vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

271 επισκέπτες, 7 χρήστες
manoslykos, dkostas, Jorge, infernity, ramon, thanos1071, ThioVag

Twitter

Skyline by e-smokeguru

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #765 στις: Δεκεμβρίου 24, 2016, 00:38 »
Babis Ποια σκαριά ;;;;; ωχχχ δηλ δεν ειναι διαθέσιμο ;; ⚡️

καήκαμε αν θα πρέπει να περιμένουμε με τέτοια κρύο για το κουστούμι της αμαρτίας

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #766 στις: Δεκεμβρίου 24, 2016, 00:43 »
Απο το στόμα μου το πήρες φίλε. Θα ξεπαγιάσουμε στο παγκάκι αλλά χαλάλι στο κουστούμι ☃️
Κι εκεί που θα ξεπαγιάζετε στο παγκάκι, θα σκάσει δίπλα σας ένα μαύρο αυτοκίνητο με φιμέ τζάμια, θα πεταχτώ έξω και θα σας αρπάξω τους skyline απ' τα κοκκαλωμένα χέρια σας και δε θα έχετε που να βάλετε τα ούλτεμ. :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #767 στις: Δεκεμβρίου 24, 2016, 01:05 »
Παμε και με ultem outfit
δεν ξερω αν φταιει η φωτο που ειναι καλλιτεχνικη,αλλα μοιαζει με κοσμημα  :o.

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #768 στις: Δεκεμβρίου 24, 2016, 01:06 »
ΑΠΙΘΑΝΟΣ Ribot !!!! Μετα τα κλάμματα απο την ομορφιά του κουστουμιου , τη χαρα της αγορας αύριο..;, την αγωνία μηπως εχουν ήδη εξαντληθεί..την συμφορά μήπως δεν εχει κυκλοφορήσει ακόμα...τους μολωπες απο τη συμπλοκή με τη γυναίκα μας ...⚡️   έχουμε και τον κίνδυνο της αρπαγης των αντικειμένων πόθου και παθους. Ωχχχ δεν ειχα σκεφτεί οτι κινδυνεύουμε και οτι μπορεί να συμβεί αυτό το τρομακτικό σενάριο με τους κυνηγούς skyline και την απώλεια των πολύτιμων αυτών αγαθών που έχουμε παντα στο χέρι μας. Και μαλιςτα απο συμφορουμιτη που σχεδιάζει την αρπαγή με τοσο μεγάλη ακρίβεια άρα και σίγουρα αποτελέσματα Παντως αν συμβεί κατι τέτοια την βάψαμε παιδιά γιατι ο Βασίλης θα κλείσει για Χριστούγεννα και πρωτοχρονιά και μας βλέπω στο περίπτερο για κανένα πακέτο. Εκτός αν τους ξαναγοράσουμε απο τους τύπους με το μαύρο αυτοκίνητο πχ τη συμμορία του Ribot και γλυτώσουμε.  
Με όλες αυτες τις αγωνίας πως να κοιμηθώ βρε παιδιά μου.

δεν ξερω αν φταιει η φωτο που ειναι καλλιτεχνικη,αλλα μοιαζει με κοσμημα  :o.
Ναι vag 21 ... γιαυτο κάνω ετσι και πλέον δεν κοιμάμαι με ολα αυτα βραδυατικα.
Βρε τι μας κάνετε και δε μας λυπάστε γιορτινές μέρες


δεν ξερω αν φταιει η φωτο που ειναι καλλιτεχνικη,αλλα μοιαζει με κοσμημα  :o.

Η  φωτό ειναι ...χάλια....οπως και εγώ που δεν το εχω τώρα ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

[size=1συγχώνευση συνεχόμενων[/size]


« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 24, 2016, 11:12 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #769 στις: Δεκεμβρίου 24, 2016, 01:17 »
Εχω νεα πιο φρέσκα δεν γινεται .....θα είναι έτοιμο το κουστουμι σε μια εβδομάδα...αρα πρωτοχρονια στο μαγαζι του βασιλη..... :))

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #770 στις: Δεκεμβρίου 24, 2016, 01:38 »
Λάδι εριξες Μπαμπη πάλι στη φωτιά . Μια εβδομάδα ..πως περνάει ερωτώ ως ξανά ερωτοχτυπημένος ..φτωχος αλλά τιμιος ατμιστης ;; 7 ...επτά ...ολογράφως ημέρες πως περνούν χωρις το κουστούμι ..  Μηπως ο Άγιος Βασίλης λόγω της γιορτής του που πλησιάζει κάνει το θαύμα του και μας φτιαξει το κουστούμι. Ο έχων δυο κουστούμια δίνει το ενα σε αυτόν που δεν εχει. Εγώ δεν εχω και λέω ..και ξαναλέω .. μήπως και με-μας ακουςει ...  Άγιος ειναι και θαύματα κάνει!! ( λέω εγώ ο άγρυπνος..)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #771 στις: Δεκεμβρίου 24, 2016, 06:26 »



τους μολωπες απο τη συμπλοκή με τη γυναίκα μας ...⚡️ 

"Ρε γυναίκα όχι λέμε, δεν είναι καινούργιο το τανκ! Το παλιό είναι που κιτρίνισε -η μλκία- (προσθέτει στην πειθώ η βρισιά ) από κάνα όξινο υγρό αλλά ευτυχώς υπάρχει και το ανταλλακτικό (για να μην πάει μόνιμα στο συρτάρι και το γυαλί ).." ;) :D

Λύσεις υπάρχουν :D

Να πω μόνο στον Βασίλη να φέρει και κανένα κόκκινο oring γιατί όντως τώρα τελευταία άρχισαν οι μπηχτές.. "σίγουρα δεν είναι άλλος; όσο τον κοιτάω δεν μου θυμίζει και τόσο τον subtank που επιμένεις ότι κρατάς".. άσε άσε, μας παίρνουν χαμπάρι σιγά σιγά.. :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #772 στις: Δεκεμβρίου 24, 2016, 09:08 »
με απαυτωσατε πρωι πρωι με αυτη τη φοτο ρε παιδια.μαζευα λεφτα να παρω κανα μοντακι και θα μου τα φαει ο skyline..αντιο μοντακι μου..προς το παρον....γεια σου skyline μου με τα ultem σου :)) :))

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #773 στις: Δεκεμβρίου 24, 2016, 09:10 »
Οι μαύροι κύκλοι δεν θα φύγουν απο τα μάτια μου. Το ξενύχτι φταίει απο τις σκέψεις για τις πιθανότητες απόκτησης  του κουστουμιου... σήμερα ,δηλαδή χθες. ...


Makis 206 ,απίθανο και σωστό επιχειρήματα ,,,,
Φοβερη αυτή η πατέντα σου άμυνας απο την εξαγριωμένη και επιτιθέμενη σύζυγο 🙇‍♀️του . #~*¥$*# ταλαίπωρου μπαρουτοκαπνισμένου ....ατμιστη .  
Αμα όμως μας πει ..πέτα το χαλασμένο κιτρινισμένο τανκ και βάλε το παλιό?  Εκεί μας θέλω να βρούμε δικαιολογία ...τι να της πεις ...¨´οχι δεν πειράζει μου αρέσει το χαλασμένο.´´..?


Sent from my iPad using Tapatalk
με απαυτωσατε πρωι πρωι με αυτη τη φοτο ρε παιδια.μαζευα λεφτα να παρω κανα μοντακι και θα μου τα φαει ο skyline..αντιο μοντακι μου..προς το παρον....γεια σου skyline μου με τα ultem σου :)) :))

Τυχερός εισαι Κώστα που την είδες σήμερα. Εμείς την είδαμε χθες βράδυ και ...ξενυχτήσαμε ....


συγχώνευση συνεχόμενων
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 24, 2016, 11:08 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #774 στις: Δεκεμβρίου 24, 2016, 10:42 »
Το θέμα είναι θα Προλάβουμε???????????????? ΆΝΤΕ ΝΑ ΔΟΎΜΕ. ;D ;D ??? ??? :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #775 στις: Δεκεμβρίου 24, 2016, 10:51 »
Ναι γιατι θα εξαντληθούν γρήγορα ..οπως και ο οργανισμός μας απο το ξενύχτι το χθεσινοβραδινό.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος niknikolas1

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #776 στις: Δεκεμβρίου 25, 2016, 17:30 »
καλησπέρα και χρόνια πολλά!!
Γιατί εμένα μου φαίνεται λίγο κοροϊδία ολο αυτό?? μήπως για να μας τα πέρνουν?? αγοράζω τον cloud κ μετά βγαίνει το κουστουμάκι του ...
αγοράζω τον skyline τον δίνω γιατί τελικά δεν μου εκατσε (άλλο καπέλο αυτό) και διαβάζω τώρα μετα από λίγο καιρό κυκλοφορίας του ότι ετοιμάζεται κουστουμάκι...
το ερώτημα είναι γιατί δεν το εβγαλαν απευθείας με το  ultem outfit??

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #777 στις: Δεκεμβρίου 25, 2016, 17:49 »
Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Πρώτα κυκλοφορείς το βασικό προϊόν για να δείς και τι αποδοχή θα έχει από το κοινό (την επιτυχία του) και μετά προχωράς και διαθέτεις εξτρά κεφάλαια για τα υπόλοιπα και ειδικά στην περίπτωση των Ελλήνων κατασκευαστών που τα κεφάλαια είναι ένα δύσκολο κομμάτι έως ανύπαρκτο. (Δεν είναι και Svoemesto να κυκλοφορήσει και μερικές χιλιάδες κομμάτια)
Άντε τώρα να είχε βγάλει τα πάντα από την αρχή και να μην έχει επιτυχία τότε τι θα έκανε :confused1: :confused1: :confused1: δηλ. τότε δεν θα ήθελε να μας τα πάρει? Στο κάτω κάτω δεν θα μας βάλλει και το μαχαίρι στον λαιμό, ειδικά αυτός ο κατασκευαστής που είναι της πάσης γνωστό ότι το κύριο μέλημά του είναι η εξυπηρέτηση των πελατών του.

Τελικά δεν σε καταλαβαίνω, μήπως αισθάνεσαι ότι τώρα ίσως με το κοστουμάκι θα σου καθίσει καλύτερα και μετάνιωσες??.

Ποτέ δεν είναι αργά. Την εβδομάδα που έρχεται θα είναι ξανά διαθέσιμος.

Αποσυνδεδεμένος niknikolas1

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #778 στις: Δεκεμβρίου 25, 2016, 18:23 »
Αν αυτό κατάλαβες billythekid...οκ...
πάντως αν το είχα μετανιώσει θα τον αγόραζα πάλι και δεν θα εγραφα εδώ για να εκτεθώ!!!
εξάλλου εχω ποστάρει γιατί τον πούλησα οπότε δεν θα τρέξω την επόμενη εβδομάδα να τον αγοράσω πάλι.Ενα σκεπτικό μου ειπα να μοιραστώ μαζί σας και αν και στο πρώτο σκέλος με κάλυψες μετα διέκρινα μια ειρωνεία...

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline by e-smokeguru
« Απάντηση #779 στις: Δεκεμβρίου 25, 2016, 18:29 »
Καμία ειρωνεία. Το σχόλιό μου ήταν ένα αστείο και τίποτα παραπάνω.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173335 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 310925 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:05
από ThioVag
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1396 207074 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:27
από gstamatos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278953 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13100 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123978 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64199 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93090 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3955 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15640 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14384 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias