vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

501 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, ahill2, lidbab, blalck

Twitter

Υγρά ECOCIG HELLAS

Αποσυνδεδεμένος ikaros1

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ECOCIG HELLAS
« Απάντηση #45 στις: Μαΐου 05, 2012, 23:44 »
..καλα το ΤRITON'S ABYSS θα επρεπε να ονομαζεται Τriton's paradise!!! :thumpup: :D Mιλαμε για την απολυτη ατμιστικη ευτυχια και ισως το απολυτο καπνικο υγρο!! Οτι και να πεις για αυτο το υγρο ειναι λιγο!! :respect: :respect: δοκιμασθη σε ενα ταπεινο ce4+ κατα την διαρκεια μπυροκατανυξης και εδεσματων!! :party_beer_01: και εχει γινει  :baby: :baby: εδω και 3 ωρες στο λαβακι μου!! To γεγονος και μονο οτι το συγκεκριμενο προιον ειναι ελληνικης εμπνευσεως και δημιουργιας αξιζει ενα μεγαλο :bow: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: Υγρά ECOCIG HELLAS
« Απάντηση #46 στις: Μαΐου 30, 2012, 21:40 »
εφοδος στον τασο,πηρα το BERMUDA TRIANGLE οτι πρεπει για καλοκαιρακι,εντονη γευση σαν ζελίτα νομιζω,θα θυμουντε οι παλιοτεροι!

πηρα και το καιμακι παγωτο πολυ καλο,λες και τρως παγωτο!
και τα δυο τα εχω πιπίλα εναλλάξ ολη την ημερα!

επισης ισως ειμαι ο πρωτος που δοκιμασε το νεο μπισκοτακι της νεας σειρας plus σε αρωμα το πηρα,ισως ειναι ενα απο τα καλυτερα μπισκοτα που εχω δοκιμασει,ενα διαφορετικο μπισκοτο απο ολα αυτα που κυκλοφορουν!!!

αυτα  τα ολιγα προς το παρον!!!

Αποσυνδεδεμένος drf

  • ***
  • 557
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ECOCIG HELLAS
« Απάντηση #47 στις: Ιουνίου 02, 2012, 21:54 »
νέα σούπερ γεύση και ανερχόμενη λόγω καλοκαιριού λοιπόν το 'paradise sunshine' γεύση ιδανική για το καλοκαίρι μιξ φρούτων που σκοτώνει  :thumpup: :thumpup: μαζί λοιπόν με το triton's μένουν οι πρώτες ατμιστικές επιλογές μου

Αποσυνδεδεμένος nikosier

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • If you can’t convince them, confuse them.
Απ: Υγρά ECOCIG HELLAS
« Απάντηση #48 στις: Ιουνίου 04, 2012, 21:35 »
νέα σούπερ γεύση και ανερχόμενη λόγω καλοκαιριού λοιπόν το 'paradise sunshine' γεύση ιδανική για το καλοκαίρι μιξ φρούτων που σκοτώνει  :thumpup: :thumpup: μαζί λοιπόν με το triton's μένουν οι πρώτες ατμιστικές επιλογές μου
για το paradise sunshine η γυναικα μοπυ ειπε...παρτο απο μπροστα μου γιατι θα το πιω...
εγω εχω να πω για αλλες δυο ακομα γευσεις........τρελες.....εχω τρελαθει....
1.seycheles
2.BAnana

Αποσυνδεδεμένος atmomageiras

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • Το ατμίζειν εστίν φιλοζωείν
Απ: Υγρά ECOCIG HELLAS
« Απάντηση #49 στις: Ιουλίου 02, 2012, 23:41 »
Ειδικά η ποικιλία στις έτοιμες βάσεις... απλά δεν υπάρχει! Μάλλον ήρθε η ώρα να κάνω πράξη το nickname μου, ύστερα από 6 μήνες ατμίσματος ακριβώς.  ;D

Pastafarai Blend (επιτέλους ήπια νερό & άτμισα υγρό στ'όνομα του Στέλιου  :tongue_smilie: ), Raspbeery & Hidden Desire τα τελευταία μου ψώνια. Για τα 2 πρώτα δε χρειάζεται να πω πολλά. Τα έχετε δοκιμάσει & απολαύσει στο έπακρο οι περισσότεροι πριν από μένα. Απλά συμπληρώνω ότι ανταποκρίθηκαν στις ήδη υψηλές προσδοκίες μου με το παραπάνω.

Για το πιο "underground" όμως Hidden Desire θα κάνω ειδική μνεία καθότι έκλεψε την παράσταση απ'όλες τις πλευρές:
Βιάστηκα να το φορέσω στον 510 μου & δοκίμασα τις πρώτες σταγόνες του λίγο πριν την 48ωρη ωρίμανση... & όποιος βιάζεται συνήθως σκοντάφτει. Οι πρώτες εντυπώσεις λοιπόν ήταν αποκαρδιωτικές & μου έφερναν ένα συνοθύλευμα μπανάνας, σιροπιού, πεπονιού πλαισιωμένα από ένα ενοχλητικό δροσιστικό background. Το άφησα στην άκρη για μια μέρα & το ξαναέπιασα την 3η μέρα ωρίμανσης. Ε, από κείνη την στιγμή (3η μέρα) μέχρι σήμερα έχω παρατήσει όλα τα υπόλοιπα υγρά & το έχω πάρει εργολαβία μονορούφι!!! Η γευστική σύνθεση έδεσε αρμονικότατα & κάθε ώρα που περνάει η επίγευση γίνεται όλο & πιο τέλεια.

Δεν γνωρίζω αν κάποιο ή κάποια απ'τα συστατικά που ανέφερα παραπάνω (ως μαντεψιά περισσότερο) περιέχονται όντως στην μυστική συνταγή του Hidden Desire, το σίγουρο πάντως είναι ότι πρόκειται για μια άριστη καλοκαιρινή εναλλακτική επιλογή, η οποία όμως θέλει το χρόνο της (τουλάχιστον 60 ώρες ωρίμανση) για να σου δείξει τον πραγματικό της εαυτό. Αυτόν δηλαδή που θα αποτελέσει τον νέο σου κρυφό (& συνάμα φανερό) πόθο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171509 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275471 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15246 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13956 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9272 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42749 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 391 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34971 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557637 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181983 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 174 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9145 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364