vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

503 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, treloneritis, vasim, antiklitos140, camber

Twitter

Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...

Αποσυνδεδεμένος alkis

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #315 στις: Ιουλίου 12, 2017, 11:09 »
ένα άτομο μέχρι τώρα αλλά είναι υποχόνδριος οπότε διαβάζει όλη την μέρα τι κακό μπορεί να πάθει από το ηλεκτρονικό τσιγάρο και μέτα με πέρνει τηλέφωνο και με ζαλίζει :wall:

Αποσυνδεδεμένος r3morph3d

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
  • Ότι σου λέω!!!
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #316 στις: Ιουλίου 12, 2017, 12:49 »
Αν και νεος στο ατμισμα (εκλεισα 4 μηνες) τρια ατομα μεχρι στιγμης και τωρα περιμενω το μοντακι να βαλω και την μανα στο παιχνιδι η οποια ψηθηκε βλεποντας εμενα οτι την παλευω ανετα με τον ατμο.....αντε μπας και ξεβρωμισουμε απο τα παλιο Cooper που φουμαρει. Ασε που πλεον δεν της σπαω τα τασακια τα οποια ειναι γεματα με τσιχλες και καραμελες.....wow!!!! Επισης πιστευω οτι πρεπει να τους βαλουμε στον ατμο με εργοστασιακους ατμοποιητες μιας και οι επισκευασιμοι θα τους φανουν βουνο για αρχη!

Αποσυνδεδεμένος wannabe

  • **
  • 288
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #317 στις: Ιουλίου 12, 2017, 13:54 »
Τρεις!
Και είμαι περήφανη γι αυτό!!!

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #318 στις: Ιουλίου 14, 2017, 00:51 »
Μία τη σύζυγο (ελπίζω να κρατήσει - Μόλις τις βρήκα το υγρό που δεν την εκνευρίζει η γλυκάδα του - Και ΔΕΝ θέλει να το ψάξει μόνη της) και ελπίζω συντόμως την μάνα για να την έχω περισσότερο καιρό. Κάτι σαν την συντήρηση στα μοντάκια  ;D

Αν καταφέρω αυτές τις δύο βλέπουμε για παρακάτω

Αποσυνδεδεμένος cohones

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #319 στις: Ιουλίου 14, 2017, 00:53 »
αυτό το "ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ" πόσο με κάνει να σε καταλαβαίνω... ΗΡΩΑΣ... απλά ΗΡΩΑΣ  ;D ταυτίζομαι αναφανδόν!

Αποσυνδεδεμένος V2g

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #320 στις: Ιουλίου 14, 2017, 00:58 »
έναν φίλο που κάνει που και που κανένα αλλά πάει καλά ος τώρα. Προσπάθησα και με  τον αδερφό μου να ελάττωση τουλάχιστον κάνοντας δώρο ένα tezla Nano 60 αλλά δεν έχει κάνει μέχρι σήμερα πάνω από 2μλ

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #321 στις: Ιουλίου 14, 2017, 01:05 »
αυτό το "ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ" πόσο με κάνει να σε καταλαβαίνω... ΗΡΩΑΣ... απλά ΗΡΩΑΣ  ;D ταυτίζομαι αναφανδόν!
Έχει και τα καλά του. "Σαν τσιγάρο" ήθελε, ε και της πήρα Black Note Sonata. Τελικά το "ήπια" μόνος μου με εξαίρεση 1 ml  :delicious2: Βέβαια αυτό σήμαινε και keep looking με μόνο εφόδιο τις ασαφείς "οδηγίες" της. Αλλά δεν πειράζει της (μου) πήρα και ένα Longhorn :D Αλλά μάλλον καταστάλαξε οπότε δεν θα μου πάρει αυτό το 1 ml. My precious... :lotpot: :nani:

Αποσυνδεδεμένος papakias

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #322 στις: Ιουλίου 15, 2017, 15:32 »
προς το παρων 4 και συνεχιζω να προσπαθω

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #323 στις: Ιουλίου 15, 2017, 15:57 »
ουτε εναν. εχουμε ελλειψη στις βασεις αφου.  >:(

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #324 στις: Ιουλίου 15, 2017, 17:56 »
Εγώ πάντως έχω αρχίσει τις παραγγελίες για νέους στο diy, boosters, μηδενικές, αρώματα κλπ.

Τουλάχιστον όταν έρθει η ώρα και τελειώσουν οι βάσεις θα έχω συνηθίσει κι εγώ. :))

Αποσυνδεδεμένος akis112

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #325 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2017, 09:35 »
Έχω προσπαθήσει σε αρκετούς αλλά οριστικά μόνο 2 

Αποσυνδεδεμένος dimnti

  • *
  • 39
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #326 στις: Οκτωβρίου 10, 2017, 17:58 »
5 μηνών ατμίστρια, έχω δημιουργήσει 2 οι οποίοι συνεχίζουν ακόμη χωρίς τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος estorial

  • **
  • 192
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #327 στις: Οκτωβρίου 30, 2017, 11:25 »
Μέσα στον δεύτερο μήνα σχεδόν πήρα έναν φίλο μου από το αυτί και του είπα πάμε στο μαγαζί να πάρεις. 

Ακόμα το παλεύει το παλικάρι, αν και μου έστειλε τις προάλλες ότι πάει να αγοράσει βάση.

Λόγο κόστους τον έβαλα απευθείας στα  diy υγρά. Για επισκευάσιμο δεν τον κόβω προς το παρόν καθώς τον καλύπτει o mello 4

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #328 στις: Οκτωβρίου 31, 2017, 00:56 »
Την κοπέλα, τον κολλητό, τον κουμπάρο και 2 φίλους καλούς.

Η διαδικασία ήταν «εύκολη» και ίδια για όλους. Ξεκινάμε με το πρώτο θύμα, δίνοντας ένα παλιό μοντάκι μαζί με έναν ατμοποιητή με έτοιμες αντιστάσεις. Προσέχεις όλα να λειτουργούν τέλεια γιατί στην πρώτη δυσκολία θα γυρίσουν στο ΚΤ στο πιτς φυτίλι! Κάνεις την καρδιά σου πέτρα και μοιράζεσαι μαζί με το θύμα τα καλύτερα και πιο γευστικά υγρά. Προσπαθείς να τύχει κάποιες φορές να πάτε μαζί να πάρεις υγρά, σύρματα κλπ. Κάπου εκεί κάνεις κουβέντες για το πόσο πιο γευστικός είναι ο επισκευάσιμος ατμοποιητής σου.

Αν είσαι τυχερός σε σύντομο χρονικό διάστημα θα έρθει η κουβέντα που θα σου ζητήσει καλύτερο ατμοποιητή από αυτόν που έχει. Μετά ξεκινάει η βοήθεια στο στήσιμο κλπ. Εδώ νομίζω είναι που θέλει πιο πολύ προσοχή για να μην ξενερώσει και γυρίσει σε κακές συνήθειες.

Μετά αν δεις ότι όλα πάνε καλά και σε παίρνει προσπαθείς να στρέψεις το θύμα σου στο DIY αλλά αυτό έχει αποδειχθεί ότι είναι ένα μεγάλο βήμα και τα Shake&Vape για την ώρα τους είναι αρκετά(τις βάσεις φυσικά τις πήρα εγώ στις αρχές).

Τέλος, κάνεις συζήτηση ότι το επόμενο θύμα σου καπνίζει πολύ και κάτι πρέπει να γίνει για να τον βοηθήσετε. Κάπου εκεί παίρνεις το μοντάκι και τον ατμοποιητή πίσω και ξεκινάς ξανά την ίδια διαδικασία.

Υ.Γ. Έχει δουλέψει τέλεια σε 5 άτομα οπότε ή εγώ κάνω κάτι πολύ καλά ή αυτοί είναι εύκολα θύματα.. :)) ;D
Υ.Γ.2 Τρεις στους πέντε έχουν κάνει κανά τσιγάρο εδώ και εκεί αλλά πάντα όταν δεν είχαν το ΗΤ μαζί τους και δεν την πάλευαν.

Απ: Πόσους ατμιστές έχετε... δημιουργήσει...
« Απάντηση #329 στις: Οκτωβρίου 31, 2017, 01:33 »
που μένεις φίλε να έρθω και εγώ για το GIVE-AWAY ... οι καιροί είναι δύσκολοι ... ;D
πλάκα κάνω... το κόλπο είναι καλό όντως!

σοβαρά τώρα.. μόνο τον αδερφό μου μύησα και όχι δημιούργησα ...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1456 171690 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:15
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275641 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13972 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9306 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42839 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35123 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557920 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182191 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9271 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364