vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

67 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, yorgoss, dimitraf, Boogie2008, bloodlessz, manoslykos

Twitter

Συμμετοχή e-spy και Δρ. Φαρσαλινού σε εκπομπή στην ΕΡΤ για το άτμισμα

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Χάθηκε ο κόσμος να πάει κάποιος άλλος; θα νομίζουν οι τηλεθεατές πως όλοι οι ατμιστές είμαστε ωραίοι, κι όταν δουν εμάς τους υπόλοιπους θ' αρχίσουν το κάπνισμα, από Έβρο μέχρι Κρήτη.

(άλλη μία υπέροχη κίνηση. Απλά σεβασμός)  

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
joe αυτό τώρα τι είναι για να καταλάβω?
γλείψιμο για να έχεις καλύτερη τύχη στην επομενη κλήρωση?

e-spy αστους να λένε
ξέρεις ότι μονο εγώ το λέω ότι είσαι θεός και το πιστεύω 8)


:laugh1:

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Tσιμούρη τον λένε παιδιά. Τον μπερδευετε με τον Σμέρο. Όχι στην ομορφιά...

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Παλ θα δουμ Τσι-μούρη τ στην τιβι ρε; (Βuliwyf πάσα σε σένα :D)

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Μετά την Πέμπτη βλέπω αύξηση στον γυναικείο ατμιστικό πληθυσμό της χώρας. ;)

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Θα την δουμε monsieur Pipi, το θεμα ειναι να την παρακολουθησουν & ολοι οι υπολοιποι που εχουν τους φοβους τους η ειναι παραπληροφορημενοι για το η.τ O0

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1932
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Παλ θα δουμ Τσι-μούρη τ στην τιβι ρε; (Βuliwyf πάσα σε σένα :D)
Γιαυτό θα φουνάξου ρε του πιδί ναρθ!! Πως θα ιδού τ μουρ τ Τσιμούρ αλλιώς???

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
"Τ μουρ τ Τσιμουρ"
:respect: :respect: :respect:

[Το έκλεψα λέμε!]

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
"Τ μουρ τ Τσιμουρ"
  

[Εδώ το έκλεψα κι εγώ... Τί να λέμε τώρα!]

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Πάντως κι ο δημοσιογράφος (Μ. Κεφαλογιάννης), όσες εκπομπές είχα δει στο παρελθόν, ήταν άψογος και σωστός δημοσιογραφικά. Θέλω να πω δηλ. πως και σαν εκπομπή είναι σοβαρότατη κι έχει αξία, σαν θέμα, σαν ύλη, σαν πρόσωπα, σαν όλα. Πολλά πολλά μπράβο.  [/justify]

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
στο φατσοβιβλίο έχει γίνει ενημέρωση;
μήπως δεν το βλέπω;

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Στο φατσοβιβλίο θα γίνει ανακοίνωση τελευταία στιγμή Νίκο (περίπου) γιατί αλλιώς θα χαθεί μέσα στον χαμό.


Στάλθηκε από τη φριτέζα μου.
Κινητό δεν έχω. Πήρα πολλά μοντάκια και μου τέλειωσαν τα λεφτά.

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Ενα έχω να πώ με απόλυτη Σοβαρότητα .

Κουχ..ΧΡουυ ,,ΧΧΧΧΧΧ ( καθαρίζω την φωνή μου ) .

Αιντααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!
Ήταν που ήταν , να τού λέτε και λόγια του στιλ : Αχ και τί όμορφος ,και τί λέγειν , μα αστο καλό καλέ πώς τα λες ,και χαχαχα και χουχουχου.

Ρέ πάτε καλά εδώ μέσα ?
2 χρόνια παρακολουθούμε μαθήματα σε ομάδα απεξάρτησης ψώνιων ,και τώρα που έχουμε συνέλθει περί το κάτι τίς ,μου τόν ξανακυλάτε στον βούρκο και στο Καλάμι?

Βρέ θα το χάσω το φιλαράκι μου ,και εσείς μετά την κορόιδα θα κάνετε..

Βρε Άβε μου έλεγε 2 χρόνια στον καθρέπτη του .
Βρούτο φώναζε όποιον τον ενοχλούσε .

Ήρθα είδα Νίκησα παραμιλούσε στόν ύπνο του..( Το πάω λάου λάου ,μην σε δώσω στεγνά my Caesar )

Και τώρα τόν μεταστάνετε ξανά στήν Λόλα του...

Αχ Σπύρομ Σπύρομ ,τι σου κάναν Σπύρομ .
Πάλι σε βλέπω να λες ,ντομ Σπύρουμ σπέραμ καλησπέρουμ.


Υ.Γ Σού στέλνω καθρέπτη με φωτό του Αλαίν ,να κοιτιέσαι το πρωί και να ανεβαίνεις δόλιο μου παιδί..Δεν φταίς εσύ,,Η φύση.

Υ.Γ 2 Ρε πώς τα καταφέρνεις μπαγασάκο ,την μία με υγρά ,την άλλη με τίς συνεφούλες ,και τώρα με τίς τουβούς ,στην τσίτα να είμαστε...

Και οκ το ότι είσαι ομορφούλης δέν σημαίνει οτι πρέπει και να στό λέμε το ξέρεις.Γιά την αυτονόητα εξελιγμένη σου Νόηση είναι παντελώς Άτοπο να κάνουμε συγκρίσεις με κάτι Γήινο.Ουτε κάν σε αυτόν τον έρμο τον Γαλαξια μας.
Το χιούμορ και οι γνώσεις σου ξεπερνάνε ισως ισως ακόμα και αυτές που έχουν συσσωρευτεί ανά το σύμπαν πρίν το Big Boym.
Η ευφράδεια του λόγου σου είναι τέτοια ,που μπορείς μία λέξη να την χωρίσεις σε 10 ,και μετά να φτιάξεις αν έχεις κέφια και σταυρόλεξο με αυτή.Την ΜΙΑ.ΤΗΝ λέξη.
Οσο για τήν ταπεινοφροσύνη σου ,διδάσκετε ήδη στα πανεπιστήμια ανα την ΜΙΣ Υφήλιο.
Το να σου δίνουν το ΝΟΜΠΕΛ φωτογραφίας ( Ναι το θέσπισαν Χάριν του Σπύρου ) ,και εσύ κατά την παραλαβή να λές : Ευχαριστώ αλλά δεν ήταν ανάγκη ,και ας μην υπάρχουν άλλοι καλύτεροι.Άλλωστε έχω ήδη καμιά 10αριά στο γραφείο μου..Τέλος πάντων το αποδέχομαι ..Οχι για μένα ....Για τήν ........ ΜΟΥ !( εδώ βάζεις οτι θέλεις εσύ ) .

.ΔΙΚΟ σας.

Υ.γ 3 Spy Μην με ενοχλήσει κανείς ,ετοιμάζω το αυριανό κείμενο ,για την συνέχεια του  " Πώς να κάνετε ένα θειικό γλείψιμο "
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ> θέσεις ,διαγωνισμοί ,προσλήψεις ,υπουργικές θέσεις ,καρέκλες στήν Κορυφή του Εβερεστ ,θα είναι μετά παιχνιδάκι για εσάς.
By Ato ....Χορηγός !











Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Πάρτε κι ένα trailer της εκπομπής.
Έτσι για τα προεόρτια... ;D



Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
ΑΕΡΑΑΑΑ!!!
Το τρέιλερ βασίζεται σε "παροιμία" που βγήκε από την εμπειρία του φόρουμ.

1) Άνετος ο μπλε
[τι έγινε, έβαλαν φίλτρο απορρόφησης του μπλε; :hmmm:]
που σημαίνει ότι είχε την υπεροχή σε όλο το ματς τανκ και δεν άφηνε και διαδρόμους για αντεπίθεση

2) Και στη θάλασσα τον έχουμε καθαρό τον αέρα... ακόμα... 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 235 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 193 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20958 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208019 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66253 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174882 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313099 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14552 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124970 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93699 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4243 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix