vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

521 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, bloodlessz, anetost, camber, Tazz, manoslykos, Jorge

Twitter

2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ

Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #30 στις: Απριλίου 04, 2019, 02:18 »
Οι δυνατότητες ενός συλλόγου δεν περιορίζονται από τις ικανότητες ενός προηγούμενου
Ημουν μέλος του συλλόγου από την ίδρυσή του.
Φέτος δεν ανανέωσα ακόμη την συνδρομή μου (θα χρειαστεί να κάνω επανεγγραφή ) ακριβώς για να δω, με τις σημερινές πραγματικές συνθήκες και συγκυρίες, ποιες μπορεί να είναι οι δυνατότητες του συλλόγου.
Ομολογουμένως ο σύλλογος εφήρμοσε τους σκοπούς του καταστατικού του.
Οι παραστάσεις και τα υπομνήματα στο Υπουργείο με τη συνδρομή του κ.Φαρσαλινού ήταν αυτές που έπρεπε να είναι. Η πρόταση για τον έλεγχο του Ni80 κλπ. είναι ζωτικής σημασίας. Επίσης και η εκδήλωση μαζί με το ΣΕΗΤ.
Για μένα και για τις παραπάνω δράσεις , το ΔΣ ήταν απολύτως επαρκές και αποτελεσματικό.
Για μένα όμως τίθεται το ερώτημα, τι πραγματικά σήμερα και από δω και πέρα ,μπορεί να πετύχει ο σύλλογος, με ποιες προυποθέσεις, με ποιες συμμαχίες και συνεργασίες (πχ άλλους συλλόγους της ΕΕ) με τις σημερινές και τις προβλέψιμες συγκυρίες που υπάρχουν και θα υπάρξουν.
Είμαι υπέρ της ΚΕΑ, εφ,όσον όμως υπάρχουν ελπίδες για κάποια θετικά αποτελέσματα.
Αφού με όποιον τρόπο ενημερωθώ (αν ενημερωθώ) τι έγινε και τι αποφασίστηκε στην 2η Γενική συνέλευση, για το μέλλον,          θα κρίνω και θα αποφασίσω.
Ναι ξέρω ότι ο [member=13664]Ribot[/member], ο πανταχού παρών και επί παντός επιστητού αλλά και μη, του φόρουμ, θα παρέμβει για να πει (σε Λογιστή-Φοροτεχνικό) ότι στις Γενικές συνελεύσεις γίνεται μόνον απολογισμός πεπραγμένων της προηγούμενης χρονιάς. Σωστά.
έ  δεν θα συζητήθηκε όμως και κάτι για την επόμενη χρονιά ?? Αυτό ενδιαφέρει.  

Edit. Προς θεού, δεν ζητάω απολογισμό. Ξέρουμε τι πετύχαμε .
Σχέδιο δράσης που να έχει ελπίδες για αποτελέσματα θα ήθελα να μάθω.
Λέγεται βάσιμες και εφικτές ελπίδες.    Ισως από το νέο ΔΣ ?
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 04, 2019, 02:47 από Π. Γιούρσης »

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #31 στις: Απριλίου 04, 2019, 10:05 »
εγω παλι ημουν απο τους σκεπτικους πριν την ιδρυση της ΚΕΑ.Στην πορεια δε μου δημιουργηθηκε καμια αμφιβολια ως προς τις διαφανεις και καλες της προθεσεις.Οργανωτικα ηταν εμφανες οτι θα υπαρχουν προβληματα.αυτες οι προσπαθειες αντιμετωπιζουν συνηθως τεραστια εξωτερικα προβληματα.Τα εσωτερικα ομως ειναι αυτα που τις καταδικαζουν κ χαμενοι ειμαστε εμεις.Δε βρισκω λογο να μη δωσω το δεκαρικο ακομα και τιποτα να μη γινει.Κοσμος χρειαζεται.μεγεθος.
υγ.προεδρε τι λεει?με ξεχασες.ειναι ενταξει η συνδρομη μου η να κατεβω με το τρακτερ απο Πελλα να κλεισω τη γεφυρα κολοκυνθους?

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #32 στις: Απριλίου 04, 2019, 10:33 »
Άγι, η απάντησή σου θα ήταν πλήρως ικανοποιητική αν ΔΕΝ είχαν προηγηθεί πράγματα.

Για να δώσω και μια απάντηση στον Σιπί, θα αναφέρω επιγραμματικά τους λόγους που με ώθησαν και συνεχίζουν να με ωθούν στην απόφασή μου.

α) Ιδέες για πράγματα μείνανε ιδέες και προσωπικά ξέρεις 2-3 δικές μου ιδέες που μείνανε στα χαρτιά. Μαζί με σένα ξέρουν και δύο τρία μέλη της ελεγκτικής επιτροπής, που τους είχα κάνει συζήτηση. Το να αναφερθούμε συγκεκριμένα άσκοπο. Θα αναφέρω μόνο τούτο που το είχα πει δημόσια σε ένα από τα λάιβ του συλλόγου, μιας και άλλα λάιβ δεν παρακολουθώ: Για ποιο λόγο δεν απευθύνθηκε κάλεσμα στους διάσημους που ατμίζουν για ένα βίντεο ή μια καμπάνια με ευκαιρία τον νόμο; Κρίμα που μείναμε με την τσαγιέρα του ΣΕΕΠΑ στο χέρι.

β) Δεν θα το χαρακτηρίσω αδιαφάνεια, αλλά θεωρώ απαράδεκτο το να πληροφορούμαι απόφαση του ΔΣ μέσω ΠΜ από σένα και μόνο εφόσον έπρεπε να μου κοινοποιηθεί αυτή η απόφαση του ΔΣ. Επιπλέον αυτού, όταν η συγκεκριμένη αυτή απόφαση θεωρείται από μένα (και άλλους, τους οποίους έχω πληροφορήσει για αυτή την "μυστική" απόφαση) απαράδεκτη, προσωπικά, αλλά και γενικά, προσβλητική και ΓΤΠ, δεν μου μένουν παρά οι εξής επιλογές:

Ι) Να αποχωρήσω από τον Σύλλογο, γεγονός που είναι η απόφασή μου. 
ΙΙ) Να κατέβω με 30 άτομα αλά ΠΑΜΕ (αυτό θα μου εξασφάλιζε συντριπτική πλειοψηφία σε όλα τα επίπεδα, τόσοι που ήσασταν στην συνέλευση) να πάρω και ΔΣ και ελεγκτική επιτροπή και να αναιρέσω αμετακλήτως τέτοιου είδους αποφάσεις. Βέβαια μετά δεν θα είχε μείνει σύλλογος, οπότε δεν υπάρχει νόημα, εξού και επιλέγω την αποχώρηση.

Δεν το χαρακτηρίζω αδιαφάνεια, μόνο και μόνο επειδή θα μου πεις ότι "είχες δικαίωμα να ζητήσεις πρακτικά". Ναι, πιθανόν, αλλά και πάλι... Δημοσιευμένη κάπου η απόφαση που έχω κατά νου δεν ήτανε, αλλιώς όταν μου έλεγε να γίνω μέλος αυτός που μου το έλεγε θα του απαντούσα "άει πάενε ρε".

Το να αναφερθούμε συγκεκριμένα στο ποια απόφαση λέω και πάλι άσκοπο. Πόσες και πόσες φορές ακούσαμε το "δεν μπορούμε να ανακοινώσουμε ακόμα τις κινήσεις μας", μόνο και μόνο για να ξεχαστεί και να μην ανακοινωθεί τίποτα τελικά;

γ) Ο Σύλλογος, στο διάστημα που ήμουν μέλος, δεν μου φάνηκε ουδέποτε ως Σύλλογος ή και να ήταν κάποτε πλέον έτσι τον βλέπω εγώ. Δύο, τρεις φατριές από 5 άτομα η καθεμία, που σφάζονται μεταξύ τους χωρίς να υπάρχει κανένας απολύτως λόγος ή τουλάχιστον λόγος που να καταλαβαίνω. Να διακινούσε ο σύλλογος τίποτα εκατομμύρια θα το καταλάβαινα. Το πρόβλημα σε αυτό είναι ότι αρνούμαι να στηρίξω μια κίνηση, η οποία λειτουργεί έτσι αυτοκαταστροφικά. Αν μη τι άλλο τα 15 ευρώ μου και τα 5 λεπτά του χρόνου μου τα διαθέτω πάντα εκεί που νομίζω ότι υπάρχει νόημα.

Αν ο Σύλλογος και μόνο ο Σύλλογος (ερωτήσεις από δικηγόρους, μεσάζοντες, λοιπές κατίνες ή απλώς ενδιαφερόμενους θα αγνοηθούν επιδεικτικά) επιθυμεί διευκρινίσεις για αυτά που ανέφερα αφηρημένα, δέχομαι ΠΜ ή από τον Άγι ή από τον Τρύφωνα και μόνο από αυτούς.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #33 στις: Απριλίου 04, 2019, 11:52 »
Κώστα το παρακάτω εγώ δεν το κατάλαβα, για κάνε το λιανά σε παρακαλώ.

Ο Σύλλογος, στο διάστημα που ήμουν μέλος, δεν μου φάνηκε ουδέποτε ως Σύλλογος ή και να ήταν κάποτε πλέον έτσι τον βλέπω εγώ. Δύο, τρεις φατριές από 5 άτομα η καθεμία, που σφάζονται μεταξύ τους χωρίς να υπάρχει κανένας απολύτως λόγος ή τουλάχιστον λόγος που να καταλαβαίνω.


Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #34 στις: Απριλίου 04, 2019, 11:54 »
έ  δεν θα συζητήθηκε όμως και κάτι για την επόμενη χρονιά ?? Αυτό ενδιαφέρει.  

Edit. Προς θεού, δεν ζητάω απολογισμό. Ξέρουμε τι πετύχαμε .
Σχέδιο δράσης που να έχει ελπίδες για αποτελέσματα θα ήθελα να μάθω.
Λέγεται βάσιμες και εφικτές ελπίδες.    Ισως από το νέο ΔΣ ?
Αυτό που δεν συνειδητοποιούν οι περισσότεροι είναι πως ό,τι και να συζητήθηκε, όποιες προτάσεις για ενέργειες κι αν ακούστηκαν, όποιο σχέδιο δράσης κι αν υπάρχει σε οποιοδήποτε μυαλό, όλα παραμένουν σε φιλολογικό επίπεδο για τον απλό λόγο ότι πρέπει να υπάρχουν άτομα να στελεχώσουν το ΔΣ και να δράσουν προς τη μία ή την άλλη κατεύθυνση. Το να συζητάμε εδώ περί ιδεών και εφικτών ή ανέφικτων προτάσεων διαιωνίζει τη φιλολογική αυτή συζήτηση και δεν οδηγεί πουθενά. Αυτό θα είχε νόημα αν υπήρχαν 20 υποψηφιότητες, μεταξύ των οποίων θα καλούμασταν να ψηφίσουμε-επιλέξουμε εναλλακτικά σχέδια δράσεις, αναλόγως με το πώς κρίνουμε τις ποοπτικές που υπάρχουν μπροστά μας και τις προτάσεις των υποψηφίων.

Αυτή τη στιγμή η θητεία του απερχόμενου ΔΣ έχει λήξει και δεν μπορεί να ληφθεί καμιά απόφαση. Τα λεφτά του συλλόγου είναι δεσμευμένα στον τραπεζικό λογαριασμό και δεν μπορούν να αξιοποιηθούν χωρίς νέο ΔΣ. Ακόμη κι αν ερχόταν αύριο ο εξαφανισμένος κ.Φαρσαλινός και έλεγε ξεκινάω την υποσχεθείσα έρευνα περί συρμάτων, το κόστος της οποίας είναι τόσο, ο σύλλογος δε θα μπορούσε να συμβάλλει. Κάποιοι μάλιστα που υποτίθεται ότι ενδιαφέρονταν για το σύλλογο, βρήκαν ως πρόφαση την ηθική δέσμευση τάχα, της προηγούμενης διοίκησης για χρηματοδότηση του Φαρσαλινού και απέσυραν το ενδιαφέρον τους για συμμετοχή, χωρίς καν να εμφανιστούν στη Γ.Σ.! Άκουσον άκουσον! Λες και υποχρεώνεται η νέα διοίκηση να εφαρμόσει τις επιλογές της προηγούμενης, ούτε μνημόνιο να είχε υπογραφεί! Πολιτική στα γιουτιουμπικά και ραδιοφωνικά κανάλια δηλαδή κι ως εκεί!

Εν κατακλείδι, τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Το ζητούμενο είναι, υπάρχουν άνθρωποι να στελεχώσουν το ΔΣ για να συνεχίσουμε να υπάρχουμε? Θέλουμε να υπάρχει σύλλογος και ότι μπορεί ας το κάνει ή θα τον αφήσουμε να πεθάνει? Το δίλημμα ΟΛΑ ή ΤΙΠΟΤΑ ξεχάστε το γιατί θα πάρετε το ΤΙΠΟΤΑ. Όποιος θέλει το τίποτα καλώς κάνει και δεν κάνει τίποτα και επιλέγει να μην ασχοληθεί με τίποτα. Ας μας κάνει τη χάρη όμως, μέσα στο δικό του τίποτα να εντάξει και την αφ' υψηλού κριτική.
Όποιοι τα θέλουν όλα, στη μέγιστη ένταση, στη μέγιστη αποτελεσματικότητα κ.λπ. ας έρθουν ν' αναλάβουν, εγώ θα τους στηρίξω όσο μπορώ, όποιοι κι αν είναι. Επειδή όμως βλέπω ότι αυτοί που θα μου ικανοποιήσουν τα πάντα, απλώς δεν υπάρχουν, θα στηρίξω κι αυτούς που απλώς θα εκτεθούν στην αδηφάγα κριτική από τον καναπέ. Λίγοι είμαστε, ας αρκεστούμε σε λίγα, ελπίζοντας και δουλεύοντας για τα πολλά. Για μένα αυτό είναι καλύτερο από το ΤΙΠΟΤΑ.

edit(γιατί όσο έγραφα προηγήθηκε ο @Κώστας Αλεξ)
Κώστα, αυτή τη στιγμή κάνεις κριτική στο ΔΣ και καλά κάνεις. Μιλάς για πράγματα που εγώ ώς απλό μέλος δεν έχω ιδέα και υποθέτω και τα περισσότερα μέλη. Έχω ακούσει κι εγώ παράπονα από άλλα μέλη που κατέθεσαν προτάσεις ή έδειξαν ενδιαφέρον συμμετοχής στα κοινά του συλλόγου και αγνοήθηκαν. Σαφώς και αν υπάρχουν τέτοια φαινόμενα, η διοίκηση φέρει μεγάλη ευθύνη.
ΌΜΩΣ, γιατί ρε άνθρωπε δεν ήρθες να ενημερώσεις τη συνέλευση και πρέπει να γινόμαστε ρόμπες στο φόρουμ? Αν είχες 30 άτομα να κατεβάσεις και να ηγηθείς του συλλόγου, ποιος σου είπε ότι δεν θα συμπαρατασσόμασταν κι άλλα 230 άτομα μαζί σου, αλλά θα καταλήγαμε σ' έναν σύλλογο των δικών σου 30? Εγώ προσωπικά αυτό είναι που επιθυμώ, πλήρη διαφάνεια, ενημέρωση και αποφάσεις μέσα από τα όργανα του συλλόγου. Για μένα και για τους περισσότερους πιστεύω θα ήταν ευτυχία να έβλεπα 30 νοματαίους αποφασισμένους να αναλάβουν τις τύχες του συλλόγου.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 04, 2019, 11:59 από Ribot »

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #35 στις: Απριλίου 04, 2019, 12:00 »
[member=12562]thenetpoet[/member]

Γιάννη μου, είσαι παλαιότερος και θες να στο κάνω λιανά; Δεν ξέρεις πόσο απαξιωτικά αναφέρεται η μία παρέα κατά της άλλης και τούμπαλιν; Δεν νομίζω ότι είναι πρέπον να αναφερθώ συγκεκριμένα, ας είχαν το θάρρος οι μέν να τα πουν στους δε ανοιχτά κι αντρίκια. Αν παρόλα αυτά θέλεις, μέλος της ελεγκτικής είσαι και μάλιστα από αυτούς που απολαμβάνουν τον σεβασμό μου, μπορείς να μου στείλεις ΠΜ να ρωτήσεις.

[member=13664]Ribot[/member]

Να ξεκινήσω από την μία άκρη της Αττικής, να έρθω στην Αργυρούπολη (αλήθεια, πότε πάρθηκε απόφαση για Αργυρούπολη και ποιους βόλευε δεν το ξέρω) Κυριακάτικα, ενώ παράλληλα δουλεύω για να πω πράγματα που έχω πει τόσο στο ΔΣ, όσο και σε μέλη της ελεγκτικής για να μην "γίνουμε ρόμπες στο φόρουμ"; Και ως τι να "ενημερώσω την συνέλευση"; Ως ΠΡΩΗΝ μέλος; Δηλαδή να μου ειπωθεί και κανένα ότι για να μιλήσω πρέπει να είμαι "οικονομικά ενήμερος" να γίνουμε σόου. 

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #36 στις: Απριλίου 04, 2019, 12:34 »
Η έδρα του συλλόγου βρίσκεται στη Ν.Σμύρνη, μακρύτερα από την Αργυρούπολη για σένα. Στην Αργυρούπολη έχουμε τον Στέφανο που μπορούσε να εξασφαλίσει την αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου για τη συνέλευση. Θα έπρεπε να βγούμε στη γύρα να αναζητήσουμε άλλη αίθουσα η οποία επίσης θα βόλευε κάποιους αλλά θα ήταν μακριά για κάποιους άλλους? Ο τόπος διεξαγωγής της συνέλευσης είναι άνευ σημασίας.
Αν εργαζόσουν είναι απολύτως σεβαστή η αιτιολόγησή σου, αλλά διάολε, πώς στο καλό θα ενημερωθούμε κι εμείς που θέλουμε να ξέρουμε για τις προτάσεις και τις ιδέες των μελών, αν όχι στη Γ.Σ. Δεν έχει φόρουμ η ΚΕΑ? Κατέθεσες εκεί τις προτάσεις που έκανες στο ΔΣ και στην Ελεγκτική να μπούμε να τις διαβάσουμε κι οι υπόλοιποι και να πάρουμε θέση? Δηλαδή πρέπει να είμαστε στην παρέα σου για να μαθαίνουμε αυτές τις προτάσεις ή αλλιώς κατόπιν εορτής όπως τώρα?

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #37 στις: Απριλίου 04, 2019, 12:52 »
Δεν είναι στην παρέα μου το ΔΣ και η Ελεγκτική Επιτροπή. Δεν τα είπα, εν μέσω τυρού και αχλαδιού. 

Συμφωνώ ότι η τοποθεσία της Συνέλευσης είναι άνευ σημασίας. Αν δεν δούλευα και αν ήθελα θα ερχόμουν, ας την κάνατε και στο Λιανοκλάδι. Όμως α) δούλευα και β) δεν ψηνόμουν ιδιαίτερα να έρθω. Άστο το α), δεν απολογούμαι ή αιτιολογούμαι όπως το θέτεις. Δεν ήθελα να έρθω. Δεν βρήκα λόγο, ούτε τώρα βρίσκω λόγο να επεκταθώ επί του ζητήματος. 

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #38 στις: Απριλίου 04, 2019, 12:59 »
Μάλλον δεν κατάλαβες, τις προτάσεις σου τις γνωστοποίησες στο ΔΣ και την ΕΕ και καλά έκανες φυσικά.Τα υπόλοιπα μέλη δεν έπρεπε να τις ξέρουν όμως? Αυτό ρώτησα, γιατί δεν κατέθεσες τις προτάσεις σου στο φόρουμ των μελών της ΚΕΑ, ώστε να τις μάθουμε και να τοποθετηθούμε εγκαίρως.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #39 στις: Απριλίου 04, 2019, 13:03 »
Σιγά, ρε Γιώργο, μην πάρω και αριθμό πρωτοκόλλου και θυροκολλήσω και τα αιτήματα. Στο κάτω κάτω, δεν ανήκω στο δυναμικό της ΚΕΑ πλέον. Ως προς τα διαδικαστικά, βρείτε τα μεταξύ σας. Εγώ ρώτησα κάτι και ακολούθως περιμένοντας μια απάντηση, διαφώτισα και τον ΣιΠί (αλλά και εσάς τους υπόλοιπους) για τον λόγο που δεν μετέχω πλέον στην ΚΕΑ. 

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #40 στις: Απριλίου 04, 2019, 13:19 »
Ρε φίλε, τι αριθμό πρωτοκόλλου μου λες, για την επικοινωνία των μελών με θέσεις και προτάσεις μιλάμε. Αν υπάρχουν τέτοιες, δεν είναι λογικό να τίθενται και να ανοίγει μια συζήτηση που θα σπρώχνει τα πράγματα εμπρός αντί να μένουν στάσιμα? Όταν κατέθεσες προτάσεις ήσουν στο δυναμικό της ΚΕΑ.
Μιλάς παραπάνω για φατρίες αλλά με τη στάση σου αυτό φαίνεται να κάνεις κι εσύ, να τα συζητάς με τη δική σου παρέα, οι υπόλοιποι δεν παίρνουν χαμπάρι και μετά κατηγορείς τους άλλους για φραξιονισμό! :o

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #41 στις: Απριλίου 04, 2019, 13:23 »
Ό,τι θες σκέψου, Γιώργη. Ποσώς με απασχολεί. Αν αυτό σε βολεύει να λες, αυτό λέγε. Κανένα πρόβλημα.

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #42 στις: Απριλίου 04, 2019, 13:27 »

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #43 στις: Απριλίου 04, 2019, 13:30 »
Ώρα είναι να βγω και εντεταλμένος των καπνοβιομηχανιών επειδή είπα την γνώμη μου  :laugh1:

Ζητώ συγγνώμη. Δεν θα ξαναγίνει.

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: 2η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #44 στις: Απριλίου 04, 2019, 13:43 »
απλα θετεις τις προσωπικες σου ενστασεις πιο πανω μια συλλογικη προσπαθεια με τεραστια προβληματα.Αν θεωρεις λυση του προβληματος την αποχωρηση σου τοτε ζητω συγνωμη.Απλα εχω την εντυπωση οτι βλεπεις το δεντρο.
Ελπιζω να μην προσβληθεις απο αυτο που γραφω.καμια τετοια προθεση δεν εχω.αλλωστε πρωτη φορα νομιζω ανταλλασσουμε αποψεις.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8319 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180614 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33965 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536245 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59784 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237459 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 584 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15630 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136129 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085323 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35415 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10244 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12