vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

276 επισκέπτες, 5 χρήστες
Sergios, dkostas, manoslykos, Jorge, karga

Twitter

Phenomenon by Gus

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3135 στις: Απριλίου 09, 2016, 22:12 »
υπαρχει καποιο νημα ,η καποια αναλυση της νεας βασης ,τιμη και τα λοιπα ?

Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3136 στις: Απριλίου 09, 2016, 22:15 »
Ουσιαστικα υπαρχει μια βελτιωση στα αυλακια ωστε να μη φευγει το βαμβακι απτη θεση του κατα το βιδωμα και να παρουσιαζονται οι περιεργες διαρροες...

Η τιμη ειναι ιδια με πριν

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3137 στις: Απριλίου 09, 2016, 22:19 »
μαλλον τωρα θα επρπε να παρω φαινομενον ... :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3138 στις: Απριλίου 09, 2016, 22:32 »
Δε νομίζω φίλε ότι χρειάζεται ξεχωριστό νήμα γι' αυτό. Το στήσιμο του demkoni παραπάνω και άλλες φωτο που θα προστεθούν φαντάζομαι, δείχνουν τις αλλαγές. Το βαμβάκι καθώς βγαίνει από το πηνίο πέφτει προς τα κάτω και "τρυπώνει" στην εγκοπή που έχει δημιουργηθεί, οπότε είναι απίθανο να μετακινηθεί κατά την περιστροφή της καμπάνας.
Αν προσέξεις θα δεις ότι εκτός της εγκοπής, έχει χαραχτεί το ντεκ κατά μήκος και σχηματίζει μια "βεράντα" κατά κάποιο τρόπο, πάνω από το κάτω μέρος της βάσης όπου βρίσκονται τα λούκια.
Εγώ έχω ενθουσιαστεί από τη συμπεριφορά της, ως προς την ευκολία του στησίματος και την τροφοδοσία που εξασφαλίζει.
Νομίζει ότι είναι σημαντική βελτίωση και απλουστεύει πολύ το στήσιμο.
Όσο για την τιμή της, μόνη της είναι αλμυρούτσικη! Βέβαια ο ατμοποιητής διατίθεται πλέον με αυτές τις νέες βάσεις από την αρχή του έτους.

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3139 στις: Απριλίου 09, 2016, 22:42 »
ribbot δεν με εγαπησε ο πρωην φαινο ,ειχα παντα το θεμα οτι εφευγε το βαμβακι ,πιστευω οτι με αυτην την μετατροπη δεν θα εχω κανενα προβλημα ,απλα επειδη ειμαι εκτος φεις ,δεν ειδα καποια ανκοινωση η μαλλον εχω μεινει πισω θα ητανε η σωστη κουβεντα ,μαλλον πρπει να γινει μιτινγκ με τον Μαριο ...

Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3140 στις: Απριλίου 09, 2016, 22:52 »
Μια μικρη παρενθεση εδω να πω λογο τον πονο μου και τη γνωμη μου...

Δεν ειμαι απο Αθηνα αρα πολυ δυσκολο να βρεθω στο μαγαζι που πουλαει τον φαινο...
Με τριγυριζει η αγορα του γνησιου και ψαχνω να βρω τις πληροφοριες που τυχον θα με βοηθησουν στην επιλογη.

Ομως το σαιτ του κατασκευαστη δεν βοηθαει καθολου...εχουν υπαρξει διαφορες αναβαθμισεις στις βασεις του ατμοποιητη που επικρατει ενα χαος...
Δεν γκρινιαζω για τις αναβαθμισεις,αλιμονο...καλα κανουν και βγαινουν αλλα θα βοηθουσε μια αναλυτικη περιγραφη στο σαιτ του κατασκευαστη για τις αλλαγες και περισσοτερες λεπτομεριες.

Ειναι ολα λιγο χυμα μεσα στο σαιτ...
Αν μας διαβαζει και ο κατασκευαστης μακαρι να λαβει αυτα που γραφω υποψη του γιατι καλως η κακως υπαρχουν και ατομα που ειτε δεν μπαινουν εδω στο φορουμ ειτε δεν μπαινουν στην ολη διαδικασια της αναζητησης αυτων των πληροφοριων...

Και ειναι κριμα

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3141 στις: Απριλίου 09, 2016, 23:11 »
Παιδιά γνωρίζουμε τιμή τις καινούριας βάσης;;;

Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3142 στις: Απριλίου 09, 2016, 23:17 »
64€

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος gigelis78

  • ***
  • 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3143 στις: Απριλίου 09, 2016, 23:18 »
64 euro,φωτιά η τιμή κοιτούσα και το ss tank ενα100αρικο για μισό ατμοποιητη

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3144 στις: Απριλίου 09, 2016, 23:54 »
.....

Ειναι ολα λιγο χυμα μεσα στο σαιτ...
Αν μας διαβαζει και ο κατασκευαστης μακαρι να λαβει αυτα που γραφω υποψη του γιατι καλως η κακως υπαρχουν και ατομα που ειτε δεν μπαινουν εδω στο φορουμ ειτε δεν μπαινουν στην ολη διαδικασια της αναζητησης αυτων των πληροφοριων...

.....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Εχεις δίκιο, αλλά υπάρχει λύση. Κάνε ένα τηλέφωνο και ρώτησε. Εδώ οι πληροφορίες υπάρχουν, αλλά είναι σκόρπιες. Στην τελική, το φόρουμ δεν είναι η βιτρίνα των καταστημάτων. Με ένα τηλεφώνημα θα βρεις αμέσως λύση, μιλώντας κατευθείαν με τον κατασκευαστή ή εξειδικευμένο συνεργάτη του. 
Κωνσταντίνος Ανδρικόπουλος λέγεται και τα τηλέφωνα είναι στην ιστοσελίδα του. 
Ούτε φάντασμα είναι, ούτε τον ψάχνεις με ψευδώνυμα σε άσχετους διαδικτυακούς τόπους, ούτε μιλάς με άτυπους εκπροσώπους του. Και βέβαια, είναι εξυπηρετικός (οί) όπως και άλλοι Ελληνες κατασκευαστές που θα χρειαστεί να επικοινωνήσεις μαζί τους. 
 

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3145 στις: Απριλίου 09, 2016, 23:56 »
Δεν μίλησε για το forum ο άνθρωπος. Για το site του κατασκευαστή μίλησε.

Και δεν είναι δυνατόν το 2016 μετά από 20 χρόνια με internet να χρειάζεται να παίρνουμε τηλέφωνα για να μάθουμε αυτά που θέλουμε.

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3146 στις: Απριλίου 09, 2016, 23:58 »
Η Zest V2 βάση είναι γεγονός...
Σε συνδιασμό με το κοντό τανκ και την μικρή καμπάνα...

Ακολουθούν φωτό...

























Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3147 στις: Απριλίου 10, 2016, 00:01 »
Εχεις δίκιο, αλλά υπάρχει λύση. Κάνε ένα τηλέφωνο και ρώτησε. Εδώ οι πληροφορίες υπάρχουν, αλλά είναι σκόρπιες. Στην τελική, το φόρουμ δεν είναι η βιτρίνα των καταστημάτων. Με ένα τηλεφώνημα θα βρεις αμέσως λύση, μιλώντας κατευθείαν με τον κατασκευαστή ή εξειδικευμένο συνεργάτη του.
Κωνσταντίνος Ανδρικόπουλος λέγεται και τα τηλέφωνα είναι στην ιστοσελίδα του.
Ούτε φάντασμα είναι, ούτε τον ψάχνεις με ψευδώνυμα σε άσχετους διαδικτυακούς τόπους, ούτε μιλάς με άτυπους εκπροσώπους του. Και βέβαια, είναι εξυπηρετικός (οί) όπως και άλλοι Ελληνες κατασκευαστές που θα χρειαστεί να επικοινωνήσεις μαζί τους.
 
Μπορώ να το επιβεβαιώσω και εγώ αυτό. Είχα τη δυνατότητα να περασω από το μαγαζί. Μου έλυσαν όλες τις απορίες. Αν και δε χρειάζεται να σου πουν για τις αναβαθμίσεις αφού έχουν και πουλάνε καινούργια κομμάτια.

ΥΓ: Μου έκανε και καλύτερη τιμή απ ότι περίμενα.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3148 στις: Απριλίου 10, 2016, 00:27 »
Δεν μίλησε για το forum ο άνθρωπος. Για το site του κατασκευαστή μίλησε.

Και δεν είναι δυνατόν το 2016 μετά από 20 χρόνια με internet να χρειάζεται να παίρνουμε τηλέφωνα για να μάθουμε αυτά που θέλουμε.

Για το site του κατασκευαστή κάνει τα παράπονά του στο φόρουμ, ώστε να τα δει ο κατασκευαστής και να κάνει πιο λεπτομερές το σάιτ. 
Θα μπορούσα να του πω να ανατρέξει στις πληροφορίες του νήματος, αλλά αντιλαμβάνεσαι ότι ο όγκος είναι μεγάλος, όπως του είπα.
Νομίζω ότι ήμουν απόλυτα ακριβής. 


Τώρα για τα 20χρόνια και το ιντερνέτ, δεν μπορώ να διαφωνήσω, αλλά αυτό είναι μια ερώτηση που απευθύνεται στον κατασκευαστή. Οχι σε μένα. 
Για εξοικονόμηση χρόνου του πρότεινα την τηλεφωνική επικοινωνία. Αν έχεις μια καλύτερη ιδέα, αποσύρω την πρότασή μου


Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #3149 στις: Απριλίου 10, 2016, 00:55 »
Μια χαρά ήταν η πρόταση σου. Με άλλους τα έχω που αντιμετωπίζουν το internet σαν afterthought.

Για το φόρουμ έχεις δίκιο, το διάβασα βιαστικά αυτό που έγραψες και κατάλαβα λάθος.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12795 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123655 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278503 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63907 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92941 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3901 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1129 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173022 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15569 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14282 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9644 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos