vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

512 επισκέπτες, 7 χρήστες
thebull, dkostas, hlias bax, giorgos1999, manoslykos, gfilip, white varadero

Twitter

Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές

Αποσυνδεδεμένος panham38

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #15 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:04 »
Ήθελα να λάβω μέρος στην ομαδική που έγινε για το vmax, αλλά δεν το έκανα σεβόμενος τους κανονισμούς του φόρουμ. :respect:
Το vmax το πήρα από την ελληνική αγορά σε καλή τιμή, και αυτό χάριν στην ομαδική. :thumpup:
Αν δεν γινόταν η ομαδική προφανώς θα το πλήρωνα 99 ευρώ.  :angry_orange:   
Δεν πρέπει για μένα να σταματήσουν, και ο νοών νοήτο

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #16 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:06 »

ΑΛΛΑ, υπάρχουν άνθρωποι που τώρα θέλουν να δοκιμάσουν για πρώτη φορά η.τ. και οι ομαδικές είναι μια καλή ευκαιρία να πάρουν και αυτοί σε πολύ καλή τιμή 1-2 κομμάτια για να δοκιμάσουν.. και προσωπικά δεν μου πάει η καρδιά να στεναχωρώ τον κόσμο και να τον αποθαρρύνω στο να κινηθεί προς το η.τ. γιατί δεν τον βάζω μέσα στην ομαδική..


η ομαδικη γινεται για να παρεις μια καλη ποσοτητα σε κατι τεσταρισμενο και σιγουρα σε πολυ καλυτερη τιμη απο οτι θα το εβρισκες οπουδηποτε αλλου.
Τωρα να παρεις 1 κομματι, που θα το παρεις σε 15 μερες (μην πω και παραπανω) γιααααααααα ναααααααα το δοκιμασεις, τι νοημα εχει?  :confused1:
ενα κομματακι βρε συνατμιστη παρτο οπου θες σημερα (οχι σημερα ειναι κλειστα αυριο) αλλαξε του τα φωτα και παρε Χ 10 απο την ομαδικη....

Ασε που αμα αυτο γινονταν μαζικα για να φτασεις τα 500 πχ που ειναι ενα συνηθες οριο,
θες 250 ατομα....
και ποιος θα κατσει να συντονιζει 250 ατομα?  :confused1: :confused1: :confused1:
Ηδη εγω φτανω τους 100 και θελω γραμματεα  8)

Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #17 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:10 »
Γιώργο εκτός από μεγάλες εταιρείες που κάνουν εισαγωγή με τη φίρμα τους οι υπόλοιπες και ειδικά οι μικρές αν πας και τους ζητήσεις χαρτιά από τελωνείο θα δεις τι θα σου δείξουν...
Οι τιμές σε μερικές περιπτώσεις είναι τρομακτικές, σε καμία περίπτωση δεν ανταποκρίνονται σε
τιμές Ελλάδας , μερικές φορές ξεπερνάει το 1000 %
Όσον αφορά τον Χουάν έχεις δίκιο αλλά αν σου την κάνει παίρνεις τα λεφτά σου πίσω, αν σου την κάνει ο Γιώργος ο Μάκης ο Βασίλης τότε σου λένε τι από μένα το πήρες ή δεν σε ξέρω δεν σε είδα.
Το θέμα μας δεν είναι αυτό, αυτό κρίνεται στη πορεία. Το θέμα είναι να μην δημιουργείτε θέμα με τα καταστήματα όταν ενθαρρύνοντας νέα μέλη οι ομαδικές να συμμετάσχουν και μάλιστα ζητώντας και πολλά κομμάτια !
Αν θέλουν να βοηθήσουν τα καταστήματα , όταν πάει να γίνει ομαδική και έχουμε στοιχεία τιμή και είμαστε έτοιμοι να μας κάνουν την ίδια τιμή ή καλύτερη να τα παίρνουμε από αυτούς αλλά δεν είδα κανέναν να βγαίνει να το κάνει !!!
Και κάτι άλλο αν εμείς πετυχαίνουμε 1,55 τιμή και παίρνουμε 500 κομμάτια εσείς τι λέτε ο έμπορος δεν τα παίρνει ακόμα φθηνότερα ?

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #18 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:17 »
tornado, αν αναφερόσουν στο δικό μου 5% που είπα, δεν ήταν σε σύγκριση με τις εγχώριες τιμές αλλά σε σύγκριση με το αν παραγγελθούν 100 ή 1000 κομμάτια στην ομαδική.
Από την άλλη το παράλογο είναι, έστω κι αν σου αρέσει ένας ατμο και τον χρησιμοποιείς πολύ, αφού λένε ότι κρατάνε μήνα, εγώ σου βάζω 10 μέρες. Με 30 κομμάτια θα περάσεις 300 μέρες!! Μέχρι τότε θα έχουν βγει 10 νέα μοντέλα με πολύ καλύτερες δυνατότητες. Αν συνεχίσεις έτσι και στην επόμενη ομαδική, τι θα κάνεις; Θα ψάχνεις για αποθηκευτικό χώρο στο σπίτι;  :tongue_smilie:
Ίσως και κάποιοι που θα έχουν ήδη το ντουλάπι τους γεμάτο αρχίζουν να καταλαβαίνουν την υπερβολή της υπόθεσης. Και μη μου πείτε μερικοί που πήρατε πάρα πολλά κομμάτια (επειδή ήταν φτηνά) δεν νιώθετε ότι το έχετε παρακάνει.  :hmmm: Ειλικρινά τώρα!

Συνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #19 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:19 »
σεβαστα ολα οσα γραφετε ολοι σας και λογω τιμης.εγω ειμαι εναντια στις ομαδικες το εχω δηλωσει,το ξαναδηλωνω και τωρα Δημοκρατια δοξα τον θεο εχουμε.ισως να γραφω ετσι επειδη ειμαι επαγγελματιας και μου εκαναν και εμενα ζημια προφανως καποιες ομαδικες που θα εκαναν καποια μελη ενος αυτοκινητιστικου φορουμ τα οποια την πατησαν τελικα.και ο φουκαρας δεν κερδοσκοπουσα γιατι δυστυχωςς σε εμας φαινεται και η καρφιτσα λογω αποθηκης.
επαιρνα ομως μεγαλη χαρα οταν ερχοντουσαν λαθος τα κοματια.οσο για τα λεφτα που παιρνεις πισω οταν με το καλο ανεβεις Αθηνα Γιαννη ελα να με γνωρισεις και να σου δειξω χαρτια να δεις και μονος σου τι λεφτα πηραν πισω.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #20 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:23 »

αν εμείς πετυχαίνουμε 1,55 τιμή και παίρνουμε 500 κομμάτια εσείς τι λέτε ο έμπορος δεν τα παίρνει ακόμα φθηνότερα ?
Οχι απαραιτήτως! Ο εμπορος δεν ειναι απαραίτητα η Νομπάκο ή αλλο μεγάλο μαγαζί! μπορει και εκείνος να εχει παρει 500 κομματια! η και λιγότερα.


Ο μεγάλος εμπορος φυσικά και τα παίρνει φτηνότερα.
Δεν υπαρχει περίπτωση να ματσάρει ελληνας εμπορος την τιμή ομαδικής.
Αλλα εκεινος, αν τα εχει παρει και στις τιμες της ομαδικήςμ του εχουν κοστίσει παραπανω. Δεν θα τα δώσει για την ψυχή της μάνας του.
Το θεμα ειναι δικο μας αν κρίνουμε οτι η διαφορά αξίζει την ενισχυση η οχι.


Ίσως και κάποιοι που θα έχουν ήδη το ντουλάπι τους γεμάτο αρχίζουν να καταλαβαίνουν την υπερβολή της υπόθεσης.
θελω να δω τι θα κανουν ορισμενοι 200 και 300 μετρα φυτίλι! Ενω αν επαιρναν αρκετο ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΜΟΝΟ θα μπορουσαν να συμμετέχουν και σε αλλη μια ομαδικη!!!

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #21 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:31 »
Είμαι 6 μήνες ατμιστής και άλλους τόσους στο φόρουμ.

Γνώμη μου δεν πρέπει να σταματήσουν οι ομαδικές ίσως να περιοριστούν με κάποιο τρόπο,αν αυτό είναι εφικτό για πολλούς και διάφορους λόγους.
α.Για τό φόρουμ είναι καλό γιατί κρατάει τους συμφουρμίτες σε επαγρύπνηση με αποτέλεσμα να βρίσκονται περισσότερες ώρες ονλαιν
   προκειμένου να παρακολουθούν όχι μόνο πως πάει η ομαδική αλλά και άλλα θέματα στο φόρουμ. ;)
   (παίρνω παράδειγμα και από τον εαυτό μου) :laugh1: :laugh1:

β.Υποχρεώνει τους εμπόρους να συμπιέζουν και αυτοί τις τιμές τους. :)

γ.Με αιτία τις ομαδικές γνωριζόμαστε πιό καλά μεταξύ μας  :))

Εγώ είμαι 6 μήνες ατμιστής και άλλους τόσους στο φόρουμ μία φορά μπήκα σε ομαδική και αυτή πριν 5 μέρες (ακόμη δεν παρέλαβα).
Δεν νομίζω πως έκανα κακό σε κάποιο έμπορο ίσα ίσα επί 6 μήνες εδω ψωνίζω δεν έχω ξαναπάρει κάτι από εξωτερικό. 

 


Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #22 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:37 »
θελω να δω τι θα κανουν ορισμενοι 200 και 300 μετρα φυτίλι! Ενω αν επαιρναν αρκετο ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΜΟΝΟ θα μπορουσαν να συμμετέχουν και σε αλλη μια ομαδικη!!!

Και 5 πόντους φυτίλι να χρησιμοποιείς καθημερινά θέλεις 18,25 μέτρα το χρόνο
Οπότε 200 μέτρα είναι 11 χρόνια

Πιστεύετε ότι κάποιος μετά απο 11 χρόνια ατμίσματος θα στρίβει αντιστάσεις?
Η ακόμα χειρότερα θα υπάρχουν φυτίλια και αντιστάσεις? :))

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #23 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:38 »
Με το φιτίλι δένεις και κανένα κασόνι, απλώνεις μπουγάδα, τυλίγεις το κοκορέτσι....  :)) Τα carto τι θα τα κάνεις;


Σχετικέ με τους πιθανούς περιορισμούς, ο μόνος περιορισμός που μπορεί να μπει αυτόματα είναι ο αριθμός των μηνυμάτων. Δυστυχώς το λογισμικό δίνει δυνατότητα απόκρυψης ενός πίνακα μόνο με βάση τα μηνύματα και όχι με βάση το χρόνο εγγραφής.

Αποσυνδεδεμένος Makis S

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
  • provari mini + trap tank
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #24 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:38 »
σεβαστα ολα οσα γραφετε ολοι σας και λογω τιμης.εγω ειμαι εναντια στις ομαδικες το εχω δηλωσει,το ξαναδηλωνω και τωρα Δημοκρατια δοξα τον θεο εχουμε.ισως να γραφω ετσι επειδη ειμαι επαγγελματιας και μου εκαναν και εμενα ζημια προφανως καποιες ομαδικες που θα εκαναν καποια μελη ενος αυτοκινητιστικου φορουμ τα οποια την πατησαν τελικα.και ο φουκαρας δεν κερδοσκοπουσα γιατι δυστυχωςς σε εμας φαινεται και η καρφιτσα λογω αποθηκης.
επαιρνα ομως μεγαλη χαρα οταν ερχοντουσαν λαθος τα κοματια.οσο για τα λεφτα που παιρνεις πισω οταν με το καλο ανεβεις Αθηνα Γιαννη ελα να με γνωρισεις και να σου δειξω χαρτια να δεις και μονος σου τι λεφτα πηραν πισω.

Μπράβο συνατμιστή white, να αρχίζουμε να λέμε αλήθειες για να βρούμε την άκρη, προφανώς και θα ήσουν υπέρ των ομαδικών αν δεν ήσουν επαγγελματίας, ο οποιοσδήποτε αν το πάρει ψυχρά και πει 7 ή 1,5 αν δεν διαλέξει το δεύτερο είναι για δέσιμο. Αυτή βέβαια η αναλογία δεν θέλει ψύχρα για να διαλέξεις αλλά το 7 από Ελλάδα με το 5 από το Σουδάν μάλλον στο 7 θα πήγαινα...είναι απλά τα πράγματα

Αυτό που θέλω να προσπαθήσεις να μου εξηγήσεις ως επαγγελματίας είναι πως μπορεί να αγοράσεις με 1 ευρώ και να πουλήσεις με 8, πες μου απλά αν είναι θεμιτό, αφού λόγω ελεύθερης αγοράς είναι νόμιμο

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #25 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:41 »
papoys
Συμφωνω σε ολα μαζι σου


 :thumpup: :thumpup: :thumpup:

ΥΓ Πηρα μερος σε μια ομαδικη απο τον Οκτωβρη,
     που ειμαι μελος.



Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #26 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:42 »
Αυτό το θέμα με τις τιμές έχει εξαντληθεί πολλάκις εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6661.0.html αλλά και σε άλλα θέματα. Ας μην γυρίζουμε πάλι στα ίδια.

Δεν είναι τόσο απλά. Δεν αγοράζεις 1 και πουλάς 8. Αν βάλεις όλα τα παρελκόμενα: τελωνείο, ΦΠΑ, ΤΕΒΕ, υπαλλήλους, ΙΚΑ, ενοίκιο, ρεύμα, έκτακτες εισφορές, λογιστές, ατομική εφορία κι άλλα που ίσως μου διαφεύγουν, τότε είναι σαν να αγοράζεις 3 ή 4 και να πουλάς 8. Βάλε καμιά επιστροφή, βάλε και την πιθανότητα να σου μείνουν στο ράφι κάποια και το ποσοστό μικραίνει κι άλλο. Σε μερικά προϊόντα σε παίρνει λόγω σιγουριάς να κατεβάσεις τιμές, σε άλλα όμως θα μπεις μέσα.

Αλλά ας μη συνεχίσουμε πάλι με την ανάλυση τιμών.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 13, 2012, 17:54 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #27 στις: Μαΐου 13, 2012, 17:59 »



ΟΤΑΝ ειναι σωστες οι τιμες βεβαια!


μου αρεσει το κεφαλαιο...  :thumpup:
οταν ειναι λοιπον σωστες, γιατι οχι?
Πιστευεις οτι αν καποιο καταστημα εμπαινε και ελεγε,
παιδες σας τα δινω εγω με 2 και 2.5 ευρω, θα ασχολιομασταν με την κινα?
Εγω παντως αμα διαβαζα κατι τετοιο, προσωπικα σαν υπευθυνος της ομαδικης του CE4
ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΝΑ!

Σορρυ αλλα τετοιο σχολιο δεν ειδα....

Επιπλεον οι ομαδικες εχουν στοχευμενα προιοντα που εχουν σαφη διαφορα σε τιμη.....
Κατα τα αλλα, εγω προσωπικα χθες εσκασα σε αθηναικο μαγαζι 50 ευρω....
ε οκ CE4 δεν πηρα οπως παλια....
επρεπε να δωσω και για αυτο, στο μαγαζι? δεν του φτανουν τα 50?
πρεπει να ακουμπαμε καθε ευρουδακι εδω? και οκ αντε να το κανουμε, με τι κοστος ομως?
Μας περισευυν λεφτα? για να καταλαβω δηάδη το σκεπτικο μερικων....

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #28 στις: Μαΐου 13, 2012, 18:05 »
Γιατι λετε τη γνωμη σας στο αν θα διατηρηθούν οι ομαδικές ή οχι? Δεν ειπώθηκε απο κανεναν να κοπούν!!! Το αν θα ειναι ορατες σε νεα μέλη ηταν το πρώτιστο.
Βεβαίως και θα πρεπει να διατηρηθούν, κατ εμέ ΕΣΤΩ σαν μοχλός "πίεσης" προς εμπορους να κατεβάσουν τιμές, και δευτερον να αντιπροτείνουν ή να ανακοινώσουν στην ίδια την ομαδική αντιπροσφορα.
μακάρι να δουμε ομαδική να παει στράφι επειδή καταφερε να προσφέρει τοσο ανταγωνιστική τιμή Ελληνας εμπορος, και είτε εγινε η προμήθεια απο κείνον, είτε πήρε ότι ειναι να παρει ο καθενας μόνος του.
καλες οι ομαδικές, όλοι γλυτώνουμε χρήματα, εγω δεν θα σταματήσω να συμμετέχω η και να οργανώσω ακόμα, αλλα ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ, οτι αυτό που κάνουμε, ειναι παρεμπόριο, για να μην χρησιμοποιήσω αλλη λέξη! Μην κρυβόμαστε και πίσω απ το δάχτυλό μας.


Προσωπικά, θεωρώ οτι οι ομαδικές δεν πρεπει να είναι για δοκιμή.
Δεν παίρνεις 3 καρτο απο ομαδική για να δοκιμασεις.
Αν γινοταν ομως ομαδική σε πρόβατα και επεφτε η τιμή κατα 40€ ισως επαιρνα κι εγω.
Ομαδική κατ εμε ειναι για οσους εχουν καταλήξει σε πράγματα, και θελουν να στοκαρουν ας πουμε για φετος.
καρτο? Οκ. Παιρνεις 20 κουτια και εισαι οκ για φετος, δεδομενου ομως οτι αυτα και μονο χρησιμοποιείς. Δεν τα παίρνεις για πείραμα.


μου αρεσει το κεφαλαιο...  :thumpup:
οταν ειναι λοιπον σωστες, γιατι οχι?
Επρεπε να το βάλω και με bold.  :tongue_smilie:
οταν οι τιμες ειναι σωστές, ή/και οταν η διαφορά είναι τόση που να δικαιολογεί την ενισχυση σε Ελληνικό μαγαζί που είμαι υπερδιατεθειμένος να κανω.
Αλλιως είτε ομαδική είτε προσωπική, απ έξω!!!!


Αποσυνδεδεμένος psychologos

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
  • DUM SPIRO SPERO
Απ: Συζήτηση για τις ομαδικές αγορές
« Απάντηση #29 στις: Μαΐου 13, 2012, 18:07 »
Προσωπικα ειμαι υπερ της ομαδικης αρχικα λογω συμφερουσας τιμης μιας και ενας συγκεκριμενος ατμο ειναι ιδιος σε ολα τα καταστηματα μεσα και εξω απο την Ελλαδα και η τιμη του θα επρεπε να ηταν τουλαχιστον αναλογη με λογικο κερδος για τον εμπορο. Δε μιλαμε για παροχη υπηρεσιων την οποια ο καθενας κοστολογει διαφορετικα. Το να περιμενεις. δε, 15 μερες να σου στειλει την παραγγελια η Σουγκ-Λι, σιγουρα αξιζει τον κοπο λογω διαφορας τιμης. Οσο για τον αριθμο των 20-30 κομματιων που ισως παραγγειλει κανεις τον βγαζει και απο το αγχος μηπως καποια ειναι σκαρτα και "ελαφρα τη καρδία" μπορει να τα εκσφενδονισει απο το παραθυρο λογω απολυτα προσιτης τιμης. Τελος, για το θεμα των newbies που απλα ειδαν φως και μπηκαν, και που τους τραβηξε η εξευτελιστικη τιμη που πετυχε ο οργανωτης μιας ομαικης, πιστευω οτι πρεπει να περασουν πρωτα απο τα σταδια που περασαμε ολοι μας ξοδευοντας καποια χρηματα σε starter kits και πειραματιζομενοι με διαφορους ατμο, carto κλπ και στη συνεχεια να τους παρασχεθει το προνομιο συμμετοχης (ημερομηνια εγγραφης στο φορουμ, αριθμο μυνηματων κλπ).

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180513 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8301 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33929 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536040 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59756 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237337 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 574 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15493 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136104 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085276 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35375 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10207 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12