vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

242 επισκέπτες, 6 χρήστες
Jorge, dkostas, th3ofilos, Milarepa, camber, bloodlessz

Twitter

Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος margarit

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Προφανώς αν έχει ποστάρει 5 φορές σε ένα θέμα, να βλεπει αυτά τα 5 μαζεμένα...

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Αυτο ακριβως !

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Δυστυχώς όχι.

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Κριμα - θα ηταν πολυ χρησιμο !

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Εναλλακτικά ,αν υπάρχει ανάγκη, υπάρχει κι αυτή η λύση:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,110.msg314510.html#msg314510

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Καλημερίζω...
Δεν ξέρω αν έχει προταθεί ξανά.
Νομίζω θα μας έκανε τη ζωή πιο εύκολη εάν στην γρήγορη απάντηση υπήρχαν τα γνωστά κουμπάκια για εισαγωγή φωτογραφίας, βίντεο και λινκ.

Εάν δεν γίνεται αυτό, τουλάχιστον αυτο που πληκτρολογούμε στην γρήγορη απάντηση, να μεταφέρεται αυτόματα όταν πατάμε το πλήκτρο Απάντηση για να συνεχίζουμε από εκει προσθέτοντας λινκς και ότι άλλο θέλουμε.
Το λέω αυτό γιατί μου έχει τύχει πολλές φορες να θέλω μέσα σε μια απάντηση να ποστάρω πχ μια φωτό, να κάνω copy το λινκ της φωτό, να ξεκινάω από βιασύνη να γράφω στη γρήγορη απάντηση, μετά να χρειάζεται να κοπιάρω ότι έχω γράψει για να το περάσω στην κανονική απαντηση και να ξαναπηγαίνω να κοπιάρω το λινκ της φωτο κλπ κλπ... Βαρέθηκα! :))

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Εναλλακτικά ,αν υπάρχει ανάγκη, υπάρχει κι αυτή η λύση:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,110.msg314510.html#msg314510
.........ειναι και αυτο μια λυση - αμα θυμασαι τι εγραψες !

Αποσυνδεδεμένος Diver

  • ***
  • 692
  • Φύλο: Άντρας
  • H νεκροψία θα δείξει ....
Θα πρότεινα τη δημιουργία ενός χώρου για θέματα που ξεφεύγουν από το συνηθισμένο τρόπο λειτουργίας του ΗΤ , όπου σε κάθε πόστ να έμπαινε αυτόματα προειδοποιητική σήμανση για την ενδεχόμενη επικινδυνότητα του.

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
δεν ξερω αν το εχουν πει ξανα αλλα μηπως θα μπορουσε να
μπει αυτοματη ορθογραφια στις συνταξεις μηνυματων?
οπως στο word για παραδειγμα..
το εχω δει σε αλλα φορουμ οποτε φανταζομαι οτι ειναι κατι εφικτο..

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Αιποικροτό κε αιπαφκσάνο, αν και έτσι δέν θα ξεχωρίζουν οι αμνοί απ τα ερίφια!!!   :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
δεν ξερω αν το εχουν πει ξανα αλλα μηπως θα μπορουσε να
μπει αυτοματη ορθογραφια στις συνταξεις μηνυματων?
οπως στο word για παραδειγμα..
το εχω δει σε αλλα φορουμ οποτε φανταζομαι οτι ειναι κατι εφικτο..

ναι αυτο γινεται, εκτος αν σε κολλησει ο σερβερ....

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Αιποικροτό κε αιπαφκσάνο, αν και έτσι δέν θα ξεχωρίζουν οι αμνοί απ τα ερίφια!!!   :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:

πονάνε τα μάτια μου λέμε! και μην ανησυχείς γιατί αυτοί θα ξεχωρίζουν παντα εστω και
αν δεν ειναι πλέον ανορθόγραφοι..!

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας
Nα δημιουργηθεί καρτέλα "κλειστές αγγελίες" ή κάπως διαφορετικά και να πηγαίνουν οι κλειδωμένες ώστε να είναι αμέσως ευδιάκριτες οι ανοικτές

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Οι κλειδωμένες ξεχωρίζουν από το χρώμα τους. Λίγο ρολάρισμα με το ποντίκι θα γλιτώσεις και θα μας φορτώσεις δουλειά.  8)
Οι παλιότερες από το 3μηνο διαγράφονται ούτως ή άλλως είτε είναι ανοιχτές είτε κλειστές.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ θα ήθελα αν μπορούσε να γίνει?
Τα άτομα που αποκλείονται από το φόρουμ λόγο κάποιον συμπεριφορών αντιθέτων από την φιλοσοφία του φόρουμ θα έπρεπε να αποκλείονται μονό από το θέμα που έσφαλαν και όχι από όλα
Το ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο να γίνει έπειτα από ενημέρωση που είχα στο άμεσο παρελθον άλλα πιστεύω πως αξίζει να δοθεί βάρος και αποφασιστικότητα
Έτσι πιστεύω πως τιμάμε και αυτούς που μας τιμήσαν με την έγγραφη στο φόρουμ άλλα και δίνουμε και μια ευκαιρία να επανορθώσουν ποιο ομαλά και εύκολα
Όλοι κάνουμε λάθη σαν άνθρωποι και όλοι ζητάμε μια επιεικής αντιμετώπιση από το ΄'μπαμ και κάτω''!!!!
 :respect_hat: Ευχαριστώ!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63741 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206366 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92863 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3869 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1101 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172872 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278310 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15542 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14236 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9612 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43902 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 505 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix