vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

256 επισκέπτες, 4 χρήστες
eurogod, ModeMAN, camber, manoslykos

Twitter

Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις

Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #480 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 15:39 »
Αρχικα αμα δεν ορισεις ενα χρηματικο οριο και απο που θα αγορασεις(ελλαδα ή εξωτερικο) ειναι παρα πολλα αυτα που υπάρχουν.

Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #481 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 15:52 »
Από Ελλάδα προτιμώ και θέλω να δώσω μέχρι 100 ευρο


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος knight77

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #482 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 15:55 »
Πολύ καλές επιλογές και οι πιο διαδεδομένες είναι το IPV D3 & το Evic VTC mini.
Δες πιο σου αρέσει περισσότερο και αποφάσισε.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #483 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 16:01 »
Από Ελλάδα προτιμώ και θέλω να δώσω μέχρι 100 ευρο


Sent from my iPad using Tapatalk

θες mod και ατμοποιητη; ή μονο mod?

Αποσυνδεδεμένος TasMan

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #484 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 16:27 »
Έχει ακούσει κανείς τίποτα για το Jwell Onyx; Μικρό, πανέμορφο, άψογη κατασκευή και tc στα 100€ με ατμοποιητή. Σαν δύναμη δίνει 50w (όχι ότι χρειάζονται πιο πολλά οι περισότεροι) αλλά από ρεύματα; Ο busardo το έχει στη σειρά προς παρουσίαση από το νέο έτος πλέον και απ'ότι λέει (φειδωλά) είναι εντυπωσιασμένος.

Αποσυνδεδεμένος arkas1976

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #485 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 16:56 »
TasMan
Και εγώ το ζαχαριάζω αυτο το μοντάκι και το έχει φέρει το ecig.gr, Βεβαια δεν έχουν και πολλες λεπτομέρειες για τον ατμοποιητη που έρχετε με το σετακι ( μοιάζει με ένα ατμοποιητη τους strada ο οποιός παίρνει και επισκευάσιμο) και τους πήρα τηλ και επειδή είναι νέα παραλαβή δεν ήξεραν ακριβώς να μου απαντήσουν. Πάντως το μοντ φαίνεται πολυ όμορφο, και είναι στις προδιαγραφές που το χρησιμοποιώ άρα το παρακολουθώ το θέμα.

Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #486 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 19:45 »
Θέλω και ατμοποιητη. Ευχαριστώ για τη βοήθεια σου


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος redfantomas

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
  • υγεια κ@υλα κι επανασταση!!!
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #487 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 20:14 »
TasMan
Και εγώ το ζαχαριάζω αυτο το μοντάκι και το έχει φέρει το ecig.gr, Βεβαια δεν έχουν και πολλες λεπτομέρειες για τον ατμοποιητη που έρχετε με το σετακι ( μοιάζει με ένα ατμοποιητη τους strada ο οποιός παίρνει και επισκευάσιμο) και τους πήρα τηλ και επειδή είναι νέα παραλαβή δεν ήξεραν ακριβώς να μου απαντήσουν. Πάντως το μοντ φαίνεται πολυ όμορφο, και είναι στις προδιαγραφές που το χρησιμοποιώ άρα το παρακολουθώ το θέμα.

οντως ωραιο φαινεται, αυτο με το περιστρεφομενο κουμπι δν ξερω αν θα ειναι βολικο, και πως θα δουλευει

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Θέλω και ατμοποιητη. Ευχαριστώ για τη βοήθεια σου


Sent from my iPad using Tapatalk

εχθες επεσε στα χερια μου το  iStick 60W Kit TC  και μου αρεσε και  σαν αφη το μοντακι και σαν αποδοση ολο το σετ,( εννοειτε τις ρυθμισεις μου τις εκανε ο κατοχος για εγω δν ξερω ακομη αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια...)

και το vtc mini με τον tron πανω μου αρεσει οπτικα..  εχεις πολλες επιλογες και τωρα που πλησιαζουν και οι γιορτες ισως βρεις και καποια προσφορα, στην θεση σου σαν νεα αγορα αφου πας σε μοντακι θα επαιρνα tc
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 18, 2015, 20:31 από redfantomas »

Αποσυνδεδεμένος arkas1976

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #488 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 20:30 »
Kοιτα,


Το προηγουμενο μοντάκι τους που είχε πάλι την ροδέλα μονο, σε κατι reviews  και video λένε τα καλύτερα. και ο αρες μαρες του έχει κάνει review και είπε καλα για την ροδέλα. τεσπα θα δούμε video reviews στις επομενες μερες βδομαδες γιατί είναι νεο μοντακι. Αλλά το έχω βάλει στο μάτι μιας και νεος και έχω μονο ένα και σιγουρα θα κάνω αγορα 2ου

Αποσυνδεδεμένος redfantomas

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
  • υγεια κ@υλα κι επανασταση!!!
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #489 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 20:32 »
me too  στο νεος και στο ενα ( και μαλιστα μεταχειρισμενο) ;D ;D ;D ;D ;D

Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #490 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 21:06 »
Τι ατμοποιητη προτείνετε για ένα τέτοιο μοντακι είτε istick tc είτε evic είτε ipv.


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος arkas1976

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #491 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 21:17 »
Manolovas το istick  και το evic vtc mini  τους πουλούν σετάκι με ατμοποιήτες σχεδόν όλα τα eshop  στην ελλάδα, στο λέω για να τους δείς. Τώρα δεν σε υποχρεώνει κανείς να πάρεις το σετάκι. Το θέμα ατμοποιητη θέλει εξίσου ψαξιμο να βρείς κάτι που θα σε βολέψει και θα το ευχαριστηθείς και η τιμή του θα σε ικανοποιεί. Εγώ μπορώ να σου πώ για το evic vtc mini  μιας και το ξεκίνησα και εγώ το η.τ. πριν απο 2 βδομάδες ακριβως και με βοήθησαν πολύ τα παιδιά εδω. Το μινι λοιπον αν και δεν είχα πιάσει ποτε μοντ στα χέρια μου είναι ευκολο και απ ότι λένε οι πιο παλιοί εδω μέσα είναι αξιοπιστο και τιμιο για τα λεφτά του. Το ipv  λενε ότι έχει καλύτερη ρεύματα ( τώρα εγω είμαι ουγκ καινούργιος είπαμε). Σίγουρα κάποιος πιο παλιός απο μένα θα σου πεί για όλα. Εγω έχω γνώμη μονο για το μινι vtc και με έχει βολεψει.

Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #492 στις: Δεκεμβρίου 19, 2015, 02:24 »
Σε ευχαριστώ πολύ  για την απάντηση σου. Είμαι και εγώ καινούργιος και είμαι λίγο χαμένος. Διαβάζω και ψάχνομαι βέβαια όποτε ελπίζω ότι θα βρω τι μου ταιριάζει.καταληγω και εγώ στο evic mini με τον ego mega. Ελπίζω να μου δώσει καλύτερη γεύση και εμπειρία από το nobacco mini stick.


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #493 στις: Δεκεμβρίου 19, 2015, 03:37 »
Πολυυυυυυυυυυυ καλυτερη εμπειρια! Απλα να πλυνεις καλα τον ατμοποιητη πριν τον χρησιμοποιησεις.

Αποσυνδεδεμένος TasMan

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #494 στις: Δεκεμβρίου 26, 2015, 01:15 »
Τελικά έκανα το μεγάλο βήμα και πήγα στο sx mini ml. Τώρα ζαχαρώνω και τον phenomenon και είμαι κομπλέ.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310670 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 12, 2024, 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278862 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13040 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123916 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64121 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206878 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93054 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3947 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1171 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173263 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15625 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14362 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias