vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

375 επισκέπτες, 7 χρήστες
treloneritis, Tem, Ελένη Π, dkostas, maprix, camber, paiktaras

Twitter

Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #270 στις: Ιανουαρίου 20, 2018, 23:22 »
...Prodical Son: Το ρούμι "σκοτώνει" τόσο πολύ που μπέρδεψα το υγρό με το Classic Kiss της e-liquid france :eyesplash: (όπου επίσης καταλαβαίνω κυρίως μόνο το ρούμι). Δεν άντεξα πάνω από 4-5 ρουφηξιές. Εννοείται ότι δεν κάνει για μένα...

Το prodigal son που ήταν και γεμάτο Χρόνη, μοίρασε το από δω κι από κει σε φίλους σου. Ξέρω ατμιστές που τους αρέσει και είναι κρίμα να πάει χαμένο... :)

Αποσυνδεδεμένος ZiovanioS

  • ***
  • 672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #271 στις: Ιανουαρίου 25, 2018, 12:17 »
Καλημέρα σε όλους,δοκίμασα λίγο από το blue spirit που είναι στην 6η μέρα και μου κάνει εντύπωση γιατί πέρα από το έντονο πεπόνι (δεν με ξετρελένει) δεν βρίσκω καμία άλλη γεύση ούτε επίγευση.Κρέμα?Θα το αφήσω λίγο ακόμη και θα ξαναδοκιμάσω γιατί μου φαίνεται πάει για χάρισμα.Εχει πολλούς εδώ που τους αρέσει.Να μην πάει και χαμένο!

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #272 στις: Ιανουαρίου 25, 2018, 12:52 »
Θέλει το συγκεκριμένο άλλη μια βδομαδούλα...Πέφτει το πεπονάκι σιγά σιγά και έρχεται η κρεμούλα μπροστά :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #273 στις: Ιανουαρίου 25, 2018, 13:28 »


Καλημέρα σε όλους,δοκίμασα λίγο από το blue spirit που είναι στην 6η μέρα και μου κάνει εντύπωση γιατί πέρα από το έντονο πεπόνι (δεν με ξετρελένει) δεν βρίσκω καμία άλλη γεύση ούτε επίγευση.Κρέμα?Θα το αφήσω λίγο ακόμη και θα ξαναδοκιμάσω γιατί μου φαίνεται πάει για χάρισμα.Εχει πολλούς εδώ που τους αρέσει.Να μην πάει και χαμένο!


Κι όμως, μαζί με το πεπόνι πρέπει να γεύεσαι (ελαφρώς) κάτι πιο ξινο (κίτρο) και κάτι πιο γλυκό (κρέμα).

Το λέω, γιατί τα κατάλαβα στην εβδομάδα και δε φημίζομαι για τη φοβερή μου γευστική ανάλυση.  :nope:

Εαν όμως δε σου αρέσει το πεπόνι, δε θα τα βρεις με το υγρό ... το πεπόνι έχει τη μεγαλύτερη ένταση.

Αποσυνδεδεμένος ZiovanioS

  • ***
  • 672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #274 στις: Ιανουαρίου 25, 2018, 15:00 »
Οντως θα περιμένω ακόμα και βλέπω.Αν είναι τόσο έντονο το πεπόνι Μαρία Ν. μάλλον δεν θα τα βρώ! Η καλή μέρα βέβαια φαίνεται από το πρωί.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #275 στις: Ιανουαρίου 25, 2018, 15:21 »
Έρχομαι να επιβεβαιώσω τη [member=12547]ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ[/member] (η οποία σε δουλεύει ψιλό γαζί όταν λέει ότι οι γευστικοί της κάλυκες δεν τα πάνε καλά, μια χαρά τα πάνε) για το πεπόνι. Στην τελική του μορφή το υγρό, δίνει προφίλ κρέμας πεπονιού με το πεπόνι να είναι όντως αισθητά το κυρίαρχο συστατικό.

Αν δεν σου αρέσει γενικά το πεπόνι, σπρωξτο σε κάνα ατμιστή που του αρέσει. Και είναι και ωραίο πεπονάκι το άτιμο.


(Ναι ξέρω, χρωστάω review  :wall: )...

Συνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #276 στις: Ιανουαρίου 25, 2018, 16:30 »
[member=7454]Cruiser79[/member], να αναμένουμε εξελίξεις στο μπλογκ σου, δηλαδή; :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #277 στις: Ιανουαρίου 25, 2018, 17:54 »
Και εδώ φυσικά. Το blog είναι απλά ένα μέρος που τα έχω όλα μαζί μαζεμένα.

Τα έχω και τα δοκιμάζω πολύ καιρό. Απλά δεν είχα όρεξη να γράψω. Και όταν δεν έχω όρεξη, δεν το κάνω γιατί φαίνεται ως αγγαρεία. 

Συνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #278 στις: Ιανουαρίου 25, 2018, 18:44 »
Και πολύ καλά κάνεις! Προσωπικά, δεν καίγομαι. Ο,τι ατμίζω πιά είναι σπιτικό. Από έτοιμες συνταγές. Διαβάζω όμως και ενημερώνομαι για προφίλ που με ενδιαφέρουν ώστε σε δεύτερη φάση να τα "εκτελέσω".

Αποσυνδεδεμένος ZiovanioS

  • ***
  • 672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #279 στις: Ιανουαρίου 26, 2018, 11:20 »


Αν δεν σου αρέσει γενικά το πεπόνι, σπρωξτο σε κάνα ατμιστή που του αρέσει. Και είναι και ωραίο πεπονάκι το άτιμο.

Θα του δώσω μια ευκαιρία cruiser,αφού όπως λέτε έχει να δώσει κι άλλα ωριμάζοντας,θα δοκιμάσω και mix με καπνικά και αν όχι χαμένο δεν πάει σίγουρα θα το προσφέρω ευχαρίστως σε όποιον θέλει. :thumpup:
EDIT: έγινε διόρθωση παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 26, 2018, 11:27 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος mfk

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
  • dream on...
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #280 στις: Ιανουαρίου 26, 2018, 11:26 »
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click

Αν σου αρεσουν τα ry κανε μια μειξη του πεπονιου με το popular της abuelos σε ενα ποσοστο 30-70 αντιστοιχα και εχεις ενα φτυστο gaucho verano της λαμδα. Γενικα το popular ειναι τελειο σαν βαση ry για να προσθεσεις και κατι αλλο (μηλο βανιλια πεπονι κλπ) αν θες ωστε να καταληξεις σε πιο ιδιαιτερη γευση.

Στάλθηκε από το SAMSUNG-SM-N915A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 26, 2018, 11:28 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος ZiovanioS

  • ***
  • 672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #281 στις: Ιανουαρίου 26, 2018, 11:45 »
To popular μου αρέσει ούτως η άλλως πολύ, και ναι κάτι τέτοιο σκέφτομαι να το μιξάρω.Έχω κάβα βέβαια και Tabac KLM και RY4 Double.Ίσως παίξει και κάτι με αυτά.Πάντως χρήσιμη συμβουλή σε ευχαριστώ. :thumpup:

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 26, 2018, 11:55 από gipsy »

Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #282 στις: Ιανουαρίου 26, 2018, 11:49 »
Το prodigal είναι το νέο αγαπημένο μου υγρό. Ναι, το ρούμι είναι πολύ μπροστά και ίσως είναι κουραστικό για κάποιους, αλλά εμένα θα με βάλει σε έξοδα... :delicious2:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #283 στις: Ιανουαρίου 26, 2018, 12:03 »
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click

Αν σου αρεσουν τα ry κανε μια μειξη του πεπονιου με το popular της abuelos σε ενα ποσοστο 30-70 αντιστοιχα και εχεις ενα φτυστο gaucho verano της λαμδα. Γενικα το popular ειναι τελειο σαν βαση ry για να προσθεσεις και κατι αλλο (μηλο βανιλια πεπονι κλπ) αν θες ωστε να καταληξεις σε πιο ιδιαιτερη γευση.

Στάλθηκε από το SAMSUNG-SM-N915A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ακριβως....το συγκεκριμενο δεν λειπει ποτε απο την συλλογη μου :)

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Saint & Sinners Shake n' vape By Abuelos
« Απάντηση #284 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 00:18 »
Στο πεπόνι βγαίνει άνετα η βανίλια μετά από 20-25 μέρες....το μόνο που δεν πηρα ήταν το καπνικο αλλά αν βγάζει πολύ ρούμι θα το πάρω....αγαπημένο κάποτε το classic kiss στις καλές εποχές των 20μλ!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 62867 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3659 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 961 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277539 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15472 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14111 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9456 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 450 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36227 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560201 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem