vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

499 επισκέπτες, 2 χρήστες
camber, laniel

Twitter

Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #300 στις: Δεκεμβρίου 19, 2012, 18:15 »
εσυ εχεις δυνατη σκεψη και τα διορθωνει αυτη μαλλον :laugh1: :laugh1: :laugh1: εμενα συνεχιζει να υπαρχει ακομη :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #301 στις: Δεκεμβρίου 20, 2012, 20:54 »
Σχετικά με προβλημα με mod VV no1. Και απλά δεν υπάρχει πια...κάποια ιδέα;

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #302 στις: Δεκεμβρίου 20, 2012, 21:00 »
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,12960.225.html
μεταφερθηκε στο καταλληλο νημα.......... ;)

Αποσυνδεδεμένος WileECoyote

  • *****
  • 533
  • Φύλο: Άντρας
  • Voyage of H.M.S. Beagle - C.Darwin

Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #304 στις: Δεκεμβρίου 20, 2012, 21:01 »
ευχαριστώ πολύ, απλά δεν ενημερώθηκα ή δεν το είδα. My bad

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #305 στις: Δεκεμβρίου 20, 2012, 21:53 »
Κατω στη φωτογραφια εχει υπογραμμιση σε δυο βασικες λειτουργιες που βοηθανε - η πρωτη επιλογη εμφανιζει ολα τα νεα μηνυματα σε θεματα που δεν εχεις διαβασει !!!

Η δευτερη υπογραμμιση εμφανιζει ολα τα μηνυματα που εχεις κανει - αν ψαχνεις και δεν βρισκεις θεμα- μηνυμα ειναι ολα εκει και απλα κανεις κλικ επανω στο μηνυμα και σε βγαζει στο θεμα που εψαχνες !!

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #306 στις: Ιανουαρίου 09, 2013, 22:48 »
Τα ΠΜ που κανουμε αποστολη δεν μετρανε στο συνολικο αριθμο αποθηκευμενων ΠΜ?

Κανω σωσιμο και εκκαθαριση των ΠΜ μου τωρα και αρχισα απο τα εισερχομενα. Αφου μου εμεινε μονο 1,5 σελιδα απο εισερχομενα ειδα οτι η μπαρα πανω πηγε στο 2,7%γεματο. Στα απεσταλμενα εχω κανα 30αρι σελιδες αυτη τη στιγμη. Δεν μετρανε αυτα ή μετρανε αλλα υπαρχει μπερδεμα της μπαρας και του ποσοστου για το γεμισμα?

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #307 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 09:05 »
καλημερα ! Τι εγινε ρε παιδια  :hmmm: πλεον για να ποσταρεις στο φορουμ πρεπει να διαβασεις εγχειριδιο πρωτα....μεταφερθηκε εδω .....μεταφερθηκε παραπερα ..... σε λιγο καιρο θα ποσταρουν μονο οι εμποροι και οι συντονιστες, εμενα προσωπικα με εχει κουρασει ολο αυτο και μου ειναι πολυ πιο δυσκολο να βρω κατι, γενικα πολλοι κανονες και ψαξιμο , βαρεθηκα  :yes:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #308 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 09:25 »
Σωστή η άποψή σου crypton  αλλά από την άλλη είναι και καλό. :yes: :yes:

Είχαμε γίνει λιγάκι τεμπέληδες και όταν θέλαμε να ρωτήσουμε κάτι ποστάραμε όπου μας γούσταρε χωρίς να
μπούμε στον κόπο να ψάξουμε αν υπάρχει κάτι ανάλογο(ειδικά εγώ είχα ξεπεράσει τα όρια με τα οφ τόπιτς)

Τώρα ψάχνοντας λιγάκι μαθαίνουμε και κάποια άλλα πράγματα τα οποία κάποια στιγμή θα μας φανούν χρήσιμα. :thumpup:

Τώρα μου θύμισες το σούπερ μάρκετ carrefur. :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Πήγα  χτές να αγοράσσω ξηρούς καρπούς και έφερα τους διαδρόμους όλους δύο φορές γύρω γύρω μέχρι να
τους εντοπίσω. :wall: :wall:

Θα μου πείς ας ρώταγες ένα υπάλληλο.Δεν ρώτησα αλλά από την άλλη έμαθα σε ποιό ράφι και ποιό διάδρομο
είναι αρκετά άλλα πράγματα τα οποία θα μου φανούν χρήσιμα στο μέλλον. :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #309 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 09:33 »
Στα σουπερ-μαρκετ αλλαζουν θεσεις επιτηδες
γιατι ψαχνοντας ολο και κατι ακομη θα αγορασεις
απο αυτα που βλεπεις.
Γι΄αυτο μην σημαδευεις τα πραγματα γιατι
θα τους ξαναλλαξουν θεση.

 :) :)

ΥΓ  :OnTopicPlease: :OnTopicPlease:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #310 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 09:38 »
σόρυ οφ τοπιτς ....(στοκαλάθι) :yes: :yes: :yes:


Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #311 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 10:33 »
Σωστή η άποψή σου crypton  αλλά από την άλλη είναι και καλό. :yes: :yes:

Είχαμε γίνει λιγάκι τεμπέληδες και όταν θέλαμε να ρωτήσουμε κάτι ποστάραμε όπου μας γούσταρε χωρίς να
μπούμε στον κόπο να ψάξουμε αν υπάρχει κάτι ανάλογο(ειδικά εγώ είχα ξεπεράσει τα όρια με τα οφ τόπιτς)

Τώρα ψάχνοντας λιγάκι μαθαίνουμε και κάποια άλλα πράγματα τα οποία κάποια στιγμή θα μας φανούν χρήσιμα. :thumpup:

Τώρα μου θύμισες το σούπερ μάρκετ carrefur. :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Πήγα  χτές να αγοράσσω ξηρούς καρπούς και έφερα τους διαδρόμους όλους δύο φορές γύρω γύρω μέχρι να
τους εντοπίσω. :wall: :wall:

Θα μου πείς ας ρώταγες ένα υπάλληλο.Δεν ρώτησα αλλά από την άλλη έμαθα σε ποιό ράφι και ποιό διάδρομο
είναι αρκετά άλλα πράγματα τα οποία θα μου φανούν χρήσιμα στο μέλλον. :)) :))
καλα τα λες παππου , εγω ομως σαν χρηστης δεν το βλεπω πρακτικο και για να ποσταρω κατι θα πρεπει να ψαχνω κανα 10λεπτο και στο τελος δεν θα ποσταρω στην τελικη, πιστευω και αλλοι το ιδιο κανουν αν κρινω την κινηση των μηνυματων που ειναι ολα απο εμπορους και συντονιστες , παραεγινε εμπορικο το θεμα και κατανταει μονοτονο...

Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #312 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 10:46 »
Είναι καθαρά θέμα χρόνου για τον καθένα... Σε τι φάση βρίσκεται, αν βιάζεται και δεν μπορεί να ψάχνει ολόκληρα κατεβατά για να βρει μια πολύ εξειδικευμένη πληροφορία. Οπότε υπάρχει κάποια δικαιολογία αρκεί να μην γίνεται συνέχεια το ίδιο πράγμα.  Ας γίνεται κατ' εξαίρεση όχι κατ' εξακολούθηση. Δεν μπορεί πχ. πάντα να θες έναν υπάλληλο στο super market δίπλα σου να σε καθοδηγεί που είναι τι σε ποιον διάδρομο και σε ποιο ράφι. Το ίδιο ισχύει και στο φόρουμ.


Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #313 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 11:17 »
Σωστές και σεβαστές όλες οι απόψεις. :yes: :yes: :yes: :yes:

Πρέπει όμως να σκεφτούμε τι θέλουμε. ???

Ένα φόρουμ στο οποίο μπαίνουμε να βρούμε τις πληροφορίες που θέλουμε έστω και αν στην αρχή δυσκολευτούμε
λιγάκι μέχρι να κατατοπιστούμε πως να ψάχνουμε και πως βρίσκουμε αυτό που θέλουμε.

Ή ένα φόρουμ που ο καθένας γράφει όπου του γουστάρει το κοντό και το μακρύ του (petra αν πεις τίποτε για
μένα θα σε δείρω-εγώ πάντα ήμουν ΟΝ ΤΟΠΙΤΣ οι άλλοι δεν καταλάβαιναν).


Edit.Μου φαίνεται πως τελευταία χάλασα,σαν τους συντονιστές άρχισα να γράφω. :wall: :wall: :wall:
       Λέτε νάχω πάθει ζημιά που σταμάτησα και το άτμισμα. :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #314 στις: Ιανουαρίου 10, 2013, 11:55 »
σιγουρα ολες οι αποψεις ειναι σεβαστες  :thumpup: τι να πω αν νιωθω μονο εγω ετσι ισως να θελω το χρονο μου  :hmmm: :hmmm:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171783 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275898 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15277 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13983 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9330 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42902 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 408 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35214 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558169 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182303 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9352 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364