vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

75 επισκέπτες, 8 χρήστες
Christos Z, Harris, george kotsopoulos, bloodlessz, Jorge, I.P, tibolaso, Buliwyf

Twitter

Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1290 στις: Αυγούστου 17, 2012, 21:49 »
Το forum το έχετε κάνει άνω κάτω ..
Για μένα αλλά και για κάποιους άλλους που το συζήτησα .
Απαράδεκτο να μην φαίνονται όλα τα ποιο πρόσφατα μηνύματα , δεν ασχολούμαστε μόνο με το συγκεκριμένο forum , προσωπικά εμένα με κάνατε να έχω 4-5 επιπλέον παράθυρα ανοικτά μαζί με άλλα 10 - 15 που είναι μόνιμος ανοιχτά από άλλα forum αν κάνουν και οι άλλοι το ίδιο μάλλον πρέπει να πάρω και δεύτερο υπολογιστή .
Πρακτικά απαράδεκτο !!!
Έχουμε καταντήσει να δίνουμε ραντεβού με PM ποια ώρα θα είμαστε στο συγκεκριμένο νήμα ώστε να συζητήσουμε .
Φταίτε εσείς οι ίδιοι που ανοίγονται ανεξέλεγκτα θέματα και ανούσιες δημοσιεύσεις .
Προσπάθησα να βοηθήσω αλλά δεν βλέπω να εισακούγομαι , οπότε δεν θα ασχοληθώ ξανά .
Αν κάποια στιγμή αγανακτήσω δεν νομίζω να φταίω εγώ .

Έχει καταντήσει πολύπλοκο και είναι αρκετά δύσκολο να παρακολουθείς σύγχρονος 5-6 νήματα .
Τάξη χρειάζεται και τίποτα περισσότερο η λιγότερο .

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1291 στις: Αυγούστου 17, 2012, 23:40 »
τα απεσταλμενα απο εχτες εχουν σταματησει να αποθηκευονται αυτοματα...πρεπει οταν θα στελνεις ενα μηνυμα να τσεκαρεις το κουτακι απο κατω ωστε να αποθηκευεται...
Σωστό :thumpup:
Ή να ξαναπάς στις ρυθμίσεις των π.μ. και να ξανατικάρεις την "Αποθήκευση" για τ'απεσταλμένα.

Βέβαια, αυτό θ'αυξήσει πάλι το σύνολο των π.μ. σου και όταν θα μπει το πλαφόν π.χ. 500 συνολικά π.μ. θα πρέπει να το έχεις υπόψιν σου (ακόμη δεν το έχει εφαρμόσει ο Atmos, θα υπάρξει ειδοποίηση.) 

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1292 στις: Αυγούστου 18, 2012, 00:20 »
Το forum το έχετε κάνει άνω κάτω ..
Οκ, το παράπονο καταγράφηκε, ο διαχειριστής ενημερώθηκε γι αυτό κι όλοι προσπαθούμε να γίνει καλύτερο, αλλά,
...
Προσπάθησα να βοηθήσω αλλά δεν βλέπω να εισακούγομαι , οπότε δεν θα ασχοληθώ ξανά .
Αν κάποια στιγμή αγανακτήσω δεν νομίζω να φταίω εγώ .
...
...αυτό δεν ακούγεται καλό σαν προειδοποίηση, πόσο μάλλον αν είναι απειλή...

Επίσης,

...
Φταίτε εσείς οι ίδιοι που ανοίγονται ανεξέλεγκτα θέματα και ανούσιες δημοσιεύσεις .
...
...δε νομίζω να φταίει κάποιος από τους συντονιστές, ή το διαχειριστή γι αυτό που αναφέρεις και μου θυμίζει κάτι του τύπου "τα λεφτά μας πίσω" το όλο ύφος στο ποστ σου.

...
Τάξη χρειάζεται και τίποτα περισσότερο η λιγότερο .
...είσαι σίγουρος ότι θέλεις να εφαρμοστεί στο ακέραιο η τελευταία σου πρόταση;
Αν ναι, τότε ποστ με ύφος σαν και το παραπάνω, θα έπρεπε να διαγράφονται εν ριπή και το μέλος που το έγραψε σε αποκλεισμό, ανάλογα με τη σοβαρότητα και την επανάληψη.

Παρ'όλ'αυτά, μια χαρά είναι στη θέση του το μήνυμα αλλά κι εσύ ενεργός. (και γι αυτό παίρνεις κι αυτή την απάντηση, ψύχραιμα και χωρίς αγανάκτηση...)

Απ'το συντονισμό του φόρουμ


Καλό είναι, σ'ένα φόρουμ που έχουμε όλοι κερδίσει την αποχή απ'το κ.τ., να μην απευθυνόμαστε σαν να κάναμε παράπονα σε συνδρομητικό κανάλι, ιδιαίτερα για όσα αφορούν τη λειτουργία του.
(δική μου άποψη και -αν μπορεί να θεωρηθεί- συμβουλή)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1293 στις: Αυγούστου 18, 2012, 00:36 »
Τα νήματα ανοίγονται από τα μέλη. Καθημερινά.
Αν κλειδώσουν ή διαγραφούν θα υπάρξουν διαμαρτυρίες για φίμωση.
Μένοντας, μπορεί να ακουστούν διαμαρτυρίες για αταξία.

Πριν ανοίξει κάποιος από μας ένα νήμα, πρέπει να σκέφτεται αν το θέμα αξίζει τον κόπο για νέο νήμα ή μπορεί να γίνει η δημοσίευση σε ήδη υπάρχον νήμα.

Οταν κάποιος κάνει μια ερώτηση, μπορεί προηγουμένως να πάει στο Αναζήτηση e-kapnisma να ψάξει μήπως υπάρχει ήδη απάντηση στην ερώτησή του.

Οταν κάποιος δει δημοσιευμένη την ερώτηση, μπορεί πριν του απαντήσει, να κάνει αυτός την αναζήτηση και να ποστάρει το λινκ με την απάντηση.

Αν δεν ακολουθούμε αυτούς τους απλούς κανόνες, φταίμε εμείς, όχι το φόρουμ.

Συμφωνώ με τον Vangos, το έχω πει πολλάκις και μου το έχουν γράψει τρις-πολλάκις μέλη σε πμ. Αυτό το φόρουμ μας γλύτωσε από το κάπνισμα. Πάρα πολλά από τα μέλη, εμού συμπεριλαμβανομένης, δεν θα τα καταφέρναμε χωρίς αυτό να παραμείνουμε στο άτμισμα. Ή θα παραμέναμε μεν, με πολλά προβλήματα δε, ελάχιστη απόλαυση και αιμοραγία στην τσέπη.
Γι΄αυτό και μόνο, ας μην το αντιμετωπίζουμε ως συνδρομητική τηλεόραση, όπως ορθά αναφέρει ο Vangos.
Κανείς δεν πληρώνει τίποτα, από κανέναν δεν ζητάει το φόρουμ κάτι, πέραν της ευγένειας και της τήρησης κάποιων κανόνων τάξης.
Σε αντάλλαγμα, προσφέρει.
Γνώση. Ενημέρωση. Παρέα.

Πραγματικά, λυπάμαι πολύ κάθε φορά που βλέπω υψηλούς τόνους.
Σκέφτομαι αυτό που εγραψε κάποτε ο Abet. Ξαναδιάβασε δυο φορές το ποστ σου πριν το δημοσιεύσεις. ΑΝ το δημοσιεύσεις.



Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1294 στις: Αυγούστου 18, 2012, 12:41 »
1. Δεν προειδοποίησα και δεν απείλησα κανέναν .
2. Για τα ανεξέλεγκτα θέματα , γνωρίζετε πολύ καλά τι γίνετε και τι εννοώ και μην το διαστρεβλώνεται.
3. Τι έχει το ύφος μου ? που δεν βλέπω εγώ? . Εξέφρασα την άποψή μου για 2 πράγματα στα οποία δεν πήρα απάντηση .
α. Γιατί στα τελευταία 10 μηνύματα δεν μπαίνουν κάποια ?
β. Για ποιο λόγο να υποχρεώνομαι σε ΠΜ ώστε να συνεννοηθώ με τους συνατμιστές φίλους μου ΠΧ. ατμιστές στα Χανιά. ( αυτό δεν βαραίνει το Forum ? ).
Η αλήθεια είναι ότι με δυσκόλεψε το forum την τελευταία εβδομάδα.
4. Όταν λέω τάξη εννοώ τακτοποίηση και όχι αστυνόμευση με ποινές . Πως το αντελήφθης έτσι δεν μπορώ να καταλάβω . Ίσος φταίω εγώ που δεν εξηγώ ακριβώς τι θέλω να πω . Αλλά δεν νομίζω να έχω δείξει τόσο καιρό τέτοιο χαρακτήρα ,  αντιθέτως νομίζω .
5. Φίλε Βαγγέλη .. στο τέλος λες για συνδρομές και για απαιτητικό ύφος , δεν περίμενα και δεν νομίζω να το λες για μένα γιατί απλά αν δεις που ποντάρω τι λέω και τι εκφράζω γενικότερα θα καταλάβεις ότι προσπαθώ να συμβάλω θετικά στο forum και όχι αρνητικά. Άλλωστε κάποια κακός κείμενα ( συμβάντα ) τα έχω συζητήσει με τον Λευτέρη ( Ατμός ) για αυτό ακριβώς τον λόγο , για την σωστή - καλή - αντικειμενική λειτουργία του forum .
Προσωπικά εκτιμώ και επικροτώ όλα τα άτομα που προσφέρουν και βοηθούν άλλους όπως επίσης στο να απεξαρτηθούν από το Κ.Τ .

Πέτρα ..
Πιάστηκες και βασίστηκες στα λεγόμενα του Βαγγέλη , όπου βέβαιος τον δικαιολογώ γιατί είναι συντονιστής και πρέπει να προσέχει όλους εμάς όπως και εσένα βέβαια.
Δεν υπάρχει θέμα υψηλών τόνων σε κανένα σημείο των εγγραφομένων μου και το ξεκαθαρίζω αυτό.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1295 στις: Αυγούστου 18, 2012, 12:52 »

Πέτρα ..
Πιάστηκες και βασίστηκες στα λεγόμενα του Βαγγέλη , όπου βέβαιος τον δικαιολογώ γιατί είναι συντονιστής και πρέπει να προσέχει όλους εμάς όπως και εσένα βέβαια.
Δεν υπάρχει θέμα υψηλών τόνων σε κανένα σημείο των εγγραφομένων μου και το ξεκαθαρίζω αυτό.


Λίγο το μπέρδεψες εδώ.
Συντονιστές είναι και οι δύο ;)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1296 στις: Αυγούστου 18, 2012, 13:42 »
Τώρα που μας δικαιολόγησες ολους μπορω να κοιμαμαι ησυχη. ακομη περισσοτερο που εχω το βαγγελη να με προσεχει!
το υφος σου ηταν ερειστικο και συνεχιζεις με απαξιωτικα για το ατομο μου σχολια που δεν σε εκφραζουν πραγματικα.
η μανουλα μου λέει; η κοτα πινει νερο κοιταζει και τον ουρανο. θυμισου το την επομενη φορα που θα κανεις οργισμενα σχολια για το φορουμ

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1297 στις: Αυγούστου 18, 2012, 14:11 »
Kritikos727, τα έχουμε εξηγήσει αυτά. Κάτω στα πρόσφατα θέματα φαίνονται τα θέματα που αφορούν το η.τ. Εσύ κοιτάζεις το θέμα από τη δική σου μεριά αλλά δε νομίζω ότι το chat για να περνάει η ώρα, η ανταλλαγή μαντινάδων και το διαδικτυακό κέρασμα τσικουδιών αφορά τους αναγνώστες του φόρουμ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6014.75.html
Αν θέλεις να μη χάνεις κανένα μήνυμα, πάτα "Ειδοποίηση" στο θέμα της Κρήτης για να σου έρχονται ειδοποιήσεις στο email ή παρακολούθησέ το σε μία ξεχωριστή καρτέλα του browser σου.
Ο καθένας θα 'θελε να δουλεύει το φόρουμ όπως τον βολεύει αυτόν αλλά δε γίνεται έτσι.

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1298 στις: Αυγούστου 18, 2012, 14:24 »
Αυτό είναι που δεν θέλω Λευτέρη .. να ανοίγω 30 καρτέλες στα 4-5 forum που επισκέπτομαι καθημερινά και λίγο καλύτερη οργάνωση με καλλίτερη μηχανή αναζήτησης .
Είμαι εγγεγραμμένος σε forum με 1000 θέματα και δεν αντιμετωπίζω το πρόβλημα αυτό.
Αλλά αφού έτσι κρίνετε πως είναι ποιο καλά οφείλω να το δεχτώ .

Το απόγευμα έχω και κάποιες προτάσεις να σας κάνω .

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1299 στις: Αυγούστου 18, 2012, 22:49 »
Αντί να προσπαθούμε να φέρουμε νέους ατμιστές στο φόρουμ τους απωθούμε με την συμπεριφορά μας.
Αντί να βρούμε τρόπους να εντάξουμε καπνιστές στο άτμισμα να τους βοηθήσουμε να απαλλαγούν από τον καρκίνο , τους διώχνουμε , το λέω για όλους μας και εμένα μαζί .
Δεν υπάρχει ένα συγκεκριμένο και εξειδικευμένο νήμα , να είναι πρώτο πάντα , που να απευθύνεται στον φίλο καπνιστή !!!
Για παράδειγμα ...

Φίλε καπνιστή !! Διάβασε αυτό !! σε ενδιαφέρει !! .

Να δώσω το link σε όλους τους φίλους και γνωστούς η αυτούς που πλησιάζω σκόπιμα ώστε να έχει της σωστές πληροφορίες μαζεμένες ..
Μπορεί να μπει πρώτο νήμα με την εισαγωγή κάποιου επισκέπτη στο φόρουμ μας .
Είναι αυτονόητα αυτά που πρέπει να γράφει .
Να είναι προσεκτικό - σύντομο σωστά συνταγμένο και γενικά ένα καλογραμμένο κείμενο υποδοχής. Πρέπει να είναι σύντομο και εύκολο το Link π.χ (e-kapnisma.gr) ώστε όταν μπει ο επισκέπτης να βλέπει αυτό το κείμενο  υποδοχής και ολίγων ουσιαστικών πληροφοριών.

Υπάρχουν αξιόλογα μέλη που έχουν όμορφες και πρωτότυπες ιδέες , Έλληνες είμαστε και έχουμε αυτό το χάρισμα , ακούστε τους και δεν θα χάσετε ειδικά οι έμποροι και κατασκευαστές.

α. Τρόπους προσέγγισης καπνιστών και ένταξή τους στο ηλεκτρονικό τσιγάρο.

β. Βγάλτε ένα φυλλάδιο 2-4 σελίδων μικρού σχήματος να τυπωθεί να μοιραστεί στα καταστήματα ηλεκτρονικού τσιγάρου όπου θα δίδετε στους ενδιαφερόμενους με πληροφορίες για τον νέο ατμιστή και για το Forum μας , άσχετα αν κάποιος πωλητής Η.Τ τους κατατοπίζει η τους πληροφορεί .
Πολύ δεν γνωρίζουν από πού να ξεκινήσουν και που να καταλήξουν η δεν έχουν τον απαιτούμενο χρόνο.
Ξέρετε πόσοι είναι που δεν γνωρίζουν για το Forum ? .

Φαντάζομαι ότι όλοι έχετε ακούσει κουφά από κακός πληροφορημένους ατμιστές γιατί δεν πληροφορήθηκαν σωστά γιατί δεν βρέθηκε κάποιος να τους βοηθήσει η δεν κατάλαβαν σωστά . 
Λογικά έπρεπε να αυξάνονται οι ατμιστές όμως συμβαίνει το αντίθετο . 
Έχω πολλούς γνωστούς που γύρισαν στο Κ.Τ ας κάνουμε κάτι και για αυτούς .

Δώστε μας ένα καλό κείμενο να τους το δίνουμε η να τους τα λέμε ,
δεν έχουν όλοι τον λόγο του Σωκράτη ούτε του Αριστοτέλη.
 
 
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 18, 2012, 23:02 από kritikos727 »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1300 στις: Αυγούστου 19, 2012, 00:53 »
Το λινκ εύκολο είναι: e-kpanisma.gr (κάνε κλικ, μην το προσπερνάς έτσι).
Το συνοπτικό κείμενο είναι στην πρώτη παράγραφο του πρώτου link "ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ" που συναντάει ο νεοεισερχόμενος.
Αν το βρει ενδιαφέρον, μπορεί να συνεχίσει παρακάτω χωρίς να ψάχνεται και να ρωτάει.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1301 στις: Αυγούστου 19, 2012, 00:59 »
Λευτερη, πως και βγαινουν στην πρωτη σελιδα (μετα το κειμενο που λες) τα παρακατω θεματα:

11 Αύγ 2012 - Mix520 Elips-2 CE2 Cartomizer-Mixed Flavor ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗ
08 Αύγ 2012 - ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΗΚΕ: Απ: Ερωτήσεις νέων μελών
06 Αύγ 2012 - ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΗΚΕ: Η.Τ. και στρατος
05 Αύγ 2012 - Άτμισμα και αύξηση βάρους
04 Αύγ 2012 - e-pipe

Μηπως θα ηταν καλυτερο να υπηρχαν εκει απλα τα θεματα του:
Προτάσεις - Νέα - Ενδιαφέροντα

που ειναι τωρα στο τελος?

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1302 στις: Αυγούστου 19, 2012, 01:05 »
Βγαίνουν στην τύχη. Το άλλο που λες είναι πιο στατικό ενώ αυτό αλλάζει πιο συχνά. Εξάλλου το άλλο θα το δει πάλι μόλις πατήσει "Είσοδος φόρουμ".

Αποσυνδεδεμένος Diver

  • ***
  • 692
  • Φύλο: Άντρας
  • H νεκροψία θα δείξει ....
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1303 στις: Αυγούστου 20, 2012, 23:26 »
Λόγο του πλαφόν των πμ , είναι εύκολο να εμφανίζονται παραπάνω από 15 ανά σελίδα , ώστε να μπορούμε να τα αποθηκεύουμε ευκολότερα;

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #1304 στις: Αυγούστου 21, 2012, 01:59 »
Δυστυχώς δεν υπάρχει τέτοια ρύθμιση.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1104027 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 177067 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 605 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22506 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285814 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209691 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 316016 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15745 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 127132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95505 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem