vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

201 επισκέπτες, 5 χρήστες
mathimatikos1966, manoslykos, Jorge, Milarepa, Βασίλης Γ

Twitter

Zenith tank by Innokin

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #870 στις: Ιανουαρίου 31, 2019, 12:30 »
Θα εχω τον 24mm με την 0.8 αντισταση το ΣΚ για test vape. Με μονο VG ειχες ντουμανια ατμου ?
Ναι!!! Παρα πολυ καλη αποδοση!!! Απο καταστημα που ειχα παραγγειλει VG μου εστειλαν κ wfi ομως δεν το χρησιμοποιησα καθολου!
Δεν ξερω αν επειδη η VG του φαρμακειου ειναι ετσι? Εγω προβλημα δεν εχω ουτε με αντιστασεις ( κ με αλλες εκτος του Zentith) αλλα ουτε με την παραγωγη ατμου που μου εχουν κανει κ παρατηρηση πολλες φορες σε μαγαζι που ενω ολοι καπνιζαν  ::) ::) ::)

Εχω την αντισταση που παραγει πιο δροσερο ατμο δεν θυμαμαι να σου πω ποια απο τις δυο ειναι? Εχει παντως δυο το πακετο. Αυτην που παραγει πιο ζεστο ατμο δεν την εχω δοκιμασει  ακομη για να σου πω την αποψη μου.

Κοιταξα μολις τωρα την αντισταση για να μην σου λεω πραγματα ετσι στον αερα ναι?
Εσυ λοιπον εχεις αυτην που ατμιζεις απο 15 -18 watt.
Κ ειναι αυτη που σου λεω οτι δεν εχω ακομη δοκιμασει :)  Η αδερφη μου ειναι πολυ ευχαριστημενη με αυτην αλλα εκεινη λατρευει τις σφιχτες τσιγαρισιες τζουρες κ τον πιο ζεστο ατμο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 31, 2019, 12:37 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος ThioVag

  • ***
  • 602
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #871 στις: Ιανουαρίου 31, 2019, 12:48 »
Σ'ευχαριστω πολυ Angel. Θα τον δοκιμασω ! :)
Οσο για αυτο που λες με τα καταστηματα και τα ντουμανια, οταν με ρωτανε, εγω απαντω, 
ο λουλας μου ειναι , μην κανετε ετσι !! :yes:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #872 στις: Ιανουαρίου 31, 2019, 13:46 »
Είμαι σίγουρη ότι  θα σου αρέσει πολύ γιατί είναι από τους καλούς ατμοποιητές με δυνατές αντιστάσεις ναι?
Για τα ντουμάνια που σου είπα πριν ? Είναι ένα θέμα πια γιατί όταν 5 άτομα καπνίζουν κ εσύ με μια εκπνοή τους εξαφανίζεις είναι κάπως για εκείνους που νομίζουν ότι κάνουμε κάτι κακό εμείς  οι ατμιστές.
Χθες μια παρέα αφού με αγριοκοίταξαν όλοι μαζί  μετακινήθηκε 10 τραπέζια πιο πέρα :-[ :-[ :-[
Δεν ξέρω ειλικρινά αν έχουν καταλάβει ότι ο ατμός ποτέ δεν θα είναι καπνός. :yes:

Nai_Ego

Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #873 στις: Ιανουαρίου 31, 2019, 15:13 »
1.6Ω (10-14w) είναι με τον "δροσερό" ατμό, 0.8Ω (15-18w) είναι με τον "ζεστό" ατμό.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #874 στις: Φεβρουαρίου 01, 2019, 12:06 »
Kαι το όνομα αυτού, Ζlide....











Nai_Ego

Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #875 στις: Φεβρουαρίου 01, 2019, 12:20 »
Designed by Citroen? :))

Αποσυνδεδεμένος otakis

  • **
  • 424
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #876 στις: Φεβρουαρίου 01, 2019, 12:26 »
 
είναι, δηλαδή, ένας βελτιωμένος zenith?
 
 

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #877 στις: Φεβρουαρίου 01, 2019, 12:38 »
Φαινεται να μην συμπαθεί τα γένια του [member=6716]Stepeha[/member] αυτος...

Αποσυνδεδεμένος Steamer_Dreamer

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #878 στις: Φεβρουαρίου 01, 2019, 12:40 »
Έναν ασημί με το φροστυ το ντριπ τιπακι παρακαλώ!!!

Αποσυνδεδεμένος Kostis101

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #879 στις: Φεβρουαρίου 01, 2019, 12:42 »
22αρης 2μελος TPD ειναι? 

Αποσυνδεδεμένος HarryK

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #880 στις: Φεβρουαρίου 04, 2019, 11:53 »
Φιλε Stepeha,
Δωσε καμμια πληροφορια παραπανω...το site της Innokin δεν τον εχει...που θα το βρουμε το εργαλειο να το δοκιμασουμε?

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Αποσυνδεδεμένος ThioVag

  • ***
  • 602
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #881 στις: Φεβρουαρίου 04, 2019, 11:57 »
Ναι!!! Παρα πολυ καλη αποδοση!!! Απο καταστημα που ειχα παραγγειλει VG μου εστειλαν κ wfi ομως δεν το χρησιμοποιησα καθολου!
Δεν ξερω αν επειδη η VG του φαρμακειου ειναι ετσι? Εγω προβλημα δεν εχω ουτε με αντιστασεις ( κ με αλλες εκτος του Zentith) αλλα ουτε με την παραγωγη ατμου που μου εχουν κανει κ παρατηρηση πολλες φορες σε μαγαζι που ενω ολοι καπνιζαν  ::) ::) ::)

Εχω την αντισταση που παραγει πιο δροσερο ατμο δεν θυμαμαι να σου πω ποια απο τις δυο ειναι? Εχει παντως δυο το πακετο. Αυτην που παραγει πιο ζεστο ατμο δεν την εχω δοκιμασει  ακομη για να σου πω την αποψη μου.

Κοιταξα μολις τωρα την αντισταση για να μην σου λεω πραγματα ετσι στον αερα ναι?
Εσυ λοιπον εχεις αυτην που ατμιζεις απο 15 -18 watt.
Κ ειναι αυτη που σου λεω οτι δεν εχω ακομη δοκιμασει :)  Η αδερφη μου ειναι πολυ ευχαριστημενη με αυτην αλλα εκεινη λατρευει τις σφιχτες τσιγαρισιες τζουρες κ τον πιο ζεστο ατμο.
@ Angel καλημερα και καλη εβδομαδα. Οι εντυπωσεις μου για τον Zenith ειναι πολυ θετικες. Με την αντισταση 0,8 και απο 16-17 βατ που τον δοκιμασα, μου εδωσε οτι του ζητησα. Τις αλλες αντιστασεις δεν τις εχω δοκιμασει ακομα.
Διαβαζοντας το νημα, πριν μερικα ποστς, εχω 2 μικρες παρατηρησουλες :
1) δοκιμασα πρωτα με τις 2 ή 3 τρυπες αερα, αλλα επειδη δεν ηθελα να γυμνασω μαγουλα, πηγα στο εντελως ανοιχτο !  :yes:
    Θα ηθελα λιγο παρα πανω αερα, αλλα η innokin για mtl τον δινει.
2) δεν την επαθα σαν τον stepeha, με το ανοιγμα της οπης αναπληρωσης υγρων, γιατι απλουστατα δεν εχω μουσι ή μουστακι !!!  :))
Κατα τα αλλα, για τα λεφτα του, ειναι ενας τιμιος και καλος εργοστασιακος ατμοποιητης για ολες τις μετακινησεις, χωρις διαρροες. 
Σ'ευχαριστω για την βοηθεια και καλα ατμισματα ! :baby:

Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #882 στις: Φεβρουαρίου 04, 2019, 12:25 »
Επειδή έχω διαβάσει πως υπάρχουν διάφορες ανάμεσα στις εκδόσεις όσον αφορά τη γεύση, θα δω μεγάλη διαφορά ανάμεσα στον d22 3ml που θέλω να πάρω και στους αλλους;
Επίσης ενδιαφέρομαι για το μαύρο χρώμα. Αντέχει το χρώμα η να πάρω τον stainless για να μην αγχωνομαι;
Τέλος αξίζει να περιμένω το νέο μοντέλο λέτε; Θα έχει μεγάλη διαφορά στην τιμη;
Ευχαριστώ!

Nai_Ego

Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #883 στις: Φεβρουαρίου 04, 2019, 13:22 »
Μεταξύ των 2 D22 δεν θα δεις διαφορά, νομίζω ότι μεγάλη διαφορά δεν έχουν ούτε οι D22-D24.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Zenith tank by Innokin
« Απάντηση #884 στις: Φεβρουαρίου 04, 2019, 13:40 »
@ Angel καλημερα και καλη εβδομαδα. Οι εντυπωσεις μου για τον Zenith ειναι πολυ θετικες. Με την αντισταση 0,8 και απο 16-17 βατ που τον δοκιμασα, μου εδωσε οτι του ζητησα. Τις αλλες αντιστασεις δεν τις εχω δοκιμασει ακομα.
Διαβαζοντας το νημα, πριν μερικα ποστς, εχω 2 μικρες παρατηρησουλες :
1) δοκιμασα πρωτα με τις 2 ή 3 τρυπες αερα, αλλα επειδη δεν ηθελα να γυμνασω μαγουλα, πηγα στο εντελως ανοιχτο !  :yes:
    Θα ηθελα λιγο παρα πανω αερα, αλλα η innokin για mtl τον δινει.
2) δεν την επαθα σαν τον stepeha, με το ανοιγμα της οπης αναπληρωσης υγρων, γιατι απλουστατα δεν εχω μουσι ή μουστακι !!!  :))
Κατα τα αλλα, για τα λεφτα του, ειναι ενας τιμιος και καλος εργοστασιακος ατμοποιητης για ολες τις μετακινησεις, χωρις διαρροες.
Σ'ευχαριστω για την βοηθεια και καλα ατμισματα ! :baby:
ΚαλημΕρα :)   Καλή εβδομάδα !!
Πολύ χαίρομαι που σου αρέσει!!! Κ Εγώ τον  έχω στο εντελώς ανοιχτό!  Μου αρέσει πολύ περισσότερο το άτμισμα έτσι.
Θα δοκιμάσω αυτές τις μέρες να ατμίσω κ με την 0,8.  Η αδερφή μου είναι πολύ ευχαριστημένη με αυτές τις αντιστάσεις.
Πραγματικά  εσύ την γλίτωσες   με το άνοιγμα για την αναπλήρωση των υγρών!!!  :laugh1: :laugh1:
Είναι ο ατμοποιητής που έχει τις προτιμήσεις του... ::) ::)

Πράγματι δεν υπάρχει θέμα διαρροών κ οτι υπόσχεται αυτός ο ατμποιητής το δίνει.
Κ εγώ σε ευχαριστώ  κ εύχομαι πάντα καλά ατμίσματα κ στιγμές γεμάτες από χαρά κ υγεία!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278565 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12861 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123743 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63941 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206608 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92964 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3904 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1133 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173117 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15573 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9650 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos