vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

519 επισκέπτες, 2 χρήστες
th3ofilos, FaniFox

Twitter

Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 11:38 »
Το πιο ευκολο σε χρηση (παντα κατα την δικια μου αποψη ) ειναι το Giant ! Δεν εχουμε διαρροες δεν εχουμε προβληματα! Ειναι απλο για εναν μεγαλο σε ηλικια (οπως λετε) κ δεν θα εχει κανενα προβλημα! Απλα θα πρεπει να ενημερωθει ο χρηστης για την διαρκεια της μπαταριας! Δλδ?

Με ενα Giant  χρειαζομαστε το λιγοτερο τρεις καλες μπαταριες ειτε Ego ειτε  Giant γιατι απλα τις καταναλωνει πολυ γρηγορα ειδικα αν ατμιζουμε συνεχεια ναι?

Ενας ηλικιωμενος ανθρωπος που καπνιζε μια ζωη δεν θα ηθελε να ερθει αντιμετωπος με, ιστοριες για αγριους ναι? Θα θελει να απολαμβανει το ητ διχως να αναρωτιεται για τοσα κ ειδικα οταν δεν ειναι καποιος διπλα του.
Τωρα με  ενα Giant? θα ξερει οτι αυτο θα το χρησιμοποιει το πολυ για 10 μερες κ μετα θα το πεταει κ θα βαζει ενα νεο! Ειναι τοσο μα τοσο απλο!

Ομως θα πρεπει να εχουμε βρει καποιες τσιγαρισιες γευσεις κοντα στην προτιμηση του ηλικιωμενου οπως στην περιπτωση της Kore Ydro ωστε ο ανθρωπος αυτος οταν πια ατμιζει μονος να εχει ολα οσα θελει ναι?

Δεν ειναι τοσο δυσκολο τελικα να βρουμε ποιο ητ θα ειναι καλο για εναν ανθρωπο που δεν μπορει να κανει μονος την ερευνα του ναι?
Μπορουν ολοι οσοι θελουν να βοηθεισουν αυτους που θελουν να ξεκινησουν το ατμισμα απλα να τους προσφερουν ενα απλο ητ με απλες οδηγιες κ δυο - τρια καλα υγρα για ατμισμα κ δεν θα υπαρχει κανενα προβλημα.

Αυτη ειναι η ταπεινη μου αποψη  :)


Edit: Θελω να προσθεσω οτι οι ηλικιωμενοι θελουν παντα κατι απλο κ ευχρηστο! Εχουν πεταξει ολα τα πολυπλοκα απο την ζωη τους κ ετσι εμεις ειμαστε αυτοι που θα τους προσφερουμε κατι απλο κ καλο. Δεν ειναι το ητ τοσο πολυπλοκο οσο καποιοι νομιζουν οτι ειναι ....Η απολαυση μαλλον εγινε  απο μερικους...  πολυ πολυ πολυπλοκη.... ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 20, 2011, 11:44 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 11:44 »
+1000, εχω παρει giant στο θειο μου και το μονο που κανει ειναι οταν του χαλαει πηγαινει σε καταστημα με τον ατμο στο χέρι και λεει δωσμου ενα τετοιο  :laugh1: το εχει βρει πολυ απλο και το εχει βολευτει, να σημειωσω οτι ειναι 73 ετων :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 11:52 »
Χαιρομαι που το ακουω κ μπραβο σου! ! Γιατι ειναι μεγαλη υποθεση να βοηθεισει κανεις εναν ανθρωπο που θελει να απαλλαγει απο το κτ !!!!!!!
Υπαρχουν τοσες λυσεις για ολα μα παντα κοιταζουμε για τις πιο απλες!! Δεν λεμε οτι οι αλλοι ατμοποιητες δεν ειναι καλοι !! Απλα με τον giant βοηθας ευκολα οσους δεν θελουν να ψαχνονται  ;)

Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 12:34 »
Ωραίος ο θείος!!  :)

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #19 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 13:09 »
δύστυχος ωμος ο γηγαντας εχει ενα μεγαλο μειονεκτήματα αν τον στέγνωσις και συνέχισης να τον καις τον βγαζεις οφ  :-\ και δύστυχος την πατάνε πολοι ετσι

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #20 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 13:12 »
Μα μου λες οτι αν εχεις ενα αμαξι? το αφηνεις να μεινει απο βενζινη? κ θελεις να σε παει σε καποιον προορισμο ναι? Ετσι λοιπον παει κ με τον καθε ατμοποιητη ναι?  ;) ;) Θελεις να ατμιζεις? δεν ξεχνας το κυριοτερο ολων!  :) :)  Το υγρο !!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #21 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 13:17 »
γιατι να τον αφησει να στεγνωσει? ετσι κ αλιως κανεις δεν αντεχει αυτη την αηδιαστικη  τζουρα που βγαζει ενα στεγνωμενο καρτο, οποτε το προσεχει γιατι την εχει παθει :))

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #22 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 15:22 »
συμφωνο και εγω για εναν giant αλλα και ενα ego tank θα ηταν βολικο να βλεπει την σταθμη του υγρο οπως αναφερει ο φιλος μας atmomixani

Αποσυνδεδεμένος Andreass

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #23 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 17:44 »
Μια βοήθεια για ατμοποιητές θα μπορεί να πάρει κάποιος και από εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,4127.msg127624.html#msg127624

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #24 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 03:26 »
οντως Αντρεα,το διαβασα χθες αυτο!πολυ καλη δουλεια εκανε το παιδι.αυτες οι συγκρισεις βοηθανε πολυ!

DARK ANGEL εισαι απλα υπεροχη!συμφωνω με το ποστ σου πολυ..μαλλον κατα εκει το βλεπω να καταληγω..
πληροφοριακα ξερετε ποσο εχουν περιπου οι ατμο για τους giant?λεω να του παρω να εχει καβαντζα μερικους καλου κακου  ;)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #25 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 07:32 »
Καλημερα,
Δες εδω ποσο κοστιζει ο Giant απο  Nobacco:  http://www.nobacco.gr/product/699/cartomizer-giant-lr-ego-t-hybrid

Κ δες κ  εδω απο Janty:  http://e-kapnisma.gr/index.php?topic=4129.new;topicseen#new

 :)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2011, 14:09 από jeke04 »

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #26 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 14:11 »
Αγγελική καλημέρα!
Στο πόστ σου, σου μορφοποίησα τα λινκ γιατί δεν πατιόνταν!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #27 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 14:15 »
Αγγελική καλημέρα!
Στο πόστ σου, σου μορφοποίησα τα λινκ γιατί δεν πατιόνταν!!! ;)
Καλημέρα!! κατι εκανα μαλλον λαθος.. Σε ευχαριστω πολυ!  :) :)

Αποσυνδεδεμένος παπαρουφας

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #28 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 02:05 »
Εγω φιλε μου βρηκα την υγεια μου με ενα ατμομοποιητη 6 ml  double coil LR τον δουλευω τωρα 22 μερες και δεν λεει να χαλασει με τιποτα,και δεν μου τρωει και υγρα.Τον πηρα απο εδω αμα θελεις να ριξεις μια ματια http://www.vapenova.com και ειναι και πολθ φτηνοι οι τυποι στο site. 8)

Απ: Ατμοποιητής που να αντέχει στο χρόνο και στην χρηση..
« Απάντηση #29 στις: Ιανουαρίου 04, 2012, 05:52 »
φίλε μου χρησιμοποιώ πολύ καιρό 901, 2 μήνες τώρα χάλασα έναν από μ.....ια μου και από τότε χρησιμοποιώ τον 2ο για 1 μήνα ίσως και παραπάνω στα 4,4v, δυνατή γεύση το μόνο αρνητικό είναι ότι θέλει κάθε λίγο και λιγάκι να πετάς 2 σταγόνες από πάνω, τόσο καιρό πριν έκανα στριφτό οπότε αυτό μου φαίνεται "τίποτα".

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33998 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536412 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59819 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237578 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 593 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15741 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136162 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085355 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35434 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10279 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12