vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Ελληνικα Ατμιστικα Προιοντα Απο Το Εξωτερικο... (Προεπισκοπηση)

Αποσυνδεδεμένος kalafan

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
ας τα πω αλλη μια φορα μπας και τα χωνεψετε...

ο καθε κατασκευαστης που φτιαχνει το οτιδηποτε δεν το κανει για να του πουμε ΜΠΡΑΒΟ ουτε για να νιωσει οτι εκανε καποιο κατορθωμα...

ο λογος ειναι καθαρα το κερδος...

η αγορα ειναι στο εξωτερικο και γι αυτο ειναι πολυ λογικο τα προιοντα του να προωθουνται πρωτα εκει που υπαρχει το μεγαλυτερο αγοραστικο κοινο...

και στο φιναλε να σας πω και κατι αλλο?

οι ξενοι παραγγελνουν το προιον...πληρωνουν οσο κανει χωρις παζαρια και σου λενε και 1000 ευχαριστω που τους εξυπηρετησες...

εδω το αγοραζουν πολυ φθηνοτερα και λεει ο καθενας την αμπελοφιλοσοφια του...

ψεματα?

δε νομιζω...

περισσοτερα νομιζω ειναι περιτα...

Εδω να δηλωσω οτι ολα τα παραπανω ειναι καθαρα προσωπικη μου αποψη επι του θεματος...

Δεν εκπροσωπω κανεναν αλλον παρα μονο τον εαυτο μου...

αυτα και εις αλλα με υγεια...

Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
δεν έχει σημασία που είναι η μεγαλύτερη αγορά..δεν έχει σημασία ότι εκεί έχει μεγαλύτερο κέρδος..

σημασία έχει ότι αυτα τα μοντ κατασκευάζονται 5 μέτρα πιο κάτω στο διπλανό κτίριο από έναν άνθρωπο που παω στο μαγαζί του πίνω καφέ κ λέμε για το ητ.

είναι ξεφτίλα να τα μαθαίνουν πρώτα οι ξενοι..

Αποσυνδεδεμένος kalafan

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
δεν έχει σημασία που είναι η μεγαλύτερη αγορά..δεν έχει σημασία ότι εκεί έχει μεγαλύτερο κέρδος..

λες?  :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος vaios61

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
δεν έχει σημασία που είναι η μεγαλύτερη αγορά..δεν έχει σημασία ότι εκεί έχει μεγαλύτερο κέρδος..

σημασία έχει ότι αυτα τα μοντ κατασκευάζονται 5 μέτρα πιο κάτω στο διπλανό κτίριο από έναν άνθρωπο που παω στο μαγαζί του πίνω καφέ κ λέμε για το ητ.

είναι ξεφτίλα να τα μαθαίνουν πρώτα οι ξενοι..
Υπαρχουν ακομα ρομαντικοι :o :o :o

Αποσυνδεδεμένος panaisr

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • its all vapour
μπάααααααααααα ξυπνήσατε μωρέ ?  τώρα όμως τούς φτάσατε εκεί που θέλανε , στην υγειά σας τώρα  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Οσο ποιο ψηλά τόσο ποιο άγριο το πέσιμο.


Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
έτσι είναι πε παιδιά..μια ακόμα ξεφτίλα για τουσ ελληνες κ ασ είναι σε μικρή κλίμακα..μα είναι δυνατόν να λένε οι ξενοι ότι πρώτα τα μαθαίνουν αυτοί κ μετά εμείσ που είναι δίπλα από το σπίτι μασ?

δεν ξέρω τι άποψη έχετε οι υπόλοιποι,εγώ πάντως έτσι νιώθω.

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
 Ρε παιδιά μήπως θα ήταν καλύτερα να έχουμε λίγο υπομονή και να μην γκρινιάζουμε για ψύλλου πήδημα
 
 μπορεί όντως να υπάρχουν πειστικές εξηγήσεις όπως η παρακάτω
 
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,16457.msg600034.html#msg600034
 
σίγουρα είναι άκομψο να βλέπουν πρώτα οι ξένοι τα προϊόντα που βγάζουν δικοί μας άνθρωποι  :confused1:
 
Αααααλλά είμαστε και εμείς μωρέ αδερφάκι μου μες την γρίνια  :wall: :wall:



Υ.Γ
Με φιλική διάθεση προς όλους τους συνατμιστές  :)
 
Στέλιος 
 

Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
νάναι καλά οι κινέζοι με τιμεσ χώμα κ ένα νέο προϊόν κάθε μέρα.

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
αυτό φίλε μου είναι σεβαστή επιλογή του καθενός  ;)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Μάλλον τελικά αυτό που παίζει ρόλο είναι πως οι ξένες αγορές είναι μεν μεγαλύτερες, αλλά ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ... Αγοράζουν όσο όσο και μόκο...

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Ειλικρινά τώρα απο όλα τα παραπάνω εσύ φίλε μου αυτό κατάλαβες;

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Στο συγκεκριμένο θέμα, δεν θέλω να εκφέρω γνώμη, για τον μόνο λόγο, ότι όσο εύκολο κι αν είναι για μένα να γράψω κάτι απο το πληκτρολόγιο, πίσω απο τα καταστήματα - modders, υπάρχουν οικογένειες που ζούνε απο αυτά, και απο εκεί βγάζουν το μεροκάματό τους, και αυτό είναι κάτι που προσωπικά πρέπει να το σεβαστώ.


Αυτό όμως που μπορώ και να πω και να κάνω, είναι οτι με τη σειρά μου και εγώ, έχω πάντα την επιλογή, που θα δώσω το δικό μου μεροκάματο....
Απλά και όμορφα....

Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
ρε παιδια δεν μιλαμε για ολοκληρη εκστρατεια με διαφημηστικες πινακιδες στην ομονια...μιλαμε για 2 κλικ να κανουν ενα ποστ...2 λεπτα δουλεια..

ουτε καν να τα παρουσιαζουν εδω πρωτα,ας τα παρουσιαζουν μαζι κ εδω κ εκει...

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Αυτό όμως που μπορώ και να πω και να κάνω, είναι οτι με τη σειρά μου και εγώ, έχω πάντα την επιλογή, που θα δώσω το δικό μου μεροκάματο....
Απλά και όμορφα....


Θα συμφωνησω με τον Joyeman και απλα θα προσθεσω οτι:


-Δκαιωμα του καθε κατασκευαστη/πωλητη να παρουσιαζει τα προιοντα του οπου και οπως θελει.
-Δικαιωμα του επισης να τιμολογει απο οπου θελει .
-Δικαιωμα μας να το υποστηριξουμε η οχι .

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1454 171639 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:15
από Olga68
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275608 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13967 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9300 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42829 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35082 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557863 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182154 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9248 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364