vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ

Αποσυνδεδεμένος dkoure

  • **
  • 169
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #525 στις: Ιουλίου 09, 2015, 20:31 »
δεκτον, συγγνωμη και πασο! Εαν θελεις σβηνεις και το προηγουμενο και αυτο, it is as it is! η εμπειρια μου σε φορα εχει να κανει μονο με διαφορα που αφορουσαν mmorpg games που τετοιου ειδους κανονες δεν υπηρχαν!

Αποσυνδεδεμένος Mikevet1984

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #526 στις: Αυγούστου 01, 2015, 03:04 »
Προσωπικές προτάσεις:


1. Να δημιουργηθεί χώρος για να γραφουν προτάσεις / ιδέες / παράπονα τα μέλη για την όλο και καλύτερη λειτουργία του φόρουμ.


2. Να διορθωθεί τεχνικά το θέμα που όλα τα θεματα ποθ υπάρχουν στο forum από δημιουργίας του φαινονται σαν νέα.


3. Να δημιουργηθεί χώρος αγγελιών για να μπορούν να πωλούν και να ζητούν τα μέλη μεταχειρισμένα ήδη ατμιστού.


Φιλικα,
Μιχάλης

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #527 στις: Αυγούστου 01, 2015, 03:24 »
    1) Γι αυτό και υπάρχει ο πίνακας, αλλά σαν ιδέα μπορεί να αξιοποιηθεί

    2) Μπορείς να πας στο "εμφάνιση μη αναγνωσμένων" (κάτω ακριβώς από τις "πληροφορίες μέλους") και να πατήσεις κατόπιν το κουμπάκι ότι τα έχεις διαβάσει όλα. Καλό θα ήταν πάντως να τσεκάρεις τα θέματα που σε ενδιαφέρουν.

    3) Μεγάλη ιστορία... βεβαίως υπάρχει, αρκεί να πιάσεις τα 50 ποστ
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6.msg416466.html#msg416466[/list]

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #528 στις: Αυγούστου 12, 2015, 18:29 »
Εχει αλλαξει κατι στους απλους τους πινακες?
Γιατι εδω και λιγη ωρα εχει αλλαξει χρωμα στα πλαισια και εγινε σχεδον οπως τον εμπορων?

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #529 στις: Αυγούστου 12, 2015, 20:11 »
Και σ' αυτόν που είμαστε τώρα;
Εγώ τα βλέπω μια χαρά πάντως.
Πάτα ένα Ctrl+F5 για πλήρη ανανέωση της σελίδας, μήπως έχει κρατήσει στοιχεία στην cache ο browser.

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #530 στις: Αυγούστου 12, 2015, 20:26 »
Αυτο που δεν μοορω να ανεβασω φωτο   :angry_orange: απο το ταμλετ δεν ξερω η εγω κανω κατι λαθοσ   :eyesplash: η το ταμπλετ δεν υποστιρειζη την εφαρμογη αυτη οπιο κουτακι και αν πατησα κατω απο εκη που λεη αλαγη χρωματοσ δεν τα καταφερα :wall ενω στο προφιλ ανεβαζω κσνονικσ μια   :sign_voithiaaaa:    :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 12, 2015, 23:33 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #531 στις: Αυγούστου 12, 2015, 20:35 »
Γιώργο, για το Tablet, κατέβασε το Tapatalk. Μπορεί να μην βολεύει ιδιαίτερα, αλλά με τις φωτό είναι μανούλα. Άσε που αν το συνηθίσεις, δεν έχεις θέμα και σε γενικότερη χρήση μετά!

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #532 στις: Αυγούστου 12, 2015, 20:47 »
Ααα τα νευαρα μου :angry_orange:   πηγα να το κατεβασω και δεν εχω επαρκη χωρο  μνημησ  :wall:  αντε εδα να ξερω πιο να σβησω και ηντα να κανω   :confused1: μια  φωρα ειπα κιι εγω λυσαμε το προβλημα και προκιψε αλλο  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #533 στις: Αυγούστου 12, 2015, 21:05 »
Να πας στις ρυθμίσεις του τάμπλετ και να διαγράψεις δεδομένα προσωρινής μνήμης από εφαρμογές που κρατάνε πράμα. Μετά είσαι κομπλέ. Δες και το Tapatalk στο e-kapnisma

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #534 στις: Αυγούστου 12, 2015, 21:54 »
Τελικα αν κιι μη γνωστησ με τουσ ηυ τα καταφερα λοιγο παραξενα μου φενεται αλλα που θα μου παη θα το μαθω σιγα σιγα ευχαριστω φιλε Cruiser79  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #535 στις: Αυγούστου 23, 2015, 00:57 »
Χτές ήρθε στο mailbox μου ένα email από μια άγνωστη σε μένα διεύθυνση e-mail. Ο τίτλος ήταν "Βοήθεια!!" και το περιεχόμενο ήταν απλά ένα "SOS".


Ψάχνοντας λίγο, ανακάλυψα πως η πραγματική διεύθυνση αποστολής είναι [email protected] κάτι που δεν ήταν προφανές απο την αρχή γιατί είχε σαν alias το email του αποστολέα.


Έπειτα απο λίγο ψάξιμο, κατάλαβα πως αυτή είναι η μορφή του email όταν αποστέλλεται μέσω του forum. Δηλαδή όταν κάποιος πατήσει στον μικρό φάκελο που εμφανίζεται στο προφίλ μας όταν έχουμε επιτρέψει την χρήση email στο forum.


Ο λόγος που κάνω αυτό το post είναι τριπλός:


1. Να μάθω ποιός έστειλε αυτό το email και γιατί και αν μπορώ να τον βοηθήσω.


2. Να προτείνω όταν γίνονται αποστολές email μέσω forum, να έχουν κάποιο σημάδι οτι το email είναι απο το forum. Π.χ. μπορεί να έχει τίτλο ή να γράφει κάπου "Μήνυμα από μέλος του e-kapnisma.gr" ώστε να μην ψαχνόμαστε να καταλάβουμε τι email είναι αυτό που μας ήρθε.


3. Να πω πως, ρε παιδιά ήμαρτον! Όταν στέλνετε email σε αγνώστους στο ξεκούδουνο, γράψτε αν μη τι άλλο ποιός είστε και τι θέλετε. Έτρεχα βραδιάτικο να βρώ ποιός ζητάει βοήθεια και αν είναι κάποιος γνωστός μου ή τι άλλο. Ακόμα καλύτερα στείλτε προσωπικό μήνυμα μέσω του forum.


Φυσικά αν το post δεν είναι στην σωστή κατηγορία ή αν ενοχλεί γενικά, μπορεί να μετακινηθεί ή διαγραφεί. Δεν το έβαλα στο "εν οίκω" γιατί είδα πως δεν το βλέπουν νέα μέλη και υποθέτω πως αυτός που το έστειλε είναι νέο μέλος.

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #536 στις: Αυγούστου 23, 2015, 01:22 »
Με όλο το θάρρος άραξε λίγο. Ένα mail πήρες. Δε βάρεσαν ούτε σειρήνες ούτε τηλέφωνο σε πήραν. Το πιθανότερο είναι να πρόκειται για κάποιο glitch η κάποιος να έστειλε κατά λάθος κάτι.


Διότι οτανν σκέφτομαι έκκληση για βοήθεια το 1ο πραγμα που μου έρχεται στο μυαλό είναι email μέσω ekapnisma  :-P

Στάλθηκε από το Nexus 7 (2013) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #537 στις: Αυγούστου 23, 2015, 01:40 »
Δεν χρησιμοποιούν όλοι τα email με τον ίδιο τρόπο αδερφέ. Μερικοί τα χρησιμοποιούμε για την δουλειά μας.


Εσύ μπορεί να σκέφτεσαι "e-kapnisma" εγώ μπορεί να σκέφτομαι "πελάτης" και να ψάχνομαι ποιός από όλους χρειάζεται support νυχτιάτικο.


Δεν σκέφτηκα πως κάποιος πνίγεται στη θάλασσα και μου έστειλε email να πάω να τον σώσω.

Αποσυνδεδεμένος interisti

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
  • Inhale the future... exhale the past!
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #538 στις: Αυγούστου 23, 2015, 01:43 »
Νομιζω ξερω τι εγινε ακριβως.
Ενα μελος χρειαζοταν συμβουλες για ενα προβλημα που του προεκυψε κατα τη διαρκεια παραγγελιας μεσω paypal.
Για την ακριβεια http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,825.msg874735.html#msg874735
Προφανως ο ανθρωπος επειδη ηταν αργα το βραδυ εστειλε pm σε αυτους που ειχαν γραψει στο αναλογο τοπικ και ηταν online εκεινη την ωρα.
Προσπαθησα εγω μεσω pm να τον βοηθησω αλλα δε γινοταν.  8)

Αποσυνδεδεμένος SpirosK

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
    • Το famousvapors.gr είναι μια ιστοσελίδα για το ηλεκτρονικό τσιγάρο. Παρουσιάσεις - Κριτικές και τις καλύτερες προσφορές στο εμπόριο για το ηλεκτρονικό τσιγάρο.
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #539 στις: Αυγούστου 23, 2015, 08:09 »
Κατά τη γνώμη μου, δεν πιστεύω να χρειάζεται να το αναλύσετε τόσο πολύ το θέμα.  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103610 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176915 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 556 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 379 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22415 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285644 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209624 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68837 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315873 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15672 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 127014 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95380 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem