vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

522 επισκέπτες, 7 χρήστες
gfilip, white varadero, dkostas, Sergios, pngtszs1976, maprix, teo77

Twitter

Πού βρίσκεται η κατανάλωση σε mg και σε ml με χρήση επισκευάσιμου ?

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
 Σκέφτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο επισκευάσημου
Με προβληματίζει ώμος το ενδεχόμενο να ξεφύγω σε κατανάλωση
Ήδη το έχω πιπίλα και είμαι στα 5-7 ml στα12mg ημερήσιος με ego-c nr
Σαν καπνιστής συνέβαινε κάτι αντίστοιχο 3 πακέτα prince η έναν 25άρη καπνό την ημέρα
Βοηθείστε με την ψήφο σας και τα μηνύματα σας να πάρω μια απόφαση 
 
 Στα μηνύματα παρακαλώ διευκρινίστε ml & mg πριν και μετά
 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 25, 2014, 20:06 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
εγω στα 6-8μλ ειμαι αλλα στα 2mg
με το που πηρα επισκευασιμο επεσα ακριβος στα μισα mg (απο 18 στα9)
αλλα λογο του οτι ο καθε επισκευασιμος εχει καλυτερη  ατμοποιηση(εξαρτατε και απο την αντισταση που φτιαχνεις)
εχει παραπανω καταναλωση,και φυσικα παραπανω απολαυση :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 01, 2012, 02:34 από manos3906 »

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
εχει παραπανω καταναλωση,και φυσικα παραπανω απολαυση :thumpup:

Αυτό ακριβώς :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Μία καλή ψηφοφορία από την οποία μπορεί να βγούν χρήσιμα συμπεράσματα. :yes: :yes:

Αρκεί να ψηφίζουν μόνο αυτοί που αναφέρονται και όχι όλοι.Εγώ φυσικά δεν ψήφισα διότι στους 10 μήνες που
είμαι ατμιστής δεν έχω χρησιμοποιήσει επισκευάσιμο. :dontknow:


Επειδή εγώ δεν γνωρίζω πως γίνεται θα πρότεινα μια αντίστοιχη ψηφοφορία και για αυτούς που ατμίζουν μόνο
με εργοστασιακούς ατμό ώστε να μπορεί να γίνει και μία σύγκριση των δύο.

Ας έχουν όμως και μία άλλη επιλογή π.χ. (για περίεργους :dontknow: ) ώστε πατώντας τη να μπορούμε να δούμε και εμείς
των εργοστασικών τα αποτελέσματα.Γιατί από περιέργεια να τα δώ πιθανόν να πατήσω καποιες τυχαίες επιλογές
και έτσι η ψηφοφορία δεν θα είναι τοδυνατόν αντικειμενικότερη. :yes: :yes:

Ας το δει όποιος τη διοργάνωσε αν μπορεί να κάνει κάτι γιατί με τρώει η περιέργεια. ;D

Αποσυνδεδεμένος Ares

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας
Χρησιμοποιωντας επισκευασιμο τους τελευταιους 4 μηνες ανεβηκαν τα ml αλλα κατεβηκαν τα mg. Εχω την εντυπωση οτι ανεβαινει η καταναλωση σε εμενα γιατι εγω κυνηγαω τα ντουμανια. Ειδικα με τον rcamizer ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Ειμαι περιπου στα 7 ml ημερησιως.

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
πριν τον επισκευασιμο ειμουνα στα 2-3 ml την ημερα τωρα χτυπαω και 6 και 7 λογο του οτι απολαμβανω την γευση του.........στα mg καταφερα επεσα καποιο διαστημα απο 9 σε 5mg αλλα τωρα ξανανεβηκα παλι στα 9.........

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Ψηφισα το δευτερο γιατι περιπου στα τρια χρονια ειμαι σταθερα στα 2 ml την ημερα και στα 36 mg νικοτινη τον περισσοτερο καιρο εκτος απο ενα μικρο διαστημα που επεσα στα 18-24 mg

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
νομιζω οτι πρεπει να βαλεις και τις επιλογες:
- τα ml ανεβηκαν, τα mg/ml σταθερα.. και
- τα ml επεσαν, τα mg/ml σταθερα

οσο καιρο δουλεψα επισκευασιμο, μονο τα ml ειχαν αλλαξει, ειχαν κατα πολυ αυξηθει..

Αποσυνδεδεμένος Νικόλας

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
  • atmiste giati xanomaste
ψηφισα την πρωτη κατηγορια αλλα θα σημφωνισω με τα γραφομενα του urahara,γιατι κανονικα ειμαι στην κατηγορια
-τα ml ανεβηκαν,τα mg/ml σταθερα.

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
προσωπικα,,οι επισκευασιμοι με βοηθησαν πολυ και απο 24mg..πηγα στα 6mg...η καταναλωση ανεβαινει λιγο 1-2ml..μονο σε οσους εχουν τανκ,,

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Tα ml ανεβηκαν γυρω στα 7 με 10 ημερησιως αντιστοιχα τα mg ειναι μηδενικα εχω το Steam mashine βεβαια απολαμβανω περισσοτερο την γευση και ισως εχω ανεβει στην καταναλωση ;) ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Nordic

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Black Metal Vapers
Εγω επεσα και σε mg και σε ml
Το μονο που ανεβηκε ηταν τα ντουμανιααααα
Δραααακος :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος gastzoum

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
Επεσαν και σε μενα τα ml μονο.Τα mg δεν υπαρχουν λογω florex.

Αποσυνδεδεμένος Farmax

  • **
  • 198
  • Βαριεμαι που Ζεις
Τα μλ ανεβαινουν τραγικα ~10 ημερισιος
Στα Mg ομως απο 18 προσπαθω να με σταθεροποιησω στα 12 τα τελευταια 120-150μλ


Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ


Ας έχουν όμως και μία άλλη επιλογή π.χ. (για περίεργους :dontknow: ) ώστε πατώντας τη να μπορούμε να δούμε και εμείς
των εργοστασικών τα αποτελέσματα.Γιατί από περιέργεια να τα δώ πιθανόν να πατήσω καποιες τυχαίες επιλογές
και έτσι η ψηφοφορία δεν θα είναι τοδυνατόν αντικειμενικότερη. :yes: :yes:



για αυτό είναι ορατή απο όλους ακόμα και αν δεν έχουν ψηφίσει


νομιζω οτι πρεπει να βαλεις και τις επιλογες:
- τα ml ανεβηκαν, τα mg/ml σταθερα.. και
- τα ml επεσαν, τα mg/ml σταθερα

οσο καιρο δουλεψα επισκευασιμο, μονο τα ml ειχαν αλλαξει, ειχαν κατα πολυ αυξηθει..

προστέθηκαν ακριβός όπως τα διατύπωσες  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172276 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276659 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15418 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14052 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9413 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43234 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35807 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559430 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182748 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 216 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10697 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364