vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

573 επισκέπτες, 6 χρήστες
george kotsopoulos, Milarepa, Jorge, maprix, lagoudakis, manoslykos

Twitter

E SMOKE DURAPACK

Αποσυνδεδεμένος Misa

E SMOKE DURAPACK
« στις: Σεπτεμβρίου 22, 2009, 13:38 »
Λοιπόν παιδία ανοίγω εδω το θέμα χωρίς να ξέρω αν είναι το σωστό αν κάνω κάποιο λάθος ας το μεταφέρει ο admin όπου πρέπει.

Ξεκινώ και λέω ότι οφείλω να επανέρθω σχετικά μα παλιότερη μου αναφορα σε προϊόν της  e-smoke όπου με μια αγορά μου δεν είχα μείνει ικανοποιημενος.
Και μέσα σε λίγες μέρες επικοινώνησε μαζί μου ο  υπεύθυνος της εταιρίας και πολύ ευγενικά μου πρότεινε να δοκιμάσω κάποιο Άλο προϊόν της εταιρείας καλύτερο εντελώς δωρεάν. Και ενώ εγώ βρίσκομαι Θεσσαλονίκη και η εταιρία Αθηνα
 έστειλα το προϊόν που είχα αγοράσει παλιότερα και απλά έγραψα ποιο προϊόν  ήθελα βλέποντας το site της εταιρίας και πραγματικά χωρίς καμία δίκια μου επιβάρυνση ούτε στο currier μου σταλεί μέσα σε λίγες μέρες το καινούργιο προϊόν.

Και όσο αφόρα το e-smoke durapack λοιπόν το έχω εδώ και λίγες ώρες στα χέρια μου και πρέπει να πω ότι έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος μέχρι στιγμής
Έχει φοβερά ευκολία στην εισπνοή με παρά πολύ καλή ποσότητα ατμού και με καλή αίσθηση στο λαιμό. Έμεινα εντυπωσιασμένος και οφείλω να το πω πιστευω και από το προϊόν αλλά και από την αντιμετώπιση της εταιρίας.
Αν εξερεση κάνεις την εμφάνιση που είναι μαύρο με μπλε led αλλά οκ γούστα είναι αυτά χχεχεχε
Το μονό που παρατήρησα είναι ότι το cutt off είναι κάπου στα 3-4 δευτ. αλλά πραγματικά η παραγωγή καπνού και η αίσθηση στο λαιμό αρκούν πριν το cutt off

Αυτά ήθελα να πω και πιστεύω να επανέλθω με περισσότερες λεπτομεριες για το προϊόν

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: E SMOKE DURAPACK
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2009, 14:11 »
To durapack είναι αυτό με την δική του ecase, σωστά;
Μου έκανε παρα πολύ εντύπωση σαν προϊόν (η case, για το τσιγάρο επιφυλάσσομαι μιας και δεν το εχω δοκιμάσει).

Πως σου φάνηκε; Πρακτική; Εύκολη στην χρήση της;

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: E SMOKE DURAPACK
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2009, 14:32 »
Κι άλλη μια ερώτηση: Το cut of, όπως είπες, εμφανίζεται στα 3-4 δευτερόλεπτα, αλλά μετά; Είναι αμέσως πάλι αμέσως διαθέσιμο για τζούρα ή έχει χρόνο αναμονής;

Αποσυνδεδεμένος Misa

Απ: E SMOKE DURAPACK
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2009, 15:16 »
Ναι μετά το cutt off μπορείς κατευθείαν να ρουφήξεις και πάλι

Μέχρι στιγμής το βρίσκω  πολύ καλό
Δε ξέρω από διάρκεια μπαταριάς και πόσο κραταει το γέμισμα στο φιλτρακι γιατι δεν έχει πολλές ώρες που το έχω αλλά μέχρι στιγμής πολλά θετικά
 
Ίσως να είναι και κοντά στα 5 δευτ γιατί τις μπαταριές δεν τις έχω φορτίσει ακόμα full το δοκίμασα με την φόρτιση από την εταιρία

Απ: E SMOKE DURAPACK
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 03, 2009, 18:59 »
Καλησπέρα στην ωραία παρέα σας! Ανακάλυψα κι αυτό το θρεντ, και πραγματικά νιώθω θλιμμένη γιατί ο χρήστης μιλάει για το ίδιο μοντέλο που έχω κι εγώ, όπως σας είπα και στο άλλο θέμα. Μόνο που εγώ δεν έχω καταφέρει καν να το χρησιμοποιήσω...  :D ... ακόμη προσπαθώ να βρω τον αντιπρόσωπο...

 :)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: E SMOKE DURAPACK
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 03, 2009, 21:17 »
τι τύπου ειναι ο ατμοποιητής
γιατί η φωτο στην εταιρεία δεν φαίνεται καλά και δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι
μπορείς να μας βγάλεις καμμιά κοντινη φωτο στον ατμοποιητή (γέφυρα) και στο σπείρωμα ?

Απ: E SMOKE DURAPACK
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 03, 2009, 22:51 »
Δυστυχώς δε μπορώ να βάλω φωτό. Είναι με ένα μεταλλικό τριγωνάκι στην άκρη. Σμπρώχνω το φίλτρο με μια βελόνα που την περνάω απ' την τρυπούλα του πλαστικού του περιβλήματος για να έρθει προς τα έξω. Βγάζω την αλουμινένια μεμβράνη, ακριβώς όπως λέει στις οδηγίες. Είναι ένα περίπου στρόγγυλο κρεμ πραματάκι που στην αφή θυμίζει μελισσοκέρι. Το κουμπώνω στον ατμοποιητή, αλλά τίποτα. Ας μη σας ζαλίζω άλλο. Θα βρω τον άνθρωπο που ψάχνω και ελπίζω να τακτοποιηθεί.

 :)

Αποσυνδεδεμένος giorgos las

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
esmoke durapack
« Απάντηση #7 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 21:53 »
καλησπέρα πηρα ενα πακέτο esmoke durapack μήπως ξέρει κάποιος τι ατμοποιητή παίρνει τι σπείρωμα και αν βιδώνει κάποιος καλύτερος? αυτός τραβάς 2 τζούρες και μετα πρέπει να βγάλεις το φιλτράκι να το ξαναβάλεις πάλι 2 τζούρες και πάλι απο την αρχή

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 128 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 129 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20549 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281005 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65501 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173957 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312587 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13847 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124690 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4157 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix