vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

69 επισκέπτες, 7 χρήστες
Sergios, karasarinis, Jorge, manoslykos, Doubt, infernity, camber

Twitter

Μπαταριες για τα mod μας....Ποιες ειναι ασφαλεις? Ποιες οι διαφορες τους?

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Δυστυχώς τα χέρια μου δεν πιάνουν για τέτοιες κατασκευές.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Μάλλον με βλέπω για αλλαγή στο μοντάκι με κάποιο που αλλάζει η μπαταρία

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Δεν καταλαβες.


Δινεις το iStick στον Craven και σου βαζει την πλακετα σε ξυλινο μοντακι masif  με μπαταρια 18650 , την  οποια και αλλαζεις όποτε θελεις απο τη στιγμη που θα εχει πλεον ταπα αλλαγης μπαταριας.



Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Καλο! Ποσο παει το μαλλι για ολο αυτο;

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
θα ηθελα και εγω ενα πμ με τιμη αν γνωριζετε

Αποσυνδεδεμένος EΡΕΒΟΣ

  • **
  • 488
  • Φύλο: Άντρας
Παρομοιως και εγω ενα π μ,ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Δεν υπαρχει αναγκη για π.μ. παιδες.
Δεν θα πω τιμη , γιατι δεν ξερω.
Αυτο θα το πει ο Craven.


Πάντως δεν θα ειναι μια τιμη που να κανει το ολο θεμα να μην αξιζει........... ;)


Και υπαρχουν πολυ ωραιες καινουριες ταπες για τις μπαταριες πλεον...... ;D

Αποσυνδεδεμένος valsam

  • ***
  • 791
Χθες αγορασα μια  LG HG2 ,ηταν 3/4 φορτισμενη και την εβαλα στο mod,μολις γυρισα σπιτι την φορτισα καμια ωρα και την χρησιμοποιησα το βραδυ και δεν με εβγαλε εως της 3 που κοιμηθηκα,την αφησα να φορτισει εως το πρωι (9) και μεχρι τωρα εχει πεσει κατω απο την μεση,ατμιζω στα 12,8watt και αντισταση στα 1,13Ohm!
Mε το istick 40w στα ιδια watt και ιδια αντισταση(αλλο και τουτο.το istick την αντισταση που διαβαζει το αλλο μου μοντακι 1,13 Ohm την διαβαζει 1,24 Ohm!!!) η μπαταρια μου παει αρκετα περισσοτερο,τι φταιει ρε παιδια,θελει στρωσιμο η μπαταρια καμια 3-4 φορτισεις για να αποδοσει η το μοντακι εχει χειροτερη διαχειριση απ'ότι το istck?

Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Οι μπαταρίες χρειάζονται σίγουρα 2 3 κύκλους για να αποδώσουν τα μέγιστα, αλλά διαφορά που να κάνει μπαμ δεν υπάρχει.
Να μην έχει συντηρηθεί η μπαταρία σωστά, χλωμό το βλέπω αφού είναι καινούργια και δεν έχει πολύ καιρό στην αγορά.
Οπότε το μόνο λογικό είναι να μην κάνει καλή διαχείριση το μοντ. Με κάνα kbox πχ, τέτοια συμπεριφορά θα έβλεπες στις μπαταρίες.

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά έχει βρει κανένας την LG hg2 πρόσφατα? Στα περισσότερα είναι out of stock και σε άλλα έχει το πακέτο με τις δυο. Λόγω του κακού υπολογισμού έμειναν λιγότερα λεφτά στο PayPal από όσα ήλπιζα και δεν φτάνουν να πάρω τις δυο. Άμα δεις κανένας ας μου το στείλει έχω 10 ευρώ μέσα


Edit:την βρήκα στο banggood με 7 ευρώ
Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 30, 2015, 00:30 από apostolisk4 »

Αποσυνδεδεμένος valsam

  • ***
  • 791
Οι μπαταρίες χρειάζονται σίγουρα 2 3 κύκλους για να αποδώσουν τα μέγιστα, αλλά διαφορά που να κάνει μπαμ δεν υπάρχει.
Να μην έχει συντηρηθεί η μπαταρία σωστά, χλωμό το βλέπω αφού είναι καινούργια και δεν έχει πολύ καιρό στην αγορά.
Οπότε το μόνο λογικό είναι να μην κάνει καλή διαχείριση το μοντ. Με κάνα kbox πχ, τέτοια συμπεριφορά θα έβλεπες στις μπαταρίες.
Οταν λες kbox ποιο ενοεις φιλε?
Γιατι την μπαταρια σε kangside η αλλιος KSD μοντακι την εβαλε,τετοιο ενοεις?

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Παιδιά έχει βρει κανένας την LG hg2 πρόσφατα? Στα περισσότερα είναι out of stock και σε άλλα έχει το πακέτο με τις δυο. Λόγω του κακού υπολογισμού έμειναν λιγότερα λεφτά στο PayPal από όσα ήλπιζα και δεν φτάνουν να πάρω τις δυο. Άμα δεις κανένας ας μου το στείλει έχω 10 ευρώ μέσα

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
10 ευρω και κατι ψιλα βγαινει(η μια) απο ecig φιλε με την χρηση του κουπονιου( EKAP20)εκπτωσης 20% για τα μελη του φορουμ(θελει να κανεις εγγραφη)!

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας

Το βρήκα φίλε μου στο banggood  με εφτά ευρώ. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για το ενδιαφέρον

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Διαγραφη αμεσης παραθεσης.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 30, 2015, 00:32 από Vrs5 »

Συνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Οταν λες kbox ποιο ενοεις φιλε?
Γιατι την μπαταρια σε kangside η αλλιος KSD μοντακι την εβαλε,τετοιο ενοεις?
Πιθανόν να εννοεί το subox.
KSD δεν είναι να έχεις εμπιστοσύνη, δοκίμασε και σε άλλο. Η μπαταρία είναι αυτό που λένε "λίρα 100"

Αποσυνδεδεμένος valsam

  • ***
  • 791
Το βρήκα φίλε μου στο banggood  με εφτά ευρώ. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για το ενδιαφέρον

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Διαγραφη αμεσης παραθεσης.
Φιλε 7 ευρω  απο Κινα πολλα ειναι και να περιμενεις και κανα μηνα-δυο να σου ερθει, με 10 επαιρνες την ιδια μερα απο Ελλαδα!

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Καλημέρα παίδες. Θέλω να πάρω μια 18350 για ένα μηχανικό. Ποια η διαφορά της Button Top από την Flat top εκτός από την προφανή; Γιατί δηλαδή να προτιμήσω τη μια από την άλλη;


Συνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3875
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Αν οι μπαταρίες είναι ίδιες, δεν υπάρχει άλλη διαφορά εκτός του μεγέθους.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 208 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 181 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20808 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281624 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207946 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66025 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174700 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312953 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14365 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124873 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93619 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4219 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix