vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

506 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, petr@n, camber, gfilip, Sergios

Twitter

Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο (2012-2013)

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2012, 13:31 »
ευχαριστω domaze... ;)
και εγω αυτο ειχα στον νου μου. Υπαρχουν τοσα νεα μελη (και ακομη τοσοι επισκεπτες) που βλεπουν τα πολλα clearomizers με τα πολλα ονοματα και δεν ξερουν ουτε ποιο ειναι ποιο ουτε τι τελικα εχει αρεσει στον κοσμο περισσοτερο. Γιαυτο εβαλα και φωτογραφιες διπλα για να φαινεται οτι ο ταδε clearo ειναι κορυφη στις προτιμησεις..

Αποσυνδεδεμένος Diver

  • ***
  • 692
  • Φύλο: Άντρας
  • H νεκροψία θα δείξει ....
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2012, 14:34 »
Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα άλλον τύπου Ce4+ εκτός του πρώτου , οπότε εκεί "'εριξα" την ψήφο μου

Αποσυνδεδεμένος peris72

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
  • !!! LOL !!!
    • Ένα μικρό καθημερινό κέρδος ;-)
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2012, 14:37 »
Profile photo speaks: CE4+ V3 !!!

Αποσυνδεδεμένος dodos197

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2012, 14:43 »
vivi nova v2 και ce3 και αν εμπαινε τανκ στον ce3 νομιζω θα ηταν ο απολυτος εργοστασιακος ατμοποιητης!!!!

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2012, 14:53 »
CE4/v2 clearomizer (2ml)with drip tips ( δεν υπάρχει στην λίστα )
Αυτός είναι μακράν ο καλύτερος εργοστασιακός άτμο αυτήν τι στιγμή που μιλάμε δείτε το νήμα
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,12746.msg481084.html#msg481084

Έπειτα ψήφισα τον CE3 η αλλιώς  CS3 Επειδή έχω πάρει την καλύτερη γεύση από οποιονδήποτε ατμοποιητή υπάρχει μέχρι τώρα ακόμα και από επισκευάσιμους.

Αποσυνδεδεμένος LestatMK

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2012, 15:09 »
CE4+ v3  μιάς και τον δοκίμασα πριν εντρυφήσω στους επισκευάσιμους. Εύκολος, ευκολοσυντήρητος, πρακτικός, αποδοτικός, οικονομικό ανταλλακτικό. Ίσως η πιο τίμια υλοποίηση στους μερικώς επισκευάσιμους άτμο. Για όποιον δεν θέλει πλήρως επισκευάσιμο ίσως η καλύτερη επιλογή. Τον έχω σαν εφεδρικό για περίπτωση ανάγκης πλέον. Συστήνεται ανεπιφύλακτα! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος sakissakis

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
  • που ήσουν ρε κινέζε τόσα χρόνια?
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2012, 15:11 »
ψήφισα vivi nova  καθώς είναι ένας πολύ καλός , εξελιγμένος και απαλλαγμένος απο παιδικές ασθένειες clearomizer


αλλά και τον W  καθώς τον θεωρώ τον πιο ανθεκτικό και αξιόπιστο.Αν και δεν τρελαίνομαι για τον ζεστό ατμό του με εντυπωσίαζε πάντα η αξιοπιστία του και ο χρόνος ζωής του.Δεν είναι τυχαίο ότι παράγεται ακόμα σε τέτοιους αριθμούς ενώ έχουν βγεί τόσα μοντέλα. Με άλλα λόγια αν έπρεπε να μείνω σε ένα βουνό για ένα μήνα με ένα ατμοποιητη μόνο θα επέλεγα W

Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2012, 15:44 »
Όλοι μας περάσαμε από τη "σχολή" W αλλά ευτυχώς προχωρήσαμε ....
εγώ πάντως όχι σε βουνό δεν πήγαινα με τον w, αλλά δεν θα απομακρυνόμουν
και πολύ από το σπίτι  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2012, 16:01 »
Και 'γώ θεωρώ τον eGo W έναν από τους πιό αναξιόπιστους ατμοποιητές ειδικά κάποιες version όχι απαραίτητα oi ποιό φθηνές δηλαδή ο πάμφθηνος του Cleverstore ήταν πολύ καλύτερος σε όλα από τον πανάκριβο του Vapormania...

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2012, 16:36 »
ce4+v3 μια χαρα παει αν και εχω δοκιμασει και αλλους κατα καιρους αυτος μου αρεσει περισσοτερο.

Αποσυνδεδεμένος geokaza

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
    • George Kazazis
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2012, 22:10 »
Μέχρι στιγμής με έχει κερδίσει ο T2 (ξεκίνησα με ego-c), αλλά λέω να δοκιμάσω και τον ViVi Nova V2

Αποσυνδεδεμένος koufos

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
  • find what you love and let it kill you
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2012, 22:17 »
Φιλε  vivi nova v2 vision!!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2012, 22:27 »
ψηφισα vivi nova v4....και  t2......πηρα πρωτα το τ2 λογο του οτι μου αρεσε πανω σε ego που χρησιμοποιω......για εμποριου ατμο πολυ καλος και στην γευση και στο ντουμανι.........μπηκα μετα στον πειρασμο και το λεω ετσι επειδη εχω επισκευασιμο και πηρα τον vivi nova......αισθητικα δεν μου αρεσε τοσο αλλα η γευση του ειναι ενα κλικ αισθητο πανω απο τον τ2 για μενα.....οπως και τα ντουμανια του μεγαλυτερα ;D ;D ειμαι σιγουρη οτι τους αδικω λογο επισκευασιμου......αλλα ακομη και ετσι συγκρινοντας τους με τους εμποριου που ειχα χρησιμοποιησει πριν τον s/m ειναι κλάσεις ανώτεροι.........

Αποσυνδεδεμένος gmax

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2012, 23:04 »
Τους έχω χρησιμοποιήσει όλους εκτος απο KR και T2. Ο w με εντυπωσίασε ίσως επειδή ήταν και ο πρώτος που ξεκίνησα το η.τ. ίσως και δικαίως μιας και τον χρησιμοποιώ ακόμα καμιά φορα και τώρα που βασικοί μου ατμό είναι ποιοτικοί ελληνικοί επισκευάσιμοι και μπορώ να συγκρίνω και δεύτερος είναι vivi nova. Θα μπορούσα να πώ και ο c4 αλλά η ποιότητά τους δεν ήταν καθόλου σταθερή. Μου έτυχε ο τέλειος αλλά μου έτυχε και ο χειρότερος ατμό που έχω δοκιμάσει. Έτσι τον αποκλείω από τίς επιλογές μου μιας και θέλω  αυτό που πληρώνω να μήν έχει σχέση με την τύχη.

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: [Ψηφοφορία] Ποιος clearomizer σας εχει κερδισει περισσοτερο
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2012, 23:11 »
O εψιλον στα 1.8ohm!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1456 171716 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:15
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275672 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13976 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9309 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42846 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35137 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557951 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182207 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9284 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364