vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Re: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #30 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:20 »
Τελικα να βγω στους δρομους να ουρλιαζω η' να περιμενω;

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος alexos

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #31 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:21 »
Off topic
Υπαρχουν 2 θεματα που ασχολουνται με το ιδιο πραγμα
Αυτο και το <ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???>
Δεν τα κανουμε ενα?

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:21 »
δηλ ρε παιδια το αγαπημενο μου υγρο tribeca στα 18mg παιζει να μην μπορω
να το ξαναβρω μην μου λετε τετοια γιατι δεν θελω να ξανακυλισω στο τσιγαρακι
δεν βλέπω να υπάρχει πρόβλημα. Το σύστημα παραγγελιών λειτουργεί κανονικά

Αποσυνδεδεμένος xiroxiyo

  • **
  • 366
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #33 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:24 »
εμενα αυτό γιατί μου κάνει ότι κάποιος έμπορος η κάποιοι έμποροι  προσπαθούν να τρέξουνε εμάς από το φόρουμ προς δικό τους όφελος εκ πρώτης ::) ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος vaios61

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #34 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:27 »
εμενα αυτό γιατί μου κάνει ότι κάποιος έμπορος η κάποιοι έμποροι  προσπαθούν να τρέξουνε εμάς από το φόρουμ προς δικό τους όφελος εκ πρώτης ::) ::) ::)
Συμφωνω και γω!!!!Χαλαρα παιδια....

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #35 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:28 »
στην τελικη ας πανε οι εμποροι να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα, εμεις οπως και να εχει(οι καταναλωτες) υπαρχει τροπος να μην αντιμετωπισουμε προβλημα με υγρα κανενα(ΕΕ) οποτε καντε και κατι κυριοι, εσεις θιγεστε αμεσα οχι εμεις :bye:

Αποσυνδεδεμένος xiroxiyo

  • **
  • 366
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #36 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:30 »
αυτό ακριβώς σκέφτηκε το καχύποπτο μυαλουδάκι μου :-[ :-[

Αποσυνδεδεμένος npaolo

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #37 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:33 »
Ο ΕΟΦ άπλα θα ζητήσει τα διάφορα πιστοποιητικά που συνοδεύουν τα υγρά απο το εργοστάσιο παρασκευής ,άμα αυτα ειναι συνωμα με τους Ευρωπαϊκούς κανονισμούς δεν θα ύπαρξη κανένα πρόβλημα

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #38 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:33 »
Εγώ στην τελική ατμίζω και σκέτη φυτική γλυκερίνη.. :))
Μια χαρά είναι.. :thumpup:
Πάντως κ.τ δεν ξαναβάζω στο στόμα μου..
Τη χαρά αυτή δεν τους τη δίνω πάντως.. :yes:

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #39 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:34 »

Το έστειλα πριν λίγο.

Προς: ΕΟΦ (διεύθυνση επικοινωνίας που αναγράφεται στο site του, [email protected]

Αγαπητοί κύριοι,

σας ενημερώνω επώνυμα πως εάν τυχόν απαγορεύσετε την πώληση υγρών ηλεκτρονικών τσιγάρων με νικοτίνη, εγώ προσωπικά - σαν πρώην καπνιστής ευεργετημένος τα μέγιστα από το ηλεκτρονικό τσιγάρο, χωρίς το οποίο ακόμα θα κάπνιζα - εγώ προσωπικά, λοιπόν, θα παρανομήσω. Θα προμηθευτώ μία ποσότητα νικοτίνης, αν την απαγορεύσετε στην Ελλάδα απλώς θα την προμηθευτώ από την ΕΕ στην οποία επιτρέπεται η κυκλοφορία της (χαζοί Ευρωπαίοι!) , και θα την χρησιμοποιώ στο ηλεκτρονικό μου τσιγάρο, γιατί απλά η επιστροφή μου στο κάπνισμα είναι απαράδεκτη. Δεν έχω το δικαίωμα να το κάνω αυτό στα παιδιά μου.
Στην πραγματικότητα, εάν επιθυμείτε συλλάβετέ με. Τα χρόνια φυλακής που θα με καταδικάσετε, θα είναι πολύ λιγότερα από τα χρόνια ζωής που κέρδισα χρησιμοποιώντας το ηλεκτρονικό τσιγάρο.

Μετά μεγάλης λύπης για τις γελοίες σας αποφάσεις (και ενέργειες),

(όνομα)
(επάγγελμα)
(διεύθυνση κατοικίας)
(πόλη κατοικίας)
Ελλάδα (μέχρι να σας σιχτηρίσω όλους και να πάω αλλού να ζήσω σαν άνθρωπος)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #40 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:34 »
με δεδομένο ότι δεν υπάρχει κάποια παγκόσμια απαγόρευση , απλά δεν έχουμε πρόβλημα ως χρήστες

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #41 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:34 »
εμενα αυτό γιατί μου κάνει ότι κάποιος έμπορος η κάποιοι έμποροι  προσπαθούν να τρέξουνε εμάς από το φόρουμ προς δικό τους όφελος εκ πρώτης ::) ::) ::)

δεν ειναι ετσι.
αληθινη ειναι η ειδηση..

Αποσυνδεδεμένος chris1983

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #42 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:38 »
Darky, είχες κάνει και σχετικό θέμα στο φόρουμ για να δείτε αν μπορείτε οι έμποροι να κινηθείτε συλλογικά.
Προς στιγμήν από τι βλέπουμε δεν εχει κινηθεί κανείς έμπορος ούτε καν ατομικά.
Δυστυχώς πρώτοι εσείς πρέπει να κινηθείτε γιατί εμείς κουτσά στραβά θα βρούμε την άκρη μας...

Το μόνο για το οποίο θα παλέψουμε σαν ατμιστές είναι για το δικαίωμα όλως στην απαλλαγή από το κανονικό τσιγάρο και στην δυνατότητα να δοκιμάσει μία εναλλακτική...

Αποσυνδεδεμένος xiroxiyo

  • **
  • 366
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #43 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:39 »
φιλαράκι και αληθινή να είναι σίγουρα δεν "αφοραραει" εμάς τους χρηστες.
"νιμιζο" τουλάχιστον :)

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσοχή! ο ΕΟΦ ξεκίνησε ελέγχους!!!
« Απάντηση #44 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:39 »
Darky, είχες κάνει και σχετικό θέμα στο φόρουμ για να δείτε αν μπορείτε οι έμποροι να κινηθείτε συλλογικά.
Προς στιγμήν από τι βλέπουμε δεν εχει κινηθεί κανείς έμπορος ούτε καν ατομικά.
Δυστυχώς πρώτοι εσείς πρέπει να κινηθείτε γιατί εμείς κουτσά στραβά θα βρούμε την άκρη μας...

Το μόνο για το οποίο θα παλέψουμε σαν ατμιστές είναι για το δικαίωμα όλως στην απαλλαγή από το κανονικό τσιγάρο και στην δυνατότητα να δοκιμάσει μία εναλλακτική...

φιλε Κρις
μιλαμε κανονικα μεταξυ μας. κινηθηκαμε. απλα δεν ενημερωνεται το τοπικ..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172393 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277143 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15443 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14087 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9430 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43399 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 440 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36015 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559770 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182861 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 223 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10919 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364