vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

59 επισκέπτες, 2 χρήστες
manoslykos, camber

Twitter

Με ποιά αγορά σας έχετε κλάψει πιο πολύ; (τα λεφτά που δώσατε)

Αποσυνδεδεμένος guzzi

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Καποιες αντιστασεις για τον ναυτιλο που ηταν.........

Αποσυνδεδεμένος stroum

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Κάτι υγρά που παρήγγειλα χωρίς να τα δοκιμάσω, στηριζόμενος μόνο στις κριτικές. Το ένα όχι μόνο μου έφερε τάση για εμετό, αλλά είχε κολλήσει η γεύση στη γλώσσα μου και με αηδίαζε όλη μέρα. Οδοντόβουρτσα, οδοντόκρεμα και τρίψιμο μέχρι να φύγει. Εντάξει, να πλένουμε τον ατμοποιητή για να φύγει η γεύση, αλλά άμα χρειάζεται να τρίβουμε με ατσαλόσυρμα και το στόμα μας..  Και πλήρωσα μερικές δεκάδες ευρώ γι' αυτήν την εξαίσια εμπειρία.

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Ανταλλακτικες κεφαλες για gs air . Καποια φαση τις επισκευαζα αφου ενα σωρω ηταν DOA αλλα ηταν σπαστικο και μου τρωγε τουλαχιστο ενα 10λεπτο με το μικροσκοπιο η καθε μια.

Στάλθηκε από το SM-T705 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Κάποια χρονιά, ένας έμπορος είχε βγάλει μια προσφορά: Υγρά Flavourland που κόντευαν στη λήξη του, δεκάμελα, τα έστελνε δωρεάν με χρέωση μόνο των μεταφορικών, €6. Δε βαριέσαι, είπα, ας τα δοκιμάσουμε και αυτά, ιδιαίτερα σε μια εποχή που δεν κυκλοφορούσαν 30μελα και τα FA δεκάμελα που έβρισκα, τα πλήρωνα €7 το ένα... Δεν είναι τα €6 που κλαίω, αλλά αυτό το οποίο υπέστην, δοκιμάζοντάς τα!!! Πέταξα κάτι clearo στους οποίους τα δοκίμασα, και πραγματικά γράφοντας αυτή τη στιγμή, αναβιώνει η εμπειρία και έχω ανατριχιάσει λίγο, ενώ το στομάχι αρχίζει και βαράει σβούρες... Hashtag #misoutyxei έπρεπε να δημιουργηθεί τότε και θα είχε πολλά χτυπήματα! Και το άκρον άωτον, τα έδωσα σε φίλο αφού τον προειδοποίησα. Με πήρε τηλέφωνο οργισμένος, και μου είπε "σου έχω κάνει κάτι και δεν το ξέρω???". Τον καταννοώ απόλυτα...

Αποσυνδεδεμένος bono

  • **
  • 382
  • Φύλο: Άντρας
Απλά μια επισύμανση λίγο off topic αλλά κατά τη γνώμη μου σημαντική, για τις αποτυχημένες αγορές μας που τις τρώει το συρτάρι και ντρεπόμαστε ακόμα και να τις βάλουμε αγγελία για πούλημα μη τυχόν και μας βρίζει ο αγοραστής συνατμιστής υπάρχει σχετικό νήμα
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,19421.msg683733.html#msg683733http://

γιατί όπως είναι γνωστό τα "σκουπίδια" κάποιου μπορεί να είναι ο θησαυρός κάποιου άλλου :)

Κλασικά, αντιστάσεις των 2.5€ που το αν θα δουλέψουν ή όχι ήταν τζόγος και κατέληγε να σου στοιχίζει ο κούκος αηδόνι..
(ίσως αν οι εταιρείες αντικαθιστούσαν δωρεάν τις προβληματικές να ήταν καλύτερα...)

Αποσυνδεδεμένος Bocler

  • **
  • 254
  • Φύλο: Άντρας
iTaste SVD...όχι τόσο για τα λεφτά αλλά το ότι μετά από τρεις μήνες ( λήξη "εγγύησης"?! )  και κάτι μέρες, το κουμπί παρέδωσε πνεύμα... :'(

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
1)Το πρώτο πακέτο ηλεκτρονικού τσιγάρου που αγόρασα,σωλήνας-κλομπ που έβγαζε 10watt και ατμοποιητής με ελλατωματικές κεφαλές ,υγρό ry2 αν θυμαμαυ καλά.Ο ατμοποιητής πετάχτηκε στις 2 μέρες,το μοντ χαρίστηκε μετά από κανα μήνα  σε φίλο που κατεβαίνει σε πορείες,το υγρό χρησημοποιηθηκε για μυοκτονία στη πολυκατοικία.
2)Το  ηλεκτρονικό μοντ που αγόρασα μετά το γκλομπ,στο δίμηνο χαλασανε τα σπειρώματα του πόλου.

Αποσυνδεδεμένος Bill-Βασιλης

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Αν θεωρησουμε τα πρωτα Η/Τ με τις μικρες τις μπαταριες,ο subtank ο nano

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
istick mini, μεγάλος περιορισμός τα 10w και τελικά έμεινε στο συρτάρι για καιρό μέχρι να πιάσει τόπο σε ξένα χέρια.
subtank mini, δεν κλαίω τα χρήματά του μιας και έμαθα από αυτόν ότι δεν είμαι των πνευμονικών.
Είναι όμως από τους ατμοποιητές που έχω να χρησιμοποιήσω πάνω από 6μηνο και μάλλον ο πρώτος στη λίστα των ανταλλαγών όταν έρθει η ώρα.

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
 :disgust: nautilus 35E ούτε μια βδομάδα δεν τον αντεξα

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
provari P3   

Αποσυνδεδεμένος ili kef

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Μπαταρία Nobacco Veve 1500 35 ευρώ πεταμένα, ήμουν νέος, δεν ήξερα, νόμιζα θα έχω αυτονομία και ρύθμιση των βατ, δυστηχώς ποτέ δεν δούλεψε σωστά και όσες φορές την έστελνα στην Nobacco, γύριζε χειρότερη. Από τότε ψώνια μόνο από Κίνα. Nautilus mini (ξέρω ανήκω στις εξαιρέσεις αλλά) ποτέ δεν τα βρήκα μαζί του. Αυτά...

Αποσυνδεδεμένος yakub

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Όλοι οι κλώνοι που αγόρασα μέχρι να καταλάβω πως οι γνήσιοι είναι πιο οικονομικοί. Εξαιρείται ο tobeco K4.
Τα σύρματα από zivipf. Πολύ λαδίλα και χάλια γεύση.
Οι πλέον των 40 διαφορετικών γεύσεων σε υγρά που έχω για να καταλήξω σε 5-6 και με βασικό τη... βάση.
Οι trustfire μπαταρίες που πήρα μια μέρα που ξέμεινα μαζί με έναν φορτιστή της πλάκας.
Τα κεραμικά τσιμπίδια για να κολλάω τις σπείρες λίγο πριν δοκιμάσω το ni200.
Ολες οι δεύτερες "καθαρότερες" βερσιον των αγαπημένων μου υγρών.
Ομως το κορυφαίο όλων είναι τα 25+ αρώματα που πήρα πάνω σε έναν παροξυσμό καταναλωτισμού.
Σίγουρα υπάρχουν κι άλλα όμως δεν μπορώ να τα θυμηθώ τώρα...

spyros1

Tα 65 ευρό που έδωσα και πήρα (απο έναν παλ.....στρα που θέλει να  λέγεται κ επιχειρηματίας)  ενα mod arctic dolphin που στη βδομάδα είχε γίνει κάρβουνο...
Το χειρότερο σε αυτήν την περίπτωση ( και αυτό που θα μου μείνει αξέχαστο στην όλη ιστορία ) είναι το ότι μέχρι να το παραγγείλω  μου 'ταζε εγγυήσεις, και μετά "και τι να το κάνω εγώ τώρα να μου το στείλεις"...
Βέβαια απο τα γαμοσ.....δια που του έριξα πρέπει να σκόνταφτε και να έπεφτε ενώ περπατούσε σε ίσιο δρόμο...  :(
Γιατι η πουσ...α η απατεωνιά και το άδικο χαλάλι δεν γίνεται με τίποτα και σε κανένα.
Όλα εδώ σε αυτον τον κόσμο πληρώνονται
Τα υπόλοιπα που είχε (επειδή ήταν πολύ καλά) ακόμη προσπαθεί να τα πουλήσει για να μην πω και που θα τα βάλει στο τέλος...
Το ξαναθυμήθηκα και "φόρτωσα" πάλι..... :(

« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 28, 2016, 00:59 από spyros1 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 277 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 219 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21341 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282380 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208198 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66792 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175139 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14808 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125302 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93957 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4450 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix