vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

415 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, nightdream, camber, Milarepa

Twitter

ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ

Αποσυνδεδεμένος panosx40

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #15 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:07 »
Εξαιρετικο κειμενο....
Ευγε Νεε μου...
 :thumpup: :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:12 »
Μπράβο κ από εμένα Πάνο !!
Εύχομαι να γίνει κάτι γιατί έχουν αφήσει τα "σκυλιά" τους ελεύθερα  "κάποιοι" κ παρατηρούν τις αντιδράσεις μας....Κ μην μου πεί κανείς για conspiracy ναι? Τώρα μήπως  να σας θυμίσω εκείνο το ΔΗΘΕΝ  περιστατικό στην Κρήτη ναι?  ::) ::) ::) Τίποτα δεν έγινε τυχαία!! Απολύτος τίποτα!! Θα δείτε σε λίγες μέρες τι θα "βγούν" κ θα τα ακούσουμε μάλλον όλοι μαζί παρέα.....

Αποσυνδεδεμένος Arf

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:14 »
Πολύ ωραίο  :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος Zeus

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
  • FRUIT UP!
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #18 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:19 »
Pano ζητώ χρήση των πνευματικών δικαιωμάτων :P θέλω να το δανειστώ για να το κάνω post και στο Facebook?

Αποσυνδεδεμένος kostas71

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
  • 2 Σεπτεμβρίου 2011, ημέρα ανεξαρτησίας
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #19 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:21 »
Νιωθω οτι περικλειομαι απο ηλιθιους και παιδακια (στο μυαλο), οταν φτανουμε να θεωρουμε  αναγκαιο ενα τετοιο κειμενο.
Το κειμενο το βρισκω εξαιρετικο, αλλα το οτι υπαρχει η αναγκη του με φοβιζει τα μαλλα (που ελεγε κι βυζαντινοτετοιος)

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #20 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:23 »
Μπράβο κ από εμένα Πάνο !!
Εύχομαι να γίνει κάτι γιατί έχουν αφήσει τα "σκυλιά" τους ελεύθερα  "κάποιοι" κ παρατηρούν τις αντιδράσεις μας....Κ μην μου πεί κανείς για conspiracy ναι? Τώρα μήπως  να σας θυμίσω εκείνο το ΔΗΘΕΝ  περιστατικό στην Κρήτη ναι?  ::) ::) ::) Τίποτα δεν έγινε τυχαία!! Απολύτος τίποτα!! Θα δείτε σε λίγες μέρες τι θα "βγούν" κ θα τα ακούσουμε μάλλον όλοι μαζί παρέα.....



Για πιο περιστατικο στην κρητη λες Μαυρε αγγελε?

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:24 »
Παιδιά όποιος θέλει μπορεί να το αναδημοσιεύσει όπου θέλει ως δικό του κείμενο όμως! (ή αν θέλει ο διαχειριστής του forum ως κείμενο του forum)
Τα επιχειρήματα που αναφέρω δεν είναι μονο δικά μου είναι όλων μας και έχουν εκφραστεί κατά καιρους απο πολλούς συνατμιστές.

Εγώ το μόνο που πρόσθεσα είναι λίγο μαυρο χιουμορ σε μερικά σημεία!

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:24 »
Μια χαρά τα λες Πάνο και μπράβο σου!
Το θέμα όμως είναι και παραμένει αν θα τα ακούσουν ή και θα τα ασπαστουν οι ''κύριοι''
του ΕΟΦ και του Υπουργείου κακοποίησης της Υγείας..

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:27 »
@ kostas71

Φίλε Κώστα, πάρε μια συμβουλή λοιπόν από μια ΗΛΙΘΙΑ Κ ενα  ΠΑΙΔΙ  ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ σαν εμένα  : καλλίτερα να περικλύεσαι από ηλίθιους κ παιδιά  παρά από ΔΙΚΤΑΤΟΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΣΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΠΝΙΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!

 Εύχομαι να κατάλαβες δίχως παρεξήγηση τι εννοώ ναι? 

Αποσυνδεδεμένος kostas71

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
  • 2 Σεπτεμβρίου 2011, ημέρα ανεξαρτησίας
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:30 »
kostas71

Φίλε Κώστα, πάρε μια συμβουλή λοιπόν από μια ΗΛΙΘΙΑ Κ ενα  ΠΑΙΔΙ σαν εμένα  : καλλίτερα να περικλύεσαι από ηλίθιους κ παιδιά  παρά από ΔΙΚΤΑΤΟΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΣΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΠΝΙΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!

 Εύχομαι να κατάλαβες δίχως παρεξήγηση τι εννοώ ναι?

Ωπα, παρεξηγησες.
Ο λογος που το ειπα ειναι οτι φτασαμε να εχουμε αναγκη ενα τετοιο κειμενο ωστε το καθε ζωντοβολο να μη με κοιταει παραξενα μεσα στο μπαρ, και να μη με πρηζει για τα κακα του η.τ. ενω κραταει το στριφτο στο χερι. Αυτους ειπα ηλιθιους και παιδακια.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:31 »


Για πιο περιστατικο στην κρητη λες Μαυρε αγγελε?
Για το υγρό που λέγανε στους πνεύμονες  κ  το "ξεκίνησαν" λίγες μέρες πριν σκάσει η βόμβα!!  Τυχαίο? δεν νομίζω!!!!!!

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:51
Ωπα, παρεξηγησες.
Ο λογος που το ειπα ειναι οτι φτασαμε να εχουμε αναγκη ενα τετοιο κειμενο ωστε το καθε ζωντοβολο να μη με κοιταει παραξενα μεσα στο μπαρ, και να μη με πρηζει για τα κακα του η.τ. ενω κραταει το στριφτο στο χερι. Αυτους ειπα ηλιθιους και παιδακια.
Αυτοί σου λέω με σιγουριά μόνο ηλίθιοι δεν είναι κ ούτε καν παιδάκια!!!!!!! Αυτοί ξεκινάνε έναν ακόμα πόλεμο τόσο ύπουλο που πίστεψε με θα μας χρειαστούν πολλά πολλά κείμενα σαν αυτό γιατί τώρα εμείς ήμαστε μεγάλο εμπόδιο  στα..... συμφέροντα τους!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:51 από Βασίλης »

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #26 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:40 »
Αυτο το περιστατικο το εχω ακουσει απο τον Αυγουστο στο αεροδρομιο. Και πρεπει να ειναι αληθεια γιατι ειναι γνωστα τα ατομα στον κυκλο των εργαζομενων στο αεροδρομιο. Αν ομως ειναι νεο περιστατικο, δεν γνωριζω να σας πω. Εγω παντως εχω να πω οτι, οσους γνωριζω στο αεροδρομιο να ατμιζουν, ειναι ενθουσιασμενοι με τα αποτελεσματα αλλαγης απο κτ σε ητ.....και επιτρεψτε μου να πω οτι ολα αυτα που γινονται απο ΕΟΦ ειναι π.......ς  :tongue_smilie:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:51
Εμενα μου τυχε το εξης περιστατικο. Περιμενοντας πελατες απο Γερμανια, μου ηρθαν πεντε ατομα. Και οι πεντε αντρες, με τα ητ να κρεμονται στο λαιμο τους. Τους λεω τα σχετικα καλως ηρθατε στα γερμανικα και τα λοιπα, και γυρνανε και οι πεντε και μου λενε: Παλληκαρι, μιλα ελληνικα! ηταν ελληνες.Το ρεζουμε της κουβεντας ? Μου λενε ολοι μαζι.....μαζεψτε οτι χρημα εχετε, και φυγετε εκτος ελλαδας γιατι θα σας κανουν να μετανοιωσετε που ειστε Ελληνες και ζειτε στην Ελλαδα. Τετοιο καραγκιοζιλικι-το λενε οι ιδιοι, οχι εγω, δεν υπαρχει ουτε στην Ουγκαντα!! Και αναρωτιεμε ρε παιδια, μετα απο ενα πολυ δυσκολο καλοκαιρι απο πλευρας συνθηκων εργασιας.....μηπως να παρουμε ολοι απο ενα καλασνικοφ και να βγουμε στη βουλη και να τους κανουμε ελβετικα τυρια? δεν θα βρουμε ποτε λυση με αυτους! Εθελοτυφλουν! τα λεφτα ειναι πολλα και οι μιζες που θα παρουν ειναι τεραστιες! Δεν τους νοιαζει για τιποτε και κανεναν , μονο η τσεπη τους! Ουτε η υγεια μας, γιατι αν ηταν ετσι θα ειχαν αυτοκτονησει πρωτοι, ουτε το συμφερον της χωρας και των Ελληνων! Δεν κανω πολιτικη, απλα λεω τι μου ετυχε και σας το μεταφερω αυτουσιο οπως μου τα ειπαν 5 Ελληνοπουλα που ζουν στο Μοναχο!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 12, 2011, 13:51 από Βασίλης »

Αποσυνδεδεμένος Kerveros

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #27 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:10 »
Μπράβο! Πολύ καλή η λογική σου και τα επιχειρήματά σου. Μπορώ να τα χρησιμοποιήσω σε αυτούς που επιτίθενται στην μέση του δρόμου. Κάνουν σχεδόν τις ίδιες ερωτήσεις.

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #28 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:45 »
και σας το μεταφερω αυτουσιο οπως μου τα ειπαν 5 Ελληνοπουλα που ζουν στο Μοναχο!
Ωραια μ@λ@κι@ σου ειπαν τα "ελληνοπουλα " του (_._)

Αποσυνδεδεμένος dm4891

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΝΤΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ
« Απάντηση #29 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:45 »
πολύ καλό θα το ποστάρω στο fb τωρα !!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172377 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277092 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15441 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14083 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9426 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43370 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 440 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35977 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559722 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182844 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 222 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10886 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364