vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

134 επισκέπτες, 7 χρήστες
funes, Tem, manoslykos, Geraki, tibolaso, george kotsopoulos, Buliwyf

Twitter

Υγρά ELiquid France

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #750 στις: Νοεμβρίου 05, 2016, 15:41 »
Ενω τα πήγαινα καλά με τα υγρα ηρθε το famous και με ξενερωσε.Βαρύ υγρό,θέλει αραίωση κατ εμέ και τίποτα καινούργιο όσο αφορα τους γευστικους μου καλυκες

Αποσυνδεδεμένος Tzoban

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #751 στις: Νοεμβρίου 05, 2016, 18:34 »
Την ιδια ακριβως αποψη εχω για το famous περιμενα κατι ιδιαιτερο......Τωρα εχω παρει  το tabac MLB της εταιριας τα 10 μελακια που βγαζει.....μπορω να πω πως ειναι καλο αν και πολυ πολυ εντονο σε οτι σου αφηνει

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #752 στις: Νοεμβρίου 10, 2016, 22:29 »
παιδιά πήρα σήμερα το chopin που είναι μπισκότο-μπανάνα ενώ στην μυρωδιά τα σπάει...!!! στο επιστόμιο  μυρίζει καμένο μπισκότο... είναι φυσιολογικό όταν τα υγρά θερμαίνονται να δίνουνε διαφορετική μυρωδιά? δεν μου είχε συμβεί σε αλλα υγρά τόσο πολύ... 

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #753 στις: Νοεμβρίου 10, 2016, 22:38 »
παίξε λίγο με τα βαττ που ατμίζεις, χαμηλότερα - ψηλότερα να δείς τι σου βγάζει...

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #754 στις: Νοεμβρίου 11, 2016, 15:23 »
παιδιά πήρα σήμερα το chopin που είναι μπισκότο-μπανάνα ενώ στην μυρωδιά τα σπάει...!!! στο επιστόμιο  μυρίζει καμένο μπισκότο... είναι φυσιολογικό όταν τα υγρά θερμαίνονται να δίνουνε διαφορετική μυρωδιά? δεν μου είχε συμβεί σε αλλα υγρά τόσο πολύ...
εκτος απο αυτο που σου ειπε ο συναγωνιστης μηπως φταιει το στησιμο σου αν εισαι σε επισκευασιμο;

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #755 στις: Νοεμβρίου 11, 2016, 15:43 »
παιδιά σε γεύση το υγρό είναι κομπλέ αρκετά άτονο για τα γούστα μου.. αλλα  δεν έχω καμένο...  δουλεύω με τον τρίτον 2 με 0.5 έπαιξα με τα watt το ίδιο αποτέλεσμα βγάζει σαν μυρωδιά στο επιστόμιο...! μπισκότο πολύ έντονο που έχει ψηθεί πολύ στο φούρνο... δεν είναι ακριβώς το καμένο... 

Αποσυνδεδεμένος kakalos2

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
  • Άγγελος
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #756 στις: Νοεμβρίου 11, 2016, 15:57 »
Τελευταία φορά που έδωσα χρήματα για έτοιμο υγρό πρέπει να ήτανε ακόμα η NΔ κυβέρνηση.
άκουγα όμως supreme απο δω supreme απο εκει... τι τέλειο αυτό το supreme κτλ κτλ.... σημερα δεν άντεξα κ περνώντας εξω απο ενα  κατάστημα το είδα στη βιτρίνα να μου κλείνει το μάτι.... τα 10.90€ ομολογώ ότι με τσουξαν (ναι οταν έχεις συνηθίσει να τα φτιάχνεις μόνος σου τα 11€ σου φαίνονται υπερβολικά για 20μλ)
παω να το ντριπαρω και επιστρέφω Δημήτριος   :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #757 στις: Νοεμβρίου 11, 2016, 16:03 »
παιδιά σε γεύση το υγρό είναι κομπλέ αρκετά άτονο για τα γούστα μου.. αλλα  δεν έχω καμένο...  δουλεύω με τον τρίτον 2 με 0.5 έπαιξα με τα watt το ίδιο αποτέλεσμα βγάζει σαν μυρωδιά στο επιστόμιο...! μπισκότο πολύ έντονο που έχει ψηθεί πολύ στο φούρνο... δεν είναι ακριβώς το καμένο...
Αν αγοράσεις το άρωμα μπισκότο της ίδιας εταιρείας και το φτιάξεις μόνο του σε υγρο, είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που περιγράφεις. Παραψημένο μπισκότο με καμμένες άκρες. Δεν νομίζω οτι φταίει κάτι άλλο. Απλά δεν σου κάνει το υγρό

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #758 στις: Νοεμβρίου 11, 2016, 17:53 »
Τελευταία φορά που έδωσα χρήματα για έτοιμο υγρό πρέπει να ήτανε ακόμα η NΔ κυβέρνηση. άκουγα όμως supreme απο δω supreme απο εκει... τι τέλειο αυτό το supreme κτλ κτλ.... σημερα δεν άντεξα κ περνώντας εξω απο ενα  κατάστημα το είδα στη βιτρίνα να μου κλείνει το μάτι.... τα 10.90€ ομολογώ ότι με τσουξαν (ναι οταν έχεις συνηθίσει να τα φτιάχνεις μόνος σου τα 11€ σου φαίνονται υπερβολικά για 20μλ) παω να το ντριπαρω και επιστρέφω Δημήτριος   :idiot1:
δυστυχως η ευτυχως τα υγρα ειναι οπως σου κατσουν,προσωπικα το συγκεκριμενο ειναι απο τα αγαπημενα μου,μακαρι να σου κατσει γιατι οντως ειναι απογοητευση να αγοραζεις κατι και να το πινει ο νεροχυτης

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #759 στις: Νοεμβρίου 11, 2016, 22:29 »
Αν αγοράσεις το άρωμα μπισκότο της ίδιας εταιρείας και το φτιάξεις μόνο του σε υγρο, είναι ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που περιγράφεις. Παραψημένο μπισκότο με καμμένες άκρες. Δεν νομίζω οτι φταίει κάτι άλλο. Απλά δεν σου κάνει το υγρό (Image removed from quote.)
τελικά αυτό είναι...! δεν μου κάθεται με την καμια αυτό το υγρό...!! έκανα όμως τα 15ml και έκαψα και την αντίσταση σήμερα.. :cigar: :))   

Αποσυνδεδεμένος Kanivalos

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #760 στις: Νοεμβρίου 20, 2016, 02:45 »
Μετά από αρκετούς μήνες με μονές γεύσης DIY (μόνο ένα άρωμα στη βάση), δοκίμασα μετά από παρότρυνση του πωλητή το famous. Εντάξη, το υγρό τα έσπασε!! Μπήκα και στο φόρουμ μετά από πολύυυ καιρό και μπήκα στο πειρασμό να φτιάξω υγρά με περισσότερα από ένα αρώματα. Τα έχω να οριμάζουν. Αλλά η (καπνική) γεύση που δίνει το famous στην εισπνοή και η επίγευση από μέλι-καραμέλα, είναι όλα τα λεφτά. Οι λάτρεις των γλυκών, να το δοκιμάσουν!!

Αποσυνδεδεμένος Mixalis6R

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
  • V for Vaping
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #761 στις: Νοεμβρίου 26, 2016, 02:12 »
Παιδια το Supreme με την καινουργια ετικετα σε πιο μαγαζι μπορουμε να το βρουμε στην Αθηνα??

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #762 στις: Νοεμβρίου 26, 2016, 08:02 »
Vapeland σίγουρα. Δεν ξέρω αλλου

Sent from my OnePlusOne


Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #763 στις: Νοεμβρίου 26, 2016, 17:24 »
το cafe τι ακριβως καφε εννοει?
ρωταω γιατι πηγα σημερα να παρω αρωματα για το relax και δεν ειχε τον καφε απο eliquid και πηρα εναν αλλο μιας αλλης Γαλλικης εταιρειας της cirkus με αρωμα espresso.
μηπως ειναι espresso του relax?

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #764 στις: Νοεμβρίου 26, 2016, 18:44 »
Για εσπρέσο με γάλα μου κάνει εμένα η μόκα.
Εγώ περιμένω το famous να δω τι λέει κ αυτό.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 0 6 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:01
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 80 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20367 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280171 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207797 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65194 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312445 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13619 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124417 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93416 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4128 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix