vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

506 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, filikos4, Ηρακλης, billythekid

Twitter

Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ

Αποσυνδεδεμένος anapofasistos

  • **
  • 132
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #255 στις: Νοεμβρίου 04, 2012, 14:42 »
Ένας φίλος μου είχε γραφτεί από το εξωτερικό και δε μπορούσε να μου στείλει μήνυμα. Πιθανώς να έχει το ίδιο πρόβλημα και όταν πάει να ποστάρει κάτι. Εχει ξαναπαρουσιαστεί κάτι ανάλογο;

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #256 στις: Νοεμβρίου 04, 2012, 14:52 »
1 bugs εχω παρατηρησει το τελευταιο καιρο.
 
1. στα τελευταια ποστ που εμφανιζονται οταν παταγαμε καποτε το λινκ μας εκανε ανακατευθηνση στο τελευταιο ποστ.....ενω τωρα μας πεταει στην αρχη του νηματος. αυτο δεν το βρισκω και τοσο κακο...!!
απλα το λεω μηπως εχει <ξεφυγει> για καποιο λογο...
 

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #257 στις: Νοεμβρίου 04, 2012, 14:53 »
Ένας φίλος μου είχε γραφτεί από το εξωτερικό και δε μπορούσε να μου στείλει μήνυμα. Πιθανώς να έχει το ίδιο πρόβλημα και όταν πάει να ποστάρει κάτι. Εχει ξαναπαρουσιαστεί κάτι ανάλογο;

Πρέπει να έχει συμπληρώσει 5 μηνύματα στο φόρουμ για να μπορεί να στείλει ΠΜ.
Δεν παίζει ρόλο αν είναι στο εξωτερικό ή όχι.

1 bugs εχω παρατηρησει το τελευταιο καιρο.
 
1. στα τελευταια ποστ που εμφανιζονται οταν παταγαμε καποτε το λινκ μας εκανε ανακατευθηνση στο τελευταιο ποστ.....ενω τωρα μας πεταει στην αρχη του νηματος. αυτο δεν το βρισκω και τοσο κακο...!!
απλα το λεω μηπως εχει <ξεφυγει> για καποιο λογο...

Εμένα με πάει στο πρώτο αδιάβαστο που μπορεί να είναι π.χ. στην τρίτη σελίδα.
Μήπως πάτησες το "Νεο" σε κάποιο θέμα που δεν το είχες διαβάσει από την αρχή;

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #258 στις: Νοεμβρίου 04, 2012, 15:02 »
 :hmmm:  θα το τσεκαρω....ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #259 στις: Νοεμβρίου 14, 2012, 14:54 »
ψάχνω μια αγγελία από το καλοκαίρι και δεν υπάρχει. οι παλιές αγγελίες 'χαρίζονται'
σβήνονται?
(δεν ήξερα που να ποστάρω για αυτό και έγραψα εδώ το μήνυμα, σβήστε το αν είναι άχρηστο)
ευχαριστώ :)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #260 στις: Νοεμβρίου 14, 2012, 16:41 »
Εφόσον μια οποιαδήποτε αγγελία είναι ανενεργή για πάνω από 2μηνο, θα διαγράφεται χωρίς προειδοποίηση όταν γίνεται εκκαθάριση και εντοπίζεται.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #261 στις: Νοεμβρίου 22, 2012, 09:27 »
νομιζω υπαρχει καποιο bug στους τιτλους των ποστ οταν απαντας σε νημα απο μεταφορα.
Ειναι η πρωτη φορα που μου συνεβει ή το παρατηρω εγω.

Στο νημα "Εμπειρίες από e-shops του εξωτερικού" μεταφερθηκε το νημα "Απ: 5 ΦΟΡΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΑΜΦΘΗΝΑ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΑΠΟ ΚΙΝΑ". Απο οτι βλεπω δεν εγινε αλλαγη του τιτλου των μηνυματων κατα την μεταφορα και τα μηνυματα αυτα φερουν τον τιτλο του παλαιου νηματος. Μεχρι εδω γνωστα.

Τα επομενα μηνυματα φερουν τον κανονικο τιτλο "Εμπειρίες ... εξωτερικού" παλι μεχρι εδω γνωστα.
Αυτο που εκανα, και αναφερω ως bug, ειναι παραθεση τμηματος του αρχικου μηνυματος "Απ: 5 ΦΟΡΕΣ .. ΚΙΝΑ" στο νημα Εμπειριες και περιμενα οτι ο τιτλος του νηματος θα εβγαινε "Εμπειριες.." ως νεο ποστ στο νημα αυτο (οχι απο μεταφορα). Απο οτι ειδα ομως το ποστ μου κληρονομησε τον παλαιο τιτλο "Απ: 5 ΦΟΡΕΣ.." που πλεον δεν υφισταται. Μελλοντικες παραθεσεις του δικου μου ή προηγουμενων τετοιων ποστ φανταζομαι θα αναπαραγουν τον μη εγκυρο τιτλο.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #262 στις: Νοεμβρίου 22, 2012, 09:36 »
νομιζω υπαρχει καποιο bug στους τιτλους των ποστ οταν απαντας σε νημα απο μεταφορα.
Ειναι η πρωτη φορα που μου συνεβει ή το παρατηρω εγω.

Στο νημα "Εμπειρίες από e-shops του εξωτερικού" μεταφερθηκε το νημα "Απ: 5 ΦΟΡΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΑΜΦΘΗΝΑ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΑΠΟ ΚΙΝΑ". Απο οτι βλεπω δεν εγινε αλλαγη του τιτλου των μηνυματων κατα την μεταφορα και τα μηνυματα αυτα φερουν τον τιτλο του παλαιου νηματος. Μεχρι εδω γνωστα.

Τα επομενα μηνυματα φερουν τον κανονικο τιτλο "Εμπειρίες ... εξωτερικού" παλι μεχρι εδω γνωστα.
Αυτο που εκανα, και αναφερω ως bug, ειναι παραθεση τμηματος του αρχικου μηνυματος "Απ: 5 ΦΟΡΕΣ .. ΚΙΝΑ" στο νημα Εμπειριες και περιμενα οτι ο τιτλος του νηματος θα εβγαινε "Εμπειριες.." ως νεο ποστ στο νημα αυτο (οχι απο μεταφορα). Απο οτι ειδα ομως το ποστ μου κληρονομησε τον παλαιο τιτλο "Απ: 5 ΦΟΡΕΣ.." που πλεον δεν υφισταται. Μελλοντικες παραθεσεις του δικου μου ή προηγουμενων τετοιων ποστ φανταζομαι θα αναπαραγουν τον μη εγκυρο τιτλο.

Κάνω παράθεση το μήνυμά σου για να δείς ότι άλαξε ο τίτλος (τον άλαξα εγώ για την ακρίβεια)
Το πόστ παίρνει τον τίτλο της παράθεσης.
Μόνο στην απάντηση παίρνει τον αρχικό τίτλο του θέματος

Αν δεν χρειάζεται το παρών πόστ ας σβηστεί :)

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #263 στις: Νοεμβρίου 22, 2012, 09:38 »
οκ..το φανταστηκα.. το ειδα ως bug αυτο... ;)
ενα νημα (εκτος αν χρειαζεται οπως στους κανονισμους) πρεπει να κρατα τον ιδιο τιτλο σε ολα τα ποστ...οπως το βλεπω εγω.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #264 στις: Νοεμβρίου 22, 2012, 15:30 »
Υπάρχει επιλογή αν θέλει ή όχι ο συντονιστής να αλλάξει ο τίτλος. Μερικές φορές συμβαίνει να μη θέλουμε αλλαγή, όπως π.χ. αν εμπλέκονται οι ώρες των συγχωνευμένων μηνυμάτων, για να ξεχωρίζουν οι συζητήσεις.
Αυτή τη φορά ξέχασα να τσεκάρω το "Αλλαγή τίτλου όλων των μηνυμάτων"κατά τη μεταφορά  :-[

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #265 στις: Δεκεμβρίου 01, 2012, 13:08 »
Πριν λιγο καιρο και με ενα προβλημα στο pc αναγκαστηκα να κανω φορματ.Μετα το φορματ διαφορα περιεργα συμβαινουν.
Τις πρωτες μερες σε καθε πινακα το τελυταιο μη αναγνωσμενο μηνυμα μου το εβγαζε πρωτο στο νημα που ανηκε.Ξαφνικα διορθωθηκε μονο του.
Εδω και δυο μερες τωρα μολις παταω στο τελευταιο μη αναγνωσμενο μηνυμα με πεταει στο πρωτο της τελευταιας σελιδας  :wall: :wall: :wall:
Δεν εχω πειραξει τπτ υποψιν

Αποσυνδεδεμένος mars76

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #266 στις: Δεκεμβρίου 01, 2012, 13:43 »
Εδώ και κάποιον καιρό είναι αδύνατον να γράψω μήνυμα όταν χρησιμοποιώ τον chrome! Αναγκάζομαι να μπαίνω από explorer ή mozilla για να ποστάρω κάτι. Δεν είναι δα και μεγάλο πρόβλημα απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συμβαίνει

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #267 στις: Δεκεμβρίου 01, 2012, 13:47 »
Για πιο ακριβώς λόγο δεν μπορείς? Είναι μόνο σε αυτό το φόρουμ που έχεις το θέμα?

Στάλθηκε από το A100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος mars76

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #268 στις: Δεκεμβρίου 01, 2012, 13:52 »
Να πω την αλήθεια δεν έτυχε να συμμετέχω σε κάποιο άλλο φόρουμ αυτό τον καιρό κι έτσι δε δοκίμασα αν συμβαίνει αποκλειστικά εδώ. Μου δίνεται η επιλογή "απάντηση" αλλά όταν πηγαίνω το ποντίκι στο χώρο του μηνύματος δεν αναβοσβήνει ο κέρσορας ώστε να μπορέσω να γράψω...

Αποσυνδεδεμένος mihalis78

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν πιστευω να βαλουν ατμο-φορους?
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #269 στις: Δεκεμβρίου 04, 2012, 11:04 »
γιατι οι συναντησεις μελων δεν εμφανιζονται στα νεα θεματα?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171773 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275801 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15277 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13982 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9323 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42880 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 408 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35186 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558061 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182274 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 186 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9325 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364