vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

498 επισκέπτες, 8 χρήστες
grag, grigri444, dkostas, redvw74, Βασίλης Γ, camber, antiklitos140, ZoeM

Twitter

ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #360 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 23:32 »
Στο 2ο μήνα θα βλέπεις το avatar του steven_creta2 σε 3D   :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Κορυφηηηη :lotpot: :lotpot: :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος achilleas

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
  • Honesty is the best policy.
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #361 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 23:56 »
Παιδια Ατμιζω 1 μηνα και 5 μερες (8 ml/μερα) χωρις ουτε ενα κ.τ και η διαφορα που ειδα ηταν απιστευτη.
Κανω παρατηρημενα τα ιδια πραγματα που εκανα και πριν και δεν υπαρχει το αισθημα της ''κοπωσης''
Ειμαι πολυ ευχαριστημενος για αυτο που μου συμβαινει και πραγματικα δεν με ενοχλουν και δε μασαω με
οσα λεγονται τις τελευταιες ωρες
Ο Αχιλλεας θα παραμεινει ''Παρανομος"
Ευχαριστω το Forum που με κραταει ενημερωμενο τοσες ωρες και μερες


Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #362 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 00:10 »
4ος μηνας ατμιστης (ego-T) και ειδα διαφορα στις αναπνοες και στους καρδιακους παλμους που σε ηρεμια ειχα 90... ενω τωρα παιζω μεταξυ 68-72 !!! Το μονο που με ανησυχησε ειναι μια κουβεντα φιλου πνευμονολογου.Off the record πιστευουν στους ιατρικους κυκλους οτι μπορει να ενοχοποιειται το η.τ. για καρκινο στη γλωσσα...Τι να πω,λογικα οτι καπνιζεται κανει κακο στην υγεια,αλλα στην τελικη ψαχνουμε το λιγοτερο βλαβερο
Δεν έχω ακουσει κατι σχετικό, παραθετω όμως με πάσα επιφύλαξη την προσωπική μου εμπειρία, και λέω με πασα επιφύλαξη γιατί απο μια περίπτωση δεν μπορείς να βγάλεις καθολικά συμπεράσματα και γιατί δεν υπάρχει ιστολογική εξέταση αλλά μονο μακροσκοπική (= με το ματι και φακό)
Ο οδοντίατρός μου είχε επισημάνει πριν κόψω το καπνισμα "λευκές αλλοιώσεις" (όχι λευκοπλακία ευτυχώς) σε σημεία του στόματος που δεν δικαιολογουταν παρα μόνο λόγω του καπνίσματος
και με είχε συμβουλέψει να το μειώσω ή να το διακόψω.
Περίπου τότε και λόγω του ότι είχα και άλλα συμπτώματα (βηχας δυσπνοια φλέματα λαχάνιασμα) αποφάσισα και άρχισα το άτμισμα.
Στην επόμενη επίσκεψη 6 μηνες μετά οι αλλοιώσεις είχαν εξαφανιστεί και ο ίδιος (νομίζνοτας ότι απλά είχα κόψει το κ.τ.) μου είπε ότι το στόμα είναι σε εξαιρετική κατάσταση.
Πριν μερικές ημέρες που ξαναπήγα, μου είπε το ίδιο, ότι δηλαδή οι ιστοί στο στόμα έχουναπόλυτα φυσιολογική εμφάνιση χωρίς αλλοιώσεις.

Αποσυνδεδεμένος armados

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #363 στις: Δεκεμβρίου 11, 2011, 12:44 »
κυριοι καλημερα.
ειμαι 36 χρονων και καπνιζα απο τα 16.τα τελευταια 10 χρονια εκανα 1-2 πακετα και τον τελευταιο 1 πακετο καπνο στις 2 μερες.ειπα να ξεκινησω το ατμισμα λογω του οτι δυσκολευωμουν στο περπατημα σε μεγαλες αποστασεις(λαχανιασμα,πονο στα ποδια,κουραση).τις πρωτες 15 μερες ατμισματος ειδα καποιες παρενεργειες(σκασιμο χειλιων,αιμα στα ουλα,ταχυπαλμιες),αλλα ο γιατρος μου με διαβεβαιωσε οτι ειναι απο το κοψιμοτου κτ.
τωρα μετα απο δυο μηνες ατμισματος μπορω να πω οτι ολα εχουν εξαφανιστει.νοιωθω καταπληκτικα,κανω καλυτερο σεξ και εχθες το βραδυ περπατησα 6 χλμ για να βρω ατμοποιητη γιατι η γυναικα μου ειχε παρει το ιχ.για να καταλαβετε μπορουσα να περπατησω αλλα τοσα.ακομα δεν μπορω να το πιστεψω.δεν ξαναβαζω αυτον τον διαολο στο στομα μου με τιποτα(το κτ).
ηθικο διδαγμα:η ζωη ειναι ποιο ωραια χωρις το γ@μοτσιγαρο.

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #364 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 01:05 »
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σου αξίζει.
Αυτά θα πρέπει να διαβάζουν όσοι ακόμα δεν έχουν ξεκινήσει το η.τ. και όσοι θέλουν να το πολεμήσουν.
Μία από τα ίδια είμαι και εγώ μετά από 3 μήνες και 14 μέρες χωρίς ούτε ένα κ.τ.
Το καλύτερο όμως από όλα είναι οι αγκαλιές από τα παιδιά μου που επειδή πλέον δεν τους βρωμάω, έχουν εκατονταπλασιαστεί.

Αποσυνδεδεμένος GOTTHARD

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
  • PUFF DADDY
    • hardrockcity
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #365 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 23:44 »
ατμίζω εδώ και μία εβδομάδα μόνο η.τ και το τρενάκι (βρόγχοι) εξαφανίστηκε. Για αντοχές δέν ξέρω μιας και σε αυτή την εβδομάδα είχα άδεια και δέν έκανα κάτι πέρα του serf/chat. Σήμερα όμως διαπίστωσα πως αυτές τις ημέρες κοιμάμαι λιγότερες ώρες το βράδυ 4-5 απο 6-7 και το μεσημέρι που έπεφτα σαν τούβλο τώρα κοιμήθηκα μόνο 3 φορες. Μπορεί να είναι και η ψυχολογία της άδειας μπορεί όμως και όχι.  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #366 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 23:49 »
Παίρνεις περισσότερο οξυγόνο τώρα και δεν νοιώθεις κουρασμένος.
Η διαφορά είναι περισσότερο αισθητή στο πρωινό ξύπνημα.

Το καλύτερο όμως από όλα είναι οι αγκαλιές από τα παιδιά μου που επειδή πλέον δεν τους βρωμάω, έχουν εκατονταπλασιαστεί.

Αυτό πια, είναι το καλύτερο !!!  :yes:

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #367 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 23:50 »
τα ιδια ειχα και εγω....
θα αλλαξη και η διαθεση σου και θα εισαι και πιο ενεργητικος.....

Αποσυνδεδεμένος GOTTHARD

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
  • PUFF DADDY
    • hardrockcity
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #368 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 00:09 »
Επίσης άλλο ένα συμαντικό θέμα είναι ότι μείωσα τους καφέδες απο 5 σε 1-2. Το πρωί έπινα 4 (ως τις 12) και με έσφαζε το στομάχι οπότε και έτρεχα να φάω. Κόπηκε και αυτό.

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #369 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 22:58 »
παιδια καλησπερα...σημερα συμπληρωσα 1 μηνα η.τ και τα συμπερασματα μου ειναι τα εξης....
επειδη εκανα τις nikoret απο το καλοκαιρι μου ηταν ευκολο να συνηθησω το η.τ και μαλιστα εκοψα μαχαιρι και τα 2-3 τσιγαρα που εκανα καθημερινα...το η.τ ηρθε να καλυψει το ψυχολογικο κενο που ενιωθα απο το σχεδον κοψιμο του τσιγαρου πραγμα που δεν μπορουσε να μου το καλυψει η τσιχλα...ελατωσα τους καφεδες..με την τσιχλα τους ειχα αυξησει σε πολυ μεγαλο βαθμο..7-8 την ημερα.τωρα στους 3!!!!εχω με κατι να ασχολουμαι ...την ολλη διαδικασια του η.τ..πλεον κατασταλαξα σε ενα υγρο (μισο βανιλια 0 και μισο νικοτινη 16)και δεν εχω προβλημα με το λαιμο που ειχα στην αρχη...εχω αρχισει και βγαζω φλεματα...λευκα...σαν του κρυωματος....και οχι μαυρα και καφε οπως οταν καπνιζα...μαλον καθαριζω....μυριζω ευχαριστα ..τελικα ακομα και τα 2-3 τσιγαρα που καπνιζα εκανα την ζημια οσο αναφορα την οσφρηση και τις μυρουδιες στο σπιτι...
και το ποιο σημαντικο για μενα ειναι οτι εκοψε το κ.τ και ο κολητος μου και η αδερφη μου και ο γαμπρος μου...και νιωθω πολυ ομορφα που επηρεασα θετικα και αλλα ατομα να προσπαθησουν να απαλαγουν απο τον καρκινο!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος nikosqt

  • **
  • 326
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #370 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 06:46 »
με 3 μερες χρηση εχω δει βελτιωση στο αναπνευστικο

Αποσυνδεδεμένος ΣΟΚ

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #371 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 07:55 »
Ατμιζω δυο χρόνια

Περισσότερο PG υγρά  24mg  κινέζικο και αμερικάνικο.  κάποιο αμερικάνικο ειναι απο κινα….

20 χρόνια καπνιστής 15-20 τσιγάρα την ημέρα

Δεν μπόρεσα να το κόψω ποτέ πάνω από μερικές μέρες

Πριν κόψω το ΚΤ ειχα αρχίσει πρόγραμμα άσκησης και φαγητού.  Έχασα και βάρος και ήμουν σχετικά καλά  Έτρεχα άνετα

Παρόλα αυτά όταν έκοψα το ΚΤ και άρχισα το ΗΤ είδα βελτίωση και στη πίεση μου και στη χοληστερίνη μου.  Και ατμιζα 24 αβέρτα

Νιώθω τα πνευμόνια μου κρυστάλλινα

Νιώθω ωραία


Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #372 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 10:03 »
...ρε παιδια οτι και να λεει ο καθε καραγκιοζης,μια ειναι η ουσια...ΕΣΥ........μονο και μονο που ξυπναω καθε πρωι και βλεπω τον εαυτο μου αλλα και την υγεια μου να καλητερευουν(αναπνοη,οσφριση,γευση,ΣΕΧ,τερμα πονοι στο στηθος,βηχας κ.ο.κ) λες και εχω κοψει το καπνησμα....μαχαιρι ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΤΙΣ π#@αριΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ...."ΔΗΘΕΝ,ΙΣΩΣ, ΤΟ Η.Τ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ......ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΤΗΜΑΤΕ ΤΑ ΣΥΜΒΑΤΙΚΑ  :laugh1:  :laugh1: ΚΑΙ ΤΥΠΟΤΑ ΠΕΡΙ Η.Τ  >:( ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ  :thumpup:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 17, 2011, 11:36
...ρε παιδια οτι και να λεει ο καθε καραγκιοζης,μια ειναι η ουσια...ΕΣΥ........μονο και μονο που ξυπναω καθε πρωι και βλεπω τον εαυτο μου αλλα και την υγεια μου να καλητερευουν(αναπνοη,οσφριση,γευση,ΣΕΧ,τερμα πονοι στο στηθος,βηχας κ.ο.κ) λες και εχω κοψει το καπνησμα....μαχαιρι ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΜΕ ΤΙΣ π#@αριΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ...."ΔΗΘΕΝ,ΙΣΩΣ, ΤΟ Η.Τ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ......ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΤΗΜΑΤΕ ΤΑ ΣΥΜΒΑΤΙΚΑ  :laugh1:  :laugh1: ΚΑΙ ΤΥΠΟΤΑ ΠΕΡΙ Η.Τ  >:( ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ  :thumpup:
............και στο φιναλε,ασ μας πουν οι ΚΥΡΙΟΙ ΑΥΤΟΙ ποσοι εχουν πεθανει απο Κ.Τ απ'το 2004 και ποσοι με Η.Τ....Κ.Τ 3.5 εκ επι 8 χρονια....28 εκατ θανατοι Η.Τ 0 θανατοι.........τα συμπερασματα....δικα σας!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 17, 2011, 11:36 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #373 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 12:57 »
Ειμαι 35 χρονων και 17 χρονια καπνιστης. Δεν μπορω να πω οτι το κ.τ. μου ειχε δημιουργησει τα βραχυπροθεσμα προβληματα υγειας οπως βηχας, ακαθαρτος λαιμος και αλλα συναφη. Σιγουρα βεβαια μου εχει δημιουργησει τα μακρυπροθεσμα - ελαττωμενη αντοχη, λαχανιασμα μετα απο σκαλες κτλ κτλ.

Ατμιζω πλεον ΜΟΛΙΣ μια βδομαδα και ενω δεν περιμενα τρομακτικες αλλαγε σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι διακρινω τρομερη αλλαγη στην γευση μου κ στην οσφρηση μου, οι οποιες οξυνθηκαν κατα πολυ (η μαλλον, επανερχονται στο φυσιολογικο). Αυτο ειναι κατι που το βλεπω εντελως αντικειμενικα κ ανεπηρεαστος, δεν ειναι το λεγομενο "placebo effect". Μια σχειτκη ευεξια και ενεργητικοτητα που διακρινω στον εαυτο μου ισως και να ειναι Placebo effect ή απλα να πηγαζει απο την καλυτερη ψυχολογια μου εχοντας απαλλαγει πλεον απο το κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος Adreas

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΣΟ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ;
« Απάντηση #374 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 13:29 »
Έκοψα το κωλοτσίγαρο με την βοήθεια του ατμού εδώ και 2+ μήνες.Αυτά που διέκρινα είναι τα εξής:
1:Γυμνάζομαι απο μωρο αλλα τωρα τελειώνω την προπόνηση και δεν είμαι κουρασμένος, ενώ πριν σχεδόν δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου για τουλάχιστον 2 ώρες.
2:Περπατάω μακρινές αποστασεις χωρίς να λαχανιάζω πια,τουλάχιστον όχι όπως πριν.
3:Επιτέλους αναπνέω καμια σχέση με πριν και μυρίζω τα πάντα.Αυτό έχει και τα αρνητικά του όμως διότι κλάνει ο σκύλος και την ακούω stereo.
4:Είναι μονιμος όρθιος.
5:Έφτιαξε η διάθεση μου αρκετά μπορώ να πω και ελαττώθηκαν τα νεύρα μου.
Πιστεύω με τον χρόνο θα δω κι άλλες αλλαγές είναι ακόμα νωρίς,αλλα άμα καπνίζεις από τα 14 και το κόβεις στα 39 χοντρά χοντρά αλλάζει όλη η ζωή σου.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171597 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275568 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15256 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13963 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42811 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 404 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35056 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557804 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182108 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 179 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9224 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364