vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

308 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, panoskatz, camber, giorgos1999, ZoeM, Jorge, manoslykos, ipomonias

Twitter

Έρευνα Κ.Βαρδαβά (Χάρβαρντ): "Ίδιες οι συνέπειες του κ.τ με αυτές από το η.τ"

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Πριν απο λιγο ειπε τα αυτονοητα στην ΝΕΤ.
Οτι συνεχιζεται η ερευνα
και οτι το η/τ ειναι ασφαλεστερο απο το κ/τ.
 :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής

Για να το πω με μια παρομοίωση...

Και οι δυό έρευνες (για ηλεκτρονικό τσιγάρο και για κανονικό τσιγάρο) αποφάνθηκαν ότι "υπάρχουν έντομα σε αυτό το σπίτι" (δείτε φωτογραφίες παρακάτω)

Ομως σε ποιά περίπτωση θα ανησυχούσε κανείς απο τις δυο?






στην πρώτη















ή στην δεύτερη?



















Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: respect Panos :respect: :respect: :respect: :respect: ::)

Αποσυνδεδεμένος bkonto

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
επιβεβαιωνω και εγω.εχω στο σπιτι 5 γατες.2 αρσενικα και 2θηλυκα.
το πεμπτο τι ειναι gay? :confused1:

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
αυτο που διαβασα παραπανω για την pg τελικα ισχυει..;

Αποσυνδεδεμένος stel

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Στη θέση τους θα έκανα το εξής απλό, θα συνέκρινα τις ακτινογραφίες και τη σπειρομέτρηση 100 χρόνιων καπνιστών με 100 πρώην καπνιστών που τώρα ατμίζουν πάνω απο ένα χρόνο. Γιατί δεν το κάνουν αυτό ? Είναι τόσο δύσκολο ?
πες τα χρυσοστομε αυτο ειναι το ζουμι,γιατι πολυ απλά δε νομιζω να βρεθει ατμιστης που να μην υπηρξε καπνιστης και αν βρεθει ποιον ενδιαφερει?
ετσι ακριβως!!αν εχουν κατι συμπαγες,το οποιο ειναι εγκυρο ας το δημοσιευσουν με χαρτια κ αποδειξεις κ ας αφησουν τα λογια!!!αυτος ειπε κ ο αλλος του ειπε κ 1 αλλος ειπε...ελεος πια!!!δεν κοιταμε τα χαλια μας λεω εγω,αυτο τους πειραξε!!εγω σας λεω συντομα θα τα φορολογησουν κ αυτα....γι αυτο γινεται ολο το θεμα :bye:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
τωρα διαβασα ολες το σελιδες απο το νιμα τελικα απο οτι καταλαβα φτου και παλι απο την αρχη  ;D

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
αυτο που διαβασα παραπανω για την pg τελικα ισχυει..;

ξερει κανεις κατι γι αυτο..; τελικα την pg την ψιλοξεχναμε ή δεν ισχυει κατι τετοιο..;

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Τόσες σελίδες νήμα πού να ξέρουμε τι είναι αυτό που διάβασες;
Μπες στις σχετικές σελίδες περί PG να βρεις αυτό που ψάχνεις.
Κι αν δεν το βρεις θα πει πως δεν το ξέρουμε και κάνει ο καθένας όπως νομίζει.

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Τόσες σελίδες νήμα πού να ξέρουμε τι είναι αυτό που διάβασες;
Μπες στις σχετικές σελίδες περί PG να βρεις αυτό που ψάχνεις.
Κι αν δεν το βρεις θα πει πως δεν το ξέρουμε και κάνει ο καθένας όπως νομίζει.

1ον μιλα ποιο ευγενικα καταρχας οκ? δεν με ξερεις και απο χθες.
2ον δεν σε ρωτησα.
3ον αν βαριεσαι μην απαντας.

ρωταω λοιπον τους υπολοιπους αν τελικα ισχυει αυτο για την pg που λενε. και οτι η vg eν τελει ειναι καλυτερη.

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Παρακαλούμε θερμά:
Ας αποφεύγονται μηνύματα που μπορεί να οδηγήσουν σε προστριβές. Διαβάστε κι εδώ: Αποφύγετε καυγάδες, προσωπικές αντιπαραθέσεις, υπονοούμενα και χαρακτηρισμούς
Ευχαριστούμε.


Απ'το συντονισμό του φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Υπάρχουν πολλοί ατμιστές που προτιμούν την PG για λόγους δυσανεξίας/ αλλεργίας/ αντίδρασης στη VG.
Κάτι "ανησυχητικό" για την Pg, τουλάχιστον εγώ δεν έχω αντιληφθεί (από ιατρικής άποψης, ή έστω από εμπειρίες ατμιστών που να μπορούν να δικαιολογήσουν κάποιες επιφυλάξεις για τη χρήση της, γενικά).


Σαφώς υπάρχουν αρκετοί που προτιμούν τη VG γιατί π.χ. με την PG είχαν βήχα και άλλα παρόμοια "θέματα". (κι εγώ δεν τη σήκωνα στο λαιμό και το χτύπημα μου φαινόταν υπερβολικό)


Αυτό όμως δε μπορεί να γενικευτεί για όλους τους ατμιστές και όλα τα υγρά.


Ο καθένας μπορεί να ενημερωθεί, να δοκιμάσει και να διαλέξει αυτό που του ταιριάζει.


Τουλάχιστον μέχρι τώρα, δεν υπάρχει κάτι που να προδίδει ότι επίκειται απαγόρευση του ενός ή του άλλου υγρού :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
ΟΚ, AchisaeL, συγνώμη.
Ήμουν απότομος. Δεν το κατάλαβα όταν έγραφα.
[Ελήφθη, Vangos]
 :bye:

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Υπάρχουν πολλοί ατμιστές που προτιμούν την PG για λόγους δυσανεξίας/ αλλεργίας/ αντίδρασης στη VG.
Κάτι "ανησυχητικό" για την Pg, τουλάχιστον εγώ δεν έχω αντιληφθεί (από ιατρικής άποψης, ή έστω από εμπειρίες ατμιστών που να μπορούν να δικαιολογήσουν κάποιες επιφυλάξεις για τη χρήση της, γενικά).


Σαφώς υπάρχουν αρκετοί που προτιμούν τη VG γιατί π.χ. με την PG είχαν βήχα και άλλα παρόμοια "θέματα". (κι εγώ δεν τη σήκωνα στο λαιμό και το χτύπημα μου φαινόταν υπερβολικό)


Αυτό όμως δε μπορεί να γενικευτεί για όλους τους ατμιστές και όλα τα υγρά.


Ο καθένας μπορεί να ενημερωθεί, να δοκιμάσει και να διαλέξει αυτό που του ταιριάζει.


Τουλάχιστον μέχρι τώρα, δεν υπάρχει κάτι που να προδίδει ότι επίκειται απαγόρευση του ενός ή του άλλου υγρού :dontknow:


περιεργο αυτο που ηξερα εως τωρα ειναι οι περισσοτεροι να εχουν προβλημα ή αλεργια στην pg και οχι στην vg..

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
ΟΚ, AchisaeL, συγνώμη.
Ήμουν απότομος. Δεν το κατάλαβα όταν έγραφα.
[Ελήφθη, Vangos]
 :bye:

ok.. :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 31 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8752 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181222 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34271 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537747 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60223 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238431 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 710 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16538 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137439 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085794 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35707 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro