vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Clearomizers νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #540 στις: Μαρτίου 29, 2018, 14:45 »
Δεν ξέρω Σταύρο, το βράδυ θα μάθω, αλλά μου φαίνεται για δίμελος. Αν έχει τη μικρή κατανάλωση του Κάβειρου δε θα πειράξει κανέναν κι αν παίζει απροβλημάτιστα θα λύσει τα χέρια όσων βαριούνται τους επισκευάσιμους. Εγώ που δεν βαριέμαι πάντως, μια απλή δοκιμή θα κάνω, δεν αγοράζω. :nope:

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #541 στις: Μαρτίου 29, 2018, 14:55 »
Φαντάζομαι την κατανάλωση του ναυτίλου θα έχει πάνω κάτω αφού φοράει τις αντιστάσεις του,εντάξει θα κάψει και λίγο παραπάνω με τον έξτρα αέρα αν έχει αλλά όχι τίποτα ιδιαίτερο.Με την 0,7Ω πολλοί έχουν θέμα με τον ναυτίλο και το πόσες φορές τον γεμίζουν την ημέρα(πχ.πατέρας μου :)) ) και 1 ml παραπάνω να έπερνε θα ήταν πολύ θετικό.Μπορεί βέβαια να βγάλουν κανένα extention :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #542 στις: Μαρτίου 29, 2018, 15:14 »
Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε...  :laugh1:

Περίμενε βρε Σταύρο μου κι εσύ λιγάκι, μπορεί να έχει βάλει μέσα ο κατασκευαστής κανέναν σούπερ ντούπερ εξαεριζμό, καρμπυρατέρ, βενζινοκινητήρα, μίνι κινέζες να κλείνουν τις στρόφιγγες, κάτι ξερωγω... Άτμισέ το πρώτα το ρημάδι, που έφτασες και στο extension...  ;D

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #543 στις: Μαρτίου 29, 2018, 18:25 »
Δεν ξέρω Σταύρο, το βράδυ θα μάθω, αλλά μου φαίνεται για δίμελος. Αν έχει τη μικρή κατανάλωση του Κάβειρου δε θα πειράξει κανέναν κι αν παίζει απροβλημάτιστα θα λύσει τα χέρια όσων βαριούνται τους επισκευάσιμους. Εγώ που δεν βαριέμαι πάντως, μια απλή δοκιμή θα κάνω, δεν αγοράζω. :nope:
γιωργο και να ηθελες να αγορασεις νομιζω 47ευρω ειναι απαγορευτικη τιμη για clearomizer...

Συνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #544 στις: Μαρτίου 29, 2018, 19:22 »
Απαγορευτική όχι, μη ανταγωνιστική σιγουρότατα.

Οι κλώνοι να 'ναι καλά. :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #545 στις: Μαρτίου 29, 2018, 19:59 »
Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε...  :laugh1:

Περίμενε βρε Σταύρο μου κι εσύ λιγάκι, μπορεί να έχει βάλει μέσα ο κατασκευαστής κανέναν σούπερ ντούπερ εξαεριζμό, καρμπυρατέρ, βενζινοκινητήρα, μίνι κινέζες να κλείνουν τις στρόφιγγες, κάτι ξερωγω... Άτμισέ το πρώτα το ρημάδι, που έφτασες και στο extension...  ;D
Δεν σου θυμίζει  λίγο kabuki  ο θάλαμος  ατμοποιήσης;Πιστεύω  θα μοιάζουν αρκετά σε απόδοση,μόνο ο τύπος του airflow  αλλάζει
Προσωπικά  το  θέμα διαρροών και η γκρίνια  των  συχνών γεμισμάτων  μόνο  με  ενδιαφέρει.Αποκλείεται  έτσι και αλλιώς να   τον   χρησιμοποιήσω εγώ  :))

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #546 στις: Μαρτίου 29, 2018, 21:03 »
Δεν σου θυμίζει  λίγο kabuki  ο θάλαμος  ατμοποιήσης;
Κοίτα, η καμπάνα του είναι πιο φαρδιά από του Kabuki (προφανώς λόγω χωρητικότητας 2ml) οπότε αυτό θα παίξει ρόλο στη γεύση. Καλύτερη; Χειρότερη; Θα σε γελάσω. Από την άλλη, με airflow από κάτω, και χτισμένο πάνω στην κεφαλή του Ναυτίλου, δε ξέρω τι καινούργιο περιμένουμε να δούμε. Θα δείξει.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #547 στις: Μαρτίου 29, 2018, 22:57 »
Η χωρητικότητα είναι 3,7ml και παίζει πολύ ωραία ως τσιγαρίσιος ατμοποιητής. Το airflow περιλαμβάνει 3 τρύπες, στη μία είναι κλασικός σφιχτός ναυτίλος, στη 2η όπως το Φαινόμενο lite και στην 3η λίγο πιο αεράτος τσιγαρίσιος ακόμη.
Στο τανκ είχε την Ούρσουλα και απέδιδε πολύ καλά τη γεύση, συγκρίνοντας με Φαινόμενο, Κάβειρο και Hussar στους οποίους έχω δοκιμάσει το υγρό. Η ρύθμιση των υγρών φαίνεται να δουλεύει σωστά, με την έννοια ότι μπορείς να βρεις εύκολα τη σωστή τροφοδοσία ανάλογα με την αναλογία των υγρών. Δείχνει να μπορεί να ανταποκριθεί με άνεση και σε υγρά με πάνω από 70% vg.
Το γέμισμα είναι πανεύκολο και γρήγορο και η τζούρα αρκετά smooth και αθόρυβη. Γενικά μου έκανε πολύ καλή εντύπωση γι' αυτό που είναι και μου άρεσε επίσης ότι είναι brushed και έχει ωραίο φινίρισμα.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #548 στις: Μαρτίου 29, 2018, 23:04 »
Μια χαρά ακούγεται Γιώργο, ευχαριστούμε για τα info. Μάλλον θα πρέπει να περάσω σύντομα απο τον κύριο crazy vaper

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #549 στις: Μαρτίου 29, 2018, 23:20 »
Σίγουρα Σταύρο, αξίζει μια δοκιμή κι εσύ θα καταλάβεις φυσικά αν θα ταίριαζε στον πατέρα σου. Εγώ νομίζω ότι θα μπορούσε να κερδίσει πολλούς που ατμίζουν με εργοστασιακούς σε στυλ Ναυτίλο, χωρίς τα προβλήματα του Ναυτίλου.

Αποσυνδεδεμένος darkmass

  • **
  • 114
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #550 στις: Μαρτίου 29, 2018, 23:24 »
Καλησπερα.εχουμε site για τον παραπανω ατμοποιητη;

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #551 στις: Μαρτίου 29, 2018, 23:38 »
Στο crazyvaper στην Πετρούπολη τον πέτυχα εγώ, γκούγκλαρέ το, θα βρεις τηλέφωνο και μιλάς μαζί του. Δεν τον έχει στο site (3,7ml = not tpd ready) :sfyrigma: 

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #552 στις: Μαρτίου 29, 2018, 23:47 »
ο γουγλης μου, ελεγε οτι εκανε αποτοξινωση, αλλα @@...  δεν


Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #553 στις: Μαΐου 07, 2018, 10:27 »
Κάτι ψήνεται...


Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Clearomizers νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #554 στις: Μαΐου 07, 2018, 10:41 »
[member=12562]thenetpoet[/member] τι σου θυμίζουν οι συγκεκριμένες πλάκες; :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12818 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123691 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278519 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63914 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206531 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92952 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3904 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173045 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15571 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14283 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9645 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos