vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

72 επισκέπτες, 2 χρήστες
manoslykos, camber

Twitter

Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods

Αποσυνδεδεμένος GiorgoS2000

  • **
  • 130
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 00:44 »
Ως νέος ατμιστής κι εγώ να παραθέσω την εμπειρία μου.


Ξεκίνησα με umax γιατί ήθελα κάτι οικονομικό για αρχή.Σε σχέση με τις ego που χρησιμοποιούσα ταυτόχρονα,φυσικά,μου φαινόταν φανταστικό.Μετά που γλυκάθηκα πήρα το provari mini (λόγω μεγέθους,ονόματος,εμφάνισης,προέλευσης,σχολίων ατμιστών).Στην αρχή μου φάνηκε απάτη γιατί το umax είναι δυνατότερο αλλά συνηθίζοντας το καταλαβαίνεις την απαράμιλλη ποιότητα του και την ακρίβεια των ενδείξεων του.Όταν λέει 3,4v ειναι τόσο και όχι ό,τι να'ναι που δίνει το κινέζικο.Τα ίδια και με το ram που έχει φίλος.Εκτός της ποιότητας κατασκευής,ss γαρ,δεν νομίζω πως αξίζει τα λεφτά του (το ram έτσι,μην παρεξηγηθούμε ;D ).


Οικονομία (από που να πρωτοκόψεις θα μου πεις!) και provari mini.

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 00:47 »
Αυτη την αντιπαραθεση που εχουμε την αντιμετωπιζω για πανω απο 5 χρονια στα φορουμ για τα κινητα τηλεφωνα στα οποια ειμαι μελος και δυστυχως δεν ειμαι διατεθιμενος να την κανω και για το η.τ. γιατι ξερω απο τωρα οτι θα βγει ακαρπη.
Καλως ή κακως υπαρχουν αρκετα ατομα με τις αποψεις σου οπως και αρκετα με τις δικιες μου.
Μετα απο τοσα χρονια "τσακωμων" για τα smartphone εχω καταλαβει οτι δεν προκειται να πεισω ουτε εγω εσενα, ουτε εσυ εμενα.
Χαιρομαι που υπαρχουν διαφορετικες αποψεις και χαιρομαι που τοποθετουνται πολιτισμενα.
Ειναι στο χερι του καθενος να επιλεξει το δρομο που θα ακολουθησει και να αγορασει το mod που πιστευει οτι του ταιριαζει.
Ευχομαι παντως να εισαι χαρουμενος με το lava σου και να σε κρατησει για παντα μακρια απο το κ..οτσιγαρο.
Γιατι στην τελικη αυτο δεν ειναι το νοημα?
Δεν το βλέπω καθόλου σαν αντιπαράθεση!!! Αντιθέτως, όπως αναφέρω, επιλέγω και εγώ ο ίδιος προσωπικά το "ακριβό" πολλές φορές, συνειδητά, αλλά καμιά φορά και με μοναδικό κριτήριο το "γουστάρω". Η απάντηση μου στηριζόταν καθαρά σε οικονομοτεχνική προσέγγιση δικιά μου!
Οντως αυτό είναι το νόημα. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 01:01 »

μην παρεις lava, παρε ενα wildfire ή ένα vamo ;)




το περιμενω το wildfire να μου το στειλει το μαγαζι περισευαν 60ευρω ειπα ψεματα για 40ευρω και απο οτι μου ειπανε με μεταλικο κουμπι για να δουμε θα κανει μπεεεεεεεε :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 01:10 »
Lava v.2.1 (mini ή normal) σε τιμή...eGo:
 
http://www.e-liquid.cn/1pc-lava-tube-v21-18350-p-331.html
 
http://www.e-liquid.cn/1pc-lava-tube-v21-18650-p-332.html
 
Το www.e-liquid.cn είναι από τα πλέον αξιόπιστα κινέζικα e-shop...

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #19 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 01:10 »
Η απάντηση μου στηριζόταν καθαρά σε οικονομοτεχνική προσέγγιση δικιά μου!


Ωραια, αντε να μπω στο τριπακι.
Για κοστολογησε μου την ποιοτητα των υλικων ενος provari σε σχεση με ενος lava.
Για κοστολογησε μου την ακριβεια των μετρησεων και την αποδοση ενος provari σε σχεση με ενος lava.
Για κοστολογησε μου την after sale εξυπηρετηση ενος provari σε σχεση με ενος lava.
Για κοστολογησε μου την ομορφια, την εμφανιση, την ποικιλια χρωματων ενος provari σε σχεση με ενος lava.

Και το τελευταιο αλλα το πιο σημαντικο που παιζει μεγαλο ρολο στην αγορα οποιοδηποτε προιντος. Η μεταπωλητικη αξια.
Οταν αγοραζεις ενα provari και θες μετα απο 6 μηνες να το πουλησεις θα παρεις πισω το 80-90% των χρηματων σου. Ποσα θα πιασεις για να πουλησεις ενα lava 6 μηνων (αν δεν εχει "πεθανει" μεχρι τοτε. Γιατι η δικια μου εμπειρια με lava φιλων ειναι εκ διαμετρου αντιθετη με τη δικια σου)?
Αν παρεις ενα provari 200 ευρω οταν το πουλησεις θα χασεις 30 ευρω.
Αν παρεις ενα lava 40 ευρω οταν το πουλησεις θα χασεις 30 ευρω.

Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #20 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 01:11 »
κ εγώ την πάτησα σε αγορές φτηνών μοντ για οικονομία κ καλά κ όλο χαλούσαν μέχρι που αποφάσισα να πάρω ένα κουτί του seb κ σώθηκα.δεν είναι ακριβό αλλά για μένα η αλλαγή από σωλήνα σε κουτί μου έπεφτε βαριά.αποδίδει σαν το πρόβατο περίπου κ με ακρίβεια.(σήμερα κάναμε δομικές με έναν φιλο που έχει πρόβατο)..έχει εξαίρετη αντοχή σε πτώσεις,χτυπήματα.από αυτονομία είναι απίστευτο.με το μίνι λάβα την βγάζω 2,3 ώρες με μια πατάρια κ με το κουτί κάπου 18 αλλά με 2 μπαταρίες (εφεστ 18350).κ μεγάλη αβαντα είναι ότι κ κάτι να πάθει δίπλα ο seb.

αν πάλι σε ενοχλεί η εμφάνιση του κουτιού τότε μαζεύεις χρήμα για πρόβατο

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #21 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 01:24 »
Ρε παιδια μπερδευομαστε τζαμπα και αδικα μου φενεται...και ακρη βγαινει πανευκολα...Πας και με φιατ Σαλλλονικη πας και με φεραρι το θεμα ειναι το πως πας στο στοχο φτανεις επισης και με γαδαρακο!
 
Οταν ξεκινησα ατμιζα με 1100 HYBRID για 4 μηνες,και οταν καποιος πηγε να μου το προσβαλει απο εδω μεσα (Βασιλης) ενα βραδυ γιναμαι αιμα και αμμος 8) καλο το Hybrid και βγηκε και παλικαρι αλλα οταν πηρα το προβατακι και εβαλα επανω ατμο(ψιλοπαιθαμενος ατμο στην μπαταρια1100) πηρα τζουρα και εφτασε ως τα δαχτυλιαμ...τοτε ειπα, ΑΥΤΟ παει να πει ατμι-ΖΩ,καλο και τιμιο για τα λεφτα του και το λαβα και βμαχ και ολα τα μοντ...αλλο καλυτερο εκει, αλλο υστερει αλλου..αλλα προατακι μεχρι και σημερα δεν εχει ματαβγει.Οποτε του δινουμε τα ευσημα εως σημερα που μιλαμε ,και απλα οποιος μπορει οικονομικα το χτυπαει και οποιος δεν μπορει οχι,και εγω θελω το μινι αλλα ΔΕΝ..οποτε καλα ειμαι με το χιλιοχτυπημενο και καταγρατζουνισμενο προατακι μου(προλαβα και το πηρα προ κρισης).
Αλλα με αποδοση οπως την πρωτη μερα, το σαλονακι ειναι ακομα φεραρι.
 
Οποτε για να ξαναμπω στο θεμα του νηματος,να πω οτι η γνωμη μου ειναι σε νεο ατμιστη να χτυπηση ενα λαβακι β1 για κανα δημηνο με κανα 15-20αρικο(σωμα)το δημηνο αυτο να βαλει τα φραγκα απο τα τσιγαρα στον κουμπαρα..και μολις δει οτι βαφτιστηκε ατμιστης τελικα  :respect: ,τον σπαει και παιρνει ΠΡΟΑΤΑΚΙ!! μεχρι να βγει κατι καλυτερο(βεβαιος)
 
Εκτος συναγωνισμου ο SEB με τα κουτακια του ΑΠΕΧΤΟΣ και ο ανθρωπος και τα μοντακια του απο οσο εχω δει,απο φιλο.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #22 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 01:29 »
Συμφωνω απολυτα danys620 με μια μικρη διορθωση.
Να παρακαμψεις στο σταδιο του lava (με 20 ευρω παιρνεις 3 μπαταριες για το provari).
Ξεκινας με μια απλη ego και μεσα σε 1-2-3-4 μηνες (αναλογα με το ποσα τσιγαρα καπνιζες παλια) θα εχεις γλιτωσει τα 200 ευρω που κανει το provari και τελος η αναζητηση για ηλεκτρονικο mod.
Παμε για μηχανικο μετα.  :)

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #23 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 01:34 »
Αυτο το ειπα για το λογο του οτι ορισμενοι ανθρωποι δεν ακολουθουν τελικα τον ατμο και ξαναγυρναν.Μην παει τζαμπα το 200αρι ;)

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #24 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 01:37 »
Υπηρξε ανθρωπος που ξαναγυρισε στο κ.τ. μετα απο Provari???  :))

Αποσυνδεδεμένος TerraByter

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #25 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 01:38 »
Αυτο το ειπα για το λογο του οτι ορισμενοι ανθρωποι δεν ακολουθουν τελικα τον ατμο και ξαναγυρναν.Μην παει τζαμπα το 200αρι ;)
Το πουλάς και δεν χάνεις παρα ελάχιστα  ;) ;) ;) ;)


παιδια για να μην το κουράζουμε, το Provari αυτή τη στιγμή αποτελέι την κορυφή. Κάτι καλύτερο και να υπάρχει δεν είναι διαθέσημο στο ευρύ κοινο. Οπότε Provari είναι η λύση.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 16, 2013, 01:49 από TerraByter »

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #26 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 02:03 »

Ωραια, αντε να μπω στο τριπακι.
Για κοστολογησε μου την ποιοτητα των υλικων ενος provari σε σχεση με ενος lava.
Για κοστολογησε μου την ακριβεια των μετρησεων και την αποδοση ενος provari σε σχεση με ενος lava.
Για κοστολογησε μου την after sale εξυπηρετηση ενος provari σε σχεση με ενος lava.
Για κοστολογησε μου την ομορφια, την εμφανιση, την ποικιλια χρωματων ενος provari σε σχεση με ενος lava.

Και το τελευταιο αλλα το πιο σημαντικο που παιζει μεγαλο ρολο στην αγορα οποιοδηποτε προιντος. Η μεταπωλητικη αξια.
Οταν αγοραζεις ενα provari και θες μετα απο 6 μηνες να το πουλησεις θα παρεις πισω το 80-90% των χρηματων σου. Ποσα θα πιασεις για να πουλησεις ενα lava 6 μηνων (αν δεν εχει "πεθανει" μεχρι τοτε. Γιατι η δικια μου εμπειρια με lava φιλων ειναι εκ διαμετρου αντιθετη με τη δικια σου)?
Αν παρεις ενα provari 200 ευρω οταν το πουλησεις θα χασεις 30 ευρω.
Αν παρεις ενα lava 40 ευρω οταν το πουλησεις θα χασεις 30 ευρω.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μου τα λες όλα αυτά. Το πρώτο πράμα που τόνισα εγώ ο ίδιος, είναι το ότι το πρόβατο είναι πολύ ποιοτικότερο από το Λάβα, αλλά και από το σύνολο σχεδόν των κινέζικων -και μη- VV. Απλά είναι πολύ ακριβό για αυτό το παραπάνω που προσφέρει. Αν για κάποιον η καλύτερη εμφάνιση είναι καταλυτικός παράγοντας, τότε ναι, το προβάρι είναι καλύτερο. Αν είναι οι ακριβείς μετρήσεις, επίσης. Αν είναι σημαντικό το σύνολο όλων αυτών που ανέφερες, τότε πάλι το πρόβατο είναι αδιαμφισβήτητοςνικητής. Εγώ έκανα την σύγκριση καθαρά με βάση την απλουστευμένη λειτουργία τους, αυτό που προσφέρουν, δηλαδή το άτμισμα σε VV και την αντοχή τους στον χρόνο.

Κακό παράδειγμα η μεταπωλητική αξία: ΟΤΙ και αν γίνει στο Λάβα θα χάσεις το πολύ 40 ευρώ (η 20 όπως δείχνει πιο πάνω ο φίλος zacharis1955). Αντιθέτως, στο προβάρι μπορεί να χάσεις πολύ παραπάνω, ΕΙΔΙΚΑ αν βγει (που σίγουρα θα βγει) κάτι πιο νέο, αν πέσει η τιμή του καινούριου, αν πλημμυρίσει ο τόπος και μένουν απούλητα, κλπ. (Αν ψάξεις στο φόρουμ θα δεις να πουλιέται προβάρι με 150 μαζί με παρελκόμενα). Γενικά στο 90% των περιπτώσεων το ακριβό χάνει σε απόλυτες τιμές μεγαλύτερο ποσό στην μεταπώληση από ότι το φθηνό.
Δεν ξέρω ειλικρινά γιατί έχουμε τόσο αντίθετη εμπειρία, ίσως να είμαι από τους τυχερούς που είχαν πάρει από την καλή φουρνιά (από όσο θυμάμαι τα έβγαζαν 2 εταιρείες, με την μια να προκύπτει ότι τα έβγαζε με πολλά προβλήματα τελικά), ίσως οι δικοί μου γνωστοί να τα φέρονταν πιο απαλά (εγώ προσωπικά πάντως αποκλείεται), ή να τα χρησιμοποιούσαν λιγότερο. Αλλά το θέμα δεν είναι εκεί. Ας αντέχει το Λάβα και οποιοδήποτε του είδους του, λιγότερο από 1 χρόνο. Αν δεν χαλάνε σε εξευτελιστικά μικρό χρονικό διάστημα (κάτι σαν το 3μηνο που είπα πιο πάνω) δύσκολα μπορεί να προκύψει το ακριβό προβάρι πιο συμφέρον και ανέλυσα αρκετά το σκεπτικό μου πάνω σε αυτό πιστεύω.

Αποσυνδεδεμένος TerraByter

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #27 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 02:14 »
Και ο χορος καλα κρατει  :)) :)) :))

Φταίω εγώ τώρα να γράψω μια σοφή Ελληνική παροιμία, αλλά αμα τη γράψω θα μου πούν ότι προκαλώ...

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #28 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 02:16 »

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μου τα λες όλα αυτά. Το πρώτο πράμα που τόνισα εγώ ο ίδιος, είναι το ότι το πρόβατο είναι πολύ ποιοτικότερο από το Λάβα, αλλά και από το σύνολο σχεδόν των κινέζικων -και μη- VV. Απλά είναι πολύ ακριβό για αυτό το παραπάνω που προσφέρει. Αν για κάποιον η καλύτερη εμφάνιση είναι καταλυτικός παράγοντας, τότε ναι, το προβάρι είναι καλύτερο. Αν είναι οι ακριβείς μετρήσεις, επίσης. Αν είναι σημαντικό το σύνολο όλων αυτών που ανέφερες, τότε πάλι το πρόβατο είναι αδιαμφισβήτητοςνικητής. Εγώ έκανα την σύγκριση καθαρά με βάση την απλουστευμένη λειτουργία τους, αυτό που προσφέρουν, δηλαδή το άτμισμα σε VV και την αντοχή τους στον χρόνο.

Κακό παράδειγμα η μεταπωλητική αξία: ΟΤΙ και αν γίνει στο Λάβα θα χάσεις το πολύ 40 ευρώ (η 20 όπως δείχνει πιο πάνω ο φίλος zacharis1955). Αντιθέτως, στο προβάρι μπορεί να χάσεις πολύ παραπάνω, ΕΙΔΙΚΑ αν βγει (που σίγουρα θα βγει) κάτι πιο νέο, αν πέσει η τιμή του καινούριου, αν πλημμυρίσει ο τόπος και μένουν απούλητα, κλπ. (Αν ψάξεις στο φόρουμ θα δεις να πουλιέται προβάρι με 150 μαζί με παρελκόμενα). Γενικά στο 90% των περιπτώσεων το ακριβό χάνει σε απόλυτες τιμές μεγαλύτερο ποσό στην μεταπώληση από ότι το φθηνό.
Δεν ξέρω ειλικρινά γιατί έχουμε τόσο αντίθετη εμπειρία, ίσως να είμαι από τους τυχερούς που είχαν πάρει από την καλή φουρνιά (από όσο θυμάμαι τα έβγαζαν 2 εταιρείες, με την μια να προκύπτει ότι τα έβγαζε με πολλά προβλήματα τελικά), ίσως οι δικοί μου γνωστοί να τα φέρονταν πιο απαλά (εγώ προσωπικά πάντως αποκλείεται), ή να τα χρησιμοποιούσαν λιγότερο. Αλλά το θέμα δεν είναι εκεί. Ας αντέχει το Λάβα και οποιοδήποτε του είδους του, λιγότερο από 1 χρόνο. Αν δεν χαλάνε σε εξευτελιστικά μικρό χρονικό διάστημα (κάτι σαν το 3μηνο που είπα πιο πάνω) δύσκολα μπορεί να προκύψει το ακριβό προβάρι πιο συμφέρον και ανέλυσα αρκετά το σκεπτικό μου πάνω σε αυτό πιστεύω.

Γι'αυτο δεν ηθελα να ξεκινησω τετοια μεγαλη κουβεντα γιατι ηξερα εξ αρχης οτι δε θα βγαλουμε ακρη.  :(
Θα μεινω σε ενα συμπερασμα και το ληγω εδω.
Κανεις τη δουλεια σου και εισαι ευχαριστημενος με το lava? Ναι. Τελος τοτε.
Εγω προσωπικα δε θα εμπαινα ποτε στον κοπο να παρω lava αλλα αυτη ειναι η δικια μου αποψη κι εγω ειμαι γενικα παραξενος ανθρωπος οποτε μπορει να μην αντιπροσωπευω την κοινη γνωμη.
Το συμπερασμα ειναι να κανουμε τη δουλεια μας με οποιο τροπο κι να προτιμαμε και πιστευουμε οτι ειναι ο σωστος.
Χαιρομαι που βαδιζουμε μαζι το δυσκολο δρομο για τη διακοπη του τσιγαρου κι ας ειναι ο ενας με seat κι ο αλλος με mercedes (οπως το εφερες ως παραδειγμα πιο πριν).
Μαζι θα φτασουμε στον προορισμο μας.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Leon72

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Διαπιστώσεις, συμφέρουσες τιμές για αγορά VV Mods
« Απάντηση #29 στις: Ιανουαρίου 16, 2013, 02:33 »
Μάλλον συγκρίνεις "μαιμού" lava με Lava

To Lava κάνει 75 $  http://www.apolloecigs.com/VTube-kit-p/atube.htm
και το provari κάνει 160 $ http://www.provape.com/ProVari-Mini-Variable-Voltage-V2-5-p/provarimini.htm
και τα δυο είναι από Αμερική και έχουν μεταφορικά έξτρα  :)


Δεν ξέρω ειλικρινά φίλε εγώ το παρήγγειλα σε κιτ απο τον Πορτογάλο με 49 ευρώ + μεταφορικά τον προηγούμενο Δεκέμβρη. Αλλά κακώς κολλάμε στο Λάβα - το ανέφερα απλά γιατί έχω εμπειρία με αυτό- είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν και άλλα φθηνά που παρουσιάζουν αξιοπρεπή αντοχή και απόδοση. Το προβάρι είναι το καλύτερο, το ξέρουμε όλοι, απλά είναι πολύ ακριβό για αυτό που δίνει και αυτό θέλησα να δείξω (σύμφωνα με το δικό μου πάντα σκεπτικό) στον συνατμστή που άνοιξε το θέμα και ζήτησε την βοήθεια μας.
ΥΓ. Το ότι έχουν βάλει τα Προβατάκια σε sale, ίσως να λέει κάτι ε? (Ελπίζω να είναι λόγω ανταγωνισμού και να μην ξεστοκάρουν απλά, επειδή ετοιμάζουν κάτι καλύτερο, ή κάτι τέτοιο)
ΥΓ 2 Το Λάβα που δείχνεις είναι κιτ

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 234 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 192 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20918 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281757 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207990 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66189 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174854 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313060 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14524 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124945 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93686 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4242 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix