vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

497 επισκέπτες, 2 χρήστες
dkostas, bloodlessz

Twitter

Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ

Αποσυνδεδεμένος Yagammi

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1215 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2017, 14:24 »
δεν ξέρω αν χρησιμοποιώ το σωστό θέμα αλλά παρατήρησα ότι οταν απαντώ σε ένα θεμα δεν φαίνεται η απάντηση μου στα τελευαταία posts παρά μονο μέσω του tapatalk που χρησιμοποιώ στο κινητό...στον υπολογιστή ενώ φαίνεται η απάντηση στο νήμα δεν εμφανίζεται στις τελευταίες δημισιεύσεις..έχω κάνει κάποια ρυθμιση χωρίς να το καταλάβω ;;

edit: τώρα είδα πως η παρούσα απάντηση δημοσιεύτηκε κανονικά...αλλά προηγούμενη σε άλλο νήμα δεν εμφανίζεται
Παρατήρησα και εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, επίσης δεν ανεβαίνει ο αριθμός των ποστ μου στο προφιλ μου.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1216 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2017, 17:59 »
Μου ήρθε ειδοποίηση στο e mail μου ότι έστειλα ΕΓΩ πμ .

Αυτό συμβαίνει πάντα και δεν το είχα προσέξει?

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1217 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2017, 18:07 »
αναλογος.
Το μνμ που σου ηρθε σου αρεσει ή οχι?
Εαν σου αρεσει ,οκ,μην δινεις σημασια.
Εαν οχι φταιει ο μπλε ανθρωπος(παντα αυτος φταιει :laugh1:)

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1218 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2017, 18:08 »
Εάν μου άρεσε το μνμ μου? :confused1:

Απλά μου είναι παντελώς άχρηστο, το ξέρω ότι το έστειλα  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1219 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2017, 00:14 »
Μαρία, σου ήρθε μήπως μήνυμα ότι το πμ που έστειλες δεν παραδόθηκε? Γιατί αυτό είναι πιθανό όταν τα εισερχόμενα του παραλήπτη είναι γεμάτα...

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1220 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2017, 08:12 »
Να σου πω την αλήθεια δεν είμαι σίγουρη, είδα το "μέλος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ" και το έσβησα.

Τώρα που το λες, δεν είναι απίθανο, διότι δεν πήρα απάντηση...

Ευχαριστώ. Θα ενημερώσω αν ξανασυμβεί.


Edit: Άκυρος ο συναγερμός. Είχα στείλει μήνυμα στον εαυτό μου :eyesplash:

Βαδίζω και παραμιλώ :))


« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 19, 2017, 10:29 από ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ »

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1221 στις: Οκτωβρίου 15, 2017, 22:25 »
Ίσως ασήμαντο αλλά να το πω. Όταν κοιτάς ποιοι σε ανέφεραν, βγάζει το μήνυμα: "Μηνύμτα που αναφέρουν τον/την". 

Καλό θα ήταν να διορθωθεί το ορθογραφικούλι :) 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1222 στις: Οκτωβρίου 16, 2017, 15:33 »
Ευχαριστώ Κώστα.

Διορθώθηκε  :thumpup:

Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1223 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 18:23 »
Παρατήρησα και εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, επίσης δεν ανεβαίνει ο αριθμός των ποστ μου στο προφιλ μου.
και μένα έχει κολλήσει καιρό τώρα...γιατί?

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1224 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 22:11 »
Μήπως γράφεις σε πίνακες των οποίων τα μηνύματα δεν μετρανε?

 Από κινητό.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1225 στις: Οκτωβρίου 17, 2017, 22:25 »
Σύμφωνα με τα στατιστικά ναι  
Άρα μια χαρά μέτρηση κάνει το σύστημα  ;)

Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1226 στις: Οκτωβρίου 18, 2017, 00:10 »
Μήπως γράφεις σε πίνακες των οποίων τα μηνύματα δεν μετρανε?

 Από κινητό.

δεν το ήξερα αυτο.... πώς και έτσι? υπάρχει λόγος?

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1227 στις: Οκτωβρίου 18, 2017, 00:27 »
Φυσικά: δεν μπορεί κάποιος να γράφει στο τσατ και τα μουσικά θέματα και να αναμένει να έχει τα ίδια προνόμια με αυτούς που γράφουν σε πίνακες που αφορούν καθαρά ατμιστικά θέματα, ενίοτε βοηθώντας νέα μέλη. Και ως προνόμια, εννοώ την πρόσβαση σε συγκεκριμένους πίνακες που απαιτούν ελάχιστο αριθμό μηνυμάτων.

Αποσυνδεδεμένος alexoyiorgis

  • *****
  • 1576
  • Φύλο: Άντρας
  • perception is reality
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1228 στις: Οκτωβρίου 18, 2017, 19:32 »
Υπάρχει περίπτωση να "μελετήσετε" ξανά (επανεξετάσετε) την "στρατηγική" των εκκαθαριστικών "επιδρομών" των διαχειριστών των διαφόρων νημάτων; Δεν δίνουν καλή εντύπωση δημοκρατικών ηθών και προωθούν την εντύπωση ότι τα μέλη είναι χαμηλού διανοητικού επιπέδου και ανεύθυνα.
Η κατατιθέμενη άποψη του καθενός "εκθέτει" τον ίδιο τον συγγραφέα της, ο οποίος όμως κρύβεται πίσω από την ανωνυμία του (και γι' αυτό νομίζει ότι δεν εκτίθεται η προσωπικότητά του), οπότε μπορεί να έχει "ελαστική" υπευθυνότητα.
Αλλά και οι εκκαθαριστικές "επιχειρήσεις" εκθέτουν τους διαχειριστές ως προσωπικότητες (κι ας μην το καταλαβαίνουν), που επίσης κρύβονται πίσω από την ανωνυμία τους.
Μήπως η λύση βρίσκεται σε κάποια άλλη στρατηγική; Η ωριμότητα αποδεικνύεται με την ελευθερία έκφρασης και όχι με "κατασταλτικά" μέτρα.
Με την πείρα σας των τόσων χρόνων διαχείρισης του φόρουμ, είμαι σίγουρος ότι κάποιο τρόπο θα βρείτε να "ανεβάσετε" και το επίπεδο ευθύνης των μελών του φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #1229 στις: Οκτωβρίου 18, 2017, 19:43 »
Στους σταθερούς του φόρουμ δεν μιλάμε για ανωνυμία αλλά για ψευδωνυμία (όπως και στα blog). Δεν είναι το ίδιο πράγμα αυτά τα δυο, εφόσον το κάθε μέλος έχει μια πορεία, μια χαρακτηριστική "φωνή", σε βάθος χρόνου. Αν το λένε Groth ή Γιάννη Τσίρο δεν αλλάζει κάτι, δεν ξέρουμε κάτι παραπάνω γι αυτόν παρά αυτά που γράφει και τις απόψεις που εκφράζει. Ούτε είναι λιγότερο ή περισσότερο οικείος, λιγότερο ή περισσότερο συμπαθής ή αντιπαθής.
Πάντως και ο διαχειριστής και κάποιοι συντονιστές έχουν δηλωμένο ονοματεπώνυμο (και άλλες προσωπικές πληροφορίες) από την εμπλοκή τους στην Κοινότητα Ελλήνων Ατμιστών. Όμως τα παραπάνω προσωπικά στοιχεία δεν προσθέτουν στην αξιοπιστία τους στο φόρουμ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171843 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276255 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15305 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13991 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9346 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42975 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 411 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558608 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182444 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9438 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364