vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

395 επισκέπτες, 10 χρήστες
Tem, SEB, polydimi5, bloodlessz, Sergios, zamploutos, Milarepa, Doubt, panoskapa, axilleaspro

Twitter

ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #30 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 14:35 »
Παιδιά τι να πω? ειλικρινά έχω πέσει κάτω απο τα γέλια !!! :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: Πλάκα πλάκα? αυτός που έφυγε ......ξαναγύρισε? η ακόμα τον περιμενούμε.....??.... :laugh1: :laugh1: Δίχως παρεξήγηση ναι?  ::)

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #31 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 14:40 »
Κάτι τέτοια πρέπει να μπουν σε θέμα:
¨Έτσι, για να θυμόμαστε... και να ζούμε το χτες!¨

Αποσυνδεδεμένος striker

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 14:41 »
Μηπως θα επρεπε να κλειδωσει;;; :confused1:

Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #33 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 14:43 »
Μια χαρα ειναι ο ανθρωπος μπηκε σημερα στο φορουμ αλλα το γελιο μας κανει καλο νομιζω  :tongue_smilie: :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #34 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 15:07 »
ευχαριστώ πάντως για τις ευχές για το καλό ταξίδι!
Για να ακριβολογούμε , και αφού μπορώ να γράφω ακόμα, πα να πει ότι το ταξίδι ήταν καλό  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
ε ρε γέλιο !

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #35 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 21:45 »
Δεν θα κλειδώσει, μπορεί κάποιο άλλο μέλος να έχει τις δικές του "απορίες" για το ταξίδι που ετοιμάζεται να κάνει!!!!!!!!!
Και όπως έγραψε και ο Λάζαρος ...
Παιδιά ρίχνουμε και καμιά ματιά στην ημερομηνία της τελευταίας δημοσίευσης ε; ;) :laugh1:
Φιλικά
Γιάννης. ;)

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #36 στις: Οκτωβρίου 04, 2013, 14:56 »
Μακάρι να είχα δει το νήμα πριν φύγω.... Έφυγα, γύρισα, τώρα βρήκα το νήμα!
Θα ήθελα όμως να σας γράψω την εμπειρία μου.
Τετάρτη πρωί, μαθαίνω ότι εκτάκτως για τη δουλειά, φεύγω Πέμπτη πρωί στις 8:30 με καράβι για Σκόπελο. Άγνωστο αν θα έμενα 2, 3 ή το πολύ 4 μέρες. Στον πανικό μου γρήγορα να ρυθμίσω διάφορα θέματα δουλειάς, σπιτιού, προσωπικών αντικειμένων που θα έπαιρνα μαζί μου, έπρεπε στα γρήγορα να βρω και τι ατμιστικά θα πάρω. Άρχισα να μαζεύω μπαταρίες και υγρά, παραπάνω εν γνώση μου, μην τυχόν κάτι πάει στραβά. Κάποια στιγμή θεώρησα ότι οκ, μάλλον έχω πάρει αρκετά, και σταμάτησα τη... συλλογή!
Η μέρα εκείνη γενικά ήταν μέσα στον πανικό για πολλούς λόγους. Πέμπτη πρωί το ταξίδι, με το που έφτασα δουλειά, επίσης ψιλοπανικός. 11:00 το βράδυ, επιτέλους κάθομαι στο μπαλκόνι του δωματίου με μπύρες (από το μάρκετ για πιο φτηνά) προσπαθώντας να χαλαρώσω λίγο επιτέλους!
Και τότε κάνω ξαφνιασμένη, την τρομερή διαπίστωση ... σαν να ανακάλυψα την Αμερική... "Όλα ωραία, όλα καλά. Τι στο καλό μου σκέφτηκα και πήρα 95ml υγρό μαζί μου;;; ??? "   :wall: :wall: :wall:  Όλα θα χύνονταν πια;;;;  :wall:  Σκέφτομαι τι πήρα μαζί μου και γελάω τώρα....
Vamo, 2 μπαταρίες 18650, 2 μπαταρίες 18350, 4 μπαταρίες ego, θήκη mini & more με 3 μπαταρίες του μέσα. Φορτιστή ego και φορτιστή για τις 18x50! Όλες οι μπαταρίες φρεσκοφορτισμένες και φουλ γεμάτες!
Ατμοποιητή protank, evod, 4 καρτο για το Μ&Μ, 3 ανταλλακτικές κεφαλές για τους 2 πρώτους!
Υγρά διάφορα σε μπουκαλάκια των 10ml... σύνολο 95ml! Ενώ οι ατμοποιητές και τα κάρτο ήταν όλα γεμάτα!
Τα είχα βολέψει όλα στην τσάντα που θα είχα μαζί μου, και για να μην πειράξω τη "συλλογή",  ως τη στιγμή που έφυγα το πρωί από το σπίτι, άτμιζα από άλλα σύνεργα που είχα εκεί.
Τελικός απολογισμός.
Έμεινα 2 μέρες κι όχι 4. Χρειάστηκα:
Vamo, τις 2 μπατ 18650, μια ego που ήταν το πιο διακριτικό μου για κάποια στιγμή, τον protank για το βάμο και τον evod στην ego, και ένα μπουκαλάκι των 10ml!!!
 :hmmm: :hmmm: :hmmm:  Τα υπόλοιπα, ειλικρινά, τί στο καλό μου σκέφτηκα και τα πήρα;;;  :confused1:   :dontknow: :confused1:

Αποσυνδεδεμένος duman

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #37 στις: Οκτωβρίου 04, 2013, 15:19 »
Πάλι καλά που γραψες γιατί το σκεφτόμουνα πώς θα λείψω σ/κ με μόνο 2 μπαταρίες 650άρες, 2 ce4, 2 evod (για 2 άτομα)

Πολύ προίκα έχετε ρε σεις  :))

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #38 στις: Οκτωβρίου 04, 2013, 15:20 »
Παιδιά ρίχνουμε και καμιά ματιά στην ημερομηνία της τελευταίας δημοσίευσης ε; ;) :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #39 στις: Οκτωβρίου 04, 2013, 15:26 »
Ναι, φίλε, ρίχνουμε ματιά στην ημερομηνία!
Αλλά το νήμα είναι ανοιχτό, και δεν έχει λόγο ύπαρξης αν δεν γράφουμε και δε συζητάμε, τις εμπειρίες και τους προβληματισμούς μας για το θέμα, στο παρελθόν, παρόν και μέλλον.
Αν η διαχείριση κρίνει, ας το σβήσει.


duman, 2 μόνο 650άρες για δύο άτομα για ΣΚ.... δύσκολο το βλέπω....
Νέοι είστε στον ατμό, αλλά νομίζω πως θα πρέπει να εμπλουτίσετε έστω λίγο τη συλλογή σας. Ο φορτιστής θα σας φανεί απαραίτητος! Μην τον ξεχάσετε!!!

Αποσυνδεδεμένος duman

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #40 στις: Οκτωβρίου 04, 2013, 15:30 »
Aυτό ακριβώς σκέφτομαι...ότι εξελίσεται σε συλλογή! Συλλέκτες θα γίνουμε για να μείνουμε μακρυά από τα περιπτεροψιλικατζίδικα

Φορτιστές σπίτι και σ αυτοκίνητο πάντα !

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #41 στις: Οκτωβρίου 04, 2013, 15:50 »
Ναι, φίλε, ρίχνουμε ματιά στην ημερομηνία!

Το βλέπω... :thumbsup_move_1:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #42 στις: Οκτωβρίου 04, 2013, 16:01 »
Δεν υπάρχει πρόβλημα αν ένα θέμα απαντηθεί μετά από καιρό. Το λογισμικό του φόρουμ απλά το υπενθυμίζει αν κάποιος πάει να απαντήσει π.χ. σε μια ερώτηση που έγινε πριν από πολύ καιρό και δεν θα έχει αξία πια κτλ. Ο αποστολέας κρίνει και πράττει αναλόγως. Κάποια θέματα μπορούν να συνεχιστούν και μετά από χρόνια.

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #43 στις: Οκτωβρίου 04, 2013, 19:40 »
@Σένια κορίτσι μου.... :bye:

δέστο, λέγεται ''κατοχικό ατμιστικό σύνδρομο'' και το έχουμε πάθει όλοι σε κάποια φάση της ατμιστικής μας πορείας...

εγώ έβγαινα για καφέ με το ποδήλατο και έπαιρνα μαζί μου δυο άτμο crystal, δυο μπαταρίες ego, ένα pcc για ego... και ένα Mini & More για καβάντζα... :eyesplash:

έκανα θεραπεία και μου πέρασε όμως... :laugh1:




Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΦΕΥΓΩΩΩΩ ! Τι να παρω μαζι ?
« Απάντηση #44 στις: Οκτωβρίου 04, 2013, 19:51 »
Αυτό το σύνδρομο το έχω και εγώ, σε μικρότερο βαθμό βέβαια, η Σένια μπορεί να νόμιζε ότι θα μείνει για πάντα Σκόπελο και σκέφτηκε να ανοίξει και κατάστημα!!! :))

Σοβαρά πάντως, κουβαλάω πάντα μαζί μου αρκετά πράγματα, που όλα όμως χωράνε σε μία θήκη ego μεσαία. Όταν φεύγω εκτός, τα μόνα που προσθέτω είναι ένα μπουκάλι 100ml βάση και το φορτιστή μου.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 941 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 2 3635 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:08
από Dorian
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172512 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277471 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15472 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14108 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9447 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43535 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 448 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36192 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560120 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 183437 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem