vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

503 επισκέπτες, 2 χρήστες
Boogie2008, dkostas

Twitter

Σύρματα NiChrome, Kanthal (και άλλα πολλά) και χρήση τους σε αντιστάσεις.

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
my bad (ρε πως το λεω το ξενογλωσσο)

Αποσυνδεδεμένος mpari

  • ***
  • 632
  • Φύλο: Άντρας
  • Δυο λαλούν και τρείς χορεύουν
Ακριβούτσικο με αλλά ...
https://www.dotshop.gr/diy/clapton-5m-28agw32agw-ud/

Αποσυνδεδεμένος Stentor

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
Eλεγα να μην παρω απ'εξω, αλλα τουτο εδω ειναι 4 κυριολεκτικα φορες επανω σε τιμη. Να 'σαι καλα!

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Παίδες κάτι καλύτερο σε ποιότητα από το ud σε απλό κανθαλακι;

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
zivipf.de κωδικοί έκπτωσης εδω https://plus.google.com/+PFJPowerFlavourJunky/posts/PAxiesYH5dA
http://www.stealthvape.co.uk/ δεν έχει έκπτωση αλλά βάλε τα fress staff στο καλάθι 
http://www.wireandstuff.co.uk/ (crazywire) δεν έχε έκπτωση αυτή τη στιγμή  

με σειρά προτίμησης

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Η σειρά προτίμησης με ποιο κριτήριο έχει διαμορφωθεί, αν επιτρέπεται?

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Κάποιο κατάστημα στην Αθήνα αν γίνεται

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Η σειρά προτίμησης με ποιο κριτήριο έχει διαμορφωθεί, αν επιτρέπεται?
τι μου άρεσε προσωπικά σαν ποιότητα

και μια και μπήκες online και ξέρεις από mesh έχω ερώτηση
o ποιητής έκανε παρουσίαση για τον mesh rda
έψαξα τα mesh που έρχονται στο κουτί και είδα πως το ss ειναι 150
επειδή είμαι noobas στο mesh - ζήτημα να έχω κάνει 4-5 φόρες - δεν χρειάζεται mesh με πιο πολλές τρύπες ή επειδή δεν γίνεται ρολό σε οδοντογλυφίδα δεν παίζει ρόλο?

[member=15321]Alexis7[/member] sorry m8 δεν ζω Αθήνα δεν έχω ιδέα

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Κάποιο κατάστημα στην Αθήνα αν γίνεται
Το crazyvaper έχει crazywire, το Ατμόραμα έχει zipifv και ο esmokeguru από Γερμανία επίσης.

o ποιητής έκανε παρουσίαση για τον mesh rda
Αυτός δεν είναι genesis, τροφοδοτείται από το βαμβάκι και το πλέγμα παίζει μόνο το ρόλο της αντίστασης, οπότε δεν ισχύει ότι και στους genesis, είναι εντελώς διαφορετική περίπτωση.

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Το crazyvaper έχει crazywire, το Ατμόραμα έχει zipifv και ο esmokeguru από Γερμανία επίσης.
Έψαξα στα σάιτ που μου είπες και δε βλέπω πουθενά αυτές τις μάρκες που μου έγραψες.Απλα λένε όλοι kanthal.Εαυ πιο προτείνεις καλύτερα (μόνο kanthal με ενδιαφέρει). Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Υπάρχει κάποια νομοθεσία που απαγορεύει πώληση συρμάτων κάτω απο 0.20mm στην Ελλάδα?

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
μπαα

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Όχι, πώς σου ήρθε κάτι τέτοιο? :dontknow:


Έψαξα στα σάιτ που μου είπες και δε βλέπω πουθενά αυτές τις μάρκες που μου έγραψες.
Δεν τις γράφουν τα σάιτ γιατί δεν πουλάνε με το καρούλι, πας στο μαγαζί και σου κόβει όσο του πεις. Ξέρω ότι το Ατμόραμα φέρνει σύρματα μόνο από τον Γερμανό και ο crazyvaper σου κόβει από καρούλι crazywire. Ο guru πουλάει καρούλι των 15 μέτρων από Γερμανία σε διαστάσεις 0,32, 0,4 και 0,5mm.

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Σύρματα NiChrome, Kanthal (και άλλα πολλά) και χρήση τους σε αντιστάσεις.
« Απάντηση #1588 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2017, 00:24 »
Κι εδώ εντοπίζεται το πρόβλημα. Εγω που είμαι επαρχία που να το ξέρω;
Όποτε καταφεύγω στο απευθείας online του εξωτερικού. Ορε συν ατμιστες Αθηναίοι όσοι τους ξέρετε πείτε τους να στρώσουν λίγο τα site τους. Κρίμα είναι !


Sent from my siPhone

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
τα μείον της επαρχιας... :thumpdown:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171826 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276185 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15290 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13986 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9344 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42959 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 411 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35328 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558527 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182422 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9415 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364