vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

598 επισκέπτες, 3 χρήστες
treloneritis, Doubt, xloupas

Twitter

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

Αποσυνδεδεμένος lylian

  • *
  • 39
  • Φύλο: Γυναίκα
με το istick pico( το παλιό.) Με βόλεψε τέλεια σαν νέα ατμίστρια ύστερα απο χρήση hybrid της nobacco . 

Αποσυνδεδεμένος st2anger

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
2 πετυχημενες αγορες που εχω κανει τον τελευταιο καιρο ειναι οι εξης.

1)Coil master ultrasonic cleaner.  Δεν περιμενα οτι θα καθαριζει τοσο καλα.
2)Building mat. Το οποιο δουλευει και σαν mouse pad και επειδη στηνω τους ατμο και φτιαχνω τα υγρα μπροστα στο pc με εχει βολεψει αφανταστα.

Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα σε ολους  :)

Cloud One V2,V3,V4 (ατμιζω σχεδον αποκλειστικα τα τελευταια 2 χρονια)
Dani Box Mini

Δεν ξεχνω και τον Εviva...

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
2 πετυχημενες αγορες που εχω κανει τον τελευταιο καιρο ειναι οι εξης.

1)Coil master ultrasonic cleaner.  Δεν περιμενα οτι θα καθαριζει τοσο καλα.
2)Building mat. Το οποιο δουλευει και σαν mouse pad και επειδη στηνω τους ατμο και φτιαχνω τα υγρα μπροστα στο pc με εχει βολεψει αφανταστα.
δεν μαζευει βρωμα ομως ετσι;;;

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Eleaf iStick Pico 75W :) :) :)
Το pico δεν το έχω πια κ φυσικά δεν μπορώ ούτε για αστείο να το συγκρίνω με τα δυο τελευταία μου μοντ.
Το lucid κ το wildwolf της H CIGAR.  Πραγματικά αξίζουν τα χρήματα τους κ τα δυο μα ξεχωρίζω το δεύτερο. :yes:

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Snowwolf Mfeng
Damn Vape Fresia MTL/Dl
PICO 75 W.
Πετρος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος st2anger

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
δεν μαζευει βρωμα ομως ετσι;;;
Μην βυθίζετε το Building Mat ολόκληρο στο νερό γιατι θα καταστραφεί η αδιάβροχη επιφάνεια. Προτιμήστε τοπικό καθάρισμα με χαρτί και λίγο νερό με σαπούνι.Το καλο ειναι οτι αμα πεσει καμια σταγονα υγρο, την απορροφαει...

Nai_Ego

Ακριβώς. Του φερόμαστε όπως φερόμαστε σε mousepad.

Αποσυνδεδεμένος ZiovanioS

  • ***
  • 672
  • Φύλο: Άντρας
Κοιτα τι μαθαίνεις. Δεν ήξερα οτι το b. map εχει αδιαβροχη επιφάνεια. Εγω παντως ενα τιναγμα εχω κάνει τοσο καιρό να φυγουν τα υπολείμματα απο συρματακια που ολο κ υπαρχουν. Πλύσιμο ουτε καν.

Στάλθηκε από το HUAWEI Y560-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mnrtzs

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour

Αποσυνδεδεμένος spastos

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
Skyline Και Tesla WYE 85W :)
Για το 2019

 

Αποσυνδεδεμένος mnrtzs

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Το tesla το βλέπω καιρό τώρα αλλά λόγω συγκεχυμενον απόψεων κάτι με κρατάει κ δεν το παίρνω

Διαγραφή άμεσης παράθεσης <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 05, 2019, 13:17 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος rebelos

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Και εγω θα συμφωνησω με την αποκτηση του vapemat μιας και μου ελυσε τα χερια . Επισης ενα καλο σετακι εργαλειων της Coilmaster ειναι must.

Ειλικρινέστατη απορία: Σεις που αγοράσατε vapemat ποια ανάγκη σας κάλυψε; Έχετε συγκεκριμένο μέρος που στήνετε ας πούμε; Προσφέρει κάτι άλλο στο στήσιμο εκτός από μια επιφάνεια; Γιατί δεν μπορείτε να στήσετε σε ένα τραπέζι; 


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172174 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276545 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15405 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14044 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9406 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43186 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 432 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35699 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559258 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182674 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 210 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10636 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364