vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Phenomenon by Gus

Αποσυνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 590
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4530 στις: Δεκεμβρίου 08, 2017, 17:40 »
Σε μια με μιάμιση εβδομάδα βγαίνει ο καινούριος του Gus  :dance2:θα έχει δυο διαφορετικές καμπάνες μια για πολλη αερα και η άλλη για πιο σφιχτές Τζούρες !!!  ;) Και η χωρητικότητα θα ειναι στα 3 ml  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4531 στις: Δεκεμβρίου 08, 2017, 17:54 »
Ελπίζω Γιώργο να μην αποδειχθεί ο νέος Δρομέας που μάταια περιμέναμε από τα μέσα της δεκαετίας του '70... :yes:


Αποσυνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 590
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4532 στις: Δεκεμβρίου 08, 2017, 18:17 »
Αυτα ειναι λόγια του Μαριου Κωνσταντίνε , λεπτομέρειες λείπουν  8)  "Δρομεας "!! Τα τηλεφωνήματα που έκανα ( έξοδα ) θα έπαιρνα άλλους 2 unfollow  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4533 στις: Δεκεμβρίου 08, 2017, 19:40 »
Απο την μιά χαίρομαι πολύ που θα βγάλει ο αγαπημένος μου vaping-designer νέο ατμοποιητή, απο την άλλη ψάχνω τις οικονομίες και τα χαρτζηλίκια για τα ατμιστικά. Γιατί παθαίνω ένα πράμα πολύ παράξενο όταν μ' αρέσει ένας ατμοποιητής. Δεν μπορώ να έχω μόνο έναν, και να του αλλάζω γεύσεις. Τον θέλω εις διπλούν και βάλε. Ξοδεύω λογικά και...όχι τόσο λογικά στο άτμισμα. Έχω πολλούς και διάφορους απο τους trendy ατμοποιητές ΑΛΛΑ, μόνο απο Gus Mods τους κάνω ζευγάρια (στην καλύτερη), ή τριάδες στην πιο χουβαρνταλίδικη. Το μαρσιπάκι έχει καθημερινά 3 zest και 2 unfollow. Άντε τώρα να κάτσει πολύ καλός και ο νέος ατμοποιητής, λέω τώρα, ώχ κι αμάν αμάν.

Ιστορική Τροποποίηση:
Για να μην αδικήσω τους παλαίμαχους Nautilus mini και Kayfun Lite +, τους οποίους τους είχα 3 και 2 αντίστοιχα.

Αποσυνδεδεμένος ManosS

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4534 στις: Δεκεμβρίου 10, 2017, 10:46 »
Καλησπέρα σας. Επιτέλους κάτοχος μεταχειρισμένου Zest V2 και έχω να πώ μόνο τα καλύτερα.
Αυτό που δεν περίμενα όμως σύμφωνα με τα λεγόμενά σας εδώ είναι η ευκολία στο στήσιμο.
Τα κατάφερα από τη πρώτη μέρα και με ένα δίχρονο στα πόδια μου να γκρινιάζει....
Πολύ καλή απόδοση, ίχνος διαρροής και το μόνο πρόβλημά μου η αναπλήρωση γιατί έχω
το tank που γεμίζει από κάτω (έχω πάρει τα υγρά αρκετές φορές στο χέρι).
Μόλις μπορέσω θα πάρω και το νέο tank και θα μείνει πολύ καιρό καθημερινός μου ατμο.

ΥΓ. Έχω άλλον ένα διάσημο για τη γεύση του ατμο (ονόματα δεν λέμε)  τον οποίο ΔΕΝ έχω καταφέρει ακόμα να
στήσω σωστά και κάνω και πολύ χρόνο οπότε τον παράτησα,  γι' αυτό και εντυπωσιάστηκα από την ευκολία του zest.
Το θέμα με το γέμισμα από κάτω το έχω λύσει αλλάζοντας τα orings.
Στο κάτω της βάσης έβαλα σιλικόνης και στην καμπάνα vitton ένα νούμερο μικρότερο. Ανοίγει πανευκολα μέχρι εκεί που θες για να γεμίσεις και ούτε διαρροές ούτε από ατύχημα να ανοίξει τελείως. Επίσης μπορείς να γεμίζεις με μπουκαλάκι με βελόνα από τις τρύπες του αέρα, ακόμα πιο ασφαλές μιας και ίσα που ξεκουμπωνεις.
Με έχει βολέψει τόσο που ενώ σκεφτόμουν να πάρω το νέο τανκ, τελικά πάλι το ίδιο ξαναπηρα ( αυτό με τις μικρές τρύπες πάνω).
Να συμπληρώσω ότι όλα τα υπόλοιπα orings τα έχω αντικαταστήσει με vitton (τα καφέ)

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4535 στις: Δεκεμβρίου 10, 2017, 20:59 »
Δεν μπορώ να έχω μόνο έναν, και να του αλλάζω γεύσεις. Τον θέλω εις διπλούν και βάλε. Ξοδεύω λογικά και...όχι τόσο λογικά στο άτμισμα. Έχω πολλούς και διάφορους απο τους trendy ατμοποιητές ΑΛΛΑ, μόνο απο Gus Mods τους κάνω ζευγάρια (στην καλύτερη), ή τριάδες στην πιο χουβαρνταλίδικη.
Βεβαίως και δεν είσαι μόνος. Πολλοί από εμάς αν βρουν ένα δύο ατμοποιητές που τους κάνουν κλικ, έχουν 2-3-4 ιδιους και κάνουν παιχνίδι με ένα συγκεκριμένο υγρό στον καθένα.
Ευκολία και απόλαυση.

Αποσυνδεδεμένος mpari

  • ***
  • 632
  • Φύλο: Άντρας
  • Δυο λαλούν και τρείς χορεύουν
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4536 στις: Δεκεμβρίου 11, 2017, 07:59 »
Καλημέρα, καλά να πέρνεις κλώνους αλλά 2-3 original μόνο που το άκουσα τρόμαξα :))

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4537 στις: Δεκεμβρίου 11, 2017, 11:35 »
Μια ζωή την έχουμε...λαλαλαλαλαλα.... :D

Αποσυνδεδεμένος corfuman

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4538 στις: Δεκεμβρίου 13, 2017, 22:15 »
Καλησπέρα, έχω διαβάσει πάνω από 10 σελίδες μηνυμάτων, αφού αποφάσισα να αγοράσω τον Phenomenon, αλλά ένα έχω να πω με μπερδέψατε...
Ποιον να πάρω ? 
Να περιμένω τους νέους ?
Δυστυχώς δεν έχω δυνατότητα να πάω να κάνω δοκιμές από κοντά, καθώς δεν μένω Αθήνα ...

 :confused1: :confused1: ??? ??? :hmmm: :hmmm:  

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4539 στις: Δεκεμβρίου 13, 2017, 22:16 »
Τι τζούρα έχεις συνηθίσει - θες;

Αποσυνδεδεμένος corfuman

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4540 στις: Δεκεμβρίου 13, 2017, 22:20 »
Αυτή τη στιγμή έχω τον cloud και έχω τέρμα ανοικτό τον αέρα, δεν θέλω πολύ σφικτή τζούρα 

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4541 στις: Δεκεμβρίου 13, 2017, 22:22 »
Άρα περίμενε τον έναν από τους καινούργιους, που λένε ότι θα είναι αεράτος. Θα σου έλεγα να δοκιμάσεις τον unfollow αλλά δεν υπάρχει πλέον.

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4542 στις: Δεκεμβρίου 13, 2017, 22:23 »
Τον V3?
Αν ναι τότε περίμενε τον καινούργιο του Gus μήπως έχει τόσο αέρα.
Οι υπόλοιποι δεν σου κάνουν.
Μέχρι και ο unfollow είναι σφιχτός σε σχέση με τον V3.

Αποσυνδεδεμένος corfuman

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4543 στις: Δεκεμβρίου 13, 2017, 22:29 »
Πάντως δοκιμή έκανα σε φίλου και μπορώ να πω καμία σχέση και από τζούρα είχε ανοικτά όλες τις τρύπες και ήταν εντάξει  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #4544 στις: Δεκεμβρίου 13, 2017, 22:37 »
Τον V3?
Αν ναι τότε περίμενε τον καινούργιο του Gus μήπως έχει τόσο αέρα.
Οι υπόλοιποι δεν σου κάνουν.
Μέχρι και ο unfollow είναι σφιχτός σε σχέση με τον V3.
ακριβως,επειδη εχω cloud v2 και v3 με τερμα ανοιχτους τους αερηδες ο unfollow ειναι στην μεση,πιστευω ο νεος θα ειναι σαν τον v3

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278555 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12843 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123726 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63933 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206565 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92955 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3904 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173051 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9648 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos