vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

248 επισκέπτες, 4 χρήστες
Milarepa, camber, kyrgiannis, Jorge

Twitter

Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 10:30 »
Ότι πιο όμορφο έχει συμβεί στην ζωή μου !!!!! Ο πιο εύκολος στόχος που έβαλα κ κέρδισα!!!!  :respect: :respect: :respect: :respect:

Από την πρώτη στιγμή λάτρεψα το άτμισμα (ακόμη κ δίχως υγρό  :laugh1: :laugh1: :laugh1: άτμισα λίγο πολυεστέρα... ::) ::) ευτυχώς για ένα δευτερόλεπτο  ;))

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όσοι δοκιμάσουν το άτμισμα από την πρώτη στιγμή να το λατρέψουν κ να ξεχάσουν ακαριαία το κ.τ.!!!
Είναι ότι πιο μαγικό μου έχει συμβεί γιατί πάντα θυμάμαι τις άθλιες νύχτες που περνούσα με αβάσταχτο βήχα κ  πόνο στην περιοχή του στήθους!!

Κανείς ποτέ δεν πίστευε ότι θα με έβλεπε μια στιγμή δίχως κ.τ. στο χέρι!!! Μέχρι κ πριν από δυο χρόνια δεν είχα ούτε μια φωτογραφία δίχως κ.τ.
στο χέρι!!!!!! Το λέω κ ντρέπομαι ειλικρινά!!!!!!  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου αυτό εδώ το υπέροχο κ μοναδικό φόρουμ κ όλους όσους με  βοήθησαν να είμαι σήμερα ελεύθερη
από μια καταραμένη φυλακή !!!!!!!!!!!  :yes: :yes: :yes:   :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Μέσα από την ατμιστική μου πορεία έμαθα πολλά πράγματα κ το κυριότερο όλων είναι ότι τίποτα δεν είναι τόσο τρομερό
μέχρι τη στιγμή που θα πάρουμε την απόφαση να το πολεμήσουμε!!!!!! Δεν πολεμάμε εμάς αλλά αυτά που εμείς "δώσαμε"
στον εαυτό μας κ αυτό για μερικούς δεν είναι εύκολο μα με υπομονή κ επιμονή τα πάντα μπορούμε να καταφέρουμε!!!

Η επιτυχία μας βασίζεται (για μένα ) στην αντράνταχτη θέληση του να καταφέρνουμε να βγάζουμε τα εμπόδια από την ζωή μας κ να γινόμαστε πιο
χαρούμενοι κ ελεύθεροι από κακές συνήθειες!!!!


Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 10:31 »
Παράθεση
συγνώμη αλλά το  ΄ήταν πολύ εύκολο'  με το 'δεν το σκέφτηκα καθόλου'
τι διαφορές έχουν?

Στη σκέψη μάλλον... ;)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 10:33 »
Κάποιοι το σκέφτονται αρκετά κ όταν προσπαθήσουν βλέπουν ήταν πολύ εύκολο ναι?
Κάποιοι (Εγώ) δεν το σκέφτηκαν καθόλου κ μέχρι κ σήμερα είναι μια χαρά με την επιλογή τους.  :)

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 10:34 »
συγνώμη αλλά το  ΄ήταν πολύ εύκολο'  με το 'δεν το σκέφτηκα καθόλου'
τι διαφορές έχουν?

Είναι 5 επιλογές κλίμακας για το πόσο εύκολο φάνηκε ή όχι. Το δεν το σκέφτηκα καθόλου δηλώνει ότι ήταν το πιο εύκολο από όλα. Οι ερωτήσεις με 5 επιλογές κλίμακας είναι συνηθισμένες σε στατιστικές/ερωτηματολόγια.

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #19 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 10:35 »
Σε σχεση με ότι φοβόμουν ήταν παιχνιδάκι τελικά...
Δεν είχα καν σκοπό να το κόψω εντελώς, απλά να το ελαττώσω δραστικά, αλλά απο τις πρώτες ημέρες δεν το επιθυμούσα πλέον.

(ψηφισα πολύ εύκολο)

Αποσυνδεδεμένος mantzaros

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #20 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 10:43 »
Ο μονο που σκεφτηκα πολυ ηταν να παω να αγορασω το 1ο μου
Μετα ηταν ολα ευκολα
Καθως το πηρα για να γλυτωσω το πρωινο μισοπακετο σχεδον μπροστα στο λαπτοπ μολις εφυγα απο το σπιτι το πηρα μαζι μου μαζιμε τα τσιγαρα
Τα τσιγαρα δε τα χρησιμοποιησαστο καφε και αυτο ηταν...μετα εμαθα και το φορουμ και κολησα μαζι του!!!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #21 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 11:00 »
Στη σκέψη μάλλον... ;)

και τα δύο μου βγάζουν το piece of cake...
τουλάχιστον έτσι ήταν για μένα. όπως είπε και ο παπ παραπάνω το λάτρεψα και καταενθουσιάστηκα από την πρώτη τζούρα. επίσης, όπως είπε και η αγγελική έχω ατμίσει κι εγώ πολυεστέρα, όπως είπε ο νάσος είχα μπουκώσει κι εγώ από τα 50 τσιγάρα τη μέρα...όλοι έχουμε κοινά στοιχεία... :D

σήμερα, ενώ σε καθημερινή βάση μόλις ξυπνήσω κάνω καφέ και πιάνω το η.τ μου, έκανα 2 ώρες για να το πιάσω...βέβαια καφέ δεν ήπια στο σπίτι, αλλά και στη διαδρομή στο αυτοκίνητο μέχρι να έρθω στη δουλειά μου δεν το έβγαλα από την τσάντα μου.

πλέον νιώθω πως δεν είμαι ούτε από το η.τ εξαρτημένη!

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #22 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 11:04 »
O φόβος, ήτανε μόνο για το πρώτο βράδυ (που είχα δίπλα μου και ενα πακέτο τσιγάρα), μιας και δεν είχα δοκιμάσει καν να το κόψω ποτέ, είχα τους φόβους μήπως δεν με βγάλει τη νύχτα( :idiot1: ).


Απο εκεί και πέρα, όχι μόνο ήταν πανεύκολο, αλλά και ευχάριστο, αλλάζοντας γεύσεις κτλ... ;)

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 909
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #23 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 11:11 »
Εγω επρεπε να περασω απο το ετοιμο τσιγαρο στο στριφτο, να ξεμπουκωσω λιγο απο το καρβουνο του ετοιμου να δω την διαφορα και μετα πολυ ανετα πηγα στο ΗΤ. Και επειδη δεν ημουν ποτε φιλος με το ψεμα θα πω οτι αραια και που κανω κανενα ΚΤ με τον καφε αλλα μεχρι εκει, λογω του αγχους της δουλειας εχοντας να αντιμετωπισω καθημερινα ολο το καλοκαιρι πολλες εθνικοτητες ανθρωπων ισως εκανα και κανα δυο παρα πανω. Τωρα που ειμαι ανεργος και εχω ηρεμησει απο ολα αυτα, το κτ το βλεπω απο χιλιομετρο πλεον.  :)

Αποσυνδεδεμένος hemlock

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #24 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 11:36 »
'Ολη η ιστορία για μένα ήταν να μην μείνω χωρίς αφόρτιστο ΗΤ στο χέρι...Οπότε όταν πήρα την δεύτερη ego Μπαταρία απλά ο καπνός πήγε στον κουβά μαζί με χαρτάκια/φίλτρα...Οι αναπτήρες έμειναν για να ανάβουν το γκαζάκι του καφέ... :))

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #25 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 11:42 »
Η δύναμη του μυαλού δεν συγκρίνεται. Τις πρώτες τρεις μέρες ατμιζα FA Cuban Supreme 18 σε ego-c με τα τρία τελευταία μου τσιγάρα μπροστά μου. Εκεί έμειναν! Δεν το σκέφτηκα λεπτό!

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #26 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 11:45 »
Πολύ χαλαροοοό!!!!  8)

Αποσυνδεδεμένος Diver

  • ***
  • 692
  • Φύλο: Άντρας
  • H νεκροψία θα δείξει ....
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #27 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 11:47 »
Πολύ εύκολο .
Στην αρχή κυκλοφορούσα με πακέτο παράλληλα , μην τυχόν και δεν με καλύψει . Αλλά δεν το χρειάστηκα .

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #28 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 11:52 »
επιφυλακτικος και με μεγαλη αγωνια μεχρι να το δοκιμασω....μολις το δοκιμασα ειπα εδω ειμαστε ;)

Αποσυνδεδεμένος pablack

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Το πέρασμα από το κ.τ. στο η.τ. πως σας φάνηκε ?
« Απάντηση #29 στις: Νοεμβρίου 07, 2012, 11:59 »
 Στην αρχή κυκλοφορούσα και με τα 2 και έκανα και τσιγάρο.
Όταν πήρα όμως τα σωστά ‘’εργαλεία’’ , μπαταριοθήκη και ατμοποιητή , το τσιγάρο εδώ και καιρό , είναι παρελθόν   :)
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 287 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34528 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556879 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181558 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 111 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8818 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538132 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60427 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238676 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1296 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16688 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139140 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz