε και τα δυο καπακια.
 Δεκα εχω παρει μεχρι σημερα και ουτε ενα εβγαλε προβλημα.

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: BIG e-Go CARTOMIZER απο nobacco.
« Απάντηση #34 στις: Απριλίου 16, 2011, 21:50 »
με ένα συνδετηράκι τραβήξτε λίγο τον πόλο του carto προς τα έξω για να κάνει επαφή με την μπαταρια και θα δουλέψει.
έτσι την πάτησα και γω στην αρχή και νόμιζα ότι όλα ήταν σκάρτα.
 

Αποσυνδεδεμένος elaspre

  • *
  • 61
  • Evic vtc mini + Kayfun v4 ή Limitless XL
Απ: BIG e-Go CARTOMIZER απο nobacco.
« Απάντηση #35 στις: Απριλίου 17, 2011, 04:31 »
Τα έχω δοκιμάσει αυτά που γράφετε γιατί με είχαν ενημερωσει από την nobacco από την αρχή!
Το θέμα μου τώρα είναι η τόση μεγάλη διαρροή και δεν μπορώ να καταλάβω από τι γίνεται!τελικά ότι πληρώνεις παίρνεις(όχι ότι οι άλλοι ατμο αξίζουν να είναι τόσο ακριβοι,αλλά...)!
Τουλάχιστον κάνω υπομονή εώς ότου έρθει ο Α2 να τελειωνω με τους προβληματικούς ατμο!

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: BIG e-Go CARTOMIZER απο nobacco.
« Απάντηση #36 στις: Απριλίου 17, 2011, 11:34 »
το συγκεκριμένο carto είναι ότι πιο τίμιο κυκλοφορεί .
γεμίζεις και τέλος.το παραπανίσιο υγρό που ίσως εμφανιστεί σου λέει την επόμενη φορά να βάλεις λιγότερο και υπό γωνία.

δώστου μια ευκαιρία γιατί αξίζει .


Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: BIG e-Go CARTOMIZER απο nobacco.
« Απάντηση #37 στις: Απριλίου 17, 2011, 13:11 »
Αν το βάζεις σε τσέπη κτλ δοκίμασε να το βάλεις ανάποδα...

Αποσυνδεδεμένος elaspre

  • *
  • 61
  • Evic vtc mini + Kayfun v4 ή Limitless XL
Απ: BIG e-Go CARTOMIZER απο nobacco.
« Απάντηση #38 στις: Απριλίου 20, 2011, 01:14 »
Σήμερα μου μπήκε η χαζη ιδέα να αλλάξω το φυτιλι στον ego t γιατί είχε χάσει την απόδοση του!τι το ήθελα και εγώ,και το λέω για τα αποτελέσματα που είχα με τους προηγούμενους cartomizer!τελικά ενώ ο ego t δεν μου χάλασε,προφανος από λάθος μου βγάζει τρελό καμμενο και έγινε ανυποφορος!τον βάζω στην άκρη και λέω θα χρησιμοποιήσω το τελευταίο μου cartomizer ελπίζοντας να πανε όλα καλά!
Ναι πως το ήθελα!!! :angry_orange:
μια από τα ίδια!Βάζω ελάχιστο υγρό,ελάχιστο όμως και τσουπ κάνει την εμφάνιση της από κάτω η πρώτη σταγόνα.τα πήρα μιλάμε! :wall:
είναι ότι πιο αχρήστο έχω δοκιμάσει!ίσως και να έπεσα σε λάθος παρτίδα,τι να πω!πεταμένα λεφτά έδωσα και τελικά είναι πολλά τα δυόμιση ευρώ που στοιχίζουν!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8382 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180755 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34038 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536687 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59889 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237742 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 603 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15908 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136181 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085406 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35472 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10322 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12