vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

274 επισκέπτες, 10 χρήστες
maprix, Sergios, Buliwyf, lagoudakis, Jorge, JohnDag, John K, bloodlessz, tibolaso, Milarepa

Twitter

Υγρά και αρώματα after-8

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #990 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:24 »
Κάπως έτσι το σκέφτηκα και εγώ (όπως και ο Σπύρος) και πραγματικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου το θέμα της απόδειξης.
Το σημαντικό είναι να είναι σωστό το προϊόν γιατί τα υγρά άτμισης έχουν άμεση σχέση με την υγεία μας.
Η φοροδιαφυγή που υπήρχε ανέκαθεν στην Ελλάδα δεν έχει καμία σχέση με την φοροδιαφυγή που γίνεται σήμερα και όποιος έχει δική του επιχείρηση καταλαβαίνει απόλυτα τι εννοώ. Είμαστε σε φάση  επιβίωσης πλέον όλοι οι μικροί και αυτοδημιούργητοι μικρομεσαίοι, από την άλλη  οι πολυεθνικοί και όχι μόνο κολοσσοί δεν θα αφήσουν σταδιακά χώρο στην αγορά για κανέναν και όλοι μια μέρα θα γίνουμε υπάλληλοί τους για 400 και 500 ευρώ...

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #991 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:27 »
Ωραία τα λέτε, αλλά μάλλον ξεφεύγουμε...

Αποσυνδεδεμένος alexgr

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Αλέξανδρος
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #992 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:29 »
Φίλε Σπύρο θα χαρώ σε κάποια συνάντηση να την κάνουμε την κουβέντα ατμίζοντας τα υπέροχα αρώματα των παιδιών των οποίων είμαι και φανατικός πελάτης στηρίζοντας τους όσο μπορώ.
Αν δεις όμως το post μου θεωρώ ότι το θέμα της υπαρκτότατης κακοδιαχείρισης είναι πραγματικό δεν σχετίζεται όμως με την δική μας συμπεριφορά. Δεν είναι δικαιολογία να είμαι παράνομος ή κακός πολίτης επειδή το κράτος είναι ανίκανο. Απλά φροντίζω να εκλέγω ικανότερους ηγέτες εξακολουθώντας όμως να προσπαθώ να είμαι σωστότερος πολίτης. Είναι άλλο θέμα το ένα και άλλο το άλλο.


Προς admin Συγγνώμη για το δεύτερο ατόπημα μου οφ τόπιτς υπόσχομαι ότι είναι το τελευταίο  :yes:

Αποσυνδεδεμένος SpyrosG

  • **
  • 400
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #993 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:39 »
Διαφωνω αλλα εχεις τον σεβασμο μου στις αποψεις σου!

Για να το ελαφρυνουμε τωρα, φιλε Sothoms πες μας και τι λεει και το Smokey Blend γιατι κι εγω το περιμενω..!

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #994 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:45 »
Θα εκανα την προσπαθεια μου με οσο το δυνατον λιγοτερα εξοδα, να δω πως θα παει και εφοσον επιανε, απο τα χρηματα που θα εβγαζα απο αυτην θα χρηματοδοτουσα μετα τα οποια εξοδα (εναρξεις, εφοριες, καλυτερο site, μαγαζι ισως κλπ)

Δηλ οι άλλοι ειναι τα κορόιδα  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος sothoms

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #995 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:52 »
Διαφωνω αλλα εχεις τον σεβασμο μου στις αποψεις σου!

Για να το ελαφρυνουμε τωρα, φιλε Sothoms πες μας και τι λεει και το Smokey Blend γιατι κι εγω το περιμενω..!
Θα το δοκιμασω το απογευμα που θα παω σπιτι.
Σε μυρωδια δεν τρελαθηκα παντως.
Απλα να ξερεις τα γουστα μου, απο after 8 μ αρεσουν μονο το smoke, pure 8.
Βανιλιες, καραμελες, cigar, jack, smooth ουτε να τα μυρισω. Οπως τα πηρα τα εδωσα

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #996 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:56 »
Υπάρχει άνθρωπος που δεν του αρέσει το Smokey Caramel ?
Eγώ όταν το μυρίζω στο μπουκαλάκι μου έρχεται να το φάω  :))

Αποσυνδεδεμένος snot

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #997 στις: Μαΐου 15, 2013, 19:23 »
Νομίζω πάντως ότι η απόδειξη που έρχεται με το PDF έχει την ισχύ κανονικής απόδειξης


@spyrosg


Συγγνώμη για το off topic αλλά τέτοιοι γενικευμένοι αφορισμοί μας έφτασαν εδώ. Αν δεν πληρώσει ο καθένας αυτό που του αναλογεί τότε θα τα πληρώσει κάποιος άλλος είτε από την εφορία του είτε από την πενιχρή του σύνταξη. Αν το κράτος (που είμαστε εμείς σε τελική ανάλυση) δεν κάνει σωστά τη δουλειά του δεν συνεπάγεται ότι πρέπει να μην την κάνει κανείς. Κάποιος στην τελική θα το πληρώσει το μάρμαρο και όπως είδαμε ως τώρα την πληρώνουν οι ασθενέστεροι. Κάποια στιγμή πρέπει να γίνουμε συνειδητοποιημένοι πολίτες άλλωστε όλοι ξέρουμε να είμαστε Ελληνάρες και είδαμε που φτάσαμε ας δοκιμάσουμε και τίποτε άλλο

Νομίζω πως δεν είναι "κανονική" απόδειξη το pdf. Άλλωστε δεν αναφέρει πουθενά τον φπα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 15, 2013, 19:52 από snot »

Αποσυνδεδεμένος Bensoz

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
  • It's kinf of FUN to do the impossible
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #998 στις: Μαΐου 15, 2013, 19:25 »
m έχει αργήσει μια παραγγελια και έχω νευράκια !!!!!
περίμενw smokey banana & σοκολάτα γάλακτος από after 8 να τα κάνω μίξη μαζί και κάτι αλλα.αλλα αυτά τα περιμένω πως και πως!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ilektrolo

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #999 στις: Μαΐου 15, 2013, 19:52 »
ειχα παρει προσφατα ετοιμα υγρα 70pg,30 vg,30 ml mango,30 ml cake και 10 ml creamy strawberry.αρχιζα να ατμιζω το creamy strawberry και στα τελευταια ml αρχισε να βγαζει μια περιεργη γευση,μια παρα πολυ γλυκια περιεργη γευση και μετα απο αρκετες τζουρες αρχισε να ειναι αυτη η γευση με λιγο καμενο και στη συνεχεια full καμενο.δεν πειραζει λεω,εβαλα το cake και μετα απο 4-5 ml αρχισε να κανει τα ιδια,βαζω το mango ακριβως τα ιδια...ειχα αναφερει και αυτο το προβλημα στο θεμα με το ego c(νομιζα μην εφταιγε ο ατμοποιητης) αλλα τελικα ειναι σιγουρα θεμα υγρων.εχω βαλει και αλλες μπαταριες και αλλους ατμοποιητες,και vivi nova και carto και αλλους ego c και ce4 και ακριβως τα ιδια αποτελεσματα.
κριμα γιατι αυτο το θεματακι μου το ειχε κανει και η προηγουμενη παρτιδα υγρων συγκεκριμενα στο cake παλι και αλλη μια φορα στις αρχες οταν ειχα παρει(δεν θυμαμαι το υγρο).δεν θελω να ελπιζω οτι δινουν σκαρτο πραγμα που και που.τους εχω email και φυσικα!!! δεν εχουν απαντησει και λεω φυσικα γιατι και παλιοτερα δεν ειχαν απαντησει.
περι κακης φυλαξης η θεμα οριμανσης δεν παιζει τετοιο θεμα ξερω να τα προσεχω και ουτε καν δεν τα βλεπει ο ηλιος!οποιος ειναι πατρα παντως και θελει να του δωσω να τα δοκιμασει για να πειστει μεσα ειμαι!

Αποσυνδεδεμένος sothoms

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1000 στις: Μαΐου 15, 2013, 23:55 »
Υπάρχει άνθρωπος που δεν του αρέσει το Smokey Caramel ?
Eγώ όταν το μυρίζω στο μπουκαλάκι μου έρχεται να το φάω  :))
Ετοιμασου λοιπον να ξετρελαθεις με το smoke blend γιατι αφηνει μια γευση καραμελας.
Για μενα πιο καλο απο το smokey caramel γιατι δεν ειναι τοσο μπουχτιστο
Γενικα ομως δεν μου αρεσει. Θα του δωσω μια ευκαιρια ακομα και μετα οποτε θες, ελα να παρεις και το δικο μου μπουκαλακι  :thumpup:
 
Το Rwhy μ αρεσε καλυτερα. Αφηνει μια γευση μοκα, οποτε οι λατρεις του καφε θα το κανουν κεφι. Εγω δεν εχω πιει ποτε καφε οποτε θα δω στην πορεια αν με μπουκωσει.
Το Carnation αρκετα καλο. Δεν ειναι τοσο γαλατιλα, εχει και μια καπνικη γευση.
Ειχα πει να μου δωσουν κι ενα δειγμα duman και μου εβαλαν μεσα και αλλο ενα το v-cookies
Το v-cookies δεν μπορω να το κανω γιατι ειναι στα επιπεδα του smokey vanilla
Το duman ειναι πολυ κοντα με το turkish tobacco απο liqua. Ευχαριστο στις πρωτες τζουρες, θυμιζει τσιγαρο εντονα, κουραστικο για ολη την μερα
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 16, 2013, 10:51 από sothoms »

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1001 στις: Μαΐου 16, 2013, 08:58 »
ειχα παρει προσφατα ετοιμα υγρα 70pg,30 vg,30 ml mango,30 ml cake και 10 ml creamy strawberry.αρχιζα να ατμιζω το creamy strawberry και στα τελευταια ml αρχισε να βγαζει μια περιεργη γευση,μια παρα πολυ γλυκια περιεργη γευση και μετα απο αρκετες τζουρες αρχισε να ειναι αυτη η γευση με λιγο καμενο και στη συνεχεια full καμενο.δεν πειραζει λεω,εβαλα το cake και μετα απο 4-5 ml αρχισε να κανει τα ιδια,βαζω το mango ακριβως τα ιδια...ειχα αναφερει και αυτο το προβλημα στο θεμα με το ego c(νομιζα μην εφταιγε ο ατμοποιητης) αλλα τελικα ειναι σιγουρα θεμα υγρων.εχω βαλει και αλλες μπαταριες και αλλους ατμοποιητες,και vivi nova και carto και αλλους ego c και ce4 και ακριβως τα ιδια αποτελεσματα.
κριμα γιατι αυτο το θεματακι μου το ειχε κανει και η προηγουμενη παρτιδα υγρων συγκεκριμενα στο cake παλι και αλλη μια φορα στις αρχες οταν ειχα παρει(δεν θυμαμαι το υγρο).δεν θελω να ελπιζω οτι δινουν σκαρτο πραγμα που και που.τους εχω email και φυσικα!!! δεν εχουν απαντησει και λεω φυσικα γιατι και παλιοτερα δεν ειχαν απαντησει.
περι κακης φυλαξης η θεμα οριμανσης δεν παιζει τετοιο θεμα ξερω να τα προσεχω και ουτε καν δεν τα βλεπει ο ηλιος!οποιος ειναι πατρα παντως και θελει να του δωσω να τα δοκιμασει για να πειστει μεσα ειμαι!

καλημερα......καηκαν τα κεικ στο ψησιμο  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

καλα καλα σοβαρευομαι......τα 2 απο τα 3 που να αναφερεις τα ατμιζω σχεδον καθε μερα ειδικα το κρεμα φραουλα εχω τρελλα......και το κεικ.....με κανενα δεν ειχα τετοιο θεμα βεβαια ατμιζω με επισκευασιμο ντριπ αλλα και στο μινι νοβα της μανας μου δεν μου παραπονεθηκε ......στην αρχη σκεφτικα να σου πω να  δεις την πυκνοτητα της βασης αλλα ειδα οτι εχεις 70pg .........τωρα για το σκαρτο πραγμα που λες αν καποιος θα παθενε κατι μετα τον avalon θα ημουνα εγω τοσο καιρο που ατμιζω αποκλειστικα after 8  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος ilektrolo

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1002 στις: Μαΐου 16, 2013, 12:40 »
χαχα  :tongue_smilie:
και εγω αποκλειστικα after 8 ατμιζω απο τοτε που ξεκινησαν τα παιδια και μου κανει εντυπωση ολο αυτο γιατι δεν εχω ξαναακουσει απο καποιον καποιο τετοιο προβλημα!

Αποσυνδεδεμένος Bensoz

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
  • It's kinf of FUN to do the impossible
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1003 στις: Μαΐου 16, 2013, 12:43 »
δεν το έχω ξανακούσει το πρόβλημα με το καμένο η αλήθεια είναι
(Ακόμα να έρθει η παραγγελια ούτε σήμερα pffff πρώτη φορα τόσες μέρες :( )

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1004 στις: Μαΐου 16, 2013, 12:57 »
βρε πολυ αγχος εχεις εσυ  :tongue_smilie: ποτε εκανες παραγγελεια?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206316 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 232 63669 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 21:08
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92837 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3857 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1094 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172830 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278234 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15534 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14222 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9601 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43875 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 498 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix