vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

116 επισκέπτες, 6 χρήστες
Jorge, nuts, mathimatikos1966, Blackwolf, camber, manoslykos

Twitter

Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #75 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2011, 23:40 »
έχω πολύ βάσιμες υποψίες ότι ο φίλος μας πέτρος ( Holy Smoke  ) δεν παράτησε τελικά τον χωρο του Η.Τ θέλω να έχω την ελπίδα ότι τώρα που μιλάμε είμαι με ένα EGO-W
Θα κανω μια παρατηρηση χωρις να θελω να προσβαλω κανενα . Ειλικρινα . Στους 10 μηνες μηνες που συμμετεχω σ,αυτο το φορουμ εχουν γινει καποιες παρεξηγησεις , με τις σχετικες " απειλες αποχωρησης " Ε λοιπον , μονο η zannia το,πε και το,κανε .  :) Ειλικρινα θα,θελα ο holy να παραμεινει . Αλλα να μην λεμε "σαπουνοπερα " την μοναδικη πραγματικη και ειλικρινης αποχωρηση.  Αυτα . Ελπιζω ο επομενος που θα θεωρησει οτι πρεπει ,  να αποχωρησει σιωπηλα οπως και ηρθε .

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #76 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2011, 23:49 »
Ελπιζω ο επομενος να αποχωρησει σιωπηλα οπως και ηρθε .

Και μακάρι ο επόμενος , και κυρίως, οι επόμενοι, να γράψουν:
Βρέθηκα εδώ για να απαλλαγώ από το κ.τ....
Τα κατάφερα, με τη βοήθειά σας.
Δεν χρειάζομαι πια το η.τ.
Αποχωρώ και από αυτό.


(Εκτός από καμμιά τζουρίτσα, έστω non... κάποιο Σάββατο...)

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #77 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2011, 23:52 »
Και μακάρι ο επόμενος , και κυρίως, οι επόμενοι, να γράψουν:
Βρέθηκα εδώ για να απαλλαγώ από το κ.τ....
Τα κατάφερα, με τη βοήθειά σας.
Δεν χρειάζομαι πια το η.τ.
Αποχωρώ και από αυτό.


(Εκτός από καμμιά τζουρίτσα, έστω non... κάποιο Σάββατο...)
Σωστο κι αυτο  :)

Αποσυνδεδεμένος cobolt

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #78 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2011, 23:54 »
Και μακάρι ο επόμενος , και κυρίως, οι επόμενοι, να γράψουν:
Βρέθηκα εδώ για να απαλλαγώ από το κ.τ....
Τα κατάφερα, με τη βοήθειά σας.
Δεν χρειάζομαι πια το η.τ.
Αποχωρώ και από αυτό.


(Εκτός από καμμιά τζουρίτσα, έστω non... κάποιο Σάββατο...)
:yes: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #79 στις: Σεπτεμβρίου 18, 2011, 23:54 »
+1000 nassos33 ;)
+100000000 spectrum

Αποσυνδεδεμένος Holy Smoke

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #80 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 23:31 »
Καλησπερα φιλοι μου σχετικα με την αποχωρηση μου απο τον χωρο του ΗΤ ειτε σαν forum ειτε σαν ατμιζμα δεν εγινε για να προκαλεσω εντυπωσεις εγινε επειδη ηρθα στο αμην με καποια σειρα απο γεγονοτα που εχουν να κανουν με καποιες συσκευες...απο το forum πλεον θα ειμαι ενεργος μονο αν μπορω να βοηθησω καποιον φιλο σχετικα με mods επειδη ειχα πολλα στην κατοχη μου και ισως του φανω χρησιμος δεν θα ειμαι ενεργος σε τιποτα αλλο ετσι και αλλιως ο αριθμος τον μηνυματων μου δεν δειχνει κατι τετοιο.Τωρα οσο αναφορα αν ατμιζω παλι ναι το κανω με ρεγουλα και ειμαι καλα ας ειναι καλα 2 μελη του forum που στις 12 το βραδυ ετρεξαν και μου βρηκαν απο μονα τους ενα πακετακι ξερουν αυτοι και τους ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου.Δεν σταματαω ομως εδω σχεδιαζω ενα δικο μου mod (θα αργησει λιγο) και το εχω βαλει πεισμα να πετυχει θα συμετασχει στον σχεδιασμο ενα καθηγητης που ειχα στο πολυτεχνειο ευχομαι σε λιγους μηνες να μπορω να σας το παρουσιασω και να το διαθεσω ετσι οπως το εχω στο μυαλο μου....

Μεχρι τοτε να ειμαστε ολοι μας καλα και να εχουμε υγεια η χωρας μας περναει δυσκολες ωρες και πρεπει να πατησουμε στα ποδια μας

Αυτα που δεν βρηκα αλλου τα βρηκα παλι με ενα ego...στο ΗΤ πρεπει να εισαι καλα με αυτα τα λιγα που εχεις τελικα

GOD VAPE US ALL  :bye:

Αποσυνδεδεμένος TzinIs

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #81 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 23:57 »
KEEP VAPING BABY....:) :sign_oraios:

Αποσυνδεδεμένος mikeegr

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #82 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 00:01 »
τελικά η υποψίες μου ήτανε σωστές :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος TzinIs

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #83 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 00:04 »
μα δεν κρατας τπτ ποια.....pffff :fight_shot_thickgun:

Αποσυνδεδεμένος mikeegr

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #84 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 00:07 »
μα δεν κρατας τπτ ποια.....pffff :fight_shot_thickgun:


χαχαχαχαχα Τα ευχάριστα μου αρέσει να τα μοιράζομαι με όλους :)

Αποσυνδεδεμένος sandman

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #85 στις: Νοεμβρίου 11, 2011, 18:24 »
Παιδια σας ευχαριστω ολους σας δεν νομιζω να παω παλι στο κανονικο τσιγαρο ισως κανενα καλο πουρο μια στο τοσο λογο οτι εχω καποια ψυχολογικα προβληματα και το εχω αναγκη καμια φορα...

φίλε καλύτερα ούτε πούρο μην κάνεις.Ο κολλητος μου μετα απο 4 χρονια κόψιμο τσιγάρου ξεκίνησε τα πούρα και τώρα καπνίζει κανονικά.

Αποσυνδεδεμένος Radiokefalos

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #86 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 17:30 »
Κοντέυω να κλείσω 5μηνο χωρίς τζούρα απο κ.τ. και συνεχίζοντας με το η.τ. Όντως είμαι στο σημείο να μεταβώ σε άλλα υγρα αναπλήρωσης γιατί μπούχτισα με αυτά που πρωτοξεκίνησα. Επίσης τώρα στο 4μηνο αντιμετωπίζω για πρώτη φορά τησκέψη " να κάνω ένα τσιγαράκι" .Προς το παρόν έχω αντισταθεί γιατί έχω το η.τ. Μου είπαν ότι είναι το κρίσιμο ψυχολογικό σημείο το 4μηνο.

Αποσυνδεδεμένος storki

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #87 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:04 »
μπραβο φιλε HOLY μην τα παρατας. ξανα ξεκινα και κοψε αυτο το αναθεματισμενο παλλιοτσιγαρο και παλι. εγω ειμαι σχεδον δυο μηνες ατμιστης με απανωτες γκαντεμιες και συνεχωνεμενα προβληματα με το η.τ. μου και παρ`ολο που κοντευω να σκασω γιατι δεν μπορω να βρω ουτε ατμο αλλα ουτε και υγρο να με καλυπτει ουτε καν στο ελαχιστο δεν τα εχω παρατησει ακομα.
και το χειροτερο δεν με εχει βοηθησει κανενας και οπου πηγα βρηκα κλειστες πορτες η δεν ειχαν ορεξη να μου λυσουν ουτε μια απο της αποριες μου. ας ειναι καλα μονο μερικα ατομα απο το φορουμ μου εδωσαν καποιες πληροφοριες.
ολα καλα να πανε και οτι θελεις μπορεις να στειλεις μηνυμα οποτε θες και οσο μπορω κι`εγω να βοηθησω.

Υ.Γ. Αν αυτο σε χαροποιει η σε κανει να νιωσεις καλυτερα, παρ`ολα τα προβληματα που εχω αντιμετωπισει δεν το βαζω κατω και εχω κανει ηδη μερικες μοντες κι`εγω και παιδευομε και με κατι diy υγρα.


Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:26

...
ας ειναι καλα μονο μερικα ατομα απο το φορουμ μου εδωσαν καποιες πληροφοριες.
...
επιδη δημιουργουνται και παρεξηγησεις. για το σημειο που λεω (να ειναι καλα μονο μερικα παιδια απο το φορουμ που με βοηθησαν) δεν εννοω οι αλλοι να πατε νααααα :)
απλα με αυτον τον τροπο τους ευχαριστω πολυ.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:31 από Vangos »

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #88 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:13 »
Δοκίμασα αρκετές φορές κ.τ μετά το η.τ. Δεν το είδα σαν ταμπού να μην ξανακάνω κ.τ. Όταν μου ερχόταν να το δοκιμάσω το έκανα. Δεν το φοβόμουν. Ούτε σκεφτόμουν να μην ξανακυλήσω στο κ.τ. Όσες φορές κάπνισα ήταν γιατί ξέμεινα από μπαταρία ή από υγρά. Όχι από ανάγκη να καπνίσω κτ.
Όσες φορές και αν δοκίμασα επιβεβαιώνα κάθε φορά την αρχική μου σκέψη μετά την πρώτη φορά που δοκίμασα η.τ.
Το κ.τ δεν μπορεί πλέον να με καλύψει. Είναι 'πολύ φτωχό' μπροστά στο η.τ και στις επιλογές που σου δίνει.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 326 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 249 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21698 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283089 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208942 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67554 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175760 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314542 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14961 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94827 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4815 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix