vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #645 στις: Ιουνίου 15, 2016, 15:54 »
Έχει αλλάξει η εμφάνιση στον πίνακα επιλογής θέματος;;;
Νομίζω ότι πριν υπήρχε μία απαλή αχνή γραμμή στον πίνακα θεμάτων που ξεκινούσε από την στήλη (Τίτλος/ξεκίνησε από) και έφτανε μέχρι το τέλος (τελευταίο μήνυμα).

Παρατηρώ ότι τώρα η αχνή γραμμή υπάρχει μόνο στη στήλη (Απαντήσεις/εμφανίσεις/Rates) και έχει εξαφανιστεί από τις στήλες (Τίτλος/ξεκίνησε από και Τελευταίο μήνυμα)
Είναι δυνατό να επανέλθει γιατί όταν θέλω να επιλέξω ένα θέμα μπαίνοντας από το τελευταίο μήνυμα και επειδή δεν υπάρχει αυτή η συνεχόμενη γραμμή μπερδεύομαι και πολλές φορές μπαίνω στο πάνω ή στο κάτω θέμα από αυτό που θέλω να μπω. :)

Λέτε να μην υπήρχε και να ήταν μόνο στο μυαλό μου .;;;  :dontknow:   :confused1:    

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #646 στις: Ιουνίου 15, 2016, 16:11 »
Υπάρχει κανονικά και είναι άσπρη. Απλά εκείνη η στήλη είναι πιο σκούρα και φαίνεται καλύτερα λόγω αντίθεσης.

Τα υπόλοιπα θέματα που έχουν προκύψει τα κοιτάζουμε, παιδιά. :-\

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #647 στις: Ιουνίου 15, 2016, 17:36 »
Την τελευταία ώρα τα νέα μηνύματα σε πολλά νήματα τα βλέπω διπλά-τριπλά κλπ. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα ή με έχει πειράξει η ζέστη? 

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #648 στις: Ιουνίου 16, 2016, 00:30 »
Υπάρχει πρόβλημα και συμβαίνει μερικές φορές όταν στέλνονται μηνύματα μέσω tapatalk.
Το ψάχνουμε.

Αποσυνδεδεμένος steliosss

  • ***
  • 737
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #649 στις: Ιουνίου 16, 2016, 09:22 »
Νέο μέλος κι'εγώ....
Προσδιορίστε σας παρακαλώ πόσο νέος.. 25.. 30... :)


ΥΓ.. Μόλις ξαναγέρασα.... :)

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #650 στις: Ιουνίου 17, 2016, 22:41 »
Δεν μπορώ ούτε να στείλω, ούτε να απαντήσω σε μήνυμα.
Ακόμη έχω χάσει το τμήμα με τις αγορές πωλήσεις κλπ.
Εικάζω πως θεωρούμαι ΝΕΟΣ   ;D

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Ω του θαύματος !!!!!!!
Με μαγικό τρόπο αυτοστιγμή επανήλθαν όλα  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #651 στις: Ιουνίου 20, 2016, 14:28 »
Μια μ@#$# με άσπρα γράμματα που λέει "κρατα το" μόνο σε εμένα βγαίνει που και που όταν απαντάω ..??
Δεν το έχω δει πουθενά αλλού..
Και θέλει7ευχέλαια και 42 μετάνοιες για να φύγει, επειδή το σβήνεις και ξαναεμφανίζεται..

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #652 στις: Ιουνίου 20, 2016, 14:56 »
Αν δεν το γράψει και κανένας άλλος, μάλλον μόνο σ' εσένα.
Από κινητό είναι;

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #653 στις: Ιουνίου 20, 2016, 15:13 »
Όχι στο pc  σε firefox..
Δεν σκέφτηκα να κρατήσω κανένα screenshot.. Θα το κάνω την επόμενη φορά..

Ενώ γράφεις την απάντηση και δεν φαίνεται τίποτα, μόλις το ποστάρεις, βλέπεις με μικρά λευκά γράμματα ένα κομμάτι κώδικα , τις λέξεις "κράτα το" και μετά με μαύρα κανονικού μεγέθους [color]
Αν πατήσεις τροποποίηση, πάλι δεν φαίνεται τίποτα, αλλά αν κάνεις επιλογή από το τέλος του μηνύματος που φαίνεται και προς τα κάτω (ώστε να γίνει μπλέ) εμφανίζεται το "κράτα το", είτε στην ίδια σειρά, είτε στην από κάτω.. Το σβήνεις , εξαφανίζεται, ποστάρεις και είναι πάλι εκεί..
Πρέπει να κάνεις 5-6 φορές την τροποποίηση για να εξαφανιστεί..

Ίσως παίζει κάποιο ρόλο και η συνημμένη εικόνα τώρα που προσπαθώ να το ξαναθυμηθώ , αλλά δεν είμαι σίγουρος.. Κρατάω μια επιφύλαξη για την επόμενη φορά που θα μου συμβεί..

Μου έχει τύχει 5-6 φορές μέχρι τώρα τον τελευταίο μήνα.. Δεν συμβαίνει πάντα..

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #654 στις: Ιουνίου 20, 2016, 15:15 »
Psit Μήπως έχεις τπτ σε Pinterest στο Firefox;
Σε μια άλλη σελίδα είδα αυτό το "κράτα το" πάνω σε εικόνες με το λογότυπο του Pinterest.
Ή μήπως συμβαίνει επειδή αυτή η εικόνα είναι από κάποια σελίδα και σε προτρέπει να την αποθηκεύσεις κι εσύ εκεί; 

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #655 στις: Ιουνίου 20, 2016, 15:22 »
Σοφόοοο.. :respect: :respect:
Εχώ.. Αυτό πρέπει να είναι.. Δλδ σίγουρα είναι.. Κρατα το με λευκά γράμματα..
Γεια σου ρε Gipsy γίγαντα..
Το θέμα είναι να βρούμε γιατί χτυπάει.. Σε άλλα φόρα δεν μου έχει εμφανιστεί το bug..

Αποσυνδεδεμένος Georgechalkida

  • ****
  • 1047
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #656 στις: Ιουνίου 20, 2016, 15:37 »
Και σε μένα φαίνεται το πρόβλημά σου Psit. Με Chrome..!!  

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #657 στις: Ιουνίου 20, 2016, 15:48 »
Αρα δεν είναι πρόβλημα της εγκατάστασης μου, δεν είναι πρόβλημα του browser και αφού δεν το έχω πετύχει σε άλλα φόρα, μάλλον δυσλειτουργία του plug in  με την πλατφόρμα.. Μπορεί και να μην λύνεται, αλλά τουλάχιστον να ξέρουμε τι είναι.. ;)

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Και τσουπ, ξανασυνέβη μόλις πήγα να κάνω μια παράθεση.. Εικόνα δεν είχα βάλει τώρα, οπότε δεν χτυπάει εκεί.. Απλά του την βαράει..


Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Έβρηκα έβρηκα..
Με τα emoticons κλωτσαει όταν κλωτσάει..
Σαν να προσπαθεί να βάλει ταμπελάκι στο emoticon..
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 20, 2016, 21:39 από Psitgr »

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #658 στις: Ιουνίου 20, 2016, 22:17 »
Psit... Όταν στο ξανακάνει... Πάτα λίγο το εικονίδιο πριν το Bold (Εναλλαγή εμφάνισης) να δούμε μήπως βγάζει κάποιο κώδικα εκεί.
Αυτό το [font tade]klp [ /color ] Είναι σαν να πάει να βάλει στον editor κάτι... 

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #659 στις: Ιουνίου 20, 2016, 23:11 »
Εγώ θα θέσω μόνο το θέμα των μελών με κανένα μήνυμα με καμία συμμετοχή και εμφανίζονται σε κλήρωση.Ας μπεί ένα όριο

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499434 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 213 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7343 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20906 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194710 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1645 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4803 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109394 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180781 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2056 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1454 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25464 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy