vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

558 επισκέπτες, 8 χρήστες
Eizomar, zalaros, Olga68, Milarepa, gigelis78, Jorge, lagoudakis, manoslykos

Twitter

Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?

Αποσυνδεδεμένος spyrounis

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
  • ή πες κάτι καλήτερο απ΄την σιώπη ή σιώπα !
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #60 στις: Δεκεμβρίου 23, 2012, 13:55 »
wildfire και DID.... 20 εκατοστα δεν φτανει?  και αλλες δυο εχτρα μπαταριες 18650  :angel:
μην μεινει και στην μεση  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 23, 2012, 14:03 από spyrounis »

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #61 στις: Δεκεμβρίου 23, 2012, 14:05 »
ποτέ.-

Αποσυνδεδεμένος martelis

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #62 στις: Δεκεμβρίου 23, 2012, 16:15 »
Ποτέ και εγώ.. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #63 στις: Δεκεμβρίου 24, 2012, 13:45 »
ποτέ! Από την πρώτη στιγμή.

Στην αρχή κυκλοφορούσα με ego-c, μετά με DCT πάνω σε ego, τώρα με DCT πάνω σε VV No. 1 και ενίοτε με Lavatube V1 καi Τ3.

Βέβαια, είμαι και λίγο ευμεγέθης και ακόμα και τα ρόπαλα φαίνονται φυσιολογικά στα χέρια μου, αλλά έχω ακούσει και κάτι σχόλια του στυλ "σιγαστήρα έχει μπροστά?" ή "κοντόκανη καραμπίνα είναι?".

Δεν πειράζει όμως, όσοι έχουν διάθεση να ακούσουν, τους εξηγώ. Όσοι έχουν απλά όρεξη για δούλεμα, απαντάω αναλόγως, και συνήθως η δευτερολογία τους είναι "α!".

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • *
  • 74
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #64 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 02:35 »
Αν και πλέον κυκλοφορώ με lavatube και ξέρω ότι όλοι με κοιτάνε περίεργα από το πρώτο λεπτό που το πράμα θα βγει από την τσάντα μου (καθότι και επαρχιακή πόλη), ειλικρινά δε με νοιάζει ΚΑ-ΘΟ-ΛΟΥ! Ούτε τον πρώτο καιρό που είχα η.τ. τύπου ego-t. Ήμουν και είμαι τόσο ενθουσιασμένη με το η.τ. και τα οφέλη του, που όλα τα άλλα (ειρωνικά γελάκια, βλέμματα και σχόλια) είναι απλώς τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #65 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 02:44 »
Η λύση ειναι μια για να μην αισθάνεστε άσχημα.
Όταν βγάζετε έξω το υπερμεγεθες η.τ. σας και βλέπετε ότι έρχεται κάποιος "έξυπνος" με υφακι, έτοιμος να κάνει το αστειακι του εις βάρος σας, η απάντηση στο ερώτημα: "πω ρε φίλε, τι ειναι αυτό το πράγμα;" θα πρέπει να ειναι "σεξουαλικό βοήθημα".
Οπότε το έχω πει αυτό στους εξυπνάκηδες κοκκινίζουν και σταματούν την κουβέντα με τη μια.  :)
Δε θα με trollαρουν αυτοί, θα τους trollαρω εγώ πρώτος.
Στο κατω κατω αυτοί θα έπρεπε να ντρέπονται που καπνίζουν μπροστά στα παιδιά τους χωρίς τύψεις κι οχι εμείς..

Αποσυνδεδεμένος giannis kriti

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
  • τζημινιερα
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #66 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 02:48 »
εχθες το βραδυ ειμουνα οικογενειακος σε ενα"οινοποτειο" :laugh1:
δεν ακουσα σχολια ουτε για το μεγεθος (GGTS+Iatty) ουτε για τιποτα
το μονο που λεγανε ......τη ντουμανια ειναι αυτα?(διπλη στον Iatty)
εχω ξεπερασει εδω και 1 χρονο περιπου το κομπλεξ του μεγεθους,απο τη στιγμη που το ευχαριστιεμαι εγω,οι υπολοιποι περιτευουν
κακόπροερετους και κολλημενους δεν εχω συναντηση ακομα
αλλα για τα παντα υπαρχει η πρωτη φορα
τη ντουμανια ειναι αυτα μου λενε και εμενα οταν με βλεπουν με το vv ;D ;D προπαντως οταν βγενο απο το αυτοκηνητο και ανιγο την πορτα βγενη ολοκληρη ομηχλη απο μεσα ;D ;D 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #67 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 09:50 »
Αν και πλέον κυκλοφορώ με lavatube και ξέρω ότι όλοι με κοιτάνε περίεργα από το πρώτο λεπτό που το πράμα θα βγει από την τσάντα μου (καθότι και επαρχιακή πόλη), ειλικρινά δε με νοιάζει ΚΑ-ΘΟ-ΛΟΥ! Ούτε τον πρώτο καιρό που είχα η.τ. τύπου ego-t. Ήμουν και είμαι τόσο ενθουσιασμένη με το η.τ. και τα οφέλη του, που όλα τα άλλα (ειρωνικά γελάκια, βλέμματα και σχόλια) είναι απλώς τίποτα.

Γυναίκα που κυκλοφορεί δημοσίως με λάβα? Έχεις τον απόλυτο και αιώνιο σεβασμό μου!

Αποσυνδεδεμένος dodos197

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #68 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 10:15 »
ποτε μα ποτε δεν ενιωσα ουτε αμηχανια μα ουτε και ντροπη :nope: :nope: :nope:

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #69 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 10:24 »
..και βεβαια οχι παρολο που κυκλοφορω με μοντες ισα-ισα που το χαιρομαι και οταν μπορω κιολας προσπαθω να τους εξηγησω ..τι ειναι αυτο!!!

Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #70 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 10:29 »
Οι άλλοι αισθάνονται αμήχανα... όταν δυσκολεύονται  από τα πολλά ντουμάνια να με δουν μέσα  στο αυτοκίνητο περιμένοντας να ανάψει το πράσινο φανάρι  :))

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #71 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 10:36 »
Kαλά τώρα αμήχανα αισθάνονται διότι λένε ''κοίτα ένα ............ που καπνίζει με κλειστά παράθυρα :))

Και εγώ το ίδιο λέω όταν τους βλέπω (καπνιστές , ατμιστές)

Ανοίχτε παράθυρα παιδιά έστω και 2 πόντους (όλα εννοείται) 8)

Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #72 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 10:53 »
Πάντα έχω ανοιχτό το παράθυρο του οδηγού 2 πόντους, για να ακούω αυτούς που είναι ακριβώς δίπλα μου και δεν τους πιάνει ο καθρέπτης, αλλά που να εκτονωθεί η κατάσταση, μιλάμε για τρελό ντουμάνι ;D 

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #73 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 10:57 »
Εγώ πάντως επειδή είμαι της υπερβολής , όταν βγαίνω έξω καμαρώνω με τα ματσούκια μου (τα κλαρίνα μου) είτε με το προβάρι με 18650 είτε με το GG μου με 2χ18650 , και όλοι με κοιτάνε σαν χαζοί τι είναι αυτά που κουβαλάω επάνω μου .


Μάλιστα σε κάποιο τυχαίο έλεγχο από την ΕΛ.ΑΣ μόλις μου έκαναν σωματικό έλεγχο και έπιασε το GG με τις 2χ18650 μέσα από το μπουφάν άρχισε και με φερμάριζε σαν το λαγόσκυλο  τον λαγό .


Βέβαια το τι γέλιο έριξα μετά άλλο πράμα .


Το συμπέρασμα είναι ότι ποτέ δεν ένιωσα κάπως για το Η.Τ .


Εφόσον εμένα μου αρέσει περί ορέξεως κολοκυθόπιτα .





Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #74 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 11:10 »
εγω ποτε! το αντιθετο 8)
οταν με κοιτανε παραξενα και ειναι τυχον καπνιστης προσπαθω να λυσω τις αποριες του.Ετσι καταφερα να κανω 4 ατμιστες.
και αν τυχον πεσω σε ανεγκεφαλο που κοροιδευει απλα τα πραγματα , αν δεν ειναι καπνιστης δεν ακουω δεν απαντω, και αν ειναι καπνιστης οπλιζω με 36mg το τανκακι που εχω για δοκιμες τους προκαλω να το δοκιμασουν και μετα να κοροιδεψουν  ;D
μολις πνιγουν απο τον βηχα με κοιτανε σαν ζομπι (λαβα 4.5v)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 134 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 131 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20557 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281022 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207866 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65520 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173969 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13854 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124702 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4160 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix