vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

62 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, infernity, bloodlessz

Twitter

6 μήνες ατμίσματος...

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #30 στις: Αυγούστου 28, 2011, 23:21 »
Μπραβο Γαβριηλ! Για τη στυτικη σου... αναβαθμιση, μονος σου το εβγαλες το συμπερασμα η σου το ειπαν? :laugh1: (σε πειραζω εννοειτε)

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #31 στις: Αυγούστου 28, 2011, 23:26 »


   :lipssealed: :lipssealed: :lipssealed:      ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 08, 2012, 00:27 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #32 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 12:32 »
Συμπλήρωσα χτες 6 μήνες ατμίσματος.
Όλα έγιναν ξαφνικά…
Στις 26 Μαϊου βρέθηκε στα χέρια μου το πρώτο ΗΤ, στις 28 του ίδιου μήνα βρήκα το forum. Κι αυτή ήταν και η πρώτη μέρα στη ζωή μου χωρίς ΚΤ, μετά από 33 ολόκληρα χρόνια!!!
Ούτε παρενέργειες, ούτε δυσκολίες, τίποτα! Θα έλεγε κανείς ότι το ΗΤ ήταν φτιαγμένο για μένα…
Αμέσως, μετά την πρώτη μου σύνδεση, έμαθα ότι με δύο ΗΤ δεν θα τα έβγαζα πέρα. Έτσι, πήρα άλλα…4, αλλά αυτό ήταν!!! Πολλά έγιναν με τη βοήθεια του forum. Εδώ και 6 μήνες έχω αλλάξει καμιά δεκαριά άτμο ή καρτο χωρίς ανανέωση του… στόλου των μπαταριών. Έμαθα να φτιάχνω και τα δικά μου υγρά, να έχω τις δικές μου συνταγές, να τις γράφω εδώ ή να τις δίνω σε φίλους… κι όλα πήγαιναν μια χαρά. Μέχρι πριν ένα μήνα…

Τότε, έτυχε να ξεχάσω το ΗΤ σπίτι για κάποιες ώρες οπότε σκέφτηκα ότι ένα πακέτο ΚΤ δεν θα πείραζε, ΠΙΑ… Κάπνισα δυο τσιγάρα, αηδίασα, αλλά, σε μια βδομάδα το πακέτο τελείωσε…
Αυτό συνεχίστηκε για άλλες δυο εβδομάδες. Μέχρι που χτες συνειδητοποίησα ότι ήθελα 4 μέρες για ένα πακέτο ΚΤ, κι ότι άρχισε να με τραβάει, παρά την βρώμα που νοιώθω. Βέβαια, ακόμη κι αυτό θα ήταν άθλος για μένα, 6 μήνες πριν. Τώρα όμως…

Έτσι, κάθισα και σκέφτηκα.
Θεώρησα εαυτόν άνετο, ατμιστή τώρα πια, και θέλησα να κάνω επίδειξη δύναμης στον εχθρό.

Θυμήθηκα τις πρώτες μέρες, όταν κέρδισα…
Τον ήρεμο, γλυκό και ξεκουραστικό ύπνο.
Την εξαφάνιση του βήχα μέσα στο πρώτο 20ήμερο (απίστευτο για μένα).
Τα δόντια μου που άσπρισαν.
Την καθαρή ατμόσφαιρα γύρω μου.
Την ικανοποίηση στο πρόσωπο της κόρης μου.
Κι ένα post πρόσφατο, δεν έχει σημασία από ποιον, που έγραφε ότι ευχαριστεί κι ότι μπορεί να μην τα κατάφερνε χωρίς κάτι που του έγραψα (τίποτα σημαντικό, κατά τη γνώμη μου).
Αυτό ήταν και το νέο κλικ.

Ναι, το ΚΤ είναι φίδι.
Πάντα θα υπάρχει στο πίσω μέρος του μυαλού μας.
Από σήμερα, νέος αγώνας για την οριστική εξόντωσή του.
Με μια σημαντική διαφορά… τώρα, έχω ΠΙΣΤΗ.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #33 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 12:47 »
Θα σου πω ενα μεγάλο μπράβο που τα κατάφερες!!!! Κ να συνεχίσεις έτσι κ θα φτάσεις στον χρόνο δίχως να αγγίξεις ποτέ ξανά κτ!!!!

Στο πίσω μέρος του μυαλού μου κράτησα μια θλιβερή νύχτα...ήταν μια απο εκείνες τις απίστευτες στιγμές με κρίση βήχα κ με ενα τσιγάρο στο χέρι να κλαίω για τα χάλια μου!!!!!!!! Αυτήν την ανάμνηση κράτησα μόνο απο εκέινους τους καιρούς κ μου φτάνει ώστε ποτέ να μην  αγγίξω κτ!!

Δεν αξίζει για  τίποτα να " κυλήσει" κανείς στο κτ! Ειδικά όταν έχει το ητ!!!!!! Βλέπεις  τώρα την κορούλα σου να σε καμάρωνει κ σίγουρα νοιώθεις τέλεια!!! Μην την αφήσεις να σε δει με κτ!!! Γιατί θα της χαλάσεις εσυ την πίστη!!!!!!της σε σένα...Αυτό που σου κάνω .... τώρα ...είναι ψυχολογικός εκβιασμός  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Καταλαβαίνεις πως το εννοώ όμως ναι?  :)

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #34 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 12:52 »
Έχεις απόλυτο δίκιο.
Η κόρη μου είναι δίπλα μου τώρα και μου χαμογελά...
Αυτό το χαμόγελο είναι όλη η ζωή, τελικά!

Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #35 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 12:56 »
Μονο και μονο για τα παιδια μας αξιζει οσο τιποτα αλλο.Η χαρα των παιδιων μου που ειμαι 5 μηνες χωρις κ.τ ειναι ολη μου η ικανοποιηση.Οσο για την χαρα του γιου μου οταν βλεπει καινουργιο μοντακι στα χερια του μπαμπα δεν την εχω καταλαβει ακομα :)) :))

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #36 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 12:59 »
Κι ο δικός μου γιος...
Είναι 5 χρονών, παίρνει το ΗΤ και παριστάνει ότι ατμίζει...
Κι εγώ δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή να προβληματιστώ...
Περιμένω...

Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #37 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 13:02 »
Μαλλον μας δειχνουν το σωστο δρομο ;).Γιατι απο μικρο και απο τρελλο μαθαινεις την αληθεια :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #38 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 13:03 »
καλα καλα spectrum κατσε μην δει κ εχεις κ pg-vg και σου φτιαξει καμια
αναλογια τρελη κ σε στειλει αδιαβαστο ο μικρος :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #39 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 13:03 »
@ spectrum Ενα παιδικό χαμόγελο δεν κρύβει απολύτος τίποτα!!!!!!! Κ αυτό το "τίποτα" είναι που σημαίνει τα παντα!!!!! Είναι ότι πιο μαγικό στην γη των ανθρώπων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σου εύχομαι ολα τα καλά κ να συνεχίσεις δυνατά κ με πίστη τον αγώνα που ξεκίνησες!!!!! Το κτ για σένα να είναι μια μακρυνή ανάμνηση που ποτέ δεν θα σε κάνει να νοιώσεις άσχημα!!!!!!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #40 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 13:12 »
Αγγελική  :yes:  :yes:  :yes:
Βασίλη, προς το παρόν δεν έχουν καμιά περιέργεια για τα... 30 μπουκαλάκια που βρίσκονται σε μια μεγάλη λεκάνη, σε ειδική θέση στο ψυγείο. Είναι του μπαμπά, λένε απλά. Μακάρι, στο μέλλον, να βρούν και την απόλυτη συνταγή, Σταύρο.

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #41 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 13:29 »
Μπραβο spectrum !!! Ισως να μην μπορουμε να σε βοηθησουμε ουσιαστικα αλλα να ξερεις πως ειμαστε διπλα σου σε εναν αγωνα με απιστευτα δυσκολο αντιπαλο . Αυτο ισχυει για ολους μας και εναν εναν ξεχωριστα . Δεν ξερω αν θα τα ειχα καταφερει αν δεν υπηρχε αυτο το φορουμ . Αντε  :) η Δευτερα πλησιαζει και εχουμε αγωνια  :))

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #42 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 13:30 »
Σας ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ !!!
Με έχετε βοηθήσει απίστευτα !!!

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #43 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 13:59 »
Φιλε και στη συνεχεια χρονο και μετα να τα χιλιασεις.Δεν ειναι δυσκολο τωρα πια.Εχουν εξελιχτει τοσο αυτα τα μαραφετια που σε κρατανε χαλαρα μακρια απο τον οχτρο!
Να τα χιλιασεις ευχομαι και παντα να εισαι υγιεστατος!

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: 6 μήνες ατμίσματος...
« Απάντηση #44 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 14:33 »
Και εγω τα ιδια με τον spectrum.
ΑΚΡΙΒΩΣ ομως :o
26 Μαιου ξεκινησα
Μετα απο 4 μηνες περιπου αρχισα να το ''στριβω'' λιγακι >:(
Αλλα εδω και 10 ημερες καθαρος εντελως :D
Ειδωμεν ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 70 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20335 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280100 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207790 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65158 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173842 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312393 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124404 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93409 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4125 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro