vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

84 επισκέπτες, 5 χρήστες
manoslykos, Tem, Mimhsdr, Blackwolf, babis1993

Twitter

Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #555 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 00:53 »
εγω παντως πλεον το σκεφτομαι αν θα κανω καπου ποστ σε.νημα που δεν με πολυενδιαφερει αλλα η συζητηση εκεινη την στιγμη ειχε ενδιαφερον και θα μπορουσα να πω την γνωμη μου... το σκεφτομαι γιατι μετα θα κουβαλω το νημα για παντα στις απαντησεις.. θα ηθελα να μπορουσα να βγαζω νηματα απο εκει..ναμπορω να τα κανω block..

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #556 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 00:53 »
οταν το ανοιγω στο yahoo εχει δυο link το κατω ειναι για απενεργοποιηση του θεματος πατας ναι και τελος

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #557 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 00:55 »

στο yahoo...?τι εννοεις...?εγω ειτε μπαινω απ ευθειας στο φορουμ ειτε,οπως τωρα,μεσα tapatalk...πως γινεται αυτο...?

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #558 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 00:57 »
εσεις εννοειται να μην φαινεται καθολου στο κατω μερος της σελιδας του φορουμ  που δειχνει τα νηματα?

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #559 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 00:58 »
Παιδιά ένα λεπτάκι για να μην μπερδευόμαστε...
Μπαινουμε στο φόρουμ και προκειμένου να δούμε όλα τα αδιάβαστα ποστ πατάμε πάνω αριστερα ΄΄Εμφάνιση μη αναγνωσμένων΄΄...ωραία;
Εκεί λοιπόν θέλουμε να απενεργοποιήσουμε ει δυνατόν κάποιο νήματα που δεν θέλουμε καν να εμφανίζονται ως μη ανεγνωσμένα......

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #560 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 00:59 »
2 χρόνια που είμαι στο φόρουμ,αυτό που γίνετε τελευταία δεν έχει ξαναγίνει.
Ο καθένας ανοίγει νήμα για να γράφει το πόνο του.Ο οποίος πόνος του,μόνο με Η.Τ δεν έχει σχέση.
Υπάρχει νήμα chat στο οποίο μπορεί να γράφει ο καθένας ότι γουστάρει μα ότι γουστάρει.
Και πάνε και ανοίγουνε νήματα καινούργια  :wall: :wall: :wall:.
Αυτό πρέπει να σταματήσει.
Αυτά απο μένα.

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #561 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 01:01 »
εγω επειδη μπαινω στο φορουμ και κανω ταυτοχρονα και αλλες δουλειες τσεκαρω την κινηση μονο απο τα μεηλ και απο εκει σβηνω οτι δεν γουσταρω, αυτο που λετε εσεις ειναι αλλο πραγμα.

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #562 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 01:03 »
2 χρόνια που είμαι στο φόρουμ,αυτό που γίνετε τελευταία δεν έχει ξαναγίνει.
Ο καθένας ανοίγει νήμα για να γράφει το πόνο του.Ο οποίος πόνος του,μόνο με Η.Τ δεν έχει σχέση.
Υπάρχει νήμα chat στο οποίο μπορεί να γράφει ο καθένας ότι γουστάρει μα ότι γουστάρει.
Και πάνε και ανοίγουνε νήματα καινούργια  :wall: :wall: :wall:.
Αυτό πρέπει να σταματήσει.
Αυτά απο μένα.
αδελφε , εμενα δεν με ενοχλει αυτο, το να υπαρχουν νηματα ελευθερα για χαβαλε μου αρεσει το εχω και αναγκη καπου καπου, το να χαλανε σοβαρα θεματα με χαβαλε  δεν μου αρεσει.

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #563 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 01:04 »
Παράθεση
εγω επειδη μπαινω στο φορουμ και κανω ταυτοχρονα και αλλες δουλειες τσεκαρω την κινηση μονο απο τα μεηλ και απο εκει σβηνω οτι δεν γουσταρω, αυτο που λετε εσεις ειναι αλλο πραγμα.

Ναι, οι περισσότεροι μπαίνουμε με τον ευθύ τρόπο... ;)

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #564 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 01:04 »
Υπάρχει ΕΝΑ νήμα για χαβαλέ.Και αυτό είναι το chat.Όχι 10 νήματα.

Εδώ είναι :  http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,4491.345.html
θαμένο πίσω πίσω ήτανε γιατί ανοίγουνε θέματα χωρίς να κοιτάνε οτι ίδι υπάρχει νήμα για όσα άσχετα θέλει ο καθένας.

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS ODYSEUS 2X18650 ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΜΟΥ !
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #565 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 01:05 »
Παιδιά ένα λεπτάκι για να μην μπερδευόμαστε...
Μπαινουμε στο φόρουμ και προκειμένου να δούμε όλα τα αδιάβαστα ποστ πατάμε πάνω αριστερα ΄΄Εμφάνιση μη αναγνωσμένων΄΄...ωραία;
Εκεί λοιπόν θέλουμε να απενεργοποιήσουμε ει δυνατόν κάποιο νήματα που δεν θέλουμε καν να εμφανίζονται ως μη ανεγνωσμένα......

E και λοιπόν ?
Διαβάζεις αυτά που σε ενδιαφέρουν και μετά πατάς την μπάρα που λέει σήμανση μηνυμάτων ως αναγνωσμένα .
Έτσι κάνω εγώ .

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #566 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 01:07 »
ναι γινεται αυτο...αλλα μονο δυο φορες το εχω κανει για τον πολυ απλο λογο οτι δεν εχω παντα χρονο να διαβασω ολα αυτα που θελω μαζι.. δεν θελω να τα μαρκαρω αναγνωσμενα και η κατασυαση ανακυκλωνεται...

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #567 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 01:09 »
Στην αρχή αυτό έκανα κι εγώ φίλε...αλλά πλέον ώρες ώρες πιο πολλά είναι τα θέματα χαβαλέ παρά τα σχετικά με την θεματολογία...

Εγώ δεν θέλω καν να μπαίνω σε αυτή την διαδικασία...
Θέλω να μου εμφανίζονται αμειγώς σχετικά θέματα...

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #568 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 01:10 »
σκεφτομαι ομως οτι να αφαιρεσει ο καθενας οτι δεν του κανει ειναι λιγο ατομιστικο και μονο καλο δεν θα κανει στο φορουμ αν ο καθενας κοιταει την παρτυ του, αρα παμε στο θεμα αυστηροτερος συντονισμος και ελεγχος θεματων

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #569 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 01:12 »
οχι ρε συ δεν παει ετσι... μονο για αυτα πλυ παρακολοθουνται οι απαντησεις μιλαμε,οχι για ολο το φορουμ,ουτε για τα νεα ποστ που ειναι στο τελος της σελιδας...καμια σχεση με ατομισμο..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12073 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499616 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 295 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7410 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20955 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194876 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1701 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109722 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181101 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2110 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1484 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos