vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Υγρά Halo

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3420 στις: Μαρτίου 23, 2016, 15:36 »
Βρηκα  Halo Tribecca τα 30 ml με 16 ΕΥΡΩ και αποδειξη!! Τα 15 ml 7 ή 8 ΕΥΡΩ !! Ειχα διπλοπαρκαρει και βιαζομουν γι'αυτο δε θυμαμαι ακριβως ποσο μου ειπε για το 15αρι. Επειδη δε γνωριζω ακριβως τις διαδικασιες του φορουμ σ'αυτο το θεμα και επειδη δεν προλαβαινω αυτη τη στιγμη να διαβασω τι ισχυει, ας μου πει καποιος απο τους συντονιστες,αν ειναι πρεπον να γραψω διευθυνσεις κ.λ.π. :hmmm: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος e-akapnos

  • ***
  • 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum vivimus vivamus
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3421 στις: Μαρτίου 23, 2016, 15:56 »
Δοξα το Θεο σε τετοια θεματα η Διαχειριση του φορουμ ειναι large. Μπορεις να δηλωσεις αφοβα καταστημα, διευθυνσεις και τηλεφωνα.

Στάλθηκε από το GT-S7582 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3422 στις: Μαρτίου 23, 2016, 16:12 »
Φυλαγε τα ρουχα σου να΄χεις τα μισα! Ακομη δε μπηκα καλα-καλα στο φορουμ και οσο να'ναι........ Ας το πει και κανεις αλλος,γιατι εκτος απο Halo,εχει και μερικα ακομη. Σε καποια αλλα επισης -που στο νημα τους τα'χουν πιπιλα-η τιμη ειναι αστεια!! Τα εισαγει απ'ευθειας,ο ανθρωπος.

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3423 στις: Μαρτίου 23, 2016, 16:42 »
Φυλαγε τα ρουχα σου να΄χεις τα μισα! Ακομη δε μπηκα καλα-καλα στο φορουμ και οσο να'ναι........ Ας το πει και κανεις αλλος,γιατι εκτος απο Halo,εχει και μερικα ακομη. Σε καποια αλλα επισης -που στο νημα τους τα'χουν πιπιλα-η τιμη ειναι αστεια!! Τα εισαγει απ'ευθειας,ο ανθρωπος.
Στους 3 μήνες που είμαι μέλος στο φόρουμ έχω δει ότι ποτέ δεν υπήρξε πρόβλημα τέτοιο. ΄Ισα ίσα. Λες άνετα για το μαγαζί.
βλέπω το Tribeca είναι η κορυφή παντού όπου διαβάζω... σαν χρηστης τελευταία του odin 101 πιστεύετε πως αξίζει τόσο περισσότερο το Tribeca ???  θέλω κάτι ελαφρύ καπνικό όχι με πολύ έντονη γεύση καπνού πιστεύετε λοιπόν ότι κάνει για μένα αυτό?
Άκη, το 101 με το tribeca δεν έχουν καμία σχέση. Επειδή είμαι κολλημένος με το 101 και έκανα και tribeca παλιότερα, αυτό που έχω να πω είναι πως το tribeca έχει πιο έντονο το καπνικό του. Αν θες κάτι πιο κοντά σε τσιγάρο και συγχρόνως τρομερή γεύση πας εκεί. Εγώ πλέον δεν το μπορώ για πολύ το tribeca. Η μάλλον το μπορώ, αλλά όχι σε πνευμονικές. Μόνο σε τσιγαρίσιους άτμο... Γνώμη μου ε? ;)

Αποσυνδεδεμένος Bocler

  • **
  • 254
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3424 στις: Μαρτίου 23, 2016, 16:52 »
Φίλε Άκη το τί αξίζει και τί όχι στα υγρά είναι πάρα πολύ υποκειμενικό.
Κάποιο υγρό μπορεί ο ένας να το θεωρεί κορυφαίο και ο διπλανός του να το σιχαίνεται.
Τα καπνικά υγρά δε έχουν τις ιδιαιτερότητές τους που σημαίνει πως ότι μου κάνει εμένα δε σημαίνει πως θα σου κάνει κι εσένα :D

Για να καταλάβεις ποσό δίκιο έχει ο e-spy, εγω δεν το αντέχω με τίποτα...με πιάνει τρελή αηδία  :shock_sick_02:

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3425 στις: Μαρτίου 23, 2016, 17:16 »
@ e-akapnos
@ e-psilosX
Λοιπον. Ανεβηκα για επαγγελματικο ταξειδι στη Λαρισα και τα βρηκα Fast Vape. Μεγαλου Αλεξανδρου 10. Τηλ. 6947695663.
Εχει και ηλεκτρονικο καταστημα απ'οτι μου ειπε αλλα ειναι ανενεργο ακομη. www.fastvape.gr.   Στελνει παντου ειπε.

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3426 στις: Μαρτίου 23, 2016, 18:01 »
@ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ
Καλή φάση. Καλά εγώ πλέον είμαι Χανιά μιας και αρχίζει η καλοκαιρινή σεζόν κι έχουμε δουλίτσα πάλι. Ασε που έχω κόψει το tribeca. Έχω καμιά 10ml από τον καιρό που έκανα μόνο tribeca και κάνω κάνα τανκ πολύ αραιά και που. Δυστυχώς τα υπόλοιπα της halo καπνικά και μη δεν τα έχω ούτε καν δοκιμάσει...
Ωραία φάση όμως.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3427 στις: Μαρτίου 23, 2016, 18:50 »
Tribeca 7/10 από μένα και αυτό γιατί έχει κορυφαίο smooth χτύπημα στα 12mg. H λίγη αυτή γλυκάδα που έχει όμως είναι αναγούλα για μένα ειδικά σε mid range ατμοποιητές! 

Με το Torgue γελάνε και οι πέτρες αν αυτό ειναι καθαρό καπνικό άφιλτρο και λοιπές  μπούρδες.  
Ήθελα να δοκιμάσω και κάποια ακόμη της εταιρίας αλλά η μικρή εμπειρία και οι περιγραφές δεν βοηθάνε καθόλου. 
Και αυτό με τις 48 ώρες είναι αστείο.Τουλάχιστον 1 εβδομάδα με ορθάνοιχτο καπάκι για μένα.


Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3428 στις: Μαρτίου 23, 2016, 19:01 »
@savo
Φίλτατε Σάββα όταν άτμιζα tribeca συστηματικά (το είχα για ολοήμερο υγρό για 3-4 εβδομάδες τον πρώτο καιρό που άτμιζα) το άφησα ακριβώς 48 ώρες με ορθάνοιχτο το καπάκι (το σταγονόμετρο το είχα ακουμπήσει αλλού) και η γεύση ήταν μια χαρά (δεν το δοκίμασα και ποτέ με το που το άνοιξα οπότε δεν μπορώ να ξέρω πόσο πολύ άλλαξε η γεύση του, πάντως η μυρωδιά από το μπουκαλάκι έπεσε σε ένταση αρκετά).
Τι εννοείς με τον όρο mid-range ατμοποιητές? Εγώ το έχω ατμίσει μόνο στον ego one, στον tron-s και στον triton 2 με μικρές διαφορές στη γεύση του σε κάθε ένα ατμοποιητή αλλά μου άρεσε σε όλους. Είναι και γούστα αυτά ρε παιδί μου... ;)

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3429 στις: Μαρτίου 23, 2016, 19:10 »
Σαφέστατα και μιλάμε για ένα πολύ καλό υγρό, αν και δεν μάθουμε ποτέ κατά πόσο άλλαξε στα χρόνια γιατί διάβασα σχεδόν όλο το νήμα και βρήκα αναφορές για το παλιό καλό τριμπέκα! :hmmm:

@Μανώλη όχι τα ντούκια τους επισκευάσιμους κλπ αλλά μεσαίους ατμούς με τις μικρούλες αντιστάσεις πχ aerotank mini.


Η γλυκάδα του δεν κάθεται καλά στους δικούς μου κάλυκες. Το αντάλαξα το μισό ευτυχώς, και αύριο θα στειλω σε μια κοπέλα το Torgue δωράκι.  

Συγνώμη Νικολέτα που άργησα αλλά λόγοι ανωτέρα βίας με κρατησαν εντος των τοιχών.

Αποσυνδεδεμένος Zizik

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
  • Smurfer
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3430 στις: Μαρτίου 23, 2016, 19:26 »
Το παλιό καλό Tribeca ποιός ξέρει τι είχε μέσα, γιατί έβγαιναν οι ατμοποιητές μαύροι και ήθελαν τρίψιμο. Κι εγώ προτιμούσα τη γεύση του, αλλά με τη νέα σύνθεση είναι πεντακάθαροι.
Αισθάνομαι ασφαλέστερος με τη νέα και αγνή.  :))

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3431 στις: Μαρτίου 23, 2016, 19:37 »
Σάββα οι δικοί μου κάλυκες πάντως βρίσκουν πολΰ έντονο και το καπνικό του κομμάτι και την καραμέλα οπότε ναι είναι έντονη η γλυκάδα του. Ταιριάζει τέλεια με παλαιωμένο bourbonάκι.  :happy_roll_01:

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3432 στις: Μαρτίου 23, 2016, 19:48 »
Για να καταλάβεις ποσό δίκιο έχει ο e-spy, εγω δεν το αντέχω με τίποτα...με πιάνει τρελή αηδία  :shock_sick_02:

αν  έχει αυτή την γεύση τις καραμέλας τότε ναι δεν θα μου αρέσει και εμενα.... 

νομίζω πως και για άλλη μια φορα θα προτιμήσω το odin 101  από τα καλύτερα καπνικά υγρά που υπάρχουνε...! είναι σα να καπνίζεις πούρο με γλυκές νοτες από διαφορα φρούτα... το κάτι άλλο...!!!!! 

ανοίγεις την συσκευασία και μυρίζει όλος ο χορός αυτό το υπέροχο άρωμα...! ποσο μάλλον όταν το ατμιζεις εκεί τα παθαίνεις όλα...!!!!  είναι πραγματικά εθιστικό..! δοκιμάστε το και είμαι σίγουρος πως δεν δεν θα σκεφτείτε την τιμή του εκκινεί την ώρα...!!! 

στην προτη τζουρα εγινε αγορα...!!!!!!!  :tongue_smilie:

Συνδεδεμένος george kotsopoulos

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3433 στις: Μαρτίου 23, 2016, 19:48 »
Για δοκιμάστε το και με μαύρο ρούμι! Κατα προτίμηση 7 ετών (το ρούμι, όχι το tribeca!!!).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Υγρά Halo
« Απάντηση #3434 στις: Μαρτίου 23, 2016, 19:49 »
Περί καλύκων... κολοκυθόπιτα.

(είπε κι αποτραβήχτηκε στην έρημη σπηλιά του
για να απολαύσει ανενόχλητος ένα Castle Long Reserve
μαζί με το αγαπημένο του Dalmore Constellation 1989 22 YO Cask 6,
αγκαλιά με 72 παρθένες...)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 63 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 96 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20449 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280297 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207814 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65315 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173868 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312507 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13669 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124500 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93437 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix