vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

499 επισκέπτες, 2 χρήστες
dkostas, tibolaso

Twitter

Σύρματα NiChrome, Kanthal (και άλλα πολλά) και χρήση τους σε αντιστάσεις.

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Προσωπική άποψη. Λίγο καλύτερο από της ud αλλά όχι και τίποτα ιδιαίτερο.


Sent from my siPhone

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Σε ευχαριστώ. Έχεις υπόψη σου κάποιο αξιόλογο?

Αποσυνδεδεμένος Batzio

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • που κοσεβς
μηπως γνωριζει καποιος φιλτατος κανενα ελληνικο καταστημα με τιμες vape-spot πανω κατω να παραγγειλω.γιατι το προαναφερθεν εκλεισε

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
αυτο λες;http://vape-spot.gr δεν εκλεισε,κανουν συντηρηση για λιγες ωρες

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
δυστηχως εκλεισε το ανακοινωσαν και στην σελιδα τους στο fb.φιλε Batzio δεν νομιζω να βρεις συρμα σε τετοιες τιμες ελλαδα οποτε μονο εξωτερικο

Αποσυνδεδεμένος Batzio

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • που κοσεβς
παιδες εκλεισε και ξανανοιγει απο σεπτεμβριο με εδρα την ολλανδια μου το ειπαν οι ιδιοι γιατι εκανα παραγγελια και μια μερα προτου τη στειλει ακυρωθηκε λογο κλεισιματος ποσο γκαντεμια δηλαδη.

Το μηνυμα το οποιο ελαβα.

Καλησπέρα σας έχω στείλει ήδη email πως η παραγγελία σας έχει ακυρωθεί. Τα λεφτά έχουν επιστραφεί μέσω paypal. Το κατάστημά μας έχει κλείσει προσωρινά και θα ξαναλειτουργήσει από σεπτέμβριο από Ολλανδία.
Σας ευχαριστώ και συγνώμη.

δυστηχως εκλεισε το ανακοινωσαν και στην σελιδα τους στο fb.φιλε Batzio δεν νομιζω να βρεις συρμα σε τετοιες τιμες ελλαδα οποτε μονο εξωτερικο
απλα το ηθελα λιγο αμεσα γιατι εχω ξεμεινει με ενα κομματι κανα μισο μετρο.οποτε μετα η επομενη λυση ποια ειναι?γιατι και zipvipf μετα τις 3 θα στειλουν?εχει καποιος καποια οικονομικη λυση?
και μηπως βοηθησω καπως θα ηθελα nichrome και  kanthal

Αποσυνδεδεμένος gigelis78

  • ***
  • 747
  • Φύλο: Άντρας
Stealthvape από εξωτερικό

Αποσυνδεδεμένος CaptainMorgan

  • **
  • 193
  • Φύλο: Άντρας
Ε ρε ατυχία με το vape-spot... :'(
Βάζω χθες βιαστικά παραγγελία συρματάκια πριν φύγω για δουλειά
και μπαίνοντας το βράδυ εδώ διαβάζω τα νέα.... :eyesplash:
Σήμερα μου έστειλαν και μένα mail για την επιστροφή των χρημάτων... :(

Αποσυνδεδεμένος Batzio

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • που κοσεβς
πατησαμε γατο φιλε μου.τωρα αναγκαστικα απ εξω οπως αυτο που προτεινει ο συμφορουμιτης πιο πανω


_______________________

http://vaporiccio.gr/product/vaporiccio-wires-nichrome-26ga-2m/
εχεις κανεις ιδεα για αυτα εδω τα συρματα?


Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 23, 2017, 08:59 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Εχει παρατηρησει κανεις οτι το Kanthal της Stealthvape ειναι λιγο πιο σκουρο σε σχεση με αλλα? :hmmm:
Μπορει να ειναι ιδεα μου και να εχει χαζεψει η οραση μου λογω καυσωνα.  :))

Αποσυνδεδεμένος Tedys

  • **
  • 110
  • Φύλο: Άντρας
εχει αγορασει κανεις απο εδω?
http://www.wireandstuff.co.uk/index.html

Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα σε ολους.
:)
Επειδη τα συρματα της UD εχουν αρχισει να με εκνευριζουν αφανταστα(πολυ βρωμα)
και μια παραγγελεια απο zivipf που εκανα , ηρθαν με χειροτερη βρωμα απο της UD, :wall:
θα ηθελα μια προταση για καλο(καθαρο) Kanthal A1 , με διαμετρο 35μμ.
Κατα κυριο λογο απο ελλαδα, αλλα και απο εξω να ειναι...δε βαριεσαι...

Να πω επισης οτι ενα καρουλακι 32μμ που πηρα απο ESG, ειναι πεντακαθαρο και
μια χαρα στην χρηση του. Δυστυχως ομως, δεν φερνει 35μμ, οποτε καθε 
προταση ευπροσδεκτη.

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
θα ηθελα μια προταση για καλο(καθαρο) Kanthal A1 , με διαμετρο 35μμ.
Ορίστε κύριε. ;)

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Δοκιμάζω τελευταία ένα kanthal της geek vape. Σκάλες ανώτερο από της ud που γίνεται σα σκουριασμένη μπετόβεργα. Τώρα όμως με βάζει στη πρίζα κι ο φίλος μου ο Μάκης και θα πέσει παραγγελία σε αυτό που πρότεινε.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171767 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275762 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15275 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13980 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9318 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42866 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35173 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558035 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182257 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9315 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364