vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

80 επισκέπτες, 7 χρήστες
bloodlessz, gfilip, Jorge, manoslykos, camber, infernity, Doubt

Twitter

Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
περι ορθογραφίας
Διαφωνώ καθέτως με το να μπεί αυτόματος ορθογράφος. Θα ήταν ΠΟΛΥ καλο για τα ταλαιπωρημένα γέρικα ματάκια μου και την αισθητική μου, αλλα είναι καλο να ξεχωρίζει ο κόσμος ΚΑΙ απ αυτό.
Σε όσους ξέρουν ορθογραφία και/ή έχουν ενα α' επίπεδο, είναι εμφανής η διαφορά του ανορθόγραφου ήπιας ή βαριάς μορφής, του δυσλεκτικού, του αμελή στο σχολείο, και του ξύλου απελέκητου.
Εκτός απο το χειρισμό της γλώσσας συμβάλλει και αυτο.
Και μετά είναι πολύ απλούστερο να ξερεις με τι εχεις να κανεις, τι γλώσσα να χρησιμοποιήσεις, και πώς να τον αντιμετωπίσεις.

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Συμφωνω με τον Αλεξ, κυριως γιατι ο αυτοματος ορθογράφος δεν ξερει τι εννοεις, με αποτελεσμα να συμπεραινει κατι σαν κι αυτο:

Στην συναντήσει εχθές πείρα πολλές μπαταριές, κύριος Εγώ, τις όποιες δεν είχα χορό να τις βάλω για αυτό τις αφίσσα στο κάλο παιδί τον Βασιλείς, με την καλεί εννιά.

« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 28, 2012, 02:02 από Πολυκράτης »

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Θα συμφωνήσω και εγώ με τον alex για  εδώ είμαστε ένα φόρουμ για το ηλεκτρονικό κάπνισμα.

Δεν κάνουμε διαγωνισμό ποιός θα γράψει το ομορφότερο και ορθογραφικότερο κείμενο.
Ποιός δίνει σημασία αν κάποιος γράψει με ο αντί με ω  ή με ι αντί η.

Αυτό που θέλει να πεί κάποιος όλοι τα καταλαβαίνουμε ανεξάρτητα αν τόγραψε με ο ή ω.
Ο καθένας μας γράφει όπως ξέρει και όπως μπορεί γιατί να ασχολούμαστε με τέτοια πράγματα και να κάνουμε πιο δύσκολη τη ζωή μας

Και στο κάτω κάτω εδώ πρέπει να είναι ο καθένας ο εαυτός του και δεν νομίζω πως κάποιος θα έχει πρόβλημα αν δεν ξέρει καλή ορθογραφία.
 
Εγώ είπα τη γνώμη μου αλλά θα σεβαστώ την οποιαδήποτε απόφαση της διαχείρισης και θα συμορφοθό απώλιτα.


Αποσυνδεδεμένος dimkor

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
περί ορθογραφίας συμφωνώ με τον Άλεξ ...
επίσης να προσθέσω ότι στην ορθογραφία συμπεριλαμβάνονται και οι Τόνοι;)

Η δική μου πρόταση είναι να δημιούργηθεί Πίνακας Τιμωρήμένων Μελών.
Σ'αυτόν να περιγράφεται το είδος, χρόνος και ο λόγος τιμωρίας και το επίμαχο ποστ!
Fair Play! :yes:
Αυτά...

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Ετσι ομως δεν δίνεται -ειδικά σε νέα μέλη- η αίσθηση μεγάλης αστυνόμευσης?
Συμφωνώ οτι προς γνωσιν και συμμόρφωσιν ορισμένων, θα ήταν καλό, αλλα θα δίνει την εικόνα μιάς τέλειας προσλκόλλησης σε κανόνες που ΔΕΝ υπάρχει και το ξέρουμε καλά όλοι!

Αποσυνδεδεμένος DISA

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
  • e-lquid mixer
Πανω απο ολα να υπαρχει λογικη, δεν ειναι φορουμ φιλολογων ουτε διαγωνισμο ορθογραφιας κανουμε. Και προσωπικη μου αποψη, το αν καποιος ειναι ανορθογραφος δεν σημαινει τιποτα ως προς το ηλεκτρονικο τσιγαρο, μεσα στα πλαισια της λογικης βεβαια..... ;)

Αποσυνδεδεμένος dimkor

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Ετσι ομως δεν δίνεται -ειδικά σε νέα μέλη- η αίσθηση μεγάλης αστυνόμευσης?
Συμφωνώ οτι προς γνωσιν και συμμόρφωσιν ορισμένων, θα ήταν καλό, αλλα θα δίνει την εικόνα μιάς τέλειας προσλκόλλησης σε κανόνες που ΔΕΝ υπάρχει και το ξέρουμε καλά όλοι!
Καλό είναι να μπορεί ο καθένας μας να βγάλει συμπεράσματα
χωρίς να υπάρχουν υπόνοιες διαφορετικής μεταχείρισης μελών
Όσο για την αστυνόμευση με τέτοιο "κλείδωμα" και αποβολές (δίκαιες και άδικες) που έχουν
πέσει αυτόν τον Μήνα για ποιά εικόνα μιλάμε;

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας


Η δική μου πρόταση είναι να δημιούργηθεί Πίνακας Τιμωρήμένων Μελών.
Σ'αυτόν να περιγράφεται το είδος, χρόνος και ο λόγος τιμωρίας και το επίμαχο ποστ!
Fair Play! :yes:
Αυτά...

Οχι και φακέλωμα, είπαμε αλλα.........

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Ποινολογιο θα εχουμε  :yes: :yes:
Να εχουμε και δημιο  :whip: να επιβαλει τις ποινες.
 
;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Ποινολογιο θα εχουμε  :yes: :yes:
Να εχουμε και δημιο  :whip: να επιβαλει τις ποινες.
 
;D ;D ;D

Κύριε Νίκο εσύ όπως βλέπω είσαι από τους πιο απείθαρχους εδώ μέσα αλλά ποινή δεν σου επιβάλει κανένας. ;D

Έρχομαι να πιστέψω ότι ή σε φοβούνται ή έχης μεγάλες γνωριμίες εδώ μέσα. :eyesplash: :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
 :OnTopicPlease:
 ;D ;D ;D


Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
παππού, ο Νίκος έχει την κοινή λογική να ξέρει που, πότε, και πάνω απ όλα ΠΟΣΟ μπορει καθε φορά να παρεκτραπεί!
Αν το παρακάνει κανενα μέσον δεν τον βοηθάει! Αλλα Δεν το εχει παρα-παρκάνει. (ακόμα... :tongue_smilie: )


Αλλα που΄να ξέρεις εσύ. Αυτα ερχονται με την ηλικία! Αμα φτάσεις τα χρόνια του θα καταλάβεις!!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:




Σιριουσλι όμως, ας σταθούμε ολοι στην πρώτη μου πρόταση! Εκει ειναι το μυστικό γενικότερα.

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Εισαι και συντονιστης, παναθεμα σε.
 :OnTopicPlease:

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Διαβάζοντας όλο το θέμα, κ έχοντας κ εικόνα από τα χθεσινά αποφάσισα να γράψω.
Είχα την τιμή παλιότερα να είμαι μέλος της συντονιστικής ομάδας σε φόρουμ αθλητικό... ΔΕ θα πω ποιας ΟΜΆΔΑΣ...το κρατάω μυστικό :tongue_smilie:
Το τι γινόταν εκεί από επιδρομές κ λεκτική βία θέλει μήνες για να το περιγράψω.
Αυτό που με χάλασε εδώ είναι η ποινή στον ποσειδώνα.
Το θεωρώ άδικο κ μονοπλευρο.
Ο χαρακτηρισμός ΑΥΛΙΚΌΙ ήταν σκέτη πρόκληση για ΌΛΟΥΣ.
Κ το λέω αυτό γιατί ούτε στην ομαδική είχα μπει , κ ούτε γνωρίζω προσωπικα κάποιο παιδί από εδώ.
Όμως όπως είπαμε τα ωραία μας για την Αγγελική παράδειγμα, έτσι θα μπορούσαμε να πούμε κ τα εξίσου ωραία μας για άλλα εξίσου σημαντικα μέλη της κοινότητας.
Δεν μπορώ να μην δείξω έστω κ διακριτικά τή συμπάθεια μου για την ΠΈΤΡΑ, η να μην αναφέρω ότι ο ΒΑσίλης ο Παντελής, ο Τάσος.... , άτομα που δε γνωρίζω, έχουν αγοράσει κ πληρώσει πράγματα για εμένα που ήρθαν στην πόρτα μου πριν κάν τους στείλω τα χρήματα...
Όπως δεν μπορώ να ξεχάσω τή βοήθεια που έχει δώσει ο ποσειδώνας ο τορν κ διάφορα αλλά παιδιά εδώ, σε συνατμιστές που αντιμετώπιζαν προβλήματα.
Κ μιλάμε για μεταμεσονύχτιες ώρες, δείχνοντας την αγάπη κ το μεράκι για προσφορά.
Για να μην το πλατιάζω πολύ το θέμα, θα πω μόνον το εξής.
Ήταν πολύ πιο προσβλητικό το ΑΥΛΙΚΟΊ, από το άντε να πλέξεις κανά πουλόβερ..... δεν την έστειλε να πάει να πνίγει.... πρόταση για εργόχειρο ήταν... λόγω κρίσης...
Πιστεύω να αλλάξει πλεύση ο αντμιν, κ να δει όλη η παρέα τα πράγματα από την πραγματική της οψη..

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Ειμαστε εδω ο καθενας για τους δικους του λογους και οι οποιοι ενδιαφερουν μονο τον ιδιο τον ανθρωπο που ειναι εδω και οχι ολους.
Η ανταλλαγη αποψεων ειναι μεσα στο πλαισιο της κοινοτητας που ειμαστε. Αλλωστε ας μην ξεχναμε τα πρωτα βηματα μας στο η.τ. Που βρηκαμε αυτον τον τοπο για να μαθουμε και να βοηθηθουμε.
Ως εξελιξη ακολουθει η προσφορα βοηθειας προς τα πισω , απο εμας που κατεχουμε καποια πραγματα παραπανω. Μια επιστροφη της βοηθειας που λαβαμε σε μεγαλο βαθμο καποτε και λαμβανουμε ισως σε λιγοτερο βαθμο σημερα.
Αυτο δεν μας κανει ουτε αλανθαστους , αλλα ουτε μας κατατασει σε διαφορετικη κατηγορια απο τα υπολοιπα μελη.
Ειμαστε υποχρεωμενοι να ειμαστε ευγενικοι και να τηρουμε τους ορους που εχουν τεθει για την ομαλη λειτουργια της κοινοτητας.
Ειτε εισαι παλιο μελος , ειτε εισαι καινουργιο οφειλεις να σεβαστεις αυτους του κανονες, ασχετα αν εχεις κανει δωρεες, αν πουλας φτηνα η οτι αλλο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 204 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 181 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20786 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207943 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65989 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174659 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312922 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14318 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124836 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93604 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4214 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix