vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

79 επισκέπτες, 3 χρήστες
bloodlessz, Tem, manoslykos

Twitter

Υγρά ELiquid France

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #135 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 01:44 »
Καλησπέρα παιδιά  πήρα  εχθές το σουπριμ  σε 6 αρι το βαζω  στην Σόφια  χτύπημα  πουθενα το βάζω  στον ντριπερ  τίποτα ούτε υπόνοια.τι γίνεται
Χτύπημα στο supreme ούτε. Κι εγώ νιώθω να σου πω σε 6αρι επίσης. Τοατμιζω όμως με τον καφέ μου σχεδόν καθημερινά για τη γεύση.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #136 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 12:37 »
Αγόρασα πριν από 4 περίπου ημέρες πέντε από τα υγρά της εταιρείας χωρίς να τα δοκιμάσω και στηριζόμενος αποκλειστικά στο review του Cruiser79 και στην περιγραφή των υγρών ώστε να ταιριάζουν με τα γευστικά μου γούστα. Είναι η πρώτη φορά που το κάνω αυτό αλλά είπα να το ''ρισκάρω''. Είμαι από αυτούς που ακούνε γνώμες αλλά εάν δε δοκιμάσουν δεν πείθονται εύκολα, καθότι είμαι καμένος από review υγρών. Λοιπόν δεν ξέρω αν έτυχε πάντως σίγουρα πέτυχε. Φίλε Cruiser είναι απίστευτο πόσο ακριβείς είναι οι περιγραφές σου.  :respect:
- Εγκώμιο Cruiser79 τέλος. -  :D
 
Τα υγρά που πήρα είναι τα εξής:
- Chopin, Supreme, Relax και Classic kiss τα οποία και μου άρεσαν από αρκετά έως πολύ.
-  Exotic  :thumpdown:  μακρυά και αγαπημένοι (παρασύρθηκα από τα αρώματα της περιγραφής και παράβλεψα το review του Cruiser  :wall: )


« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 12:58 από mankar72 »

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #137 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 14:07 »
Βρήκα φίλο που δεν του άρεσε το Chopin και μου χάρισε σχεδόν ολόκληρο μπουκάλι, όμορφο υγρό που το κάνω άνετα ολοήμερο αν και δεν θα το αντάλλαζα ποτέ με το Relax που έχω κολλήσει για τα καλά μέχρι σήμερα.

Σήμερα έκανα κι ένα λαθάκι, μπερδεύτηκα και στον ego one mega του evic vt που ήταν μισογεμάτος με Chopin συμπλήρωσα μέχρι πάνω με Relax, περίπου στο 50/50 λοιπόν. Ω ρε τι υγράρα έφτιαξα πάλι..! :D

Αποσυνδεδεμένος malossi

  • ***
  • 512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #138 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 16:50 »
παιδια απο το πρωι κανω το supreme...χειμωνιατικο υπέροχο υγρο.ειναι κλωνος του cl και ειναι για μενα προσωπικα πιο ωραιο.


βγαζει ενα πολυ ελαφρυ τονο καπνου στην εκπνοή..
πολυ ισορροπημένο υγρο.

μου αρεσε...


edit.


μολις δοκιμασα και το jet fresh...η οδοντοκρεμα τον υγρων...απλα τελειο.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 17:05 από malossi »

Αποσυνδεδεμένος asterw

  • *
  • 71
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #139 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 17:18 »
Με το που πρωτοδοκίμασα το Relax έπαθα πλάκα. Μακράν το αγαπημένο μου υγρό. Αφού τώρα που μου τελείωνε το 2ο μπουκαλάκι είπα να μην πάρω άλλο για να μην μπουχτίσω. Δευτέρα βράδυ τελείωσε. Τρίτη μεσημέρι πήγα και πήρα, σιγά μην άντεχα.

Επίσης άλλοι 3 φίλοι/συγγενείς που το δοκίμασαν από μένα πήγαν και το πήραν με τη μία και έχουν κολλήσει και αυτοί...

Δεύτερο αγαπημένο το Supreme. Φοβερό υγρό και αυτό, αλλά τώρα είμαι στο 2ο μπουκαλάκι επίσης και σαν να έχω αρχίσει να μπουχτίζω παραδόξως.

Σκέφτηκα αντί αυτού να δοκιμάσω το Chopin εφόσον ήθελα και κάτι με μπανάνα, αλλά δεν μου έκατσε... μου φάνηκε ήπια η γεύση για κάποιο λόγο. Αντ'αυτού δοκίμασα υγρό άλλης εταιρείας που μου θυμίζει τις παλιές καλές( ; ) μπανανοτσιχλόφουσκες και κόλλησα με αυτό.

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #140 στις: Σεπτεμβρίου 25, 2015, 17:42 »
ήταν μισογεμάτος με Chopin συμπλήρωσα μέχρι πάνω με Relax, περίπου στο 50/50 λοιπόν. Ω ρε τι υγράρα έφτιαξα πάλι..! :D

 Τελικά αυτο το Relax πάει με όλα! Το είχα αραιωμένο με βάση στο μπουκαλάκι του και λέω κάτσε να πλύνω τον ένα KFL που είχε λίγο RY4D (TPA DIY) για να βάλω αυτό γιατί μου έλειψε! Το coil δεν ήθελε αλλαγή αλλά για να αλλάξω γεύση έπρεπε να φτιάξω καινούριο και να πλύνω.. Βαριέμαι λέω, θα τα δοκιμάσω μαζί!  Μόλις έφτιαξα και ένα δεκάμελο για να πάρω μαζί μετά!  :yes: :baby:

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #141 στις: Οκτωβρίου 03, 2015, 15:52 »
Ποτέ δε μου άρεσαν τα γλυκά αρώματα. Έχω διαπιστώσει όμως ότι είναι της μόδας παγκοσμίως και κάθε πριμιουμάς που σέβεται τον εαυτό του, κατασκευάζει ή μόνο τέτοια ή φτιάχνει ένα μόνο καπνικό και αυτό μπασταρδεμένο με γλυκά αρώματα. Όπως και να έχει, αφού η τάση είναι αυτή, ποιος είμαι εγώ να ξεφύγω; Κανείς πιο έξυπνος; Μπα. Σίγουρα όχι. Και αφού όσο γερνάω εκτιμώ όλο και πιο πολύ τη μουσική ιδιοφυία του Chopin αλλά και τους KISS, είπα να κάνω μια δοκιμή αφού δεν υπάρχει προς το παρών χρήμα για δεύτερη.

ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ!!!
Εντάξει. Κατάλαβα τι εννοείτε οι πριμιουμάδες. Και μάλιστα ατμίζω σε Aspire bvc. Ούτε καν μπορώ να φανταστώ τι ατμίζετε εσείς με τους επισκευάσιμους. Ένα απο τα καλύτερα και πιο πλούσια καπνικά που έχω ατμίσει. Τόσο πλούσιο αλλά ντελικάτο που ΠΡΕΠΕΙ να αγοράσω μια ηλ. πίπα. Γιατί πλέον πιστεύω ότι η αντιστοιχία του καπνού πίπας σε ατμό, είναι το αντίθετο ακριβώς. Ένα φίνο καπνικό με ντελικάτο άρωμα γλυκών, ξηρών καρπών και φρούτων. Που θα πάει θα τη βρω τη συνταγή για diy. Ίσως να μην είναι το καλύτερο που κυκλοφορεί αλλά σε μένα άνοιξε ένας θαυμαστός καινούργιος κόσμος μπροστά μου

Το βράδυ που θα κοιμηθούν τα παιδιά θα το καταπιώ ακούγοντας τιμής ένεκεν και τα υπέροχα νυκτερινά του Chopin

Βαθμός : Χαχαχαχα

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος dimgr

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #142 στις: Οκτωβρίου 03, 2015, 16:38 »
εμενα το RELAX αποδιδει τελεια σε στησιμο με kanthal μονο.
αν το βαλω με ni200 , χανει πολλυ
δεν μπορει να ειμαι ο μονος ... ?

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #143 στις: Οκτωβρίου 03, 2015, 16:47 »
 Σε τι ατμο/μοντ; Εμένα μου το έπαιξε πολύ καλά σε KFL/D2 με το νικέλιο, πολύ καθαρή γεύση και πυκνό ντουμάνι..

Αποσυνδεδεμένος dimgr

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #144 στις: Οκτωβρίου 03, 2015, 16:48 »
ιδιο με εσενα

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #145 στις: Οκτωβρίου 03, 2015, 16:49 »
Και εμένα ήταν μια χαρά σε Phenomenon/VS RDNA40

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #146 στις: Οκτωβρίου 03, 2015, 16:53 »
 Περίεργο, εμένα μου άρεσε πιο πολύ στο νικέλιο, μονο ενα τανκ εκανα με κανθαλ.  :dontknow: Αραιωμένο όμως με vg και κατι τελευταία ml μίξη με RY4D, ίσως εκεί ειναι η διαφορά γιατι το πρώτο γέμισμα που είχα κάνει χωρίς αραίωση μου είχε βγάλει μια πικρίλα προς το τέλος και φυσικά μην αναφέρω τη μάκα, κάθε 2 γεμίσματα αλλαγή coil..

Αποσυνδεδεμένος dimgr

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #147 στις: Οκτωβρίου 03, 2015, 16:54 »
ποσες σπειρες ειχες κανει με νι200 και τι παχος συρμα /

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #148 στις: Οκτωβρίου 03, 2015, 16:57 »
7 σπείρες σε 2.5mm με 0.27 σύρμα είχε βγεί κάπου στο 0.14Ω

Αποσυνδεδεμένος teonotis

  • **
  • 146
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #149 στις: Οκτωβρίου 08, 2015, 21:30 »
Επιτελους ηρθαν θεσσαλονικη..και @@@@ τα υγρα... ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 74 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280142 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207794 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65180 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173844 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13609 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124414 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93412 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4125 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro