vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

531 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, grag, ZoeM, bloodlessz, manoslykos, giorgos1999, george kotsopoulos

Twitter

[ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #45 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 00:30 »
Vangos δεν ξέρω αν είναι δικό σου αλλά έγραψες !  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #46 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 00:38 »
Vangos δεν ξέρω αν είναι δικό σου αλλά έγραψες !  :thumpup:
...πριν από λίγο μου ήρθε η έμπνευση Γιώργο, βοηθάει και το τσιπουράκι ;D

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #47 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 00:40 »
...πριν από λίγο μου ήρθε η έμπνευση Γιώργο, βοηθάει και το τσιπουράκι ;D
Συμφωνώ απόλυτα με αυτο που έγραψες αλλά δεν ξέρω αν φταίει η vodka  ;D

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #48 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 00:47 »
γ@#ώτο εγώ για να τελειώσω πριν λίγο το review για το dual coils με μπύρα μου βγήκε η Παναγία ! Θα το σκεφτώ και γω για πιο βαριά μου φαίνεται...  :yes_hapy: :P

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #49 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 00:48 »
γ@#ώτο εγώ για να τελειώσω πριν λίγο το review για το dual coils με μπύρα μου βγήκε η Παναγία ! Θα το σκεφτώ και γω για πιο βαριά μου φαίνεται...  :yes_hapy: :P
Όλα τα πιώματα εδώ μέσα μαζευτήκαμε μου φαίνεται  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #50 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 00:57 »
Πάντως άμα είναι να γίνει ο σύλλογος Ε.ΕΛ.ΜΑ (Ενωση Ελλήνων ΜπεκροΑτμιστών) είμαι μέσα  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #51 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 01:00 »
Καρα-οφφ-τόπικ αλλά μήπως πρέπει να σκεφτούμε πατέντα για ηλεκτρονικό ουίσκι/τσίπουρο/βότκα/ούζο και δε συμμαζεύεται :idiot1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #52 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 01:02 »
Κύριε συντονιστά να μην το πίνεις ξεροσφύρι  :))

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #53 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 01:05 »
Εγώ παντως συμφωνώ και με τους δύο σας! Αααααα! Όταν ένας συνατμιστής έχει δίκιο, έχει δίκιο! Όταν όμως έχει άδικο, έχει άδικο! χικ!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #54 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 01:55 »
Ρε παιδιά έλεοςςς...
Σχετικά με το ανοιγμα του φαρμακοποιού...ΕΦΟΣΟΝ έχεις τελειώσει φαρμακευτική ή τελος παντων έχεις "αδεια εξασκήσεως" ....δεν μπορει να ανοίξει ο οποιοσδήποτε..μιλάμε οτι πουλάς φαρμακα..παρασκευάζεις...κάνεις ενέσεις...δεν θα τα κάνει ο κυρ Παυλος (τυχαιο) .....

Σχετιά με "ενωση" "συνομπσπονδία"...δεν ξερω...δεν με βρίσκει αντιθετω αλλα ουτε και συμφωνω

την αγοραζεις την αδεια φιλε.
για την ακρίβεια, την νοικιαζεις.
οπως κανουν οι μηχανικοι μεταξυ τους, που ανταλλάσσουν αδειες οι πολιτικοι με τους αρχιτεκτονες και αναποδα.
το πιο ευκολο πραγμα ειναι να σου βρω αδεια φαρμακειου αυριο. παω σ ενα πιτσιρικι φαρμακοποιο που εχει αδεια και του την νοικιαζω.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: [ΠΡΟΤΑΣΗ] Ενωση Ελληνων Ατμιστων Ε.ΕΛ.Α.
« Απάντηση #55 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 09:38 »
Ζούμε στη χώρα του παραλόγου. Όπου κύριο επιχείρημα όσων έχουν φωνή (ΕΟΦ-ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ) είναι το: "δεν έχει αποδειχτεί ότι ΔΕΝ κάνει κακό" αντί του ορθού "δεν έχει αποδειχτεί ότι κάνει κακό"
Η ίδια χώρα επιτρέπει κάτι που με αποδείξεις κάνει κακό (κ.τ.) νομιμοποιώντας το με καταβολή εξτρά φόρων.
Το μόνο σίγουρο είναι η ευρηματικότητα των Ελλήνων, όταν το η.τ. απαγορευτεί, θα βρει λύσεις.
Θα τα βαφτίσουμε αρωματικά έλαια που θα τα στέλνουν ως gifts οι Κινέζοι... Με ετικέτες, όπως καπνιστό μήλο, καπνιστό καπουτσίνο κλπ (ελπίζω όχι καπνιστή ρέγγα)
Θα τα εισάγουν οι έμποροι μέσω Βουλγαρίας κι από κει οδικώς για Ελλάδα με ΙΧ...
Τα δε μαγαζιά, θα είναι γιάφκες σε ορόφους μεταμφιεσμένες σε διαμερίσματα.
Ή - πολύ απλά - site μόνον, με ενδοκοινοτική αποστολή των προιόντων στο ελλαδιστάν δι αλληλογραφίας απλής. Το μόνο που δεν ελέγχεται.
επίσημα και η ηρωίνη είναι απαγορευμένη, αλλά γνωρίζουμε ότι διακινείται ως και στις φυλακές.
Τι άφησα απέξω; Την κατάντια μας ως κράτος. Μα, αυτή, δεν περιμένατε από τέτοια συμβάντα να τη συνειδητοποιήσετε. Είναι ήδη γνωστη.
θα συμφωνησω μαζι σου!!!!  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΙΔΡΥΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ-ΛΕΣΧΗΣ-ΚΛΑΜΠ ΑΤΜΙΣΤΩΝ
« Απάντηση #56 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 15:20 »
Επειδη οσο γινομαστε περισοτεροι θα μεγαλωνει η αντιδραση απο τα γνωστα οργανωμενα συμφεροντα, νομιζω οτι καλο θα ηταν να οργανωθουμαι και εμεις, ωστε να μπορουμε να αντισταθουμε αποτελεσματικοτερα.
Απο μονοι μας ενας-ενας ειμαστε ευκολοι και αδυναμοι στοχοι.
Προτεινω να εξετασουμε την δυνατοτητα ιδρυσης μιας ενωσης ατμιστων
με οποια μορφη αποφασισουμε, ωστε να αποκτησουμε ισχυρη φωνη και εκπροσωπηση και να μην μπορει ο καθε ενας να ισχυριζεται οτι θελει και να μας επιβαλλει περιορισμους ισως και φορους στο μελλον.
Βαζω απλα τον προβληματισμο μου και μαζι ας αποφασισουμε μετα απο ανοιχτη συζητηση αν ειναι εφικτο και αν μπορουμε να ιδρυσουμε εναν Συλλογο-Λεσχη-Κλαμπ η οποια αλλη μορφη ενωσης αποφασισουμε.

Φιλικα
Νικος

Αποσυνδεδεμένος tomk8ww

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΙΔΡΥΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ-ΛΕΣΧΗΣ-ΚΛΑΜΠ ΑΤΜΙΣΤΩΝ
« Απάντηση #57 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 16:01 »
Επειδη οσο γινομαστε περισοτεροι θα μεγαλωνει η αντιδραση απο τα γνωστα οργανωμενα συμφεροντα, νομιζω οτι καλο θα ηταν να οργανωθουμαι και εμεις, ωστε να μπορουμε να αντισταθουμε αποτελεσματικοτερα.
1).......να κάνουμε λέσχη για την πλάκα μας ........ΝΑΙ....(ίσως  και να μην χρειάζεται)
2)......να τα βάλουμε με φαρμακευτικές(πολυεθνικές),καπνοβιομηχανίες-το ίδιο το κράτος(φόροι)...ΝΟ......(ξέρεις πόσα δις έχουν από πίσω τους?)

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΙΔΡΥΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ-ΛΕΣΧΗΣ-ΚΛΑΜΠ ΑΤΜΙΣΤΩΝ
« Απάντηση #58 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 16:07 »
Δηλαδη,
σφαξε με Αγα μου, να αγιασω.

Αποσυνδεδεμένος tomk8ww

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΙΔΡΥΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ-ΛΕΣΧΗΣ-ΚΛΑΜΠ ΑΤΜΙΣΤΩΝ
« Απάντηση #59 στις: Νοεμβρίου 28, 2011, 16:13 »
δυστυχώς μερικές φορές δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς....
ειδικά εδώ στο Ελλάντα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180462 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8289 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535746 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59733 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237285 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 569 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15243 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085240 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35354 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10184 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12