vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

504 επισκέπτες, 4 χρήστες
Chris66, dkostas, gfilip, Sergios

Twitter

Eχει δοκιμάσει κανείς ηλεκτρονικά τσιγάρα μιας χρήσης?

Είναι δυσκολο ως αδύνατο έναν άνθρωπο 75 χρονών να τον ψησεις να παρατήσει την απόλαυση του κ.τ.
Η γνώμη μου είναι να τον αφήσεις να απολαύσει ότι τον ικανοποιεί ακόμα...
Εχεις μεγαλο δικιο φιλε drum απλα η μητερα μου εχει αναπνευστικο και την ενοχλει φοβερα για αυτο ψαχνουν μια λυση....

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Εμενα ο πατερας 75 χρονων με δυο μπαλονακια  σταματησε να μου μιλαει ενα μηνα επειδη του ειπα κοψτο και ξεκινα το ηλεκτρονικο. :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Τότε θα πρέπει ο ίδιος να καταλάβει ότι προκαλεί πρόβλημα.
Μπαίνουμε σε πιο ρηχά νερά τώρα κ δεν μπορώ να προσθέσω τίποτα..
μην κάτσουμε κ σε καμμία ξέρα :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος AIOLOS65

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
  • CARPE-DIEM
spiros23 σε καταλαβαίνω απόλυτα. Είναι πολύ δύσκολο να πείσεις έναν μεγάλο άνθρωπο να μπεί σε άλλους τρόπους σκέψεις και ενέργειας από αυτά που θέλει κα ξέρει. Το πιό πιθανό είναι να αντιδράσει πεισματικά.
Μιά λύση έτοιμου μιάς χρήσης η.τ. με καπνική γεύση είναι αυτό.
 http://www.nobacco.gr/el/productsgr/e-cigsgr/%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B1/nobacco-disposable

Διαβασέ το καλά και αποφασίζεις. Εγώ με έναν αντιδραστικό και πεισματάρη (με όλο του το δίκιο) ηλικιωμένο συγγενή μου κατέληξα σε αυτό και όλα καλά.

spiros23 σε καταλαβαίνω απόλυτα. Είναι πολύ δύσκολο να πείσεις έναν μεγάλο άνθρωπο να μπεί σε άλλους τρόπους σκέψεις και ενέργειας από αυτά που θέλει κα ξέρει. Το πιό πιθανό είναι να αντιδράσει πεισματικά.
Μιά λύση έτοιμου μιάς χρήσης η.τ. με καπνική γεύση είναι αυτό.
 http://www.nobacco.gr/el/productsgr/e-cigsgr/%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B1/nobacco-disposable

Διαβασέ το καλά και αποφασίζεις. Εγώ με έναν αντιδραστικό και πεισματάρη (με όλο του το δίκιο) ηλικιωμένο συγγενή μου κατέληξα σε αυτό και όλα καλά.
Να εισαι καλα φιλε [size=78%]AIOLOS65 θα το παραγειλω και αυτο και βλεπουμε...ευχαριστω[/size]

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Θα περιμενουμε εντυπωσεις για το πως πηγε με της μιας χρησης ητ.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Θέλω να πάρω για 2 θειοι μου ένα τέτοιο τσιγάρο μπας και το σταματήσουνε το τσιγάρο διότι καπνίζουνε από 3 πακέτα 25άρια ο καθένας!!!

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Και δεν παιρνεις εχεις να χασεις τπτ?

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Δοκίμασα ένα, πριν κανένα μήνα. Το είδα τυχαία σε περίπτερο. Δεν έχει νικοτίνη, αλλά έχει χτύπημα, μάλλον γιατί περιέχει μενθόλη. Η γεύση όμως ήταν χάλια.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Μήπως να τους δάνειζες καμιά μπαταρία για 1-2 μέρες τον καθένα, μαζί με ένα καρτουδάκι;;
48 ώρες με το ηλεκτρονικό είναι αρκετές για να αποφασίσουν αν τους κάνει.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
 :) Πέτρα μια χαρά τα λες :thumpup: :thumpup:
Άλλα πριν 3 βδομάδες δεν είχα μπαταριά ούτε για έμενα :)) :))
Τους ψήνω να κάνουνε Η/Τ άλλα όλο το σκέφτονται και είναι γύρο στα 60 και δεν είναι και εύκολο
Θα πάρω 2 μπαταριές και 2 κάρτο και θα τους τα πάω :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος rocket-1

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
  • Bitcoin expert
η πρωτη μου επαφη με το ητ ηταν με τσιγαρο μιας χρησεως!!μπαινοντας τυχαια σε φαρμακειο για ασχετο λογο επεσε το ματι μου στον παγκο με τα ητ!!ηταν μιας χρησεως οπως μου πε ο φαρμακοποιος ,,η τιμη ηταν 8 ευρω..κ εμοιαζε με το mini&more!για 300 εισπνοες οπως εγραφε πανω!!το πηρα,,μου αρεσε,,κ το ιδιο βραδυ αρχισα να ψαχνω πληροφοριες σχετικα με το αντικειμενο στο ιντερνετ..ετσι βρηκα κ το φορουμ εδω,,κ μετα ολα πηραν τον δρομο τους!!

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
είχα πάρει ένα για πλάκα πριν χρόνια, από ελληνικό μαγαζί κάπου 2 ευρώ
Με τη πρώτη τζούρα με εξέπληξε ευχάριστα. Νικότίνη στα 9, γεύση απροσδιόριστη μάλλον καπνική, άνετη τζούρα, μια χαρά που έκανε
Το κράτησα στη τσάντα μου για μπακαπιέρα σε περίπτωση που ξέμενα από τη βασική μου συσκευή

Και κάποτε ξέμεινα μετά από 3-4 μήνες, και είπα να το βάλω στο στόμα μου .. ε λοιπόν, τέτοια αηδία ακόμα τη θυμάμαι .. μόνο που δε ξέρασα

Καλό είναι για αρχή, αλλά έτσι και το αρχίσεις πρέπει να το τελειώσεις. Έτσι και σου μείνει γίνεται σκέτη μπόχα

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Ναι, αυτό: http://www.apolloecigs.co.uk/Apollo-Electronic-cigarette-disposables-p/ad500.htm Tobacco, 16mg (μου έστειλαν 5 κομμάτια δώρο μαζί με την αγορά 2 lava SS-1 mini & 1 normal-)...
Η πρώτες τζούρες: Σχεδόν ΟΚ, οι επόμενες (μετά από 1 περίπου μήνα): Απερίγραπτη αηδία!!! Βρώμα και των γονέων!!! Κρίμα τις καλές ( :hmmm: ) κριτικές!
Μήν το δοκιμάσετε κάν (τουλάχιστον αυτό του appolloecigs)!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 26, 2012, 03:22 από zacharis1955 »

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Eχει κανείς δοκιμάσει ηλεκτρονικά τσιγάρα μιας χρήσης?
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 25, 2012, 21:55 »
τα πρωτα ηλεκτρονικα τσιγαρα με εμφανιση πραγματικου τσιγαρου ερχονται απο την njoy... αν και ειναι και αυτα μιας χρησης (ενα ισοδυναμει με περιπου 2 πακετα συμφωνα με αυτους) ελπιζω να αξιζουν και να μην εχουν τα αποτελεσματα των υπολοιπων...παντως και μονο απο την εμφανιση θα κερδισουν αρκετο νεο κοινο στο η/τ που τοσο καιρο μπορει να ηθελε και απο εμφανιση κατι για να ξεκινησει το η/τ.
σε αναμονη λοιπον για τις πρωτες κριτικες-ειδησεις...
http://njoypartners.com/njoy-products/
http://www.njoy.com/

γινεται και καποια αναφορα σε αυτα εδω στο 1.15.02
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TvuSLYYIvCE[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HBuyh8Wl-pw&feature=plcp[/youtube]
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 26, 2012, 11:01 από Mulder »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171731 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275693 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15265 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13977 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9311 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42851 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35146 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557971 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182220 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9294 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364